PDA

View Full Version : Ghost - problem s napojenim do vlastni hry



Sralbotka
31st December 2009, 11:22 AM
pls potrebuju pomoc kdyz zalozim public hru lidi se na ni pripojujou ale ja nemuzu...co s tim muzu delat ?

Felixar
31st December 2009, 12:44 PM
Máš v to v nesprávném tématu (téma pomoc))
Napiš to tam.

Mitsuki
2nd January 2010, 12:58 PM
Posunuto.

Zkus loopback adapter. Navod je tady (http://eurobattle.net/showthread.php?t=77303), bohuzel zatim neni v cestine.

Kdyz ti to nevyjde, muzes pouzivat admingame.

Draffix
15th February 2010, 02:34 PM
Ahoj, mám podobný dotaz, ovšem mám loopback a přesto to nejde... Dříve mi to šlo, po aktualizaci na nový patch mi to už nejde, hash jsem měnil. A chci se zeptat co to je ten admingame? Díky

laada
15th February 2010, 06:20 PM
a) nemuze byt problem treba v portu? nekomu to jede jen kdyz ma port pro ghosta a warec jiny, nekdo jiny zas musi mit oba stejne
b) admin game = nenapojis se na server, ale pujdes na lan game, tam bude hra zalezona tvojim botem, napises mu admingame heslo, nastavis mapu, vytvoris hru, ta je videt na serveru, ale i na lokalni siti pres kterou se ty napojis

Intruder.CZ
15th February 2010, 07:26 PM
Ahoj, mám podobný dotaz, ovšem mám loopback a přesto to nejde... Dříve mi to šlo, po aktualizaci na nový patch mi to už nejde, hash jsem měnil. A chci se zeptat co to je ten admingame? Díky


a) nemuze byt problem treba v portu? nekomu to jede jen kdyz ma port pro ghosta a warec jiny, nekdo jiny zas musi mit oba stejne
b) admin game = nenapojis se na server, ale pujdes na lan game, tam bude hra zalezona tvojim botem, napises mu admingame heslo, nastavis mapu, vytvoris hru, ta je videt na serveru, ale i na lokalni siti pres kterou se ty napojis

a) port pro war3 a ghosta musí být vždy jiné např 6112 a 6113 (možné rozmezí je 1024 až 49151, doporučuji držet se kolem 6000 právě kvůli možné kolizi s jiným programem)

b)Admingame je mód ghosta kdy se ty osobně k servru nepřipojíš ale používaš ktomu ghosta ktery pro tebe založi hru a ty se kní připojíš přes "LAN game".
využití má jen při hře na offic servrech, kdy ti takto stačí jediný set CD-key pro ghosta, nebo při vytváření čistě LAN hry. Pokud máš "admingame_create = 0" je jedno jaky tady mas port

Hash je nejlépe uplne smazat (tedy nechat "bnet_custom_exeversion =" a "bnet_custom_exeversionhash =" prázdné)

Pokud máš router >> loopback + ghosta + porty správne nastavené + můžeš hostovat (máš veřejnou IP) pak ti nic nebrání v join vlasní hry >> Jedině špatné nastavení. Pokud router nemáš loopback nepotřebuješ (vlastne bys neměl byt schopen ho nastavit)