PDA

View Full Version : Turbo internet ^^



LiskaBot
23rd January 2010, 09:11 AM
Cauko ... otazka smerovana skor pre slovakov ... nevie niekto poradit ako je to s netom od t-comu ? chcem si hodit turbo 3 len ma zaujima ze ci ide cez to hostit alebo si treba doobjednat tu verejnu ip za tie 4ecka na mesiac alebo ak to je :D

vlastne je mi to jedno :D :spammer: :D

nn poradte decka :)

0wnage
23rd January 2010, 01:12 PM
Ja mám turbo 2, ale neni medzi turbo 2 a turbo 3 žiadny rozdiel (Kamoš má 3 a vraví že je to také rýchle ako 2), stou verejnou neviem, lebo aj ja som si chcel dať verejnú (+120sk mesačne viac) ale zapli mi len "Pevnú IP" a to mi nijak nepomohlo, takže musíš sa popýtať v predajniach asi;)

Mitsuki
23rd January 2010, 01:46 PM
Na tvem miste bych jako prvni vec udelal zmenu sveho avataru.

Edit: nebo se to udela samo.

laada
24th January 2010, 01:19 AM
pokud je moznost ke sluzbe doobjednat verejnou ip, tak logicky v zakladu neni a bez verejne ip nemuzes zakladat, teda muzes, ale nikdo se na tebe nenapoji

LiskaBot
29th January 2010, 09:50 PM
Tak koniec koncov som si objednal turbo 3ku .. a co sa tyka tej ip podla toho co som zistil tcom dava kazdemu hned verejnu ip ( dynamicku ) teda je verejna ale meni sa ... a ty co si si doobjednal pevnu .. tak to znamena ze tvoja verejna ip sa uz menit nebude :)

teda to ze tebe nejde lozit bude asi jedine problem v tom ze nemas dobre nastavene porty :read:

0wnage
30th January 2010, 12:03 AM
Nehádam sa, ale vravím ti medzi turbo 2 a 3 neni vôbec rozdiel, máš to to isté.;)