PDA

View Full Version : Ghost



Josho
25th January 2010, 12:40 PM
Rozbehol som ghosta konecne:-D Velke dik mizigemu ze ma cas na nas hlupakov :-D
No ale ako to byva nic nemoze ist hned ako ma :-D
Vyskytol sa mi problem. Dam vytvorit nejake Gn. Bot vytvori napise ze som startol hru. Ale nemozem sa na nu pripojit ma kikne a napise mi ze :
GAME: skuska] player [Doctor.Zoidberg] joined the game
[ TCPSOCKET] closed by remote host
[ GAME: skuska] deleting player [Doctor.Zoidberg]: has lost the connection (connection closed by remote hos

Cital som podobny topik a pozeral som tie host porty Ja pouzivam 6112 a bot pouziva 6113. A firewall vypnuty.
bot_hostport = 6113
admingame_port = 6112

A to iste robi aj ostatnym hracom ze iuz ako keby ich pripojilo a potom ich vyhodi a napise :
player [Plazer_SVK] joined the game
closed by remote host
deleting player [Plazer_SVK]: has lost the connection (connection closed by remote host)

MiZiGe
25th January 2010, 12:43 PM
robí to pre všetky mapy? resp. ako hostuješ a ktorú mapu?

Ak dotu, tak skús hostovať cez !map a nie !load.
!map načíta priamo tú mapu, nové ghosty už vedia hostovať dotu priamo bez configu mapy.

Josho
25th January 2010, 10:31 PM
Takze skusil som aj inu mapu okrem doty 6.66 mapu adrenalin. A vysledok ten isty uz ako keby ma pripojilo a v tom ma z hry kikne.
No ako hostujem tak spustim si ghosta bot sa pripoi na kanal. Zapnem war pridem na kanal za nim. V ghoste si dam laod mapa Dota allstars v 6.66 laodne mi ju, mi to tam vypise ze laod config ... tak dam !priv skuska napr. vytvori a ked sa napajam zas uz som v hre a zrazu kik. Tak som skusal ze som dal !map dota.... ale zas to iste.
Pripajam tu aj cfg subor neviem len tak to pozry ci tam nieco nemam zle nastavene neviem napr nieco typu kikuj vsetko co sa napoji :-D

Josho
29th January 2010, 11:26 AM
Chodi sem vobec niekto niekomu pomoct?

Felixar
29th January 2010, 11:45 AM
Nejsem na tohle odbornik jako mizige a mitsuki ale !map DotA Allstars v6.66(b) ked napises a pak das !priv test
Co se stane kdyz se pripoji nekdo jinej? zkus nejakyho typka sehnat a pokud to nepusti jen tebe myslim ze je treba nastavit loodpack adapter

Mitsuki
29th January 2010, 12:12 PM
1. i ked mas vypnuty firewall si tam pridej ghost.exe a port 6113 udp & tcp.
2. Zmen si admingame port na 6114
3. zajdi na www.portforward.com najdi svuj router, vyber si warcraft iii a podle tutorialu si to portforwardni. IP ktere musis pouzivat je lokalni ip tvho pocitace

Josho
31st January 2010, 12:22 PM
Uz som to spravil dakujem all.