Page 244 of 301 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 254 294 ... LastLast
Results 3,646 to 3,660 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #3646
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Age
    31
    Posts
    73
    Hai la un pub!

  2. #3647
    Registered User
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    31
    Posts
    143
    Ce sa joci ma) stai 50 min in lobby sa joci 1 meci+ cand adminii trebuie sa si faca treaba , nu si-o fac
    am zis ca sylla_rampage are mh, aia imi zic mie ca joaca bine, da l drq ca facea mereu jocuri cu scor de 4-8

  3. #3648
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Asa ma , plangeti ca nu aveti oameni. Cand am chemat playeri de pe gplay , am stat 30 min sa le fac la toti xpam apoi sa ne jucam , v'ati batut joc. Dadeati sign nu intrati in game , faceti anti-joc in challenge si asa mai departe. E irecuperabil RO'ul , datorita celor ca crbl , sir.puiu etc
    dc e atata ura intre voi ma? jucatorii ar trebui sa fie ca fratii , sa mance napolitane impreuna si sa bea fanta cu 0.5 l gratis

  4. #3649
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    ma ti-am zis ai sectiunea pe forum cu hack reports.. daor tre sa pui replay zici nick`uk si minutu cand lai suspectat.. si iti confirma baieti

  5. #3650
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    nu te costa nimic sa faci asta... doar 1-2 min pana faci postu

  6. #3651
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    @Black
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/985.gif/][/URL]

  7. #3652
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Age
    31
    Posts
    73
    Nu s-a plans nimeni rege ca nu sunt useri.Daca tu consideri ca ne batem joc asta e ne pare rau dar atunci a dat black de 2 ori unhostall si eu odata ca sa se poata juca chall apoi ati intrat in joc si eu am plecat nu stiu ce s-a intamplat mai departe.Eu zic sa mai lasi si tu de la tine ca nu toata lumea e perfecta.

  8. #3653
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Nu s-a plans nimeni rege ca nu sunt useri.Daca tu consideri ca ne batem joc asta e ne pare rau dar atunci a dat black de 2 ori unhostall si eu odata ca sa se poata juca chall apoi ati intrat in joc si eu am plecat nu stiu ce s-a intamplat mai departe.Eu zic sa mai lasi si tu de la tine ca nu toata lumea e perfecta.
    de fapt toata lumea se plange de lipsa de useri, cat despre challu in care oameni au fost alesi si s-au dus la pub...ei meritau ban si faptul ca nu l-au primit e greseala adminilor
    sfat: cand duceti lipsa de jucatori cei care clacheaza trebuie pedepsiti altfel pierdeti tot

  9. #3654
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    haideti la o dota baaaaaaaaaaaaa :-w +3
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  10. #3655
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Sa inteleg ca ai mei ostasi nu isi fac treaba?

    Doresc sa nu mai aud despre astea.

    sfat: cand duceti lipsa de jucatori cei care clacheaza trebuie pedepsiti altfel pierdeti tot


    Deci daca e cineva disponibil sa vina pe canal sa imi explice ce sa intamplat si pedepsesc eu....Indiferent ca ii lvl 1-2-3-4.


    Pana atunci hai +3 ca rage noobimeadin noi!!!
    Last edited by Mitix; 22nd May 2013 at 08:51 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  11. #3656
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Sa zicem ca antecedentele unor jucatori au fost cat de cat "uitate" si le este permis din nou sa joace aici, daca chiar vor sa faca parte din comunitate. Eu I-am scos banul lui Puiu, pur si simplu am facut-o, fara sa pun intrebari si etc. Azi I-am dat ban pentru ca este nesimtit, sta afk in jocuri si ii cade mai mereu. Poate am facut eu o greseala si o asum daca este cazu.. Astept pareri ..
    Legat de bataia de joc, nu stiu daca e bine sa generalizam strigand in gura mare ca e o bataie de joc generala.. Desigur daca lumea va gandi ca tine Javra, nu vor mai fi prea curand 2 jocuri simultan pe Romania. Saptamana trecuta am prins asta de cateva ori. Spuneai ca te-ai calmat, javro, dupa ce intr-un joc ai dat pur si simplu quit. Tu stii ce se petrece in mintea ta de ajungi la astfel de concluzii. Daca postezi tu mai bine la Banrequest ? Un replay dintr-un meci cu sylla_rampage suspect de MH. Am sa ma ocup personal, nu inteleg de ce va trimite black la HackReports, cand RO are sectiune de BanReq pe forum. Eu il cunosc pe om de mai mult de 2 ani, si nu pot sa ma pronunt pana nu vad un replay. Rege, agresiv ca-ntotdeauna D
    Amuzantilor )

  12. #3657
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    cand RO are sectiune de BanReq pe forum
    SUbscriu.

    Deci
    RO are sectiune de BanReq pe forum
    Last edited by Mitix; 22nd May 2013 at 09:50 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  13. #3658
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ba, si inainte avea era Bubu

  14. #3659
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    bubu.....
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #3660
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Mitix dc mi'ai sters postul ? :/
    dc e atata ura intre voi ma? jucatorii ar trebui sa fie ca fratii , sa mance napolitane impreuna si sa bea fanta cu 0.5 l gratis

Page 244 of 301 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 254 294 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates