Page 191 of 301 FirstFirst ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... LastLast
Results 2,851 to 2,865 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2851
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    ba lasa-mi copilu in pace
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  2. #2852
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Cum poti sa spui ca LoL e un joc mai reusit decat Dota 2? Chiar atat de redus poti sa fii ? LoL are milioane de playeri pentru ca : oricine poate sa il downloadeze de pe net, este un joc care iti cere 0 skill => toti cretinii il joaca ( dupa cum vezi si cazul de fata ) + 90% din playerii de LoL sunt asiaticii unde jocul a prins foarte bine deoarece cum am spus anterior acest joc necesita 0 skill. De ce nu iti trebuie talent deloc? pentru ca : nu poti da tp pe turnuri sa faci def, poti da doar in baza iar acest tp nu costa gold, nu pierzi bani cand mori => poti sa fi feeder infect fara a afecta jocul la fel de mult ca la dota si cel mai important lucru : nu poti da deny la creepi, mai sunt si alti factori cum ar fi ca unii eroi sunt imbalanced si pot sa castige jocu 1v5 fara probleme iar asta prinde foarte bine la copii de 10 ani care dau click dreapta si iau mana de pe maus/tastatura ca sa poata baga chipsuri in ei si mai sunt o gramada de lucruri care atrag mintea unui copil fara pic de gandire cum ar fi acele culori care pe mine personal ma fac sa vomit cand le vad.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  3. #2853
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    [url]http://eurobattle.net/threads/189113-unban[/url]
    Raq ai putea sa reevaluezi decizia?Nu de alta dar eram in jocul ala si el venea intentionat sa moara intre inamici.
    Putea sa dea si el ff cu colegi lui , nu sa faca ce a facut.Incearca daca poti sa tragi o privire si peste replay nu doar peste ce iti spune el.
    Tinand cont ca din punctul meu de vedere ce a facut el a fost cu intentie , consider ca dau2duo a procedat corect cand a dat ban , chiar daca in urma unui votekick.
    Tnx.

  4. #2854
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ce tare se agita lumea sa critice Lol-ul ))

    Oare d c ?

    ba lasa-mi copilu in pace
    Last edited by Mitix; 6th February 2013 at 12:16 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  5. #2855
    Registered User
    Join Date
    Jan 2013
    Age
    37
    Posts
    10
    Ei .. nu mai spune , e corect pt faptul ca , chiar tu i-ai zis sa dea ban?!, si nici macar nu s-a dat ff.

  6. #2856
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by SkL View Post
    Ei .. nu mai spune , e corect pt faptul ca , chiar tu i-ai zis sa dea ban?!, si nici macar nu s-a dat ff.
    Pai nu erai cu mine in team , nu mie imi stricasei jocul.Eu am fost unul din cei care au avut de castigat de pe urma antijocului tau.Eu doar i-am zis sa-ti dea ban ca nu este cazul sa primeasca demote , chiar daca iti daduse ban in urma unui votekick , era justificat prin antijocul tau evident.Atata tot.
    Nu ma deranjeaza faptul ca ai primit tu unban , chiar deloc , nu ai jucat rau.Insa cand ai vazut ca s-a terminat jocul ai inceput ( 3-4 faze ) sa mori intentionat.Nu aveai nici macar intentia sa te retragi sau treburi de genul.Consider doar ca dau2duo a primit warn nejustificat , si poate rap sa pripit cand a luat decizia , nu stiu daca a urmarit replay sau a judecat doar in baza celor prezentate de tine.

  7. #2857
    Registered User
    Join Date
    Jan 2013
    Age
    37
    Posts
    10
    Prietene , eu aveam vreo 1700 g in min 17 . Incercam radi, eram gangat etc. tu nu ai fost in team sa stii ce era acolo. Cand aia tipau ff din minutu 7 pt ca ii vei bate tu pe toti,si aveai abea 1-0 ).
    1: Daca nu ai habar ce inseamna antijocul reciteste regulamentul
    2: Nu-ti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala

    Sal.
    Last edited by SkL; 6th February 2013 at 12:52 PM.

  8. #2858
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Skl asta chiar e un famer imbecil care se duce pana la tier3 pt farm pana ia gang si moare si tot asa. Nu conteaza ca ii pica rax mid sau alte cacaturi, el spera sa ajunga in min 50-60 full items si apoi poate unge. Dar nu-mi permit sa ii fac eu request pentru ca mi-am bagat organu reproducator in toti stramosii lui pana m-am saturat )

  9. #2859
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Last edited by Mitix; 6th February 2013 at 01:18 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  10. #2860
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Mdute amu' Mitics esti si tu cineva ca ai lvl 5 :> trag pamant pe tine )

    PS: cronyshor has been kicked by RO_Guard (You are muted!!!). mitics scoate mute nu te trage pe fese
    Last edited by CronYshor; 6th February 2013 at 01:29 PM.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  11. #2861
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by SkL View Post
    Prietene , eu aveam vreo 1700 g in min 17 . Incercam radi, eram gangat etc. tu nu ai fost in team sa stii ce era acolo. Cand aia tipau ff din minutu 7 pt ca ii vei bate tu pe toti,si aveai abea 1-0 ).
    1: Daca nu ai habar ce inseamna antijocul reciteste regulamentul
    2: Nu-ti mai baga nasul unde nu iti fierbe oala

    Sal.
    Prietene , regulamentul spune asa
    Quote Originally Posted by Regulament
    < Anti-joc >

    Jucatul slab in mod intentionat pentru a-ti face echipa sa piarda nu este permis.
    Sanctiunile sunt:
    primele 3 abateri 3 zile ban (pe bot)
    Spune-mi tu unde sa incadram treaba cand tu vii intentionat sa mori intre inamici?
    Salut.
    P.S Ti-am zis nu ma deranjeaza ca ai primit tu unban , ci faptul ca dau2duo a primit warn.

  12. #2862
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Click image for larger version. 

Name:	426583_528029530571293_1826399832_n.jpg 
Views:	90 
Size:	52.8 KB 
ID:	173757

    ce inseamna sa-ti faci poze cu telefonu' )
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  13. #2863
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    @ CRBL k.
    @ b0rny te subestimezi grav punanduti mintea cu ei.

  14. #2864
    Registered User mArYo's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Romania
    Age
    44
    Posts
    100
    Si uite asa Comunitatea Romana are un alt admin frustrat...nu dau nume ca sa nu se supere rapboy...am scris ceva intr-un topic de cereri lvl swap al lui "Javra" (CAND ERAM CURIOS SA STIU CE CONT AVEA ALA!!!!!!!)...si primesc infraction...cand el putea sa stearga postu si gata.....cel mai bine era cu joker / drg / goodangel..si restu...inainte era cu cereri de moderator pula mea cu smecherii...acuma...Hoppa ala joaca bine, ia sa ii dau si lui un lvl 5...vreau ca bobo sa dea o explicatie pentru asta si fara fitze sa zica ca nu trb sa primesc Eu vreo explicatie..

  15. #2865
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    si fara fitze sa zica ca nu trb sa primesc Eu vreo explicatie..
    Ai auzit BoBo?
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 191 of 301 FirstFirst ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates