Page 75 of 301 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast
Results 1,111 to 1,125 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #1111
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Chiar daca se lasa cu ban / demote pe forum , n-are nicio relevanta asta coae.
    Important e ca individu nu si-a dat inca seama ca ar fi gresit sau macar n-are curaju sa recunoasca.
    Urat gestu, e careva sa ma contrazica ?

  2. #1112
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    bobo nu se baga pe la chit-chat, poate vb degeaba (ko)rhaz


    ps:

    (ko)rhaz
    ^a se lua ca o gluma, te rog sa nu-mi faci post

  3. #1113
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Urat, urat ... imi cer scuze ca sunt un individ care nu-si recunoaste greselile

  4. #1114
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    si care asteapta al 3-lea razboi mondial

  5. #1115
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Quote Originally Posted by RObert09 View Post
    si care asteapta al 3-lea razboi mondial
    Nu astept, vad ce se petrece in lumea asta si sunt realist

  6. #1116
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    LES, una e sa faci un mic joc de cuvinte cu nick-ul cuiva (spital in maghiara, stiind ca sunt student la Medicina), si alta e sa spui cuiva "dute si salut-o pe mata moarta"... io zic ca e o diferenta, tu ce zici?

  7. #1117
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    da-l dracu, oricum nu va pati nimic (am vrut sa zic da-l in masa dar poate iau ban )

    u see what i did there?

  8. #1118
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Desteptule tu singur ai afirmat ca e Sf. Maria (mare) cand mai multa lume ti-a zis altceva... eu n-am facut altceva decat sa-ti sustin cuvintele

    Esti sau nu student la "Medicina" dar ori esti mai incuiat la cap ori o faci pe prostu.

  9. #1119
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Sup rhaz....ca deh el practica M.G eu M.D.....plus ca are dreptate in situatia asta.
    Eternal ai gresit si nu ai curajul sa recunosti.
    Eu unul cand am gresit fata de tine mi-am cerut scuze.(de aceea imi permit sa aplic aceasta critica).
    Dati 1-2 pagini inapoi cand am spus "urat eternal...urat tare".

    Si acum serios eternal,eu nu am nimic cu tine,chiar m-ai ajutat cand am avut nevoie dar in loc sa ii ajuti pe cei de pe ro k deh ai vrut sa le fi moderator, tu ii articulezi cu prima ocazie.

    Nu inteleg d c atatea certuri intre tine si playerii de pe RO.
    Sfatul meu e ca ar trebui sa incetati cu chestiile astea.
    Last edited by Mitix; 17th August 2012 at 10:46 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  10. #1120
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Mitix eu unul nu ma cert cu nimeni, nu-mi sta in fire... pur si simplu scot la iveala latura lor adevarata.
    Credema daca greseam cu ceva nu ezitam sa-mi cer scuze ca nu ma doare mana sa scriu 2 cuvinte.
    Faptul ca i-am "articulat", pur si simplu am aplicat regulamentul, in cazul in care superiorii mei sau oricine in rang mai mare ca mine crede ca am gresit, eu unul sunt de-acord sa suport consecintele.
    Da am vrut sa fiu moderator pe Romania, deoarece am vrut sa ajut comunitatea in mai multe circumstante, chiar si banurile pe care le dau aici sunt numai pentru limbaj (jigniri) si nu o fac din lipsa de ocupatie, insasi BoBo mi-a dat permisiunea sa intervin cand este necesar iar asta o fac din "respect" fata de el si de comunitate ca eu unul nu simt nici o placere in a da ban unor oameni.

    Baieti pozitia pe care o ocup n-a fost obtinuta prin "asslick", totul a fost obtinut prin munca , va invit sa faceti si voi "asslick-ul" asta pe care eu unul o consider munca deoarece in primul rand necesita timp pierdut si nu obti nici un profit din asta, e mai rau ca la un servici dar asa sunt unii oameni incearca sa ajuta si este luat de prost ... Voi pentru ce credeti ca persoanele din staff-ul nostru si-au luat un asemenea angajament ca tuturor cred ca ne e mai usor sa injuram dupa ne facem alt account sau cel mai bine ne-am putea ocupa timpul cu altceva care tine de viata noastra personala ... ideea e ca persoanele respective fac asta deoarece sunt jucatori vechi care au zis in sinea lor, a venit timpul sa ajut si eu comunitatea asta care nu mi-a cerut nimic timp de atatia ani.
    BoBo de exemplu, voi credeti ca el n-ar fi putut face altceva cu banii pe care i-a bagat in calculator ca sa va tina botii, curent , timp pierdut etc. ? Hai sa fim seriosi, dati si voi dovada de putin respect fata de astfel de persoane si nu mai fiti asa ipocrite ...

    Va salut

  11. #1121
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Si uite cum hoțu striga hoții vorbind de ipocrizie si face ceea ce face el mai bine: conduce discutia, deviind de la subiectul principal si acuzele ce-i sunt aduse. Daca vreti un refreshment la memorie luati [URL="http://eurobattle.net/threads/154329-Cen-s-corner/page18"]aici[/URL] de cititi o sinteza, pe care i-am prezentat-o si lui Cen. Si daca cineva isi permite sa faca mizeriile si magariile astea, SA FITI SIGURI ca o va mai face, atata timp cat ii este permis si stie ca prin minciuna si manipulare (ca deh, profita ca il stie pe Gica sau pe Ion) poate sa intoarca IN PRIVAT soarta unei decizii CLARE ca lumina zilei! (ca da, el vorbeste IN PRIVAT cu cei care pot lua masuri impotriva sa, nu are suficienta decenta si barbatie sa faca altfel).

    Rusine!

  12. #1122
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    El se comporta asa pt ca de la un mh-er a ajuns un supporter :-?

  13. #1123
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    draga eternal, in locul lui Bobo eu mi-as fi bagat piciorele in botii RO in loc sa bag nu stiu cati bani in serverul ala, omul ala sau are o inima de aur sau foloseste si ptr altceva serverul acela si arunca un os comunitatii RO, oricum ideea mea este ca nu meritati nici murdaria de sub unghii, darmite server si boti de calitate.

  14. #1124
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    UAI deci cat am ras )
    [URL]http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,108729.msg375077.html#msg375077[/URL]

    intrebarea 5

    my retarded father came drunk in my room and he was making jokes of my es fisures blocks, I got really annoyed and started to flame him. We went outside to solve this problem and it took like 10 min my father to understand my tactic with es, so he let me go.... but it was too late...
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #1125
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Da les in locul lui dar vezi nu toti suntem asa iar in loc de stima si respect se ofera grosolanie.
    Rhazz la ce prostie ai postat nu te astepta la cine stie ce, daca ma rogi frumos am sa va pun discutia si publica dar nu in seara asta e prea mult de scris, nici macar nu sti unde se face un report .

    T-pain, nu cred ca vrei sa ma iau de tine, stai mai bine in banca ta.

Page 75 of 301 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates