Page 212 of 301 FirstFirst ... 112 162 202 210 211 212 213 214 222 262 ... LastLast
Results 3,166 to 3,180 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #3166
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    da mitea eu ma bag.. no prob... sa vrb si cu restu.. in weekendu asta sunt liber

    nu te las eu la greu :P
    Last edited by -Black-; 19th March 2013 at 11:18 PM.

  2. #3167
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    vine si suny sigur.. buci cred ca e ocupat cu munca in timpul asta..

    Ora te rog si de cand incepe.. ms ca sa imi fac calculele.. PS: sa nu o supar pe cumatra

  3. #3168
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    Cand aveam eu termopan tu inca cautai semnal tv cu furculita
    Da ce-s cu dumele astea de pe center pe tine ma ? termopan ce esti :d

    Ps: S@L :d
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #3169
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    a venit si prietenu bucix hehe

  5. #3170
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Care face pariu cu mine ca Immortal primeste ban pe forum dupa postul de la turneu ala de 5x5 !!!
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  6. #3171
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Mersi de infraction mitix , chiar era necesar?Adica chiar asa de prosti sunt uni oameni si nu mai au deloc spirit de gluma?Pentru ca mi se pare absurd sa primesc infraction pentru ce am scris
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    Salut!
    Stie careva unde se gasesc niste mici buni pe traseul Craiova - Rm. Valcea?
    Va rog frumos fara off-topic.Astept raspuns de la desemnati.
    On-topic : Bafta cu tour-ul.
    Si daca NU JIGNESC si totusi sunt AVERTIZAT , nu mai sterge in pusca mea postul !

  7. #3172
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Stai frate chill ca si eu mai postez cateodata cand mai face unu cereri de promovare gresite mai zic "pune si tu un quote ceva" politicos nu injur nu nimic si vine rapBoY_DOTA direct sterge commU ca mno nu am voie nimic ca el e BUCTER pe rO. Asa au plecat toti de pe rO tot i-ati banat acuma jucati dota precenasi ca stai cate juma de ora pentru un meci :-j Poate sa ofere windy bani daca nu mai joaca nimeni pe rO.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  8. #3173
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Cronyshor, daca ar fi dupa mine, ban pe internet pentru tine, ca iti dauneaza grav. Tu esti rupt de realitate cand intri pe forum/in joc. Mai sunt persoane care mai fac off-topic si ii las in pace, pentru ca in 90% din timp cand posteaza, sunt on-topic, si nu invers.
    Abia astept sa scapati de mine, sunt curios pe cine o sa mai dati vina atunci. Tot timpul s-au blamat adminii, pentru ca orice ar face, oricum ar face, nu pot multumi pe toata lumea.

  9. #3174
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    Adevarat, dar asta nu schimba faptul ca esti cel mai prost admin pe care l-am vazut pe ro...
    Spam.

  10. #3175
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Tot timpul s-au blamat adminii, pentru ca orice ar face, oricum ar face, nu pot multumi pe toata lumea.
    Ba asta nu-i chiar asa cand era joker cu goodangel beg si care pana mea mai erau la "putere" parca era altfel treaba Frate eu n-am treaba cu nimeni din partea mea poti face ce vrei da' daca ii banezi pe toti o sa joci dota doar cu mine, care si eu joc un meci la doua zile :-j E vremuri grele rapboy tre sa tinem playerii cu noi, nu sa-i trimitem pe toti pe alte platforme.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  11. #3176
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    Cronyshor, daca ar fi dupa mine, ban pe internet pentru tine, ca iti dauneaza grav. Tu esti rupt de realitate cand intri pe forum/in joc. Mai sunt persoane care mai fac off-topic si ii las in pace, pentru ca in 90% din timp cand posteaza, sunt on-topic, si nu invers.
    Abia astept sa scapati de mine, sunt curios pe cine o sa mai dati vina atunci. Tot timpul s-au blamat adminii, pentru ca orice ar face, oricum ar face, nu pot multumi pe toata lumea.
    Poti sa-mi spui si mie pentru treaba cu bold ce criterii de selectie ai?Caci eu am primit infraction si de la tine pentru
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    Eu INFIRM primirea banilor....
    Nu injurasem , nu jignisem , nu atacasem pe nimeni , faceam caterinca , 11/10 persoane se prindeau de acest aspect si totusi am primit infraction.Si cred eu ca minim 90% din posturile mele sunt on-topic.
    Fara sa vreau sa jignesc pe cineva dintre admini care i-am cunoscut eu consider ca cel mai bine si-a facut treaba Joker , urmat indeaproape de Goodangel ( cat a fost interesat si cat i-a permis timpul ).
    Tu ai inceput bine , continuasei relativ bine...aparent nu sfarsesti in acceasi nota , incepand sa impui un fel de dicatura.Consider ca sunt un om rezonabil si stiu sa pastrez anumite limite si era suficient sa zici/ziceti ceva de genul , "born te rog nu fii off-topic aici ".Mai ales catre astia care arata un minim de respect fata de comunitatea asta....si sunt relativi vechi.E parere personala.
    A se retine ca si goodangel mi-a dat un infraction pentru o fraza adresata lui gene
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    Ba gene ...cand ma gandesc...as fii putut fii tatal tau , dar tiganul din fata mea a avut marunt , iar eu nu.
    cu toate ca gene ma atacase anterior in repetate randuri i-am raspuns mult prea urat/vulgar si nu am contestat cele 5 puncte infraction.
    Strict legat de mine consider ca a fost putin "exces de zel".
    All the best.

  12. #3177
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Nu doar cei de pe bnet au citit acel thread si nu erau la curent cu ce se petrece. Strict posturile care-si aveau rost au ramas. Nu era un thread "obisnuit", si nu era rost de off-topic.

  13. #3178
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    rap mai rezista pana luam vacanta.... ca se umple la loc ro'ul

  14. #3179
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Mersi de infraction mitix , chiar era necesar?Adica chiar asa de prosti sunt uni oameni si nu mai au deloc spirit de gluma?Pentru ca mi se pare absurd sa primesc infraction pentru ce am scris
    Este un thred destinut intrebarilor pt tour.Nu pt mici si friptura.Ai chit chat.

    On-topic : Bafta cu tour-ul.
    Mersi
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #3180
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    Rap se crede un politist ) e si el smecher acum de cand e admin..el doar incearca sa pastreze "curatenia" pe forum-ul romanesc..

Page 212 of 301 FirstFirst ... 112 162 202 210 211 212 213 214 222 262 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates