Page 166 of 301 FirstFirst ... 66 116 156 164 165 166 167 168 176 216 266 ... LastLast
Results 2,476 to 2,490 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2476
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by orzik
    Sa le dau ceva ce incepe cu M si se termina in E tuturor mamelor celor care ma enerveaza de pe aceasta platforma in special unuia a carei mama nu s-a saturat de asa ceva cand era mica si nici acum!
    Mai bine da-le gel de par de la tine...

  2. #2477
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by EdelWeiss View Post
    Alea's poze facute la panarama , prea redus mintal sa fii sa caracterzizezi un om dupa asa ceva .
    Oh you just didn't :s

  3. #2478
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    punem toti mana de la mana si iti angajam un fotograf profesionist?

  4. #2479
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by -Decay- View Post
    punem toti mana de la mana si iti angajam un fotograf profesionist?
    ) poate face careva o sponsorizare....
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  5. #2480
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    Concurs de dota cu taxa de participare si faceti 50-50 la castigatori si fotograf.

  6. #2481
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by RObert09 View Post
    Concurs de dota cu taxa de participare si faceti 50-50 la castigatori si fotograf.
    )) fifti fifti

    Orzyk dedicatie de la prietenul tau ENDO a spus ca te iubeste :*

    Last edited by CronYshor; 6th December 2012 at 06:15 PM.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  7. #2482
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    98
    Daca prostia ar durea xD

    aileiiii

  8. #2483
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Citez din Orzyk "sunt cel mai aratos si puternic de pe forum", vezi sa nu te impiedici cu fata de o flegma si sa-ti zboare creierii pe trotuar )))))
    De aia nu ai pus nicio poza cu tine, prichindelule )))

    Tough guy...

  9. #2484
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Quote Originally Posted by CronYshor View Post
    Din lipsa de ocupatie am cautat si eu pe prietenu nostru' orzyk pe net sa vad si eu cat de solid ii si uite ce am gasit ->

    Hidden Text click here to show


    Prietene iti dau un sfat nu mai fi asa tare in gura, nu ca eu is solid sau ceva dar nici tu nu esti Dumnezo, si odata ii pati ceva urat

    Ps: ai ceva freza :> toti cocalarii din oras au freza ca tine
    Ps2: ai ceva brand :> )))
    Mie unul imi pare simpatic baiatul pentru varsta sa.

  10. #2485
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Citez din Orzyk "sunt cel mai aratos si puternic de pe forum", vezi sa nu te impiedici cu fata de o flegma si sa-ti zboare creierii pe trotuar )))))
    De aia nu ai pus nicio poza cu tine, prichindelule )))

    Tough guy...
    prichindel ii zice )))
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  11. #2486
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Ba crony nu ca ma bag intre tine si orzyk , dar esti asa de prost incat crezi ca "tigani" fac ceva pentru tine?Pe ei ii doare undeva de tine . Singurul fel in care te-ar ajuta ar fii sa castige ceva ( bani , gagici ) de pe urma ta. Fii dracu serios si cauta ceva de facut.Asa de rau ati ajuns incat sa va laudati cu "frati vostri sile si nutu camataru" ?
    Chestia cu tigani ( nu ma refer la etnie ci la "comportamentul tiganesc" care e des intalnit si la romani/unguri/turci/etc ( vezi cazul tau ) ) este ca ei sunt tari , foarte tari in gura. Doar ca la fapte...mai greu nene.
    Iti repet , e treaba ta daca asculti sau nu. "Smecheri" te ajuta doar daca au ceva avantaje de pe urma ta.Altfel tu esti fix pwla pt ei.Esti mic inca...mai cresti si o sa intelegi ce spun.
    O sa ajungeti dracu ca mindscan si mapy...

  12. #2487
    Registered User sir.pui's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Wonder Land
    Posts
    127
    "vezi sa nu te impiedici cu fata de o flegma si sa-ti zboare creierii pe trotuar" epic !

  13. #2488
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    B0rn nu am avut niciodata nimic cu asta jur, intotdeauna cand postam ceva, adaugam o poza orice faceam comenta, si nu numai la mine ca zice ca toti de pe eurobattle.net ma urasc pe MINE apoi el are fani peste tot, frate daca e asa gigel sa mearga sa para important nush la el acasa sau pe strada undeva nu aici pe forum.....el intotdeauna se credea mai presus decat toti sa fim seriosi sti ca asa e si am vrut sa vad si eu cine pana mea e orzyk de e asa tare-n gura, si am aflat un "prichindel" care nu e mai presus decat nimeni ba din contra e un 0 in fata multor persoane.

    Si b0rn nu am eu varsta ta ca pana mea din cate stiu ai cam catre 30 ani.....aproape de doua ori varsta mea dar gresesti la faza cu tiganii man cand am avut probleme (de multe ori) aveam un tovaras(nu prieten) de incredere si asta ii rezolva pe oricare daca vrei o sa-ti zic niste intamplari dar pe "mess" sau privat ca dupa se aduna prea multe :P

    EDIT: si ma eu am glumit la faza cu tiganii adica la mine la liceu is multi...dar nu tare am eu treaba cu ei 2 amici sunt dintr-un cartier unde sunt tigani dar is de treabaaaaa si se comporta ca niste oameni civilizati au cei 7 ani de acasa nu ca altii....nu dau nume (orzyk)
    Last edited by CronYshor; 6th December 2012 at 07:54 PM.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  14. #2489
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    Quote Originally Posted by Immortal.Dani View Post
    cronyshor / normel / mindscan / ink1/2 la care le uit numele,.... imi e sila de persoane retardat mintale ca voi
    sub deviza, ""de frumoasa nu-i desteapta."" .

    mai intru si eu o data pe saptamana sa-mi clatesc dioptria pi icisa , si vad rhaz 1-2 posturi, tavi 1-2 posturi, cronysor 100-200 posturi, constant. sigur o sa crezi ca te-am injurat, nu ma astept la altceva.

    boooon, lasand la o parte tot circul asta cu uite poza nu e poza in dorinta apriga de a castiga un masaj ""prostatic"" gratuit , pentru ca scuza-ma , numai un homosexual care isi oxigeneaza parul de sub unghii isi face poze in iarba in pozitie lumanare poate defeca astfel de balarii , da tu cronysor, VIRGULA, orzyk iti serveste as dupa as. diferenta de varsta e irelevanta, desi sunt convins ca la amandoi va put adidasii dimineata in maxi taxi in drum spre liceu, cu toate astea, repet, orzyka se pisa pe tine, tu , cronysor, pe persoana fizica. tot tu, cronysor, esti 0 pe langa orzyka, te demonteaza asta de fiecare data. mai zic ?! hai ca fac o pauza

    de ce iti zic astea ?! pentru ca pot de fapt 2 lucruri sper sa le digeri din toata dragostea mea roz cu picatele de elefanti impartasita-ti : 1. ori te ridici la nivelu astuia , orzyka, paratul sau 2 . mai plauzibil, pt ca 1 e cam imposibil, iti vezi linistit de drumul tau si eviti contactu' cu el , asta daca stii sa desparti in silabe ""demnitate"" si lasi batista din buzunar, s-a inventat kleenex, if you catch my drift .

    cat despre orzyk : 3 times si asa pt ca va da 1-0 la toti , astora de va luati de creasta / brandu lui , si stiti ca v-o da , d-aia sariti ca va arde hemoroidu.

    nu-mi place AC 3 . de maine cumpar actiuni la Enix Square daca mai scot inca ceva la fel de splendid ca Deus Ex / Hitman .

  15. #2490
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Pentru ca pot
    bun asta :>

    Ps: ce bine ca vine craciunu revu' ma duc si eu in vacanta....ce liniste o sa fie pe aici cred o sa-l auziti doar pe puiu si night cum incep cu ale lor despre ti-pein :>
    t-Pain detectorul de mh.
    )

    Uite ce zice reginutz

    ™VipSy[K]0 ™: ba , eu cred ca is cel mai frumos de pe xpam
    ™VipSy[K]0 ™: nu?


    Tu esti bosssssssssss ^^
    Last edited by CronYshor; 6th December 2012 at 09:07 PM.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











Page 166 of 301 FirstFirst ... 66 116 156 164 165 166 167 168 176 216 266 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates