Page 38 of 301 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast
Results 556 to 570 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #556
    Registered User Kay's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Romania
    Age
    31
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by GoodanGeL View Post
    ce porcarie...sper ca l-ai pus in speranta ca o sa radem, nu ca sa ne impresioneze xD

  2. #557
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Evident ca 2:15 e epic.

  3. #558
    Registered User
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    68
    nu conteaza cine era, conteaza ca era )

  4. #559
    Registered User MethodMan.Tical's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Iashington
    Posts
    110
    unu care a luat ban
    Ain"t nobody smoking more then Meth up in here
    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  5. #560
    Registered User Whisperica's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    11
    Unde esti Bobo cand are nevoie lumea de tine!? )
    Hai cu botii!
    Last edited by Whisperica; 24th March 2012 at 10:07 PM.

  6. #561
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    m-am uitat putin peste posturile de la ban/unban si doresc sa vin cu o precizare, posturile rezolvate de BegForMercy devin un episod dintr-o telenovela in toata splendoarea lui, acuma nu stiu ce o face Beg, eu n-am nimic cu tine, dar ai fost mult mai ok din toate privintele ca si jucator decat ca si moderator... foarte multi ti-au zis sa te lasi pagubas, daca mie mi-ar fi zis 2-3 oameni sa ma las (in afara de hateri) eu nu as mai avea obrazul de a fi mod, ce trebuie sa faci este sa tii ordinea si cheful de joc din comunitatea ro, ceea ce nu prea reusesti
    Cu mult respect!
    YO
    wooden pc

  7. #562
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    :d

  8. #563
    Registered User SHERkLikE's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    30
    Ba si daca i-a dat ban care-i faza,l-a omorat ce i-a facut..Daca nu-i convine sa joace in alta parte stie beg de ce i-a dat ban..Dintr-un motiv care mi-a dat si mie DE TREFLA..Cine credeti ca o sa mai joace pe RO in conditiile astea..Deja incet-incet lumea dispare..Mai intru cateodata pe bnet si maxim 10 vad pe canal fata de altadata.

  9. #564
    Registered User LinkTheSpartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by SHERkLikE View Post
    Ba si daca i-a dat ban care-i faza,l-a omorat ce i-a facut..Daca nu-i convine sa joace in alta parte stie beg de ce i-a dat ban..Dintr-un motiv care mi-a dat si mie DE TREFLA..Cine credeti ca o sa mai joace pe RO in conditiile astea..Deja incet-incet lumea dispare..Mai intru cateodata pe bnet si maxim 10 vad pe canal fata de altadata.
    Same here, eurobattle nu mai e ce a fost odata... acum 1 an cand era si canalu One, era chiar misto xpamu

  10. #565
    Safelist Member ^CoX^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    118
    da ... cu one pe xpam erau si mai multi puberi


    Hidden Text click here to show

  11. #566
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Deci sa vedem.. avem opinia a 3 persoane . 1 este considerat cel mai slab jucator ro dp xpam si cel mai batran xD , al 2-lea este un publicar low skilled care a folosit mh de 2 ori la rand si cred ca va incerca sa joace cu mh cat timp nu este prins iar al 3-lea este mod pe o alta liga si e normal sa critice tot ce tine de ro cand are ocazia.
    Yey, sigur o sa tin cont de parerile voastre .

  12. #567
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Beg acuma sincer canalu` Romania nu mai e ce`o fost.... eo nu uit fazele de anu` trecut cand pe la 10-11 seara erau meciuri adevarate ..... adica doar challuri...toti jucatorii buni erau pe channel [ nu eo care`s pamant altii ] acuma mai vezi pe immortal ca vine la un pub mai da si sir.pain cate un meci [ chall ] asa la misto si rupe tot ca nu are contra cine juca....tu dai ban la aia pro pentru ca injura nobii frate....si o sa plece pe alte servere/platforme unde nu mai iau ban asa usor...
    Beg tu sau altii probabil ma stiti ca joc de o vreme pe romania si stiti ca`s noob de accea probabil parerea mea e cam -0 dar ar trebui sa fiti mai severi cu cei care joaca slab si sa tineti cont de jucatorii vechi.....
    Probabil o sa luati la misto postu` meu dar asta`i adevaru....
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  13. #568
    Registered User SHERkLikE's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    30
    Daca am folosit mh odata asta nu inseamna ca mai folosesc si acuma,dota joc de placere si am descoperit ca mult mai fain este sa joci curat si sa anticipezi 1 joc de dota..Tu pe toti ii critici dar toti te critica pe tn. Nu stiu cand o sa deschida bobo ochii si sa-si dea seama ca locul tau nu este ca moderator pe romania oricum nu ma intereseaza ca am luat ban pe RO,ramaneti voi astia buni si jucati chall,putini dar buni dar ti-ai batut joc de munca altora precum bobo sau smurf care au facut aceasta comunitate si au vrut sa atraga cat mai multi playeri pe RO ,dar care tu ai fost suficient de inteligent sa-i alungi.. sa nu crezi ca sufar ca am ban pe RO daca am postat si mi-am zis parerea.
    Mosie saracu si-a cerut scuze si l-ai debanat,si asta te asteptai si la mn,dar stai linistit si sufera in continuare de functia care o ai,sa vedem pt cat timp ! ciaw
    Last edited by SHERkLikE; 28th March 2012 at 05:31 PM.

  14. #569
    Registered User HotShot's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    128
    Ba chiar nu vreau sa ma bag aiurea in seama dar chiar s-a stricat treaba pe RO ... si asta ar trebui sa va puna pe ganduri ( moderatori)

  15. #570
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    beg eu am vorbit cu respect, iar tu cu nesimtire...
    p.s. nu-s cel mai slab si nici cel mai batran
    wooden pc

Page 38 of 301 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates