Page 138 of 301 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast
Results 2,056 to 2,070 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2056
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Categoric gene.

  2. #2057
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    ANd u are?Gene sa inteleg?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  3. #2058
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    There are currently 10 users browsing this forum. (4 members & 6 guests)
    CronYshor,
    b0rn2kill,
    sir.pui+,
    Vendixor


    Motiv de petrecere ! )
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #2059
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Puiule daca vezi acest mesaj spune-i mamei tale ca o astept la mine diseara !

  5. #2060
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089


  6. #2061
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ews parca nu mai jucai pe ro?Joci si cu MH ....gj...
    Once a mher always a mher
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  7. #2062
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Quote Originally Posted by EdelWeiss View Post
    Nu chiar , cred ca la fel ai zice si tu daca ai fi intr-o situatie de genul.
    Nu ma cunosti. Sa injur pe cineva de morti cum a facut ala pt un ban de 3 zile ?! Hai sa fim putin seriosi.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  8. #2063
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    windy 3 zile lock....
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  9. #2064
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    gg wp




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  10. #2065
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    Ews parca nu mai jucai pe ro?Joci si cu MH ....gj...
    Once a mher always a mher
    Eu zic sa verifici daca am avut mh sau nu , nu sa vorbesti in necunostinta de cauza ca alti prosti.

    Ah si lasa engleza , te bate rau.
    Last edited by EdelWeiss; 30th October 2012 at 01:27 PM.

  11. #2066
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Drg, cand cineva te face tampit/gunoi dupa ce tu il avertizezi sa nu te mai jigneasca fara motiv cum reactionezi ?
    Deci el greseste gangu, tot el da vina pe mine ( ASTA E FOARTE IMPORTANT ) apoi eu ii zic sa se abtina ca il injur si el tot continua cu insultele si eu trebuie sa tac? Scuza-ma omule, nu sunt genu ala. Daca nu imi dai dreptate, nicio problema, nu ma astept sa gandeasca toti la fel ca mine, dar crede-ma logic si firesc omu isi merita soarta dupa ce ca el m-a provocat FARA un motiv intemeiat, apoi eu il avertizez si el tot continua.
    Tu ai facut abstractie de tot, ai vazut doar injuraturile mele asta e clar
    Uite, hai sa invitam mai multe persoane obiective sa isi dea cu parerea si vei vedea ca te inseli.

  12. #2067
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Tot ce am vrut sa spun e ca ai exagerat cu injuratura aia.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  13. #2068
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Oricare dintre noi tinde sa exagereze cand e calcat pe nervi la maxim mai ales fara motiv , ceea ce e foarte important , asta nu intelegi tu.
    PLUS CA eu m-am abtinut initial, iarasi ceva ce tu nu intelegi, si i-am zis sa termine. N-a facut-o si ABIA atunci i-am raspuns.

    Si sa iti mai aduc aminte ca au fost cazuri inclusiv cu tine in care ai fost absolvit de ban uri din postura de fost moderator, ASTA NU RECUNOSTI MA OMULE?!
    Si de cate ori am primit eu ban in ultimu an pentru injuraturi ? Se intampla des ca sa primesc ban 3 zile la prima abatere? Plus ca am fost provocat ??!!?!!?
    Si inca o chestie, daca tot erau 2 admini acolo care se ocupau de acel request dc simte nevoia goodangel sa intervina de nicaieri cand vine vorba de mine si CURIOS sau nu sa imi dea perioada maxima ? De cate ori se intampla asta, nu te intrebi ? Stii ca bobo ne spunea de sute de ori sa nu ne bagam unu peste altu CHIAR DACA GRESESTE, ii spui prima data in privat si abia apoi intervii daca mai e cazul.
    Bineinteles stiu prea bine ca am dreptate si nu ar trebui sa ma justific voua, dar in sinea voastra veti vedea ca am dreptate 100% pana la urma.

  14. #2069
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    @ Beg . Sti defapt eu ti-am zis ca te respect pentru cuvintele atribuite lui angel nu lui javert XD.

  15. #2070
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Oricare dintre noi tinde sa exagereze cand e calcat pe nervi la maxim mai ales fara motiv , ceea ce e foarte important , asta nu intelegi tu.
    Asta am scris mai sus

    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Si sa iti mai aduc aminte ca au fost cazuri inclusiv cu tine in care ai fost absolvit de ban uri din postura de fost moderator, ASTA NU RECUNOSTI MA OMULE?!
    Te rog, da-mi exemple.


    Treaba voastra, nu ma repet. Am zis ce am avut de zis




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

Page 138 of 301 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates