Results 1 to 5 of 5

Thread: Nie łączy z battle.net

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    16

    Nie łączy z battle.net

    Witam mam problem od dobrych 3 godzin z połączeniem się z battle.net'em. gram sobie, gram i nagle dc, no myślę sobie się zdarza to nic łącze z b.net i nie mogę bo pisze ze coś mam z netem. hmmm... myślę sobie coś nie tak. łącze się z netem ponownie i nic, resetuje router i nic... w końcu tu pisze posta po pomoc. Próbowałem połączyć ghost i też nic.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    16
    Czy tu ktoś przychodzi z pomocą do ludzi??

  3. #3
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Niestety, jeśli nie dostaniesz pomocy w 20min = nikt tutaj nie pomaga! (mercy please)... może dlatego dostałeś dc ze server był off? -.-

    EDIT: Teraz wbiłem na xpama i jest około 2500 osób = server na 100% był off. Normalnie o tej porze jest 5-6k ludzi. Spróbuj wbić teraz...
    Last edited by fistaszek1; 4th February 2010 at 08:50 PM.

  4. #4
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Dzikitom View Post
    Czy tu ktoś przychodzi z pomocą do ludzi??
    Ciężko jest pomagać komuś, kto nie umie nawet czytać i nie szanuje tego, że dzięki pracy innych może grać za darmo na darmowym serwerze....

    Gdy masz problem z połączeniem się do naszego serwera, a forum działa to poświęć parę sekund i wejdź na stronę ze statusem/stanem serwera lub przeglądnij główny dział techniczny.

    Wtedy co pisałeś trwały prace związane z utrzymaniem serwera i był on wyłączony o czym pisano zresztą
    [url]http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=180[/url]
    [url]http://eurobattle.net/showpost.php?p=1068867&postcount=1[/url]

    Utrzymanie takiego serwera, wymaga co jakis czas restartów, czy pracy nad nim wymagającej jego wyłączania.
    Więc zdarzało się i będzie się zdarzać, że nie da się wejść na niego, bo akurat ktoś coś robi.

    Czasem jest to kilka minut (jak jest restart) a czasem kilka godzin czy nawet dni,
    trzeba po prostu dowiedzieć się co się da z forum i uzbroić w cierpliwość.
    Last edited by Ludwiczek; 7th February 2010 at 10:23 PM.

  5. #5
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Sir ludwiK prowde godo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates