Page 167 of 301 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 2,491 to 2,505 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2491
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Citez din Orzyk "sunt cel mai aratos si puternic de pe forum", vezi sa nu te impiedici cu fata de o flegma si sa-ti zboare creierii pe trotuar )))))
    De aia nu ai pus nicio poza cu tine, prichindelule )))

    Tough guy...
    Altul care s-a trezit sa vorbeasca cand el e tuns de taicasu' in cada . Din pozele alea reiese ca sunt prichindel ? Esti redus mintal daca tu crezi asta , am 1.80m.

    @ Robert , scuza-ma , tu ai trecut in mileniul III ?
    @ Normel , Mersi .
    @Nootz , Nu realizeaza frate ce vorbesc , sunt acei anonimi din societate pe care nu ii suporta nimeni , care sunt ignorati . Oricum iti apreciez mentalitatea , se parea ca esti printre singurii care au o viata sociala de pe acest forum.

    Cronyshor , intr-un singur post nootz te-a desfiintat , s-a pisat pe tine , te-a umilit . Toata lumea de pe acest forum iti spune ca esti retardat , redus mintal . Tu tot continui sa postezi sa te bagi in seama , desi lumea nu vrea nici macar sa te salute . Ia-l pe Mitix de mana si vedeti ca e un pod frumos la Vadu' Pasii , de acolo va descurcati.
    Last edited by EdelWeiss; 6th December 2012 at 10:45 PM.

  2. #2492
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    ^
    Cum sa se uite aia la tine ma , nu ca ar fi cine stie ce fata , dar tu esti INGROZITOR DE URAT !
    Alea's poze facute la panarama , prea redus mintal sa fii sa caracterzizezi un om dupa asa ceva .
    /discuss

  3. #2493
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    Tu ai trecut de pubertate? Pentru ca te comporti ca un copil.
    Hidden Text click here to show

  4. #2494
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Nice
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  5. #2495
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Ba urzica daca-ti dau un dos de palma cu pumnu' inchis te culeg hingerii de pe jos pechinez amarat ce esti, asta doar ca te-ai dat prea erou si tu esti hidosenia pamantului! Cred ca esti maltratat de toti pe la tine si ti-ai gasit aici sa te afirmi...si decat tuns ca tine cu unghiera si o oala pe cap...mai bine asa

  6. #2496
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    tsk tsk tsk beer daca tu la ani tai te injuri cu puradei care se masturbeaza cu gandu la bona lor inseamna ca nici tu nu esti departe.

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=hBRKSIj2tMc[/url]
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  7. #2497
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    .

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=hBRKSIj2tMc[/url]
    ^that.

    va recomand , sincer, sa fiti pe 14 dec la romexpo, si tot sincer va spun ca sunt unii din putinii de pe a 3 a planeta de la soare care te demonteaza pur si simplu la un concert, si am avut ocazia sa dau cu nasu pe la evenimente Tiesto, Pete Tong, etc , inclusiv gigs precum W/B.Sensation , Tomorrowland insa ca ei mai rar. m-a sunat un grup de prieteni din Germania mai devreme si imi plangeau efectiv in telefon )) erau pe val oamenii, nu ii mai lasau sa plece.

    asadar, cine stie una dua piese de la ei , are habar despre ce vorbesc. consider ca puteti face efortu financiar sa nu mai fumati Carpati / Bran 2-3 saptamani si sa trageti o fuga, mai ales ca se intra pe baza de buletin , concret ORICINE are buletin ) da, si cativa de pe aici care au sub 18 ani pot intra.

    va astept acolo ! cu user-ul de pe forum , mergeti si va ridicati free vodka din partea mea .

    just a youtube quote :
    the feeling of ecstasy when you're in a packed out club, the strobe lights are going mad and you look around and every single person you can see has 2 hands in the air going mental


    probabil unul din cele mai bune remix-uri . :
    Last edited by thenootz; 7th December 2012 at 04:46 AM.

  8. #2498
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    nici nu-ti imaginezi cat de mult vreau sa ajung
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  9. #2499
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    care stie cand mai face guta turneu?

  10. #2500
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Quote Originally Posted by -Decay- View Post
    care stie cand mai face guta turneu?
    Si eu sunt curios sa aflu.

  11. #2501
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Beer nu mai gasesc postul unde doreai sa dau ban pe forum la cineva....
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  12. #2502
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    florin salam weekendu asta la hanul drumetului, ne vedem acolo.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  13. #2503
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Quote Originally Posted by thenootz View Post
    ^that.

    va recomand , sincer, sa fiti pe 14 dec la romexpo, si tot sincer va spun ca sunt unii din putinii de pe a 3 a planeta de la soare care te demonteaza pur si simplu la un concert, si am avut ocazia sa dau cu nasu pe la evenimente Tiesto, Pete Tong, etc , inclusiv gigs precum W/B.Sensation , Tomorrowland insa ca ei mai rar. m-a sunat un grup de prieteni din Germania mai devreme si imi plangeau efectiv in telefon )) erau pe val oamenii, nu ii mai lasau sa plece.

    asadar, cine stie una dua piese de la ei , are habar despre ce vorbesc. consider ca puteti face efortu financiar sa nu mai fumati Carpati / Bran 2-3 saptamani si sa trageti o fuga, mai ales ca se intra pe baza de buletin , concret ORICINE are buletin ) da, si cativa de pe aici care au sub 18 ani pot intra.

    va astept acolo ! cu user-ul de pe forum , mergeti si va ridicati free vodka din partea mea .

    just a youtube quote :



    probabil unul din cele mai bune remix-uri . :
    A II-a piesa e superba.

  14. #2504
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Frate, am vorbit intre noi si am decis: vrem 1v1 >>tibi--sor VS Cronyshor<<.
    Da' d-ala cu live stream, comentarii, nebuneli; si se cere seriozitate/concentrare din partea jucatorilor, fara bataie de joc.
    Go +1 care doriti acelasi lucru !

  15. #2505
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by MailMan View Post
    Frate, am vorbit intre noi si am decis: vrem 1v1 >>tibi--sor VS Cronyshor<<.
    Da' d-ala cu live stream, comentarii, nebuneli; si se cere seriozitate/concentrare din partea jucatorilor, fara bataie de joc.
    Go +1 care doriti acelasi lucru !
    +1

Page 167 of 301 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates