PDA

View Full Version : gra one vs one



Piechuuu
5th January 2010, 04:53 PM
siema nie mogę ustawić gry na one vs one i two vs two... brakuje mi kilku map niestety nigdzie nie mogę ich znaleźć czy to w tym leży wina???

fistaszek1
5th January 2010, 05:41 PM
Jak Ci może brakować map jak instalujesz je razem z grą... sprobuj reinstall gry, btw był już taki temat o tym, wystarczy poszukać. http://eurobattle.net/showthread.php?t=93166 - jak będzie mi sie chciało i będę miał czas wrzuce mapy i dam linka, ale pewnie w tym czasie kto inny to zrobi ;p

B4rt0z0
5th January 2010, 05:45 PM
Musisz miec mapy lol ;d
jak ci dalej nie chodzi to reinstall tak jak fistaszek poradzil ;P

Piechuuu
5th January 2010, 09:33 PM
a więc tak brakuje mi około 4 map resztę mam, ściągnąłem map PACKA ktory mial ok 120mb niestety nadal ten problem moge grac wszystkie tryby czyli free for all 4vs4 3vs 3 ale 1vs1 i 2vs 2 juz nie brakuje mi map(są na czerwono) Road to stratholme , centaur grove, tidewater glades

fistaszek1
5th January 2010, 09:55 PM
Przeinstaluj gre... albo masz lewe płyty, albo coś Ci się źle zainstalowało.

Piechuuu
6th January 2010, 12:40 AM
przeinstalowalem gre i jest ok niestety niekiedy zrywa mi polaczenie od razu po zaladowaniu mapy:/

ok juz wszystko gra poradziłem sobie

Ludwiczek
6th January 2010, 08:21 PM
ok juz wszystko gra poradziłem sobie

Nie uważasz, że warto byłoby się podzielić tym?
Tzn napisać co było dokładnie nie tak i co się stało, że juz jest OK.

Gdyby ludzie tak robili, takich wątkow o problemach byłoby 100x mniej :)

fistaszek1
6th January 2010, 08:42 PM
Domyślam się że wyłączenie firewalla pomogło ;]

Ludwiczek
6th January 2010, 08:55 PM
-_-

heh, spoko, wiesz, ze nie musisz wylaczac calego? wystaarczy ze dodasz reguły na war3.exe i ghosta na odpowiednie porty

fistaszek1
6th January 2010, 09:18 PM
...Po co mu ghost w pg?;p O regułach wiem, ale wyłączenie całego też nie jest problemem. Prostszy i szybszy sposób niż dodawanie pierdół. Sam tak robię i 0 problemów. Chłopak sobie poradził ze wszystkim i jest git ;]

Ludwiczek
6th January 2010, 09:32 PM
Po to, żeby kolejne 10 osób co ma taki problem, a używa ghosta wiedziało ;p

Jaki jest sens instalować firewalle, jeszcze pewnie po (lol) długim namyśle i wyborze, który najelpiej nas będzie chronił, jak za każdą pierdołą będziemy je wyłączać ;p?

Ale ważne ze problem z głowy :)

fistaszek1
6th January 2010, 09:51 PM
Chyba w wara nie gra się cały czas i można po grze go włączyć ;] No ale są różni ludzie... ^^ Imo lepiej zakończyć tą dyskusje bo nic ciekawego z niej nie wyniknie. EoT

Ludwiczek
6th January 2010, 10:16 PM
Nie, nie cały czas, kilka minut i się wyłącza :D.
Po prostu śmieszy mnie takie podejście, mase dzieciaków kłoci sie czy lepsza jaest panda, nod czy kaspersy, zonealarm czy outpost, ktory muli, ktory lepiej chroni, ile antispyow maja, a nie potrafi nawet tego uzytwac czy ustawic, ew poinstaluje, i wylaczy, ot tak na chwilkę na gora pare, parenascie godzin grania po sieci, z dzieciakami ktore nie koniecznie są tak ograniczone jak wy :D i moga zrobic przez neta bardzo brzydkie rzeczy :>

Nie rozumiem o co ci chodziło z tymi roznymi ludzmi.

A co do dyskusji, to wynikła i moze wyniknac z niej jeszcze sporo rzeczy :)

B4rt0z0
6th January 2010, 11:22 PM
Ludi zawsze musi postawic na swoim... oj wujku ludi.....

fistaszek1
6th January 2010, 11:38 PM
Kto gra w wara paręnaście godzin po sieci? Chyba tylko maniacy bez real life. Rozumiem że jesteś najmądrzejszy najbardziej dorosły itp. A z różnymi ludźmi to chodziło mi właśnie o to że grają ''paręnaście'' godzin po sieci. Normalnemu kolesiowi co ma dziewczyne, kumpli, real life, wystarczy godzina, góra dwie dziennie na wc3. Trzeba uważać bo przez godzinę nam NASA pliki z kompa wyciągnie o kosmitach ;D Dalej chcesz pokazywać swój manner? Próbuj tylko szkoda że to jest już mój ostatni post tutaj, jak masz coś do mnie to pisz na pw, chętnie porozmawiam z tak dorosłą osobą ;)

''z dzieciakami ktore nie koniecznie są tak ograniczone jak wy'' - nawet nie wiesz ile mam lat... zacząłeś się czepiać kolesia bo nie napisał czemu mu dobrze all działa. Mogłeś to zrobić pisząc do niego pw, ja grzecznie zaproponowałem że być może wyłączył firewalla, bo często to on jest powodem disców. Od razu wyskoczyłeś z ironią ''-_- spoko, wiesz, nie musisz wyłączać całego'' a gdy napisałem że można też firewalla wyłączyć na godzine i to naprawdę nie jest problem bo to sprawa kolesia który sobie go zainstalował, i może zrobić tak jak mu jest lepiej, wyskoczyłeś z tekstem że jesteśmy ograniczeni. Dla mnie to tyle w tym temacie, masz problem do mnie - pisz pw.

Ziutek
6th January 2010, 11:40 PM
A co do dyskusji, to wynikła i moze wyniknac z niej jeszcze sporo rzeczy :)

fistaszek niedlugo bedziemy wiedziec o tobie wszystko :D na tym forum z dyskusji wyniklo juz sporo :)
poczytaj inne dzialy forum, popisz w jak wygladacie i szybko przywykniesz do mannerow :P

co do firewallow to nie jest tak ze przy pierwszym uruchomieniu pytaja sie czy udsotepnic temu programowi dostep? w kerio tak mam jest latwo i wygodnie :P

B4rt0z0
7th January 2010, 12:18 AM
A mi sie wydaje ze ludi przytyl tak z 2-3kg i musial odreagowac na forum xD :D:D:D:D

Ludwiczek
7th January 2010, 07:28 PM
Na wstępie... nie strosz sie tak :D Widać nie czujesz klimatu tego forum, poczułeś się wielce dotknięty?

Każdy z nas jest ograniczony w wielu dziedzinach i kwestiach.
Najbardziej Ci (bez urazy...) co się pienią i obrażają o to, uważając się za mędrców...

Na paru rzczach znam się lepiej niz ty, wy, oni, one, na innych mniej, a na niektorych kompeltnie. Ale zamiast sie stroszyc to z uwaga slucham i czytam
jak moge sie cos dowiedziec, coś wnieść , wynieść :P


"ot tak na chwilkę na gora pare, parenascie godzin grania"

Kto gra w wara paręnaście godzin po sieci? Chyba tylko maniacy bez real life.

No i to jest właśnie twoje ograniczone myślenie :P
To, że ty nie grasz po kilka, kilkanaście godzin, nie znaczy ze inni nie graja.
W sieci jest ciągły ruch, jedni siedzą po 5 min inni 10 godzin, inni 24h zapuszczają rózne pierdoły, w takiej wielkiej populacji i zazębianiu się kolejnych "siedzeń w sieci" tak na prawdę nie wiesz, kto siedzi, kiedy i co robi, możesz sie tylko domyślać lub mniemać z pewnym prawdopodobieństwem.
Po za tym chodziło mi o celowy kontrast, stąd wyolbrzymianie, no i napisalem kilka, kilkanaście.
Po za tym, ktoś moze zapierdalac 6/7 dni, miec dzieci, zone, psa kota i jaszczurke, a dalej wygospodaruje sobie kiedys te kilka, kilkanascie godzin, raz na jakis czas,
a czy to bedzie tydzien, miesiac, kwartał czy rok, to inna sprawa, na pewno bedzie to kosztem tamtych rzeczy, ale bedzie, i tak sie do nich wroci



to jest już mój ostatni post tutaj, jak masz coś do mnie to pisz na pw, chętnie porozmawiam z tak dorosłą osobą ;)

Dla mnie to tyle w tym temacie, masz problem do mnie - pisz pw.

Co do twojej chętnej dyskusji na PM, to nie mam czasu na takie bzdury.

Gdzie mogę pisać to moja sprawa, i będę pisał tam gdzie chce i to co uważam za słuszne, lub co akurat mi przyjdzie do głowy.


Jeżeli chodzi o lepiej dla niego, to jest "lepiej" i lepiej...
tzn, lepiej czyli byle jak, wygodnie, na odpierdol sie, byle zrobic bo ogranicza mnie wiedza
LUB
lepiej, tzn wygodniej, bezpieczniej, w lepszy sposob, z wieksza swiadomoscia. ogolnie wiecej korzysci + poszerzenie wiedzy.

Po za tym ja nie każe mu tak zrobić, tylko daję opcję/szansę wyboru, wiedze i swiadomość, zamiast, eeee wyłącz firewalla.

Drzwi sie zacinają....
1) wypierdol dzwi... tylko kłopot, trzeba otwierac i zamykac.
2) sprawdz zawiasy, zamek, napraw zamek.



''z dzieciakami ktore nie koniecznie są tak ograniczone jak wy'' - nawet nie wiesz ile mam lat...

Guzik mnie obchodzi ile masz lat, dla mnie liczy się inteligencja i wiedza, poczucie humoru, kultura i umiejetność dyskusji :D

Moge prowadzić owocną rozmowę z 13 latkiem,, a nie dogadać się z ograniczonym 20-30 latkiem.

A dzieciaku, czy chłpaku zdarzalo mi się mówić, nawet w pracy do starszych kolegów xD


Rozumiem że jesteś najmądrzejszy najbardziej dorosły
Ty to powiedziałeś... dziękuję :)

Nie jestem niestety najmądrzejszy, a co do dorosłości to wejdź na mój profil i przeczytaj co tam pisze....
BTW, czym wiecej się dowiaduje i poznaje, okazuje się jak wiele nie wiem i ile mi brakuje.


Normalnemu kolesiowi co ma dziewczyne, kumpli, real life, wystarczy godzina, góra dwie dziennie na wc3.

oj, to też uwielbiam.... dla ludzi ktorzy wiekszosc zycia spedzaja w necie, najelepszym pierdoleniem jest to jak wyglada wg nich normal guy, dziewczyny, sport, REAL LIFE, ale takie REALLL przez duze R.
get a life kid!
grow up kid!
nolifer omg!

Nie ma normalnych ludzi, kazdy jest inny, wyjątkowy, moze chciec i czerpac z innych sterotypow, grup, srodowisk, udawac, lub przesiąkac tym. Lub zyc tak jak ukształtuje go los i wydarzenia, ludzie ktorych spotka, swiadomie lub nieswiadomie

Ja nie jestem ani normalny, ani nolifer. Ja nie szufladkuje sie pod zadne podzialy.


Wracajac do tematu....

Ktoś napisał ze ma problem, nie bylismy mu w stanie pomoc, bo podał za mało szczegółow.
Rozwiązał go sam, zniknął.
Część osób ma podobne problemy, czyta to i się ...wkurwia, bo napiszą podobne posty, chociaz taki wątek juz był i rozwiazanie sie znalazło, pozostało jednak niejawne...

Więc z ciekawosci i checi ograniczenia kolejnych tego typów problemow, doprowadzilem do tego, ze napisał dlaczego juz nie ma probemu, tzn jak się go pozbył. Staliśmy sie bogatsi o tą wiedzę, przy okazji, powiedziałem cos banalnego jendak nie wszystkim znanego, a mianowicie
jak pozbyc sie tego problemu co miał, przy okazji nie rezygnując z bezpieczenstwa... i nie jest to stosowanie 100 tipsow czy studiowanie manuali i myków, tylko w miare prosta czynnosc, ktora prawie kazdy moze zrobic

Ty nie wiem... chciałes zaistnieć na forum lub po prostu miales zly dzien?
(ja co chwile mam złe :D i jakos zyc musze).

Prześledz ten wątek post po poście i zastanów się co wniosłeś do niego...?
Zwłaszcza część po tym jak zapytałem jak pozbył się problemow.
Chciałes wywołac dyskusję? kłotnię? podogryzac?
Czy po prostu tak sobie popisać?


Pisz co tam chcesz, gdzie chcesz lub nie pisz, w dupie to mam, ja nie wiem czy ci odpisze, i kiedy, bo za ten czas co straciłem, mogłem zrobic jedna z wielu rzeczy ktroe mialem zrobic, a nie zrobiłem bo marnuje czas na ciebie

Naucz się normalnie dyskutować z ludzmi, a nie spinać, bo wg mnie jesteś ograniczony, nie wiesz wszystkiego i nie czujesz dodatkowo klimatu... do tego patrzac na to co dotychczas napisales, to lubisz robic z "igły widły...."
:tiphat:


Czy autor wątku Piechuuu poczuł się skrzywdzony i zniesmaczony moimi postami tutaj? :)

Piechuuu
8th January 2010, 02:35 AM
ale rozgorzała dyskusja sorki chłopaki ale nie czytałem forum ale już wszystko wyjaśniam... a wiec pierwszy problem rozwiązałem tak jak radziliście zainstalowałem grę ponownie z tym ze nie patchowałęm przez switera itp itd tylko dodałem plik do rejestru i zainstalowałem normalnie pl path.. a co do wywalania czasem z gry banalne rozwiązanie odblokowałem porty na routerze co w znacznej części pomogło.. teraz niekiedy tez mnie wywala ale to zapewne przez problemy z netem. pozdrawiam i mniej kłótni na forum;] nie trzeba tak mocno zaciskać pośladków

B4rt0z0
8th January 2010, 12:15 PM
Ludi ale nie odp. mi czy ci sie troche przytylo :> :D:D

KaCzA
9th January 2010, 02:23 PM
przytylo przytylo :( tylko sie tego wstydzi xD teraz mamy przez to problemy w lozku :< :D