PDA

View Full Version : Ghost- mapy



Josho
27th December 2009, 03:17 PM
Zdravym mam taky problem :-D Kedysi som pouzival ghosta a isiel mi v pohode. Teraz som po pol roku zasa zacal hrat tak som len prepisal patch a eurobatlenet a uz zasa ide vsetko ako ma. Len sa mi vyskytla taka chyba ze ked vytvorim tak kazdy kto pride taha mapu ako keby ju nemal dokonca aj ja sam. A ked si ju stiahne a nahodou odide a pripoji sa znova tak ju musi stiahnut zas. Poradte pls :-D dakujem.

A este taky maly problemik ktory ma az tak netrapy je ze moj ghost ked dam vytvorit tak stale vytvara ako zakladnu mapu dotu 6.59d. Chcel by som az automaticy vytvara dotu 6.65. Ale ako to len tak na okraj nemam problem dat !load a loadnut si mapu 6.65 ale len ak by to niekto vedel :d- dakujem.

Mitsuki
2nd January 2010, 02:05 PM
Promin za spozdeni, problem bude v tom, ze v konfigu mapy, mas pravdepodobne nastaveny jiny mappath nezeli v konfigu ghosta. Taky je moznost ze mas mapu jinde.

K druhemu dotazu: Prejmenuj konfig doty 6.65 na map.cfg

Josho
8th January 2010, 12:36 AM
:-D Ako nedalo by sa to troska jednoduchsie :-D Ako nepochopil som ani jednemu. Napr kde najdem ten mappath v konfigu mapy a kde v ghostovy aby som ho mohol zmenit?

Mitsuki
8th January 2010, 01:43 AM
v configu ghosta mas

bot_mappath = D:\Hry\Warcraft III\Maps\Download\

v configu mapy musis mit
map_path = Maps\Download\DotA Allstars v6.65.w3x

a jeste skontroluj ci nahodou nemas zapnutej bot_forceloadingame = 0