PDA

View Full Version : ..::unban::..



Nichrome
24th January 2010, 12:06 PM
1. Nichrome
2. Ban na CZ/SK za já-vlastně-ani-nevím-co, ale rozumím, že Nichrome je dobrý terč na "kanálu", pravděpodobně banován po hře s Mitsuki
3. Na začátku Nichrome dostal mute od Mitsuki, vpodstatě na vlastní žádost, někdy za půlkou hry jsem chtěl unmute (admin asi neví, jaké to je hrát celou hru s mute, čemuž se ani nedivím, ale věřte, je to nepříjemné, od toho se odvíjí hra hráče, domluva, všechno tam, a i přesto, že jsem byl izolován, dokázal jsem s tím hrát), whispnul jsem tedy Mitsuki, bez výsledku, whispnul jsem několikrát, stále nic. Unmute jsem dostal až když jsme měli základnu rozbitou a padal nám strom. Načež jsem napsal něco jako, že si dal na čas, a že jsem si teda celou hru s mute náramně užil. Na to asi čekal, protože mu už bylo jedno za co mi to dá, dal mi ban na hru a potom na kanále (po tomto jsem mu asi whispnul něco nelichotivého - leč ne sprostého - a ohledně admin abuse...). Opravdu doufám, že má replay nebo alespoň screenshoty tohoto, protože jsem se nechoval jako hlupák ani idiot, ve hře jsem nefeedoval, neafkoval, neflamoval (mute) a rozhodně jsem nehrál špatně...

Mitsuki
24th January 2010, 02:10 PM
Ted jsi me fakt pobavil, lez postavena na lzi abys vypadal dobre pred ostatnimi. Fakt podareny vtip, diki za zabavu.

Nema smysl ti to vysvetlovat, ale jelikoz si to tahas na verejnost tak tady mas par faktu (log bohuzel nemam):
1. Jiz v lobby jsi zacal flamovat na soupere ze jsou nuly, ze maji naprd score, pri tom ze tvoje score bylo jeste horsi nez jejich.
2. Jiz v lobby jsi urazal me a meho spoluhrace z finska
3. Hned po startu hry jsi zacal flamovat do celeho teamu za co jsi dostal mute od admina (ne me, na botu mam vice adminu)
4. Jeste v lobby jsem napsal ze newhispujte me protoze jsem na serveru prez chat a ne warcraft. Prezto jsi mi spamoval a urazel prez whisp protoze jsi dostal mute.
5. 10 minut na to jsi dostal od toho admina unmute a hned jsi naplacal 2 radky flamu na co prisla zadost o dalsi mute. Rekl jsi, ano dejte mi raci mute. Dostal jsi.
6. Ked jsi dostal dalsi unmute jsem uz cekal ze budes rozumnej ale nebylo tomu tak. Zase jsi nadaval a flamoval - dalsi mute do konce hry
7. Po hre, ked jsem si prepnul spatky na chat a precetl jsem tvoje urazlive spravy jsem ti dal ban z acka na 7 dnu za tvoji nevychovanost.
8. Nesouvisi to vubec s tim jak jsi hral. Tvoji hru nebudu ani komentovat. Nedostal jsi zadny ban jak povedas "na hru" totiz na ghosta ale jenom na chat.

Jsem si na 100% jisty ze kazdy z tej hry tohle potvrdi.

Ban ti vyprsi 30.1.2010

:tclosed: