Results 1 to 15 of 793

Thread: Muzica

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10
    Safelist Member ss-darky's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Cluj Napoca, Romania
    Age
    35
    Posts
    825
    nu eu sunt closed minded. ci tu care postezi propaganda fanatica religioasa pe un loc public vizionat de copii. tu ai ascultat macar versurile din piesa aia? vb tipu cum viata lui a fost un rahat si el era inutil pana nu l-a cunoscut pe isus. say what? adica fara isus viata e un kkt? fara el nu avea liniste, era degeaba pe pamant? asta e bullshit fanatic propangandist cu mesaje subliminale care prosteste masele. de cand religia si isus se pot folosi astfel si sa nu aveti putina rusine? religia ar trebui sa fie acceptata de fiecare pentru o liniste sufleteasca si o intelegere a divinitatie in felul in care fiecare doreste, nu cum o prezinta imbecilu din piesa asta ca cica fara isus viata nu are sens si ca totul e inutil si de rahat. promoveaza idea prin frica si alte metote idioate si fanatice. eu sunt ateu intradevar si nu cred in zeitati dar macar respect religia altora. si totusi tot sunt un om bun si nu sunt degeaba pe acest pamant chiar daca nu cred in isus si dumnezeu. chiar duc o viata placuta si decenta. tu vad ca nu respecti alte religii si faci asta prin postarea de astfel de porcarii propagandiste si de prost gust. nu cred ca ti-ar placea daca as posta eu filme care promoveaza satanismul, consumul de droguri, etc spunand in ele ca fara ele viata nu are sens. it's the same damn thing. te rog nu mai pune astfel de filme aici. chestii de genu asta se discuta in privat cu persoane pe aceeasi dunga cu tine, nu puse in locuri ca asta unde intra sute de copii influentatibi si prostovani care nu stiu gandi si cred tot ce aud etc. sa iti fie rusine!!!!
    Last edited by ss-darky; 15th September 2010 at 12:50 PM.


    Hidden Text click here to show

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates