Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 76 to 90 of 203

Thread: Cine esti? Prezinta-te!

  1. #76
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Si eu dau la anu' bacu' si sunt mai mare ca voi cã-s clasa a 13-a
    Last edited by RaouL; 18th August 2010 at 08:44 PM.

  2. #77
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648

    Talking

    bafta la astia cu bac-ul .... si tineti minte daca jucati dota picati la matematica de 2 ori ( k mine ) ...
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  3. #78
    New User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    38
    Posts
    2
    Salut am 25 ani ,student anu 4 la drept sunt pasionat de it ,hardware in special
    Am jucat foarte mult: starcraft,quake2 ...pacat ca jocurile din ziua de azi nu ofera acelasi "sentiment.

  4. #79
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Bine ati venit la noi !


    Inactive player.

  5. #80
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    dar dak joc si dota si wow si hon?...de cate ori pic?

  6. #81
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Salut ma noobs !
    Toata lumea stie ca sunt mapy^ ... 19 ani, stau in franta de vreo 2 ani si'un pic m'am chinuit putin cu bacu lor dar este O.K si in oct incep Drept in afaceri/management la bordeaux imi urez succes !
    Imi place sa ma plimb prin lume sa vad locuri noi etc, sa admir anumite peisaje, cladiri(pasionat de arhitectura), sa socializez, sa mai ies la o "miscare" ceva printr'un local cu amici etc ... Sunt un pic mai "sensibil nervos" din fire dar (believe it or not) de cele mai multe ori incerc sa ma abtin(kiar dak nu iese) ...
    Singuru joc p care mai pierd vremea e DotA (6 ani il tot joc si nu m'am saturat inca ... mama imi zice k sunt tampit si poate are dreptate ) ORicum pentru voi o sa fiu mereu un exemplu de urmat ) in ceea ce priveste dota desigur M'au "parasit" pana acum vreo 2 fete pe motiv ca "nu voiam sa ies duminica seara" - evident ... erau orele mele de dota proastele dracu(+ NU SUPORT FEMEIE LA DOTA) ! in rest mi'ar placea sa intalnesc cativa nubi de pe RO si poate ne'om vedea odata si'odata
    P.S iP Shinde :>
    Last edited by mapY^; 24th August 2010 at 03:48 PM.

  7. #82
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    Salut am aproape 21 de ani. Daca jucati dota, grija astia cu bacu lasa-ti-o mai moale ca eu datorita acestui fapt am apucat sa dau doar romana scris (adica bulangia m-a prins si m-a dat in gat la comisie ca am copiat. Culmea ca aveam nevoie doar de o concluzie...ghinion, prostie) ). Glumesc, nu doar dota...am preferat mai multa distractie decat scoala, culmea asta doar clasele XI-XII, inainte n-aveam stres, invatam bla bla. Bineinteles in toamna am luat bacul cu brio. Anul acesta am dat la Academia de politie la Bucuresti. Nu am intrat ca din nou mi-a placut prea mult distractia si de invatat nu am avut nici un chef. Desi am stat un an acasa Am avut 7, s-a intrat cu 7,6. Anul acesta m-am trezit si acuma am chefuit destul ultima luna si de luna viitoare vreau sa ma pun pe treaba la anul sa merg la sigur. Ca e prea tare acolo, asa e de frumos de nu-ti imaginezi. Care au trecut pe-acolo stiu Si la noi, momentan e cel mai sigur viitor, mai ales ca mie imi place.
    Singurul joc si eu, ca mapy^ pe care mai pierd vremea acasa pe timpul zilei, ca noaptea sunt plecat (lumea nu iasa ziua afara...decat la strand )este dota. Joc cam de la inceputuri, 5-6 ani. Bineinteles, nu joc doar dota. Joc pe bnet toate jocurile. De la FoC, BvO, BvN, NWU, la vampirism (toate), troll vs elves, RPG-urile ce sunt. O gramada si imi place. A mei zic ca-s dilau ca la varsta asta ma mai joc si ma mai uit la desene (anime, bineinteles). Nu prea-s eu curios, din moment ce nu imi dauneaza sau altele. Poate si la 50 de ani o sa continui sa ma joc. Partea cea mai buna e ca trece f repede timpul si nici nu iti dai seama. Altfel as muri de plictiseala in timpul zilei. Nu ma enervez in jocuri, asa putina caterinca sa ma distrez de saracii frustrati, pt ca merita mai mult )). Pt alte detalii....mai vedem pe parcurs. Deocamdata salutari la toti.






  8. #83
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Salutari demon.eyes, bine ai venit !




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  9. #84
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    mersi mersi






  10. #85
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Apropo de Politie, sper sa-mi iau la anu' bacu' din prima ca la toamna sa ma duc si eu la Campina si sa dau examen/e la Academia de Politie.
    Doamne ajuta !

    PS: Bine ai venit Demon.eyes

  11. #86
    Registered User _TerrorBlade_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    beyond the forest...
    Age
    33
    Posts
    512
    ciudat cum toata lumea joaca dota de 4-5 ani(6?), insa in 2004-5 harta abia devenea populara(world wide), mai tarziu in romania.

  12. #87
    Registered User
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    68
    Salut tuturor, am 18 ani si a venit timpu sa ma prezint si eu ) ! Unii din voi deja ma stiti sau aveti deja aveti ciuda pe mine ca cica-s noob ) ! Joc dota de vreo 2-3 ani da tot timpu am jucat de fun, n-am pus niciodata "suflet" asa cum fac unii ! La anu' vreau sa intru la Academia de Politie din Bucuresti (dupa cum vad ca e deja o moda p'aici, o sa fim un canal plin de gabori ) amenzi non-stop) ! In fine, eu tot ce vreau e sa ma distrez in aceasta comunitate ca m-am saturat de suferinte si alte rahaturi ! Deci hf tuturor si spor pe viitor

  13. #88
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Bine ai venit !

    Inactive player.

  14. #89
    Registered User Nobody.You.Know's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Posts
    10
    Salut, ma numesc Mihai, am 31 de ani, insurat, absolvent de Informatica, lucrez in departamentul IT in Romtelecom, si cum toata lumea are (sic!) cate o pasarica se zice, joc Dota in timpul liber. Pe langa asta mai sunt motociclist si acvarist.
    Nu inghit smecherasii care injura si dau vina pe altii. Cred ca deja s-a observat asta.
    Spor la joaca tuturor si simtiti-va bine.

  15. #90
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    si eu lucrez in domeniul IT si nici eu nu suport smecherasii, se pare ca astia de la it sunt baieti de treaba ))

Page 6 of 14 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates