Page 234 of 301 FirstFirst ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 ... LastLast
Results 3,496 to 3,510 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #3496
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Poti sa-ti iei ideile si sa ti le vari in dos crbl cap sec. Tre sa fii complet imbecil sa faci o asemenea afirmatie, avand in vedere situatia cu dota1 in primul rand, si situatia cu bnet in al doilea. Daca nu esti constient de ele, nu mai fa afirmatii eronate.

  2. #3497
    registered user -Black-'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    RO
    Posts
    336
    nu e nici o gluma. eu ma bag sa jok. chiaar daca o sa ma jok 1 v 1. m-am saturat sa le fac la alti liga mai populata... una e cand joci cu dinaia de ai tai...

  3. #3498
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by HellNo1 View Post
    nu e nici o gluma. eu ma bag sa jok. chiaar daca o sa ma jok 1 v 1. m-am saturat sa le fac la alti liga mai populata... una e cand joci cu dinaia de ai tai...

    Sunt mandru de tine !

    Ps: bafta la 1x1 :>
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #3499
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    Poti sa-ti iei ideile si sa ti le vari in dos crbl cap sec. Tre sa fii complet imbecil sa faci o asemenea afirmatie, avand in vedere situatia cu dota1 in primul rand, si situatia cu bnet in al doilea. Daca nu esti constient de ele, nu mai fa afirmatii eronate.
    Esti nebagat in seama copile?
    Cand atingi 1.60 si scapi de surplusul de 30kg atunci sa mi te mai adresezi.
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  5. #3500
    Registered User
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    In Windy's Mom
    Age
    35
    Posts
    19
    E prea prost Windy ala...a distrus tot RO-ul...si tu de ce situatie vb ma rap? Ca pe GPLAY e mereu full de la A la C...tot timpul sunt jocuri...de dimineata pana dimineata...fara sa stai sa astepti sau altele...voi cu atitudinea voastra de sclavi obositi ati prins putin "putere" ) pe un forum si server pisat...mai ales oparitu ala...ca in rl sunteti de rasul curcilor si bataia de joc a societatii (nu ma refer neaparat la tine)...va dati aici smardoi, cand unii sunteti vai mama voastra )

  6. #3501
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Veniti ba sa ne jucam pe RO, daca tot stati si comentati in loc sa intrati la joc de unde vreti games ?

  7. #3502
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    scz mapy am lvl 0

  8. #3503
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    A prins curaj crbl, un publicar anonim care ajunge sa critice el jucatori gen rapboy. Atat de scarbos esti, n-ai idee.

  9. #3504
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    Crony mai joci dota?

  10. #3505
    Redemption BoyKa's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    31
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    A prins curaj crbl, un publicar anonim care ajunge sa critice el jucatori gen rapboy. Atat de scarbos esti, n-ai idee.
    Dai drumu` la scoala virginule.Nu te mai agita atat ca faci spume.
    Si in legatura cu "situatia".Exact cum zice Bergenbier,de ce gplay e full mereu?De ce de acolo nu au plecat toti la dota2?Pana si lagabuse e suficient de populat.Si ro-ul putea sa mai fie asa daca nu erati aroganti.(Iti amintesti cum mi-ai dat lvl 0)
    (14:30) b0rn2kill: deci SUNT UN RUPT
    (14:31) b0rn2kill: FMMMMMMM DE DOTA
    (14:36) b0rn2kill: DUPA 8 ANI DE DOTA

    (14:38) ^bLaZiNg^DuCk^: coaie mai tre 400
    (14:40) b0rn2kill: AFLU CA REGENEREAZA SI MANA
    (14:45) b0rn2kill: FMM DE LOGURILE PIZDII

    (14:46) drG-: )

    (22:54) b0rn2kill: !ban b0rn2kill FMMMMMMMMMM DE SPART
    (22:54) .Jerry.: b0rn2kill banned.


    Era vorba de ulti lu` Alche


  11. #3506
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    La ei este simplu instalezi gplay si te joci imediat , pe bnet e complicat.
    Acolo sunt efectiv toti ruptii care nu au habar ce e ala regulament , ban request/ unban reques care dau bine la numar.
    Nu exista verificari pt multiacc , poti sa iti faci intr-o ora si 15 conturi si te poti juca pe ele linistit .
    Pe ro a fost mereu un numar mic de jucatori care treptat treptat s-au imputinat pana cand dintr-o data fiecare vazand ca se micsoreaza numaru de jucatori dramatic majoritatea au cedat imediat si au evitat bnet o perioada si uite asa s-a ajuns la ideea ca ro e mort. Si momentan chiar e. Vedeam toti leprosii care se plangeau ca de ce oare sunt din ce in ce mai putini jucatori si ei in loc sa forteze nota in perioada aia cu mai multa activitate au ales extrema cealalta si anume efectul de turma imbecil adica sa mearga pe gplay sau pd .
    Cu windycity am vazut si eu uneori ca facea greseli in jocuri cu kick / mute etc , dar cum puteti fi atat de cretini si ignoranti incat sa dati vina pe rapboy ?

  12. #3507
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    efectul de turma imbecil adica sa mearga pe gplay sau pd .
    efect de turma imbecil?
    atata timp cat alta platforma/bot iti ofera garantia ca macar adminii nu isi bat joc de tine mie mi se pare o alegere rezonabila. si pe gplay mam jucat si eu in ultimele saptamani vreo 20jocuri si nu am vazut peste 3-4leaveri. pe ro gaseam mai multi si cand voi banati pe toti care aveau cont facut pe loc. windcity a inceput cu abuzurile si rapboy a terminat totul cu atitudinea "ma doaren cur de voi pe mine nu ma intereseaza problemele voastre"

  13. #3508
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Decay, eu fac un pariu cu tine care spune totul. Punem pariu ca daca intrebi minim 5-10 persoane de pe ss si nu orice limbric , in special jucatorii mai vechi cu oarece nivel ridicat de joc si anume " care a fost cel mai bun jucator roman din toate punctele de vedere in principal ca si skill dar sa nu uitam de caracter si respect " sigur nimeni nu te va nominaliza vreodata pe tine , pentru ca esti doar un jucator ca nivel nici prea bun nici prea slab , arogant si cu gura mare care vorbeste mult si nu spune nimic defapt . In schimb, din 10 insi pe care ii intrebam daca vrei sunt sigur ca macar 5 vor pomeni de rapboy.

    Cat despre puburile de pe gplay iti zic doar ca sunt foarte haotice si low skilled. Este mult mai ok pe pd. Ai regulament/admini/no lag/

  14. #3509
    Registered User
    Join Date
    Nov 2012
    Age
    31
    Posts
    73
    Am avut vacantă 2 săptămâni și m-am jucat pe gplay cât timp am fost acasă.Pot să zic că nu e chiar așa cum zici tu beg, adică nu sunt numai leproși mai sunt și oameni cu care te poți ințelege la joc.Părerea mea e că bnetu' nu a "murit" din cauza adminilor care dădeau lvl0 ban mute s.a.m.d. ci din cauza userilor, pt că fiecare crede că are 3 coaie și lui i se cuvine totul, chestia cu respectă ca să fi respectat nu se mai aplică la copiii din zilele noastre.
    Cât timp am jucat aici nu am avut tangențe decât cu 2 admini, rapboy si mitix despre care mi-am facut o părere bună, niciodata nu am fost martor la un abuz din partea lor si mereu când s-au implicat in rezolvarea unei probleme au fost obiectivi.Nu știu ce s-a petrecut in trecut aici pt că nu am stat niciodată sa citesc forumul dintr-un motiv foarte simplu, nu m-a interesat dar daca eu am jucat si nu am fost victima unui abuz si nu am intrat niciodată in conflict cu un user voi de ce nu a-ți putea face la fel?Sper că o să ne trezim cu toții la realitate intr-o buna zi...

  15. #3510
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Da, acolo se poate intelege gresit din ce am zis. Ma refeream la faptul ca pe langa cateva grupuri de jucatori decenti/ destul de buni exista si masa de rupti /retardati/gunoaie samd.
    Adica sunt tolerati toti de la mic la mare.
    Dar comparatia intre pd si gplay este reala. Trebuie cel putin sa fi jucat pe ambele ca sa ai dreptul la o opinie valida.

Page 234 of 301 FirstFirst ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates