Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Replays

  1. #16
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    32
    Posts
    764
    ma intreb dc ia dat lu raptor69 remove din ss de 2 ori.


    Ne caram unu pe altu de parca-m fi apaşi-paşi-paşi

  2. #17
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    69
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  3. #18
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    io ma intreb de ce tot faci tu posturi inutile pe forumu asta. Vezi k a doua oara nu mai scapi cu ban de 1-2 zile. Ultimul avertisment.

    Inactive player.

  4. #19
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    32
    Posts
    764
    On topic:Teamu mileniului pe RO: Basina calului + FurialuiSalam si inca unu tot hazliu.
    Off topic:Raptor du-te si ameninta pe cineva care ii pasa ca ia ban pe forum.


    Ne caram unu pe altu de parca-m fi apaşi-paşi-paşi

  5. #20
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    bfury e mai usor de facut ... si mai util in early-midd game. pe cand mkb iti da doar dmg, fara regen. daca nu poti strange 2600 cash e de rau (sau cat o costa, n-am mai jucat de 2 zile dota ).




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  6. #21
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Pai ideea e ca il faci dupa hex, mid - late game
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  7. #22
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    Parerea mea e ca nu se merita sa faci battle fury ... in plus raptor a murit de 2 ori pana in min 4-5 ... a pierdut foarte mult acolo ... cel mai bine pentru el si echipa era sa inceapa cu hex PAREREA MEA.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Strehaia
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by demon-storm View Post
    Pai ideea e ca il faci dupa hex, mid - late game
    Yote bwa c zike ajta acilea cik bf pe wr lol ce mam ras bwa pe wr ala s fak linkan k iti da hp jy mana reg + stats aadik ii cel mai boon item p kre potzi sa il faki dup kre bagi un buriza jy ejty gg ai dmg crit bagi ulti ji e vioool aja k poti s t pishi p el de bf dak n vrei buriza dup linkan potzi s bagi un dasoltor sh dai la fel d bn hex ala n merta aja mult k n t ajuta................... dak bagi buriza ji dasoltoru dupa linkan pui ulti p cari lor ji in 5 sec ii mort d 5 ori c e aja greu k nu intaleg.................... bf???????????????????????
    Last edited by FuriaLuSalam; 31st August 2010 at 11:54 AM.

  9. #24
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Undei Bashina calului?
    Si vorbeam de mkb eu...
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Strehaia
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Raptor7 View Post
    Se pare k cei cu ochelari de cal nu au cum sa vada asta...ei stiu un lucru si cu ala merg toata viata, fara sa mai gandeasca si ei un pic. Mai ales k am dus-o rau mid vs potm si crix, asta era cea mai buna optiune a mea de cheap damage si regen pana prin min 25. Dupa aia am strans relativ ok banii de hex.
    Diferentza de bani dintre bf si linken este de vreo 700 nu mai mult, linken te ajuta sa supravietuiesti( iti da si mana POOL si mana REG avand si cm in team tu poti sta in turn si doar sa faci spam cu arrow ), iti da hp iti blocheaza 1 stun hex sau spell de dmg, asa ca este de 10 ori mai bun. Tu ai vazut pe unu ca a facut bf pe wr si acu faci tot timpu desi e clar ca e un item inutil dai banii degeaba pe el. Nu inteleg cine are ochelari de cal :-? dar eu zic ca este cam evident. Hex iarasi este un item cat de cat inutil pentru ca daca stii sa joci cu wr atunci vei pune 100% stunul pe 2 eroi astfel vei face disable pe 2 eroi de 4 sec timp in care tu trebuie sa pui ulti dar avand hex care iti da hmm 30 dmg max nu le vei lua nici 10% din hp mai ales daca targetul ales este main carry`ul inamic cum ar trebuii , deci cea mai buna alegere dupa linken este un item de dps gen deso sau buriza ( cel mai bine ar fi aman2 ).

  11. #26
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Quote Originally Posted by FuriaLuSalam View Post
    Diferentza de bani dintre bf si linken este de vreo 700 nu mai mult, linken te ajuta sa supravietuiesti( iti da si mana POOL si mana REG avand si cm in team tu poti sta in turn si doar sa faci spam cu arrow ), iti da hp iti blocheaza 1 stun hex sau spell de dmg, asa ca este de 10 ori mai bun. Tu ai vazut pe unu ca a facut bf pe wr si acu faci tot timpu desi e clar ca e un item inutil dai banii degeaba pe el. Nu inteleg cine are ochelari de cal :-? dar eu zic ca este cam evident. Hex iarasi este un item cat de cat inutil pentru ca daca stii sa joci cu wr atunci vei pune 100% stunul pe 2 eroi astfel vei face disable pe 2 eroi de 4 sec timp in care tu trebuie sa pui ulti dar avand hex care iti da hmm 30 dmg max nu le vei lua nici 10% din hp mai ales daca targetul ales este main carry`ul inamic cum ar trebuii , deci cea mai buna alegere dupa linken este un item de dps gen deso sau buriza ( cel mai bine ar fi aman2 ).
    Te rog sa nu vorbesti ca si cum m-ai cunoaste, k din cate am vazut e primu joc care il joci cu mine. Vorbesti prostii si n-ai inteles nimik din ce am zis eu mai sus...sa nu mai zic k esti si analfabet.

    Eu am explicat de ce am facut meciu ala bfury...nu ca asa fac mereu. Meciu ala am murit de 2 ori la inceput din neatentie ( nu mai jucasem dota de cateva zile) si eram deja cu un dezavantaj fata de inamici. Aveam nevoie de un item care sa imi dea regen dmg sa pot farma/lua kills. ----> Bfury a fost solutia care mi s-a parut a fii cea mai eficienta. Nu ma lua tu pe mine k am vazut la nush cine si din astea k nu esti in masura sa vbesti tu despre mine daca nu ma cunosti si nu stii cum joc. Stai tu calm ca stiu ce item build sa fac nu tre sa imi dai tu lectii k ai castigat un joc vs mine.

    Si ca sa vezi cine e ala cu ochelari de cal, cum spuneam in primul post.
    Last edited by Raptor7; 31st August 2010 at 12:52 PM.

    Inactive player.

  12. #27
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Spam de arrow = noobish.. si cine v-a invatat pe toti cu linken? e un item de tot kktul pe alleria (cum zicea si tito)..
    Blocheaza 1 din 100 daca au lion si venge ai belito
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  13. #28
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Aveam o discutie civilizata si raptor imi da warn.... ) ma abtin de la injurii
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  14. #29
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Discutia e cam inutila ... mai ales pe un thread de replays. Itemele se fac la alegerea jucatorului, contra ce eroi joaca si cum stie el sa joace. Alleria e un erou bun, jucat cum trebuie poate sa fie si suport si carry punct. Ca unii fac bf sau mkb sau linken, treaba lor. Atatea discutii pt ce ?




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  15. #30
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Zi merci k e numa warn demon. V-am mai zis d atatea ori sa nu mai spamati aiurea unde nu trebuie. La urmatoarea abatere crestem la nivelul 2.

    Inactive player.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates