PDA

View Full Version : Unban

Quin..
20th January 2010, 09:20 PM
Merhaba dryas.. ben zamanında accountun açılması için biraz çabaladım ama açılmadı ve bu ban olayıda benim suçum değildi zamanında baya mesaj attım.. bu accountu ben tatilde iken banlattılar.f list.teki arkadaslara ana avrat küfür etmişler ve şifreyi tr kanalında vermişler reklam atar gibi.. bu durumun kaynağını bulamadım ama ozamandan bu zamana banın açılış tarihini bekledim. Expires tarihi 21-01-2010
Account : Quintescence
Dryas senden rica ediyorum bu konu ile ilgilenirsen çok mutlu olucam bu zamana kadar bi yanlışım olmadı bunu yapan kişiler zaten arkadaş listesine yeterince zarar verdi..
Link (http://eurobattle.net/showthread.php?t=92861)
Şimdiden Teşekkürler
iyi çalışmalar..

Dryas
20th January 2010, 09:38 PM
Translation :some others have given my accts pass to channel and caused me banned due to swears...

yr acct has been locked by an admin, we must wait till he gives an answer here.But I can say his answer will be like as ; " everyone must keep his accts responsibility !! we do ban accts not personelities..."

Better if we wait for the admin's answer......

Quin..
20th January 2010, 09:40 PM
bunu banamı yazdın yoksa benim söylediklerimin tercümesimiydi.. ingilizcem olmadıgı için soruyorum kusura bakma..

Dryas
20th January 2010, 10:16 PM
hem sana, hem tercüme.banlayan adminin cvbını beklemek zorundayız.
both to you and yr translation...we have to wait for the admin answer..

Quin..
20th January 2010, 10:46 PM
tamam dryas yardımın için teşekkür ederim. umarım aynı hassasiyeti flameseeker'da gösterir..

FLaMeSeeKeR
20th January 2010, 10:59 PM
Your Noted status from the link you posted expire tommorow. Please wait until then... I'll take care. But why your account is locked?! I have no idea...

And so you have to wait for right person to answer ;)...

Dryas
21st January 2010, 02:50 AM
seni banlayan flameseeker degil, Flameseeker has not banned you.

Quin..
21st January 2010, 11:42 AM
accountu banlayan adminin kim oldugunu bilmiyorum. Dryas bu konudada bana yardimci olurmusun?.. Simdiden tesekkur ederim..

Quin..
21st January 2010, 05:48 PM
sanırım accountu phantom banlamis. phantom bi ilgilense su konu ile :S dün akşamdan beri bekliyorum.
http://eurobattle.net/showthread.php?t=92916

MiZiGe
25th January 2010, 10:25 AM
you are not locked anymore...
next time, be sure to post in english :)

:tclosed: