Page 103 of 301 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast
Results 1,531 to 1,545 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #1531
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Parca ti sa spus sa termini cu jignirile.Sau nu il crezi in stare pe BoBo sa te baneze?
    nu are pentru ce sa ma baneze. "incompetent" nu e o insulta, e o critica

    si terminati cu amenintarile de ban la adresa mea. eu spre deosebire de altii imi cunosc foarte bine locul si limita pana unde ma pot intinde

  2. #1532
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Ro_guard whispers : You ban -decay- from channel. lvl: 0
    Eu sunt unul dintre aia "incompetenti".
    Astept niste scuze daca doresti lvl inapoi.Daca nu nu-i bai.
    Legat de asta :
    Daca capitanul da ff la joc asta inseamna ca si echipa trebuie sa se conformeze. Odata ce l-ati lasat pe el capitan si v-a ales atunci ii aceptati orice decizie din acel moment. Nerespectarea acestei reguli duce la 1 zi ban respectiv un warn pentru capitan.
    Adica vine gigi si desi e paralel cu dota , sta capitan , aveti o sansa de win dar totusi el zice forfeit.Caz in care voi sunteti rugati sa faceti post si el primeste warn/demote ( in functie de gravitate ) si alta data nu mai sta capitan , daca nu era cazul ca in acel meci sa dati forfeit.
    Last edited by b0rn2kill; 13th September 2012 at 05:42 PM.

  3. #1533
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    urat din partea ta sa-ti arati muschii fara nici un rost born...

  4. #1534
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Ro_guard whispers : You ban -decay- from channel. lvl: 0
    Eu sunt unul dintre aia "incompetenti".
    Astept niste scuze daca doresti lvl inapoi.Daca nu nu-i bai.
    cum spuneam, incompetenta la maxim. de la pus info-uri gen "sclavul lui born" la ban-uri. asa moderatori, asa canal... absolut demn de mila

  5. #1535
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Pai les frate e mai usor sa insulte , decat sa isi ceara scuze observi?Si nu e prima data cand face lucrurile astea.
    M-ai vazut pe mine sa ma duc unde e "safelist administrator" si sa-l fac incompetent pe el sau pe vreunu din colegi lui?Ce pula mea daca bobo ne-a pus admini/moderatori inseamna ca si el implicit e incompetent , ca doar el ne-a dat functiile nu?
    Primeste level inapoi cand isi cere scuze.Sunt satul de el pana peste cap...

  6. #1536
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Noi am decis sa introducem o regula noua - cea cu capitanul care da ff = echipa sa ff. Stiu ca s-a intamplat faza asta si inainte sa modificam regulamentul, dar scopul e sa vedem unde ajungem cu regula asta, cum reactioneaza jucatorii si daca or sa fie cereri de ban. Suntem de acord si ni se pare si logic ca capitanul e desemnat sa fie liderul echipei sale, asadar daca el zice ff, echipa ar trebui sa faca la fel.

    Prefer sa aud intrebari de la astia care au lvl 2 pe ro si care nu prea ii cunosc de genul: "Poti sa explici mai bine sau cum sa nu fiu banat din cauza acestei reguli ?" de cat de la tine -Decay- care si asa nu esti atat de activ pe server cum esti pe forum cu intrebarile astea.

  7. #1537
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    cum spuneam, atitudine gen vks.eternal. intelege ce vrea el si isi etaleaza muschii
    partea amuzanta e ca spre deosebire de eternal, lui nu ai ce sa ii faci din simplul motiv ca bobo isi alege pe cine are el chef

    Prefer sa aud intrebari de la astia care au lvl 2 pe ro si care nu prea ii cunosc de genul: "Poti sa explici mai bine sau cum sa nu fiu banat din cauza acestei reguli ?" de cat de la tine -Decay- care si asa nu esti atat de activ pe server cum esti pe forum cu intrebarile astea.
    si totusi azi am participat la 2challuri si in ladder-ul trecut eram in top10...dar sa fim seriosi nu sunt activ

  8. #1538
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -decay-
    si cine decide daca trebuia sa se dea ff?tot moderatorii vostrii incompetenti?
    Cum ne etalam muschii daca tu vii si insulti moderatorii acestui canal , cand esti ditamai "safelist administrator" .
    Ti-am zis , e mult mai usor sa jignesti decat sa iti ceri scuze.Life goes on.
    - Safelist members are expected to show basic respect toward ss staff, since opposite may lead to punishment.
    Una din regulile canalului tau.Ce ar fii sa o respecti?

  9. #1539
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Una din regulile canalului tau.Ce ar fii sa o respecti?
    ce are una de aface cu alta?
    si repet: unde te-am insultat?

  10. #1540
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^bah frate incetati cu puerilismele astea... ziceti ca aveti amandoi 5 ani, jur

    Just kiss and make up, will ya?
    Last edited by rhaZ; 13th September 2012 at 08:09 PM.

  11. #1541
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    mda, asta ziceam si eu.

  12. #1542
    Registered User Vendixor's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Ploiesti
    Age
    30
    Posts
    74
    gata ma...
    acu 50 de posturi se certa lumea cu gene si cu normel ... acu decay vs born ..
    wtf? why so much hate?

  13. #1543
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    cearta? nu e nici un fel de cearta. doar reactia unui copil si admini care tin cu el, eu neavand ce face(scuze nu imi cer faca nici un motiv doar deoarece el vrea sa se simta puternic)

  14. #1544
    Registered User Vendixor's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Ploiesti
    Age
    30
    Posts
    74


    ce era acolo :|

  15. #1545
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Extraordinar.Vb serios
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 103 of 301 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates