Page 192 of 301 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... LastLast
Results 2,866 to 2,880 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2866
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    T-pein the commanderrrrrrrrrrrr.

  2. #2867
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Sa-ti dea o explicatie pentru ce ? Ca ti-am dat infraction pentru spam ? Voiai sa stii, ai si functia pm. Nu imi place sa ma repet, dar o sa o fac de dragul tau : o sa va sanctionez la sange cu fiecare motiv pe care mi-l oferiti.

  3. #2868
    Registered User Infinityisback's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Age
    34
    Posts
    40
    ".inainte era cu...pula mea, cu smecherii !!!...acuma..vreau ca bobo sa dea o explicatie pentru asta si fara fitze sa zica ca nu trb sa primesc Eu vreo explicatie.."
    thumbs up !

  4. #2869
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Deci te-ai intrecut pe tine insuti.
    Nu credeam ca e posibil.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  5. #2870
    Registered User
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    31
    Posts
    143
    E de mult regula asta cu spam-ul, parca mi-a dat si mie logistik mai de mult timp

  6. #2871
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Quote Originally Posted by mArYo View Post
    Si uite asa Comunitatea Romana are un alt admin frustrat...nu dau nume ca sa nu se supere rapboy...am scris ceva intr-un topic de cereri lvl swap al lui "Javra" (CAND ERAM CURIOS SA STIU CE CONT AVEA ALA!!!!!!!)...si primesc infraction...cand el putea sa stearga postu si gata.....cel mai bine era cu joker / drg / goodangel..si restu...inainte era cu cereri de moderator pula mea cu smecherii...acuma...Hoppa ala joaca bine, ia sa ii dau si lui un lvl 5...vreau ca bobo sa dea o explicatie pentru asta si fara fitze sa zica ca nu trb sa primesc Eu vreo explicatie..
    Comic baiatul

  7. #2872
    Registered User mArYo's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Romania
    Age
    44
    Posts
    100
    Sper ca a auzit

  8. #2873
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Eu zic sa-l suni
    Last edited by Mitix; 7th February 2013 at 01:13 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  9. #2874
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    Eu zic sa-l suni
    ) cea mai buna solutie MEVER.

    Ti-pein acuma nu se mai aplica regulile ca mai de mult cand era J0k3r la "conducere" nu imi permiteam sa fac un post intr-un thread de ban ca direct primeai infraction, inainte sa plece puiu in cam fiecare thread erau aproximativ 5 posturi din care 3 spam ) dar de cand a plecat puiu, orzyk nu prea mai e spam :P eu nu-mi permit sa spamez ca ma arde rapboy :o3 dar tu esti la fel de dus cu capu'

    Si uite asa Comunitatea Romana are un alt admin frustrat...nu dau nume ca sa nu se supere rapboy...am scris ceva intr-un topic de cereri lvl swap al lui "Javra" (CAND ERAM CURIOS SA STIU CE CONT AVEA ALA!!!!!!!)...si primesc infraction...cand el putea sa stearga postu si gata.....cel mai bine era cu joker / drg / goodangel..si restu...inainte era cu cereri de moderator pula mea cu smecherii...acuma...Hoppa ala joaca bine, ia sa ii dau si lui un lvl 5...vreau ca bobo sa dea o explicatie pentru asta si fara fitze sa zica ca nu trb sa primesc Eu vreo explicatie..
    asta merita sa o pun la signature
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  10. #2875
    Registered User mArYo's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Romania
    Age
    44
    Posts
    100
    Go ahead

  11. #2876
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Quote Originally Posted by mArYo View Post
    Sper ca a auzit
    Nush de ce am impresia ca sunt printre singurii care stiu cu adevarat ce s'a intamplat pe ro ) Doar ca sa nu mori prost iti dau un indiciu , nu'l mai baga pe bobo in toate cacaturile care se intampla pe ro , inafara de un pc pe care tine 3 boti , nu e mult mai presus ca noi )) :**

  12. #2877
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    L-ai sunat?Ce explicatie ti-a dat?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  13. #2878
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Nush de ce am impresia ca sunt printre singurii care stiu cu adevarat ce s'a intamplat pe ro
    Misto.Zi-ne si noua sa nu murim prosti

    inafara de un pc pe care tine 3 boti , nu e mult mai presus ca noi
    Am sa ii transmit asta sa vad ce are de zis .






    Uuuu i sense lvl 0 coming )
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  14. #2879
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    A da ? Si tu crezi ca imi pasa ? In primul rand n-ar avea motiv , nu sunt eu ala care ma laud in jocuri si pe channel "ce vreau eu sa intampla ma pe ro'ul asta , ce vreau eu nu bobo. a trecut vremea lui bobo de mult ." Eu doar am zis adevarul

  15. #2880
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    double post by ^^, infraction
    se joaca cineva forgeempires? si hmm, de ce le plac la fete sa le gatesti?:-? intrebari esentiale, b0rn astept raspunsu tau ;d.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

Page 192 of 301 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates