Page 241 of 301 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 ... LastLast
Results 3,601 to 3,615 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #3601
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Quote Originally Posted by -Decay- View Post
    A dota player and a lol player walked into a bar.
    The dota player said "lol sucks". The lol player couldn't deny...
    Asta imi place mult )) recunosc !

  2. #3602
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Veniti la o joaca ?

  3. #3603
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ma eu le joc pe amandoua...acum nu stiu ce sa spun si cum anume...dar uite un exemplu:
    La Lol nu poti da deny ,dar pentru ca nu poti da deny acea atentie a jucatorului (de a urmari hpul creepului inamic +timpul pt a da deny) se muta in alta parte,gen harrasul/pokeul pe lane.De acolo se schimba si alte chestii genozitionarea jucatorului/eroului pe mapa iar de aici am putea spune ca la dota e mai mult permis afkul decat la Lol.Si ma refer la afkul de pe lane de o 1 gen,cand te pozitionezi sa iei creepul.
    Ar mai fi teamfights/roluri/iteme dar......
    Ce vreau eu sa va spun ca nu e aia pentru ca e aia.
    Voi scoateti o chestie din joc si atat dar defapt acea chestie e adaugata in alta parte.Sunt multe...eu am o vorba...ce nu are dota,are Lol...si invers
    Last edited by Mitix; 18th May 2013 at 04:39 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  4. #3604
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    La Lol nu poti da deny ,dar pentru ca nu poti da deny acea atentie a jucatorului (de a urmari hpul creepului inamic +timpul pt a da deny) se muta in alta parte,gen harrasul/pokeul pe lane.
    mai pe romaneste: "lol este un joc pentru retarzii care nu pot face 2lucruri simple"

  5. #3605
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Nu inteleg cum te poti juca un joc in care nu ai posibilitatea de a juca cu orice erou (decat daca ii cumperi) sau in care se pot alege aceeasi eroi de 2 ori? In care exista "cel mai tare campion" pe care nu il poti bate. Si chiar daca sa zicem ca dai cateva milioane bune si reusesti sa iti cumperi toti eroii dupa o saptamana adauga altii si tot asa.

    Ah si inca ceva, cum te poti juca un joc in care contul cu level mai mare bate automat un cont cu level mai mic? Aia numesti tu joc?

    Ai dreptate cu partea in care zici "ce are dota nu are lol (faptul ca ai nevoie de un oarecare nivel de inteligenta si de multi-tasking pentru a juca bine in schimb la lol trebuie sa fi asemeni unui copil de 5 ani, sa dai click dreapta cu "campionul" tau roz aruncand cu bombonele dupa printesa in rochie tot roz din echipa adversa care schelalae ca un maidanez la fiecare hit primit) si ce nu are dota are lol ( aici intra faptul ca in lol sunt premii de vreo 10 ori mai mari ca in dota, cam asta are lol in plus fata de dota ).
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  6. #3606
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ah si inca ceva, cum te poti juca un joc in care contul cu level mai mare bate automat un cont cu level mai mic? Aia numesti tu joc?
    COnfunzi jocurile sau esti prost informat.

    Pai nu ii cumperi cu bani reali.
    ...bine sunt care cumpara cu bani reali.In fine nu mai discut dsp asta ca sunteti hateri Lol.Ma gandeam ca se poate purta o conversatie dar vad k nu am cu cine.
    Prea multa ura si treceti prea repede la jigniri.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  7. #3607
    Registered User
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Bucuresti
    Age
    31
    Posts
    143
    thumbs up DOTA, fu LOL

  8. #3608
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Age
    31
    Posts
    73
    Hai la chall, lăsați drq Lol )

  9. #3609
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    wooden pc

  10. #3610
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    tocmai am "ownat" cu rylai :\
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  11. #3611
    Salut, daca tot vreti sa faceti ceva cu ro-ul cum ar fi sa va inscrieti la turneu ....
    [URL]http://eurobattle.net/threads/192243-Inscrieri-Turneu-Dota-1V1?p=1588551#post1588551[/URL]

  12. #3612
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    Crony, eu acum sunt administrator pe o comunitate mai mare ca xpam care are si hosting. Nu ma mai joc nimic

  13. #3613
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Rege tot praf e.

    dafaQ

    There are currently 4 users browsing this forum. (2 members & 2 guests)
    FuRaCiOsu,
    Ti-Pein

    Sa-ti raspund la fraza de mai sus: esti foarte tare ! daca serveru' pus in signature e de pe COMUNITATEA mai mare ca XPAM atunci esti tare ; PLAYERS: 0/0 ! mergi si te joci singur CS
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  14. #3614
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    La ora asta vrei sa fie playeri pe sv nu? eu vorbeam de comunitate ca e mai mare ca xpam ..nu vorbeam de sv...dar la mintea ta de gaina..

  15. #3615
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    marele t-pain spune ca godplay ( un forum basit cu 1k oameni MAXIM ) e mai mare ca xpam-ul care are mii de brazilieni + turci online in fiecare zi.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

Page 241 of 301 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates