Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 15 of 203

Thread: Cine esti? Prezinta-te!

  1. #1
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277

    Cine esti? Prezinta-te!

    Esti nou aici? Aici e locul unde poti sa te prizinti. Spune-ne cine esti, de unde esti, ce iti place sa faci. Aici putem sa ne cunoastem mai bine.

    Inactive player.

  2. #2
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    O sa incep chiar eu.

    Sunt Sighiartau "Raptor7" Ioan, am 22 de ani (aproape :P) si sunt dintr-un orasel micut din Maramures: Targu Lapus. Momentan sunt in Cluj la facultate si studiez: Ingineria Calculatoarelor la POLItemnitza. Eu sunt unul din moderatorii acestui forum.

    Imi place sa joc DotA si alte jocuri (strategie in special-dar mai dau si un counter din cand in cand ). Pe langa toate astea mai joc fotbal si baschet cand am timp.

    Imi mai petrec timpul si cantand la chitara si uitandu-ma la filme.

    Cam atat despre mine :> Who's next?

    Inactive player.

  3. #3
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Firenze
    Posts
    441
    Sal raptor, pe mine ma sti da iti zic mai multe, ma chem Silviu si am 19 ani, si momentan stau in Italia si joc dota ca maniaku pai ce sa zic in italia e foarte bine sa sti na mai mult zic de fete dar in rest unde stau eu e totul OK.
    Si ce-mi place mie mai mult este sa merg la pescuit, e super
    Last edited by ArtecK; 23rd April 2010 at 11:00 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    If you wanna help eurobattle.net just dowload this filles:http://eurobattle.net/showthread.php?t=104340

  4. #4
    SuperHuman Smurf's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Edge of sanity.
    Posts
    5,734
    Ideea nu e sa te cunoasca Raptor,ci intreaga comunitate..deci ai putea sa le spui si lor mai multe despre tine.
    Cum te numesti,unde locuiesti,ce-ti place sa faci mai mult ( in afara de a juca dota),cum e prin italia,etc,etc

    "Liked by <insert unimportant value>,hated by <less important value>,respected by <everyone>"
    Smurf ®™

  5. #5
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!
    -FeelMyPain-'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    RRomania
    Age
    33
    Posts
    166
    salut la toti sunt Marius (feelmypain)luna asta fac 20 de ani sunt din Craiova un oras cu foarte multi tigani foarte foarte multi tigani cu primarul la bulau (luare de Mita) joc pe aces server de cativa ani si oohoooooooo si fortza STIINTA

  6. #6
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Salutare,
    Ma numesc Raoul, am 19 ani sunt din Baia Mare.
    Sunt la liceu (cls 12-a, mai trebuie sa fac si a 13-a c-am fost la "PROfesionisti")
    Ce-mi place mie sa fac :
    -> Sex
    -> Dota cu jucatori buni (chiar mai buni decat mine sa am de la cineva invata)
    -> Si alte jocuri, gen Avatar, Batman Arkham Asylum, si cateodata CS de plictiseala
    -> In weekend la cate un fotbal pe teren sintetic cu baietii si vizionez cate un film, 2
    Toate cele bune
    Offtopic : Cum imi schimb aia de sub nume "Registered User Romania"? Scuzati intrebarea mea banala
    Last edited by RaouL; 24th April 2010 at 01:36 PM.

  7. #7
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Firenze
    Posts
    441
    Trebuie sa dai PM la un admin.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    If you wanna help eurobattle.net just dowload this filles:http://eurobattle.net/showthread.php?t=104340

  8. #8
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!
    -FeelMyPain-'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    RRomania
    Age
    33
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by J0ker View Post
    Salutare,
    Ma numesc Raoul, am 19 ani sunt din Baia Mare.
    Sunt la liceu (cls 12-a, mai trebuie sa fac si a 13-a c-am fost la "PROfesionisti")
    Ce-mi place mie sa fac :
    -> Sex
    -> Dota cu jucatori buni (chiar mai buni decat mine sa am de la cineva invata)
    -> Si alte jocuri, gen Avatar, Batman Arkham Asylum, si cateodata CS de plictiseala
    -> In weekend la cate un fotbal pe teren sintetic cu baietii si vizionez cate un film, 2
    Toate cele bune
    Offtopic : Cum imi schimb aia de sub nume "Registered User Romania"? Scuzati intrebarea mea banala
    aa pai eu sunt a 13 acu dau bacu tot la SAM am fost

  9. #9
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Let's rock

  10. #10
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!
    -FeelMyPain-'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    RRomania
    Age
    33
    Posts
    166

    Exclamation

    Quote Originally Posted by J0ker View Post
    Let's rock
    YAHHHHHHepsi::r:

  11. #11
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    Sal , nu sunt nou aici dar ma prezint pentri cei care nu ma cunosc.

    Ma numesc Claudiu , locuiesc in Craiova , sunt student la facultatea de psihologie Spiru Haret anu II , joc pe euro de aprox 5 sau 6 ani , am fost nevoit sa intru pe forum k sa fac request pentru a intra pe canalul SS exact atunci knd s-a facut , inainte sa se puna guard pe el acolo jucam . am pus un replay pe forumul SS si mi-au dat deni k am facut auto attack de 2 ori la rand ... dupa ce am vazut k sunt o adunatura de no-liferi si k tre sa joci cum vor ei si nu cum vrei tu n-am mai vrut sa intru ... pt k stilul meu de joc e diferit .
    Last edited by [RO]Claudiu; 28th April 2010 at 02:03 PM.
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  12. #12
    Safelist Member ss-darky's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Cluj Napoca, Romania
    Age
    35
    Posts
    825
    salut. eu sunt un mod pe canalul #ss (nu dau alte detalii pentru ca pana la urma urmei who gives a damn cine sunt... suntem aici sa ne jucam nu se socializam ca la gradinita) la care nu-i plac trolls si copiii prosti care ma spameaza pe mine si pe alti moderatori non-stop pentru access/icoane/alte beneficii.

    @claudiu: ptr stilul de joc cu autoattack exista o denumire: noob
    Last edited by ss-darky; 3rd May 2010 at 02:56 PM.


    Hidden Text click here to show

  13. #13
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    Quote Originally Posted by ss-darky View Post
    salut. eu sunt un mod pe canalul #ss (nu dau alte detalii pentru ca pana la urma urmei who gives a damn cine sunt... suntem aici sa ne jucam nu se socializam ca la gradinita) la care nu-i plac trolls si copiii prosti care ma spameaza pe mine si pe alti moderatori non-stop pentru access/icoane/alte beneficii.

    @claudiu: ptr stilul de joc cu autoattack exista o denumire: noob



    cnva sa-i dea un premiu

    despre mine:Salut,ma numesc Alberto(cateodata mise zice Alfredo/Albi(mai mult fetele imi zic asa ).Locuiesc in Romania(the land of choice)-->Dolj-->Craiova.
    Am 16 ani aproape 17.
    In timpu liber imi place sa cant la chitara(am chitara clasica clifton din germania) sa merg cu skateu prin park si cateodata compun poezii .
    De obicei in vacanta imi place sa plec cu tovarasii prin pirates/chitari sa ma imbat manga sa fumez un joint si sa ma distrez.
    Imi place ff mult sa calatoresc si vreau ca pana la 30 de ani sa vad toata europa.Pana acuma am vizitat Olanda,Anglia si Germania.


  14. #14
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Firenze
    Posts
    441
    Sa sti ca jointuletu e ff bun darky troll incearca daca nu ai incercat
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    If you wanna help eurobattle.net just dowload this filles:http://eurobattle.net/showthread.php?t=104340

  15. #15
    At the edge of sanity Avalon's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Heaven
    Posts
    646
    depinde de joint cu ce e
    hashish,ninja & ganja,chill etc

Page 1 of 14 1 2 3 11 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates