Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 76 to 78 of 78

Thread: len jedna otazka

  1. #76
    Registered User
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Slovakia
    Posts
    26
    zamknite to proste tu nieje co riesit
    presne ako na sirkovi ked hrame hru tak su lagy kazdu chvilu
    u mituskiho to ej podobne len su to brainlagy
    keby sa to tykalo mna tak tu uplnem tvoj trany ban co si mi dal na fore a vzapeti ekd som ti napisat ze som si to odscreenoval a ze niesom blbec a bany za take veci sa nedavaju si dal unban a pochopil ze si dostal predtym zasa jeden brainlag ktory sa bude stale opakovat ak nenavstivis nejake renomovane pracovisko kde by ta mohli dokladne vysetrit a udat diagnozu s ktorej aj tak podla mna uz nieje vychodiska len menej redidla pred spanim.

  2. #77
    Back in Life Mitsuki's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Czech Republic
    Age
    39
    Posts
    3,508
    Quote Originally Posted by SKuToK View Post
    zamknite to proste tu nieje co riesit
    presne ako na sirkovi ked hrame hru tak su lagy kazdu chvilu
    u mituskiho to ej podobne len su to brainlagy
    keby sa to tykalo mna tak tu uplnem tvoj trany ban co si mi dal na fore a vzapeti ekd som ti napisat ze som si to odscreenoval a ze niesom blbec a bany za take veci sa nedavaju si dal unban a pochopil ze si dostal predtym zasa jeden brainlag ktory sa bude stale opakovat ak nenavstivis nejake renomovane pracovisko kde by ta mohli dokladne vysetrit a udat diagnozu s ktorej aj tak podla mna uz nieje vychodiska len menej redidla pred spanim.
    To je nazor ktery mas ty, vec mnou vykonana mela jinou podstatu.

    -----

    Vec je ale takova ze bohuzel zhodou okolnosti v te hrey byli 4 lidi a 6 TT_ + friends, proto za nedostatkem dukazu mate "pravdu" vy poctem hlasu.

    Drama on the river.

    Doufam ze ste si pozvedli sebevedomi moznosti me odflamovat a zaroven i na Mizigeho skocit.

    Bohuzel pro vas, jiste to pochopite, vec se nezmeni. Navic Kazdy z TT_ se dostava do black listu. Sebemensi poruseni pravidel bude vest k trestu z dusledku toho ze jste "dokazali" ze jsem hovado. Tak se budu jako hovado vuci vam chovat.

    Cas vyprsel.

    Jak jiz jsem psal, konec diskuzi. Veskere dalsy thready, posty ohledne tyhle udalosti budou smazany.


  3. #78
    Back in Life Mitsuki's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Czech Republic
    Age
    39
    Posts
    3,508
    Vec je ale takova ze bohuzel zhodou okolnosti v te hrey byli 4 lidi a 6 TT_ + friends, proto za nedostatkem dukazu mate "pravdu" vy poctem hlasu.
    Bohuzel pro vas, jiste to pochopite, vec se nezmeni
    Jelikoz jste hlupi pochopit sarkazmus, opakuju:

    TT_SNiP ma ban jak uz jsem to nekolikrat rikal.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates