Page 152 of 301 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 2,266 to 2,280 of 4505

Thread: Chit-Chat thread

  1. #2266
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    k.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  2. #2267
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    El care se dadea anti tigani si toate cele , ma ia cu injuraturi in tiganeste . Off deci T-Pain e pantalon scurt pe langa tine , esti mai redus mintal decat puteam sa-mi imaginez .
    De acum incolo nu o sa mai citesc posturile tale , mi-e tarseala sa vad ce zic toti repetentii.
    Last edited by EdelWeiss; 25th November 2012 at 03:17 PM.

  3. #2268
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by EdelWeiss View Post
    El care se dadea anti tigani si toate cele , ma ia cu injuraturi in tiganeste . Off deci T-Pain e pantalon scurt pe langa tine , esti mai redus mintal decat puteam sa-mi imaginez .
    De acum incolo nu o sa mai citesc posturile tale , mi-e tarseala sa vad ce zic animalele.
    Canadau bes dumocu de sar chide falcile
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #2269
    Registered User mArYo's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Romania
    Age
    44
    Posts
    100
    Ce le zice cronyshor asta ma...niste glume exirate...nici nu stiu cum sa zic ba coaie la cat de praf esti...nimeni nu te suporta ba omule..asslick non-stop faci...ce sa mai zic..ia-ti o prietena si tu..apuca-te de sala sa mai pui ceva pe tine ca zici ca esti sarma pentru covoare
    __
    \|11

  5. #2270
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Kid fight!

  6. #2271
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Kids, fight!
    ^ Fixed !

  7. #2272
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ))))))

  8. #2273
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Cea mai mare injosire sa te bati/certi cu repetentu' de Crony.

  9. #2274
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Hmmm
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  10. #2275
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Ranked 1348 elo!

  11. #2276
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Quote Originally Posted by mArYo View Post
    Ce le zice cronyshor asta ma...niste glume exirate...nici nu stiu cum sa zic ba coaie la cat de praf esti...nimeni nu te suporta ba omule..asslick non-stop faci...ce sa mai zic..ia-ti o prietena si tu..apuca-te de sala sa mai pui ceva pe tine ca zici ca esti sarma pentru covoare
    __
    \|11
    Tu tot comentezi de mine, ţăran incult ce eşti, măcar eu în stare să-mi pun o poză pe forumu ăsta nu ca tine, îţi pui ca şi avatar o femeie care are sânii mari, wow ce dovadă de deşteptăciune din partea ta.
    Am aflat că ai si feisbuc, si acolo ai puse nişte poze cu maşini :| şi nu venii iar cu argumente de alea idioate te rog, o poză nu este cu tine, sa vedem si noi cât de ţapan esti, am auzit că a văut cineva o poză cu tine acum ceva vreme, si a râs până l-a durut stomacul, înseamna că întradevăr arăţi bine.
    Doar voi comentaţi de mine, haterii aştia puternici, Edel maphackerul si tu Tipein care toată lumea ştie despre tine că eşti un 0 prietene, să le dăm pe faţă ai fost admin pe 15.000 ligi 150.000 servere si toate au căzut, tot comentaţi de alţii dar nu aveti nici o treaba, dacă eşti aşa tare in gură pune şi tu o poză cu tine, eu sincer nu am altele în afara de alea de pe Creasta Cocosului că mai adăugam....

    Orzic : bă frate tu ce problemă ai ? cauţi şi tu să te bagi în seamă şi eşti tare în gură cu un puşti de 16 ani ? mamă ce tare eşti tu jur, da la aia care-s mai mari ca tine, nu le zici nimic că ăia îţi dau la ficăţel, ştiu cum e tinere....boss ştiu că esti super jmeker si moama esti Jesus de pe pământ dar caută şi tu anturaj cu puşti de vârsta ta, că te faci de căcat
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  12. #2277
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Ranked 1348 elo!
    WTF
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  13. #2278
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^se joaca si el cacatul ala de UrbanRivals

  14. #2279
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by CronYshor View Post
    Orzic : bă frate tu ce problemă ai ? cauţi şi tu să te bagi în seamă şi eşti tare în gură cu un puşti de 16 ani ? mamă ce tare eşti tu jur, da la aia care-s mai mari ca tine, nu le zici nimic că ăia îţi dau la ficăţel, ştiu cum e tinere....boss ştiu că esti super jmeker si moama esti Jesus de pe pământ dar caută şi tu anturaj cu puşti de vârsta ta, că te faci de căcat
    Esti prea retardat ma saracule . Eu m-am bagat in seama cu tine ?

    P.S. Nu-ti mai pune poze cu tine pe forum , uratenia ta nu are limite , esti un distrus , un om care nu va avea loc intr-o societate iti garantez.

  15. #2280
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by EdelWeiss View Post
    Esti prea retardat ma saracule . Eu m-am bagat in seama cu tine ?

    P.S. Nu-ti mai pune poze cu tine pe forum , uratenia ta nu are limite , esti un distrus , un om care nu va avea loc intr-o societate iti garantez.
    In ultima vreme, observ din ce in ce mai des ca lumea tot garanteaza . Sunt de-a dreptul curios cum poti garanta tu ca el n-o sa se integreze intr-o societate.

Page 152 of 301 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates