Page 6 of 301 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 76 to 90 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #76
    Do The Monkey With Me Johnny-Bravo's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ♥Çя∂iova♥
    Age
    34
    Posts
    240
    re

    ma ajuta si pe mine careva cu un link de unde sa iau o versiune mai noua la topaz chat

  2. #77
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    Hard styler...rectific cu mintea mea de 21 nu as rade... as deveni mai serios...si m-as apuca de treaba... daca tu nu mai esti in stare sau ma rog nu poti de brihan...lasa restu lumii sa faca treaba sau suna-ne si pe noi ca te ajutam. Si vezi ca deja esti obraznic. ). Roaga-ti sotia sa iti zica "vagin" in repetate randuri...sa vezi, incepi sa razi?...eu cred ca tu de fapt incepi sa plangi, deci iara e o contradictie. of of






  3. #78
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    Bun acuma vad ca ai ceva cu mine si nush de ce . Asa ca o sa iti expun asa ceva mai detaliat, sa iti faci o parere: 1. Mi-ar parea bine sa am 16 ani ca aceea e varsta de DoTA si altele.
    2. Nu inteleg ce esti asa mandru de varsta ta, fie esti inconstient, fie los*r. Pai tu esti fericit ca la 40 de ani iti trimiti fetita la culcare sa te poti juca o dota inainte sa repari o masina de spalat / mobra vecinului ? In loc sa ii citesti o poveste de nb tu faci beyond godlike / nooblike. Ma rog, nush ce aveti cu copiii de 10-16 ani ca doar ei sunt cei mai indreptatiti a se juca acest joc. Nu tu om in toata firea, mai ales mai postezi si fara rost si gandesti mai rau ca un copac, e bine ca te dai inteligent totusi. Poate ti-or vedea urmasii posturile si nu s-or spanzura din prima. or mai sta pe ganduri...1 secunda. E normal sa ai 16 si sa te joci. E ANORMAL sa ai 40 familie, copii si sa te joci si sa mai si comentezi la adresa tinerilor ca de ce o fac. Daca tu la varsta ta esti Return 0 / NULL, la ce te-ai astepta din partea unuia de 16 ani? Macar acela are o scuza . Si una al naibii de buna . E de vreo 2 ori mai tanar ca tine ))). Deci nu te lua tu de altii fara motiv, ca n-ai nici un rost mai ales ca te-ai bagat in seama fara sa te intrebe care la cat e ceasu` !! Vezi-ti de "pro dota" ta, viata ta, ca nu te-a ales nimeni nici avocat, nici orator, nici pupin.... ma rog. Noroc si toate cele bune... poate ne pui o filmare cand transformi un scuter intr-o veverita :X






  4. #79
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    rectific din nou...nu o secunda....1 ora, adica 60 min....3600 secunde






  5. #80
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    Hard styler...rectific cu mintea mea de 21 nu as rade...
    am peste 21 cu cativa ani, si deja ma calci pe nervi cu comenturile astea alea tale deci o sa-ti raspund pe masura: fck off!!!
    wooden pc

  6. #81
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    demon eyes esti un vasile sa stii




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  7. #82
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by HardStyler View Post
    am peste 21 cu cativa ani, si deja ma calci pe nervi cu comenturile astea alea tale deci o sa-ti raspund pe masura: fck off!!!
    Te calca pe nervi k nu poti inghiti atat adevar? mai bine repari prize si castigi 2 lei sa ii cumperi copiilor tai o ciocolata decat sa faci 0-6 in dota nu crezi?
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  8. #83
    Registered User DeMoN.EyeS's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bistrita
    Age
    34
    Posts
    50
    nu sunt un Vasile, sunt un fan Sprite, spune pe bune. DrG tu esti un fatalau. Pt tine mai multe nu spun, atat poti comenta pe forum, ca pe-afara te trimit prietenii la cumparaturi. Si tu Hard w/e , mai mult nu poti . "Deja ma calci pe nervi" ...e singurul comment la adresa ta si asta ca tu te-ai luat de mine in repetate randuri fara sa ai vreo treaba. Si cu mirificul tau raspuns "fck off" ai cu cativa ani da nu peste 21, ci peste oglindit, adica peste 12. Ms demon din nou pt sustinere ). Uite, cu demon nu am avut prea multe contacte dar asta e a doua oara cand nu neaparat ca imi ia mie aparare, dar mai mult ia apararea adevarului. Intelegi, pe cand la tine e a 3-a oara cand esti un fatalau cu burta care sta toata ziua si joaca dota si te trag copiii de tricou sa-i scoti in parc. Colac peste W.C., ca te ai cu astea, te mai si lauzi, tantalaule. (P.S. Nu e flame!, e doar o parere de-a mea", cuvintele le gasiti si in DOOM 2 ).
    Asta e... esti un adult batran de 40 de ani procopsit, care se ia de copii de 16 ca atata il duce capu` si daca unu il face harakiri, nu mai are cuvinte nici habar cum sa riposteze inteligent, scoate 2 interjectii si gata )) .
    Nu iti mai scriu, nu ca e obositor, ca e o placere crede-ma sa iti scriu ) , mai facem conversatie, dar nu mai zic multe ca poate azi-maine te-oi vedea pe PRO TV, cu titlul Hardstyler's Dagger of Escpae, si nu am chef sa te am pe constiinta, eu inca fiind asa un copil, sti?






  9. #84
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    salutari abia astept as apara dota 2 poate mai invat pana apare si o sa stiu si eu sa joc sa nu iau totul de la zero(orce este posibil) crek HON da faliment direct da intrebarea mea este o sa se mai joace dota pe eurobattle.net ? asa de curiozitate

  10. #85
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Intrebare grea Eu unul o sa vreau sa trec pe DotA 2. Probabil o sa fie un timp (foarte scurt) in care o sa mai raman si la DotA 1 pe bnet ggc etc, dupa care o sa trec definitiv pe DotA 2. Insa toate acestea depind, fiecare o sa vrea sa joace cu prietenii lui. Poate multi o sa ramana aici, mai ales k va fi contra cost. Eu unul sunt dispus sa dau pana in 50$ pe DotA 2.

    Inactive player.

  11. #86
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    )))) iar a luat ban caprioara ))) crek acuma isi face cont nou caprioara_rahitica asta are ceva la capusor

  12. #87
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    raptor7 faina poza e din dota 2 asai ?
    am vazuto si eu si arata fain blood seeker
    lina e THE BEST

  13. #88
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Ma simt singur sa fiu singurul spammer de pe RO Help me out!




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  14. #89
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Asa e .... Nu te ingrijora te pot ajuta eu.....Adevarul e ca noi romanii suntem foarte critici,acizi,prin natura noastra,taind orice entuziasm al celui mai infocat spammer...

  15. #90
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Ar trebui sa vorbim in prostie, dar de unde E chit-spam thread degeaba




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

Page 6 of 301 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates