Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Regulamin

  1. #1
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651

    Regulamin

    Na tym forum piszemy tylko o Polskich adminach/modach. :P

    Jeżeli chcesz komuś podziękować za pomoc nie wahaj sie ! Dlaczego ?? ponieważ najaktywniejsze osoby będą nagradzane.

    Chcesz aby to forum było leprze nie wahaj sie powiedzieć kto robi coś aby było inaczej. Pamiętaj to tez twoje forum/serwer wiec zrób wszystko aby stawało się coraz leprze

    W tytule każdego tematu proszę zamieścić acc osoby do której ma się sprawę lub której zachwiane komentujemy
    Last edited by Lukass; 21st January 2007 at 09:34 PM.

  2. #2
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    A cos innego niz podziekowanie moze byc? Chcialem zapytac czy Lucky mnie i innych olal czy cos, gdyz powiedzial ze wszystkim ktorzy chcieli dal podpiski pod avkiem, a mimo iz ja stworzylem osobny temat w tej sprawie nadal go nie mam. Troszke mnie to dziwi i nie ukrywam ze irytuje.

  3. #3
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Hehe dobry pomysl mogą byc tech pytania aha i ze względu na specyfike forum kazdy nowy temat musi zostac zakceptowany przez moderatora

  4. #4
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Brzmi niezle, a co do akceptowania. Czy najpierw mamy zakladac temat i czekac na potwierdzenie od moda czy najpierw spytac o pozwolenie a pozniej zakladac temat? Dla mnie przynajmniej jest to dosc istotne, dzieki temu mozna uniknac pozniejszych niedomowien.

  5. #5
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Quote Originally Posted by Kiel View Post
    Brzmi niezle, a co do akceptowania. Czy najpierw mamy zakladac temat i czekac na potwierdzenie od moda czy najpierw spytac o pozwolenie a pozniej zakladac temat? Dla mnie przynajmniej jest to dosc istotne, dzieki temu mozna uniknac pozniejszych niedomowien.
    Piszesz temat lecz go nie widac do czasu do kiedy nie zostanie zakceptowany przez moda/admina

  6. #6
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Ok, brzmi sensownie

  7. #7
    Odolan
    Guest
    No tak, ale nie wydaje mi sie ze ktos tu bedzie chwalil adminow/modow bo przez niektore osoby na tym forum zostanie to uznane za lizodupstwo. Raczej znajda sie tu oskarzenia typu: Prosze pana GoT napisal na forum: "kurwa, dupa i chuj", albo Prosze pana chcialem naskrazyc na GoT'a bo napsial ze jest rasita a w naszej konstytucji jest napisane ze nie mozna byc raista xD prosze o zabranie mu moda joke ofc, zobaczymy co tu sie bedzie dzialo po jakims czasie.

    Aha ja bym dodal, ze zanim ktos pisze o adminie bo zrobil cos nieladnego to podal dowod w postaci ss

  8. #8
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Wiesz Got bedą pisac nie bedą nie obchodzi mnie to wiec dalczego ten dział ??? po to aby raz na zawsze uciąć wszelkie głosy na temat tego iż urzytkownicy nie mają wpływu na to forum

    @@ My dajemy Im narzędzie a czy będą go umieli umiejętnie używać, okaże się z czasem

  9. #9
    Odolan
    Guest
    Rozumie i dobzre ze takei cos zostalo zrobione, wiecej afer nie bedzie

  10. #10
    Registered User Kn0r3k's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland/Kielce
    Posts
    227
    Ja proponuje żeby to forum bylo moderowane - i żeby wszystkie negatywne opinie były cenzurowane....
    Czyj to pomysł?? Kto sobie musi podnieść samoocene??
    Aa, i oprocz tego wnioskuje za odwołaniem MadMaxa - bo za rzadko bywa na forum
    Edytka2:
    Nie umiem czytać - forum już jest moderowane
    Quote Originally Posted by Lukass
    wiec dalczego ten dział ??? po to aby raz na zawsze uciąć wszelkie głosy na temat tego iż urzytkownicy nie mają wpływu na to forum
    Ale szarzy użytkownicy nie powinni mieć wpływu na forum... Tutaj (na szczęście) nie panuje demokracja, użytkownicy tworzą forum, admini/modzi rządzą, taki system wszędzie się sprawdza. Czasami jakaś grupa userów zrobi afere - i dobrze, poradzi sobie bez tego działu - forum dalej sie trzyma, konieczności większych zmian nie widać. A tak mamy topic do słodzenia
    Last edited by Kn0r3k; 22nd January 2007 at 05:12 PM.
    Why do people believe in each other?
    In the end you're all alone...

  11. #11
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Quote Originally Posted by Kn0r3k View Post
    Ja proponuje żeby to forum bylo moderowane - i żeby wszystkie negatywne opinie były cenzurowane....
    Czyj to pomysł?? Kto sobie musi podnieść samoocene??
    Aa, i oprocz tego wnioskuje za odwołaniem MadMaxa - bo za rzadko bywa na forum
    Edytka2:
    Nie umiem czytać - forum już jest moderowane
    Zastanów sie co ty piszesz, jeżeli tak by było to cale forum dzialało by w ten sposób. Co chcesz mozesz napisac w dysk ogólnej czy gdzie Ci sie to zywnie podoba. Wiec po co moderowac ?? po to aby nie bylo tutaj tematów typu " o co tutaj chodzi" itp.


    Quote Originally Posted by Kn0r3k View Post
    Ale szarzy użytkownicy nie powinni mieć wpływu na forum... Tutaj (na szczęście) nie panuje demokracja, użytkownicy tworzą forum, admini/modzi rządzą, taki system wszędzie się sprawdza. Czasami jakaś grupa userów zrobi afere - i dobrze, poradzi sobie bez tego działu - forum dalej sie trzyma, konieczności większych zmian nie widać. A tak mamy topic do słodzenia
    inteligentna wypowiedz <gratki>

    @@@ jeszcze jedna "za" po co powinno byc to forum ?? to aby rakie posty w ktorych bedzie miał ktos cos do powiedzenia na temat "naszej" pracy oddzielic od postów typu : Co dzisiaj jadles na kolacjie

  12. #12
    Registered User Kn0r3k's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Poland/Kielce
    Posts
    227
    Ahhh, dziękuję, dziękuję.
    Ale zobacz te 3 tematy - samo słodzenie , aż tak potrzebujecie żeby ktoś doceniał waszą prace?? Smutne
    Why do people believe in each other?
    In the end you're all alone...

  13. #13
    Just another Admin Lukass's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Poland-Rzeszow
    Age
    38
    Posts
    6,651
    Quote Originally Posted by Kn0r3k View Post
    Ahhh, dziękuję, dziękuję.
    ..... aż tak potrzebujecie żeby ktoś doceniał waszą prace?? Smutne
    Wiesz co jest smutne ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. :-) kilka postów wyżej napisałem :

    Quote Originally Posted by Lukass View Post
    @@ My dajemy Im narzędzie a czy będą go umieli umiejętnie używać, okaże się z czasem

  14. #14
    Płonąca Pięść
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Away from fan Girls
    Posts
    2,280
    Skoro ktos dobrze wykonuje swoja prace to czemu nie napisac, ze to doceniamy? Czyzby zazdrosc przemawiala przez Ciebie Kn0r3k'u? Poza tym dlaczego faszystowskie Niemcy, komunizm w Polsce i na swiecie upadl? Tam byla cenzura ... i czy to pomoglo? Watpie ...

    Poza tym skoro na forum nie wolno by bylo pisac wlasnych opinii to po co wlasciwie forum?

  15. #15
    lookingforwad
    Guest
    hi how can i close firewall ?

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates