PDA

View Full Version : Zhulenej_ :-D



Zhulenej_rybA
27th December 2009, 11:54 AM
hej tyvole dá se ňák bránit proti tomu že si si ňákej cápek dává naš klan tag před nick, přitom ho vůbec neznáme? :-D uplně stejně jak mi si ho dal :-D nák pak dělá špatný jméno, jsme noobové on profík, a náš klan chcem být noobvé sakra :-D:cool2:

MiZiGe
28th December 2009, 09:08 AM
"zhulenej" určitě není clan tag :)

ale jestli by se odvolával na to, že je "váš" a flameoval, cheatoval, nebo tak, tak ten nick dostane perma ban

Zhulenej_rybA
28th December 2009, 12:37 PM
Hele kdyby to měl ňák jinak jak my tak ok, ale má to uplně stejně, mě se snažil nakecat že ho do toho klanu vzal jeleN, a eště je to leaver .-D Takže řikáš že si ten nick asi budem muset změnit my co? :-D

0wnage
28th December 2009, 01:35 PM
Myslíš "Zhulenej_VeZeN", ak hej tak ten má umna ban za leave ;)

Zhulenej_rybA
28th December 2009, 02:48 PM
Jojo myslim :-) je to kokosák hroznej :-D

0wnage
28th December 2009, 03:50 PM
Njn, ja som si vzdy myslel ze je svami:)

Zhulenej_jeleN
28th December 2009, 10:31 PM
Říkám vám že je to klan tag jako kalcek :-) Zhulenej_ tento kmen existuje už od dávných věků, kdy se Jamajka rozpadala a Vilda a Ruda se rozhodli ji sjednotit pod jediným silným kmenem.

0wnage
29th December 2009, 12:12 AM
Omg, vy musíte mať v sebe každý deň bongá? :D

Zhulenej_jeleN
30th December 2009, 11:37 AM
Tohle už není ani sranda. Prosím vás adminy ať s tím něco udělají. VeZen z počátku říkal rybě, že se mě ptal jestli může mít ten nick a že já jsem mu to prý dovolil. Poté začal tvrdit, že to má vlastně mnohem dřív jak my, že my jsme lamy a že jsme trochu známý v té velké CZSK komunitě jen díky jemu. VeZen: "Proč mě asi každý zve do všech privátek?" Jelen: "Protože máš náš nick a myslím, že už nás par lidí zná ať v dobrém či ve zlém ale spíš v dobrém". VeZen "Voe, to fakt ne, protože jsem skill chápeš? Tady na nicku nezáleží, to spíš vás zvou jen díky mě." VeZen říká, že ho štve jak se ho stále ptají jestli přijde ryba a jelen, že on to doslova "kurva voe měl první". A že když se nás někdo zeptá ( mě a ryby), kde je Zhulenej_VeZen tak máme říct, že hraje větší ligu, to mi napsal. Tak bych rád podotknul, že na to se nás ještě nikdy nikdo nezeptal. VeZen: " Máme být kurva rádi, že má náš nick, že nám dělá jméno"

To "že" sem použil mnohokrát ^^

Musel jsem to sem napsat, protože tenhle král mě už začíná trochu prudit :-)
Tak admini doufám, že to nějak vyřešíte.
Díky moc
Jah bless

Zhulenej_rybA
30th December 2009, 12:54 PM
PRYČ S NIM :-D buďto bude na eurobattlu hrát Zhulenej_rybA a Zhulenej_jeleN, nebo Zhulenej_VeZen :-D

Felixar
30th December 2009, 02:02 PM
no nicky zhulenej_ moc nevypadaj jako Clan Tag myslim si ze bud mu budete muset domluvit nebo změnit nick...

laada
4th January 2010, 11:36 PM
pokud se nemylim tak to neni nic proti pravidlum, protoze nema urazlivy nick, umyslne necitelny, ani se nesnazi napodobit nick admina (tusim ze tam je tohle a nic jineho ohledne nicku), takze podle me se s tim neda nic delat
PS:zhulenej_ se neda povazovat za clan tag... to je jako by mel nick_svk a rekl ze svk je clan tag a ze to nikdo jiny mit nesmi...

Zhulenej_rybA
4th January 2010, 11:38 PM
No tak tam šlo spíš o ty jeho kecy, že nejdřív sme ho vzali my do klanu, pak že sme od něj zkopčili my nick a pak nám eště řek že máme jistej ban.. :-D a od tý doby sem ho neviděl

grimasko
5th January 2010, 12:48 AM
ani se nesnazi napodobit nick admina

Zdravim Felixara.
Tvoj oddany fanusik! :rolleyes:

____
Inak myslim, ze kauza "zhulenej_" je uz vyriesena. :cool:

Felixar
5th January 2010, 04:30 PM
Rofl este me udelej fanclub :D jak myslis vyresena btw?

0wnage
5th January 2010, 08:44 PM
To sa podľa mna nedá vyriešiť, On si ten nick nezmení ani nespraví new acc, takže zbytočnosť :)

Mitsuki
5th January 2010, 10:28 PM
No jelikoz jste si vybrali jinou podobu nicku, tak tohle muze byt uzavreno. Jestli pripad bude opakovan, dejte vedet.