PDA

View Full Version : CzSk Dota Tour #3



Pages : [1] 2

Felixar
13th December 2009, 05:28 PM
Verze mapy: 6.65
Typ hry: 2x2
Herní Mód: -ArMmOmNpNr
Zlato: Zbylé sloty se obsazují počítačem, takže se hraje s menším počtem zlata

Pravidla:

-Neutrální crepy povoleny
-Roshan povolen
-Swap povolen
-Pokud jeden z hráčů spadne (leavne) etc. a ostatní hráčí (všichni) souhlasí - může být rmk (jinak ne)
-Pokud se odmítne po pádu jednoho z hráčů jít rmk hráč, který zůstal sám může hrát za leavera
-Hra končí pokud se jednomu z týmu podaří zničit první vež v básy (3věž)
-BackDoor povolen u prvních 2 veží


Registrace:

.sign jméno na serveru (vaše a spoluhráče)


Výhra:

1m = Award + Ikonka (ss1)
2m = Ikonka (ss2)
3m = Ikonka (ss3)




Ješte nevím v kolika týmech se bude hrát, protože nevim jaký bude zájem

Hodně štestí.


Systém turnaje:

Hraje se v 16 témech
Hraje se vyřazovák (pavouk)
Hraje se bo3 (nejlepší ze tří her)

Zde je rozpis Turnaje.

Připomínka: hraje se bo3 (nejlepší ze tří her), poté co první hra skončí si poražený tým volí stranu (sentinel nebo scourge).
První hra strany vybrala podle losu (sentinel je první tým v pořadí)
Pokud se jednomu z hráčů podaří zničit třetí věž v pořadí automaticky vyhrává a může odejít (nezapomentě uložit replay, který sem pak pošlete).

1. Kolo



DeaD_ShooT +[star.FighteR] vs. ANE]Mortal + [ANE]Angel

say_bubly + .zlo. vs. TT_SNiP + TT_Sweety.

grimasko + iGOR[Q_Q] vs. Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN

[ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware

Ondro_svk + Cechy_svk vs. Peloo + [Stop][Killer]

0wnage + deMoO vs. Repa + Chlupacek

Felixar + BOH vs. _cally_ + Sralbotka

mankind-svk + [W3PD]rebrik vs. Krypl_xXx + Krony






2Kolo


ANE]Mortal + [ANE]Angel vs. say_bubly + .zlo.

Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN vs. dDanco + slackware

Ondro_svk + Cechy_svk vs. Repa + Chlupacek

Felixar + BOH vs. mankind-svk + [W3PD]rebrik



3. Ondro_svk + Cechy_svk

2. mankind-svk + [W3PD]rebrik

1. Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN

grimasko
13th December 2009, 09:33 PM
.sign grimasko + iGOR[Q_Q]
(sorry felixari :unsure:)

Felixar
13th December 2009, 09:37 PM
Připomínka: Kdo nemá spoluhráče na 2x2 může se přihlásit sám (a pokud někdo další nebude mít spoluhráče bude mu přidělen)

PS:grim neva :D

igorz
13th December 2009, 10:10 PM
yep sign! :P

EDIT: kdy to vlastne je?

grimasko
14th December 2009, 09:31 PM
Zmenil by som -Sameheroes na -Mirrormode; kvoli viz. priloha

igorz
15th December 2009, 10:05 AM
!supp, je to na hovno 2x2 same heroes :X

grimasko
15th December 2009, 03:18 PM
Poprosil by som Felixara, aby robil nieco proti nedostatku signutych teamov :pet: :happy: .. ptz. takto sa nikam nedostaneme [-(

Krypl_xXx
15th December 2009, 03:26 PM
.sign Krypl_xXx + Krony

Felixar
15th December 2009, 03:39 PM
Zmenil by som -Sameheroes na -Mirrormode; kvoli viz. priloha

Keď sou ty viánoce :D

_Dead_Shoot_
16th December 2009, 04:08 PM
.sign DeaD_ShooT and [star.FighteR].

[W3PD]rebrik
16th December 2009, 09:01 PM
.sign mankind-svk , [W3PD]rebrik

Ondro_Svk
17th December 2009, 04:09 PM
.sign Ondro_svk, Cechy_svk.. potom by bolo dobre aspon 3-4 dni dopredu napisat kedy zaciname..

cierny
17th December 2009, 05:50 PM
.sign dDanco, slackware

Felixar
17th December 2009, 06:22 PM
.sign Felixar , BOH

Dufam ze se nezlobite ze si taky zahraju :(

_cally_
17th December 2009, 08:05 PM
.sign _cally_ , Sralbotka

Sralbotka
17th December 2009, 08:08 PM
souhlasim s tim

_Dead_Shoot_
17th December 2009, 08:32 PM
.sign Felixar , BOH

Dufam ze se nezlobite ze si taky zahraju :(

Pahahaha Lama me and veverica will pwn yo xD

Repak
18th December 2009, 05:23 PM
.sig Repa, Chlupacek

Zhulenej_rybA
18th December 2009, 05:35 PM
.sign Zhulenej_rybA , Zhulenej_jeleN

Felixar
18th December 2009, 06:05 PM
zatim je singnutých 10 týmů takže ješte dalších 6 :)

Inak nehraje se na přímo určené datum bo to nemam rád, prostě se bude hrát tak jak se dohodnete (doufám že toho nezneužijete :D).

Inak hraje se pavouk a bo1, ale možná bych dal bo3 vaše názory?

bablifak
18th December 2009, 07:15 PM
.sign say_bubly_plz + .zlo.

grimasko
18th December 2009, 08:37 PM
bo3 :happy:

MortalSVK
19th December 2009, 02:12 AM
.sign [ANE]Mortal , [ANE]Angel (co znamena ze musi spoluhrac v tomto pripade angel potvrdit registraciu ma to hodit sem na Forum alebo ako ?)

Felixar
19th December 2009, 02:42 AM
no mel by ale kazdej na to kasle... nemusi doufam ze nekecas :D

TT_SNiP
19th December 2009, 01:03 PM
.sign TT_SNiP + TT_Sweety.

MortalSVK
19th December 2009, 01:19 PM
ne nekecam :D zapasy sa robia metodou rozdelenia do dvojic a dohody terminu vsak ? (bo ak by bol pevny termin tak to nvm nvm no)

mankind
19th December 2009, 02:26 PM
no tak ja si zahrám teda s tým rebríkom (aj keď je to megan00b na 2vs2 :-P - rebro dúfam, že si to čítaš) ... ale nemohli by byť povolené runy ? včera sme mali "tréning" a hneď moje prvé 2 itemy - flaša+wardy a potom mi napíšu, že i tak niesú runy omg :DD (čo ma šokovalo, kedže som tomu módu nechápal :D) tak by ste ich mohli povoliť... predsa je to zaujímavejšie keď sa zrazu niekto zjaví z invisu, poprípade sa bijú pri rune a tak.... oživenie hry... :)

0wnage
19th December 2009, 02:47 PM
.sign 0wnage + deMoO

;)

Felixar
19th December 2009, 03:01 PM
mankind :
no runy se nepovolej :) sorry chci videt pekné last hiti na mide xD
mortal:
Az se regne vsech 16 teamu teamy rozlosuju a pak to sem napisu a az bude cas tak se to proste odehraje :)

MortalSVK
19th December 2009, 04:46 PM
Felix nechystas nejaky normalny 5v5 turnaj bez nejakych divokych modov a podobne skratka klasiku lebo ja by som vedel dat 5 clenny team dokopy a myslim ze to na Xpame vcelku chyba :)

Felixar
19th December 2009, 04:48 PM
o tom sem premejslel uz v tomto turnaji ale bal sem se toho ze se neda dohromady tolik teamu ale uvidim asi jo :)

[W3PD]rebrik
19th December 2009, 05:34 PM
no tak ja si zahrám teda s tým rebríkom (aj keď je to megan00b na 2vs2 :-P - rebro dúfam, že si to čítaš) ... ale nemohli by byť povolené runy ? včera sme mali "tréning" a hneď moje prvé 2 itemy - flaša+wardy a potom mi napíšu, že i tak niesú runy omg :DD (čo ma šokovalo, kedže som tomu módu nechápal :D) tak by ste ich mohli povoliť... predsa je to zaujímavejšie keď sa zrazu niekto zjaví z invisu, poprípade sa bijú pri rune a tak.... oživenie hry... :)



to som teda stastny ze som megan00b iba na 2v2

grimasko
19th December 2009, 06:05 PM
Naco 5v5 tournament? Od toho su CWcka.

MortalSVK
19th December 2009, 06:20 PM
Naco 5v5 tournament? Od toho su CWcka.
CWcka su pekne ked mas Clan co s tebou pojde do warsov ale ked mas len zo 10 friendov na Xpame tak si rad zahras turnaj

No a Felix hej 16ka by asi nebola ale 8 by sa snad dalo dokopy prinajhorsom by bol dlhsi cas na registraciu

0wnage
19th December 2009, 07:52 PM
Grim, presne ako vraví, nemusia to byť len ľudia s clanu, ale môžu to byť aj friend, na to 5v5 ;)

grimasko
19th December 2009, 08:20 PM
5v5 tournament je jednoducho zbytocnost. Pises, ze mas 10 friendov, tak si zalozte klan a hrajte nejaku ligu 5v5.
Tot moj nazor.

MortalSVK
20th December 2009, 02:00 AM
5v5 tournament je jednoducho zbytocnost. Pises, ze mas 10 friendov, tak si zalozte klan a hrajte nejaku ligu 5v5.
Tot moj nazor.

ty si uplne pridrbany ? sak nikto ta nenuti sa do neho hlasit... 10 friendov ale z netu a nie takych na ktorych sa mozem spolahnut a osobne ich poznam nehovoriac o tom ze vecsinas z nich ani nevie cu to CW hlavne naco sa vobec staras na nic som sa ta nepytal... chcel som vediet ci nebude 5v5ka czsk for fun ty laskavo neodpovedaj na moje commenty

Felixar
20th December 2009, 02:43 AM
grimasko,mortal KLIDEK! Toto forum slouzi jako diskuze takze vymena nazoru je tu ocekavana :) prijmete to a nenadavejte tady jeden pres druheho pls.

grimasko
20th December 2009, 11:30 AM
Mortal, ja len vyjadrujem svoj nazor. :)
Ok.. rozoberem to podrobnejsie:
1. myslis, ze sa nazbiera dostatok teamov po 5+ hracov? (min. 8 teamov)
2. ak by sa aj pozbierali, tak za predpokladu, ze nikdy hrali spolu hrali "vaznejsie" (liga/cw), nemaju ziadnu stragetiu, nie su zohrani; takze by hra vyzerala ako bezna "privatka" na acku :)
3. cielom tournamentu je hrat predovsetkym, pre niekoho, "fun mody", ako -OmNr/Er atp. a najme oddychnut si od 5v5 klasickych hier
4. ak sa chces zabavit, tak hraj privatku so znamymi ludmi :)
5. museli by sa vytvorit teamy, s cim prichadzaju aj problemy ogranizacie
6. zosynchronizovat 2 teamy po 5 hracov je neuveritelne problematicke, ak sa neurci dany termin
7. ak by sa aj urcil isty termin, 1 z 5 hracov to nemusi vyhovovat

Osobne mam skusenosti s ogranizaciou a s nimi spojene aj komplikacie zosynchronizovat 5 ludi z 8.
A znova opakujem: je to len moj nazor. To, ze to tvoj mozog nespracoval, uz nie je moj problem.

Felixar, ja nikomu nenadavam :)

MortalSVK
20th December 2009, 04:00 PM
Mortal, ja len vyjadrujem svoj nazor. :)
Ok.. rozoberem to podrobnejsie:
1. myslis, ze sa nazbiera dostatok teamov po 5+ hracov? (min. 8 teamov)
2. ak by sa aj pozbierali, tak za predpokladu, ze nikdy hrali spolu hrali "vaznejsie" (liga/cw), nemaju ziadnu stragetiu, nie su zohrani; takze by hra vyzerala ako bezna "privatka" na acku :)
3. cielom tournamentu je hrat predovsetkym, pre niekoho, "fun mody", ako -OmNr/Er atp. a najme oddychnut si od 5v5 klasickych hier
4. ak sa chces zabavit, tak hraj privatku so znamymi ludmi :)
5. museli by sa vytvorit teamy, s cim prichadzaju aj problemy ogranizacie
6. zosynchronizovat 2 teamy po 5 hracov je neuveritelne problematicke, ak sa neurci dany termin
7. ak by sa aj urcil isty termin, 1 z 5 hracov to nemusi vyhovovat

Osobne mam skusenosti s ogranizaciou a s nimi spojene aj komplikacie zosynchronizovat 5 ludi z 8.
A znova opakujem: je to len moj nazor. To, ze to tvoj mozog nespracoval, uz nie je moj problem.

Felixar, ja nikomu nenadavam :)
ja som len dufal ze nebudem musiet kvoli kazdej blbosti posielat Pmka no ale vidim ze tu ked sa clovek opyta v topicu felixara (ak si to nezistil tak sa to da vytusit z toho oslovenia) tak sa do toho nezacne montovat hocikto koho do toho nic neni ale vidim ze som sa mylil
kazdopadne je to jedno netreba to tu zaspamovat lebo uz sa v tych teamoch nebude nikto vyznat

0wnage
20th December 2009, 04:26 PM
Grim, ale myslím si že tým myslel 5v5 o nejaké ceny a nie len privatku.;)

bablifak
20th December 2009, 06:18 PM
resign zavreli mi nick say_bubly takze .sign bublyfuck + .zlo.

Peloo
20th December 2009, 06:28 PM
.sign Peloo,[Stop][Killer] dystak napis sem nejaky info uz..! DIK :P

[ANE]_sAcred
20th December 2009, 10:41 PM
.sign [ANE]_sAcred , S.L.A.Y.E.R nooo a deme xD

kodos
21st December 2009, 12:13 AM
.sign kodos , TikyConte

Lord_Martas
21st December 2009, 12:31 AM
.sign Lord_Martas , Wocas

Felixar
21st December 2009, 02:37 AM
Registrace na turnaj uzavřena...
Počet už se naplnit (kodos a tikyconte jsou náhradníci)

Zachvíly bude vysolováno první kolo pavouka :)
Téma prozatím uzavřeno

Felixar
21st December 2009, 03:00 AM
Zde je rozpis Turnaje.

Připomínka: hraje se bo3 (nejlepší ze tří her), poté co první hra skončí si poražený tým volí stranu (sentinel nebo scourge).
První hra strany vybrala podle losu (sentinel je první tým v pořadí)
Pokud se jednomu z hráčů podaří zničit třetí věž v pořadí automaticky vyhrává a může odejít (nezapomentě uložit replay, který sem pak pošlete).

1. Kolo



DeaD_ShooT +[star.FighteR] vs. ANE]Mortal + [ANE]Angel

say_bubly + .zlo. vs. TT_SNiP + TT_Sweety.

grimasko + iGOR[Q_Q] vs. Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN

[ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware

Ondro_svk + Cechy_svk vs. Peloo + [Stop][Killer]

0wnage + deMoO vs. Repa + Chlupacek

Felixar + BOH vs. _cally_ + Sralbotka

mankind-svk + [W3PD]rebrik vs. Krypl_xXx + Krony

cierny
21st December 2009, 07:33 AM
ja som dDanco ICQ 315501328 ozvyte sa

_Dead_Shoot_
21st December 2009, 01:06 PM
ANE]Mortal + [ANE]Angel when you can play?

[W3PD]rebrik
21st December 2009, 02:02 PM
ked napr. ja s mankindom vyhram tak pojdeme s vitazom dvojice Felixar + BOH vs. _cally_ + Sralbotka?

Felixar
21st December 2009, 02:34 PM
jj :)
Mam v úmyslu toho pavouka ješte udělat ale nějak semi ve 3 ráno nechtělo :D

MortalSVK
21st December 2009, 02:47 PM
Zde je rozpis Turnaje.

Připomínka: hraje se bo3 (nejlepší ze tří her), poté co první hra skončí si poražený tým volí stranu (sentinel nebo scourge).
První hra strany vybrala podle losu (sentinel je první tým v pořadí)
Pokud se jednomu z hráčů podaří zničit třetí věž v pořadí automaticky vyhrává a může odejít (nezapomentě uložit replay, který sem pak pošlete).

1. Kolo



DeaD_ShooT +[star.FighteR] vs. ANE]Mortal + [ANE]Angel

say_bubly + .zlo. vs. TT_SNiP + TT_Sweety.

grimasko + iGOR[Q_Q] vs. Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN

[ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware

Ondro_svk + Cechy_svk vs. Peloo + [Stop][Killer]

0wnage + deMoO vs. Repa + Chlupacek

Felixar + BOH vs. _cally_ + Sralbotka

mankind-svk + [W3PD]rebrik vs. Krypl_xXx + Krony
Felix nebolo v pravidlach ze okrem finale sa hra na jeden vytazny zapas ? ci sa to zmenilo ?
A dead shoot dam ti vediet hned ako sa dohodnem s Angelom

_Dead_Shoot_
21st December 2009, 02:49 PM
Sorry,i don't understand you so much.Felixar translate xd

MiZiGe
21st December 2009, 02:59 PM
si robíte pietschu? bubly + zlo? :))

[ANE]_sAcred
21st December 2009, 03:00 PM
Fasa tak uz tam sme ok dohodnem sa s dDancom a zacneme

MortalSVK
21st December 2009, 03:10 PM
my uz sme dohodnuty to odohrame asi v stredu

Ondro_Svk
21st December 2009, 04:09 PM
peloo ozvi sa ze kedy by ti to vyhovovalo.. do vianoc by sa mne aj cechymu malo dat prisposobit relativne dobre takze daj vediet.. teoreticky by sme moli aj dnes o 20:00 napr. icq 406670923 alebo sem..

Zhulenej_rybA
21st December 2009, 04:44 PM
Chjo pěkně napíču pavouk :-D ňákej grimasko a igor, to si ani nezahrajem, určitě budou strašný noobové :-D :-D

Zhulenej_rybA
21st December 2009, 04:50 PM
Jo btw.. to Bo3 znamená že prostě nás 2x porazej a konec? :-D nebo prostě nejlepší jedna hra z těch tří, fakt to nechápu :-D a nechcete ten pavouk třeba eště změnit? rád bych si zahrát i proti někomu kde máme šanci :-D

grimasko
21st December 2009, 05:16 PM
Chjo pěkně napíču pavouk :-D ňákej grimasko a igor, to si ani nezahrajem, určitě budou strašný noobové :-D :-D
:ph34r:

:duel: kedy to odohrame? :box:

Felixar
21st December 2009, 05:31 PM
Bo3 = best of 3 = nejlepší ze tří her (2hry když vyhraješ nemusíš hrát třetí)
Změnil sem to ať je to delší a myslim si že jedna povedená hra o skillu nemusí říct vše :D takže ať vyhrajete ten lepší :) Sem línej toho pavouka dělat ale co mě zbejvá :D dneska to ješte udělám :)

Zhulenej_rybA
21st December 2009, 06:53 PM
:ph34r:

:duel: kedy to odohrame? :box:

Hele jak chcete vy, můžem třeba dneska kolem 9, nebo prostě řeknětě kdy se to hodí vám :-D:cool2:

0wnage
21st December 2009, 06:55 PM
Ten čo hrá snami, nech sa mi ozve na servery (Whisp) a ja mu odpíšem či sa nám dá ;)

Repak
21st December 2009, 07:17 PM
proc neni rozpis, kdo s kym hraje v prvnim postu?

Felixar
21st December 2009, 08:30 PM
Repak: uz sem to tam dal sorry :) nemusis to mazat :)

oB.Sweety
21st December 2009, 09:51 PM
Looking for say_bubly and zlo... uz mame 20 minut hrat...:-/

Zhulenej_rybA
21st December 2009, 10:49 PM
Hele tak Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN vs. Grimasko + Igor - 2 : 1 (pro nás:-D):cool2:
Videa w3g by měli bejt v attachments, tu druhou hru dělal replay, kdyžtak grimasko(bo last screen kdyby byl potřeba)

grimasko
21st December 2009, 11:22 PM
gg wp
asponze nervy pracovali poriadne :gun:

mankind
21st December 2009, 11:43 PM
grimasko cakal som od teba nieco viac :DDD - tych jelenov sme dali s rebrom 2x ale verim ze ste len nemali svoj den :DDD

mankind
21st December 2009, 11:46 PM
KRYPL XXX kedy mozte dat proti nam? nejaky casovy usek by bol najlepsie kedy tu budete a tak ;) - rebrik ty dufam sa prisposobis potom mne nejak:D .... BTW BUBLA CAKAM VAS VO FINALE ! (ak to rebrik nedojebe :D)

oB.Sweety
21st December 2009, 11:48 PM
Bublu tam necekej ...uz dneska sme si na ne delali chute ae nejak radsi nedosli..maybe fear O_O

grimasko
21st December 2009, 11:55 PM
grimasko cakal som od teba nieco viac :DDD - tych jelenov sme dali s rebrom 2x ale verim ze ste len nemali svoj den :DDD
taktiez som od seba cakal viac:) .. hold nevyslo

Felixar
22nd December 2009, 12:52 AM
grimasko jak si mohl prohrát??? Seš holder a vypadneš v prvním kole styď se!!! (všichni povině vysmát grimaskovi a je jedno jestli na kanále nebo tu xD) GJ zhul tým xD

Zhulenej_rybA
22nd December 2009, 07:32 AM
grimasko cakal som od teba nieco viac :DDD - tych jelenov sme dali s rebrom 2x ale verim ze ste len nemali svoj den :DDD

Mno ale my sme se předtim nesnažili :-D počkejte až na sebe narazíme v turnaji :-D hlavně když sme hráli proti vám tak sme nebyli zhulený a neměli sme skype :-D takže znás nedělej žádný nooby :-P:cool2:

Zhulenej_rybA
22nd December 2009, 07:35 AM
grimasko jak si mohl prohrát??? Seš holder a vypadneš v prvním kole styď se!!! (všichni povině vysmát grimaskovi a je jedno jestli na kanále nebo tu xD) GJ zhul tým xD

Nojono Jah is by our side :-D Rastafari power :-D

Krypl_xXx
22nd December 2009, 10:16 AM
cus Mankind ... myslim ze by to melo jit odehrat treba dnes nebo zitra (mozna cely den jestli nebudu v praci) od 21 byvam na battlu nekdy i driv

[W3PD]rebrik
22nd December 2009, 10:56 AM
tak ak mankind nebude musiet pisat niaky trapny sloh tak mozme hrat

mankind
22nd December 2009, 12:09 PM
no my s rebrom tiež žiadne VT,TS,ani skype nepoužívame... no a teším sa na vás :O

[W3PD]rebrik
22nd December 2009, 12:22 PM
jn mankind nevie zapojit mikrofon :O

igorz
22nd December 2009, 12:28 PM
grim to zlamil..check replays ! LAMALAMALAMALAMA H4h4h4h4h4h4

Ondro_Svk
22nd December 2009, 01:00 PM
pelo sa neozyva tak nevim..

grimasko
22nd December 2009, 01:07 PM
grim to zlamil..check replays ! LAMALAMALAMALAMA H4h4h4h4h4h4
:pet:
kazdy obcas zachybi

Peloo
22nd December 2009, 01:10 PM
tady je moje icq: 281509438

staci napsat i na bnetu, ale az po 8 hodine driv tam se nedostanu :P

TT_SNiP
22nd December 2009, 03:30 PM
Hmm zajimalo by me jak se mame domluvit na zapase, kdyz nasi protihraci jsou ignoranti ... Bubla neni k zastizeni, dokonce se mi podarilo sehnat jeho (tedy udajne jeho..) cislo na mob a stejne mi neodpovedel na zpravu a .ZLO. je nespolehlivy blb. S nim jsem se domlouval na vcerejsek, na ktery se nedostavili a od te doby se mnou uz ani nemluvi, takze parada. :banned!:

Zhulenej_rybA
22nd December 2009, 03:36 PM
Hmm zajimalo by me jak se mame domluvit na zapase, kdyz nasi protihraci jsou ignoranti ... Bubla neni k zastizeni, dokonce se mi podarilo sehnat jeho (tedy udajne jeho..) cislo na mob a stejne mi neodpovedel na zpravu a .ZLO. je nespolehlivy blb. S nim jsem se domlouval na vcerejsek, na ktery se nedostavili a od te doby se mnou uz ani nemluvi, takze parada. :banned!:

Tak to vypadá že bohužel vyhrajete bez zápasu :-D kontumační výhra :-D:cool2:

TT_SNiP
22nd December 2009, 03:37 PM
Nenech se zmast, velice radi si s nimi zahrajeme... Pokud bude mozne se domluvit na nejakem datu -.-

Zhulenej_rybA
22nd December 2009, 03:39 PM
no my s rebrom tiež žiadne VT,TS,ani skype nepoužívame... no a teším sa na vás :O

No vidíte, my ho teď budem mít, plus se zhulíme, a budem hrát tak 3x líp než sme hráli naposled proti vám :-D teď záleží jen jestli to na vás bude stačit :-D:tiphat:

Zhulenej_rybA
22nd December 2009, 03:45 PM
Nenech se zmast, velice radi si s nimi zahrajeme... Pokud bude mozne se domluvit na nejakem datu -.-

Nemyslel sem to tak že by ste chtěli kontumačně vyhrát, ale když tě ignorujou tak hold smůla pro ně i pro vás :-D

TT_SNiP
22nd December 2009, 03:49 PM
Tak zrovna ted se mi uz zas podarilo navazat kontakt se .zlo., nicmene moc mi to nepomohlo, pac on nevi kdy bubla dojde a nema na nej zadny kontakt ... nezbyva nez cekat. Ok no pro me za me, nechci to nikam hnat, ale radi bysme si svuj zapas odehrali. Jen by me zajimalo, jestli neni na miste urcit nejakou maximalni dobu, dokud se musi odehrat minimalne prvni zapasy..

Felixar
22nd December 2009, 04:09 PM
no tak je konec roku tak to nechci moc tlačit ale když to budou dělat další 2 3 4 dny tak jim napíšu sám :)

Lord_Martas
22nd December 2009, 04:11 PM
priste by se o to mohl moderator trochu vice starat ...
stihl jsem este v terminu registraci i kdyz az 18 tym coz sem nevedel, bo nikdo o tom nepsal az po mojem postu, pry registrace ukoncena ...
to jen pro dalsi turnaje, aby to melo kvalitu

oB.Sweety
22nd December 2009, 04:16 PM
felix ae pochop ze ja taky nemam cas kazdy den kazdou hodinu..a kdyz uz se domluvime na terminu a ja dojdu kvuli tomu driv z prace aby se to teda zahralo, tak by ku*va meli prijit nemyslis?

Felixar
22nd December 2009, 04:23 PM
Lord_Martas njn psal som do postu kousek předtim kolik týmů ješte schází :)
Sweety: Já ti rozumim ,ale když dám přesně stanovené datum tak to bude ješte horší :)
Chtělo by to nějaké screeny ať mam nějaké důkazy - dík

igorz
22nd December 2009, 04:56 PM
Praveze presne stanovane datum je to nejlepsi.. Kdo chce hrat - udela si cas
Kdo cas nema - tak hold nehraje.. i tam se to da posunout o par hodin. :huh:

mankind
22nd December 2009, 05:16 PM
(kurva rebrík ty mi daj dáky spoľahlivý kontakt lebo neviem jak sa mám vôbec s tebou dohodnúť... nie to ešte s protihráčmi... ani neviem či dnes môžeš hrať... takže teraz neviem či mám ísť piť dakde alebo kvasiť doma a spoliehať sa na to, že prídeš...)

mankind
22nd December 2009, 05:17 PM
KRYPL, ja by som to síce dal rád dnes (neviem či je to možné vzhľadom na to, že sa neviem dohodnúť s rebrom a ja rozmýšľam, že radšej niekam pôjdem ako len tak doma sedieť ak sa rebrík neozve...)

[W3PD]rebrik
22nd December 2009, 05:18 PM
haha aky nerv ... tak mi napis na 486057969

[W3PD]rebrik
22nd December 2009, 05:23 PM
ty hovado sak to si teraz pisal si tu?

mankind
22nd December 2009, 05:25 PM
spravíme si klanové ICQ? rebrikjekokot,mankindjekokot, rebrikamankindsukokoti

mankind
22nd December 2009, 05:26 PM
Sa pripoj na to icq kokot

mankind
22nd December 2009, 05:37 PM
KRYPL nedalo by sa vam o 20 00 ???

mankind
22nd December 2009, 05:45 PM
tak kašlime dneska na to, ja idem piť... lebo neoplatí sa mi tu čakať, ak náhodou mi nevíde šetko tak jak má

oB.Sweety
22nd December 2009, 05:47 PM
bubla +zlo won 2:0

TT_SNiP
22nd December 2009, 05:50 PM
gg wp ~~ skurvil jsem co slo . . .

mankind
22nd December 2009, 05:56 PM
FELIXAR dokedy mame dohrat prve kolo ?:D lebo nejak sa nam neda dohodnut sa kedy to budeme hrat (a to s rebrom :D nie to este so spoluhracmi)

KRYPL alebo tvoj spoluhrac ... nejaky kontakt by ste sem mohli hodit... napr ICQ alebo take nieco, nech sa dohodneme lepsie ako tuto to vyhladavat...

[W3PD]rebrik
22nd December 2009, 06:00 PM
y dajte sem aspon jeden z vas icq a mozno ze sa aj dohodneme

Felixar
22nd December 2009, 06:04 PM
helet - když vyhrajete ukládejte replaye sakra :)

Krypl_xXx
22nd December 2009, 08:33 PM
moje icq 386133484

Ondro_Svk
22nd December 2009, 09:29 PM
cechy + ondro 2:0 nad peloo a stop killer

ako sem mam nahodit tie replaye? :):unsure:

cierny
22nd December 2009, 09:50 PM
este raz to icq 315501328

Felixar
22nd December 2009, 10:09 PM
replay nahodíš tak že si tu pod odesíláním zprávy dáš Full reply a tam ta černá sponka v nabídce - attachments :)

Zhulenej_rybA
23rd December 2009, 11:14 AM
Hele my teď máme hrát s výtězem z týdle dvojice: [ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware ???

Felixar
23rd December 2009, 01:01 PM
jj - jen počkej až skončí první kolo dneska se aktivně z Bohem začnu zajímat o naše soupeře :d

[ANE]_sAcred
23rd December 2009, 01:25 PM
Felix treba replay zo vsetkych 3 hier alebo screen ? :) hmm to fakt tedka nevim ulozime si aj aj ale co sem dat

Felixar
23rd December 2009, 02:02 PM
lepší sou replaye stačej jen ty 2 co jsi vyhrál :)

Ondro_Svk
23rd December 2009, 02:12 PM
tu su teda tie replaye

cierny
23rd December 2009, 04:29 PM
takze dohodli sem sa na 16:00 ale jeden sa nedostavil pred tym o druhej sme na neho uuz cakali tristvrte hodinu ael tiez neprisiel.. tu su screeny

[ANE]_sAcred
23rd December 2009, 08:20 PM
:spammer:na zajtra rano sme sa dohodli na zajtra rano tak co riesis :spammer:

mankind
23rd December 2009, 09:33 PM
MANKIND,rebrik 2:0 Krony,Krypl_xXx

cierny
23rd December 2009, 09:36 PM
_sAcred;1049455']:spammer:na zajtra rano sme sa dohodli na zajtra rano tak co riesis :spammer:

dohodli ako dohodli..

Felixar
23rd December 2009, 10:46 PM
_cally_ + Sralbotka kedy máte čas?:)

MortalSVK
24th December 2009, 09:02 PM
[ANE]Mortal [ANE]Angel 2:0 DEAD_Shoot + starfigher
odohrala sa len jedna hra ale chalani to vzdali
prihodeny jeden replay ako GAME 1 (nasa vyhra)
a screen kde je napisane ze si mame hodit na forum ze je to 2:0

_Dead_Shoot_
24th December 2009, 09:11 PM
Because we had a deal to come in 20:00 i told star fighter to come but he didn't ...

Kepaa
25th December 2009, 02:58 PM
Felixar round 2 started ?

Felixar
25th December 2009, 03:27 PM
still no - sorry :) I will inform here when yes.

[W3PD]rebrik
25th December 2009, 09:59 PM
hrajte uz nieco sak tento turnaj bude trvat 3roky alebo co

Felixar
26th December 2009, 12:07 AM
muj oponent je neaktivni od 19tého prosince...

Ondro_Svk
28th December 2009, 03:35 PM
navrhoval by som kontumacne vyhry.. lebo uz je to dost dlho mohli aspon napisat ze dokedy na nich treba cakat

0wnage
28th December 2009, 11:11 PM
Mne dneska písal "Repa", ale momentálne niesom doma, takže sa nemám ani ako spojiť s deMoOm, dohráme to keď sa vrátim domov.

[W3PD]rebrik
29th December 2009, 11:37 AM
kedy sa vratis domov? na Velku noc?

0wnage
29th December 2009, 12:27 PM
Domov idem vo štvrtok (31.12.2009), tak vo štvrtok to odohráme.

Ondro_Svk
29th December 2009, 01:44 PM
no to uz vidim ako na silvestra budu seci chciet hrat dotu :D

Repak
30th December 2009, 01:57 PM
ok, snad se tu vsichni 4 sejdem.

Felixar
30th December 2009, 02:09 PM
První kolo skončí nějak na novej rok - bo dám ješte šanci teď na to stejnak neni čas :) pak dám kontumační výhry :D

0wnage
30th December 2009, 04:02 PM
Nie, ja budem vo štvrtok do 1 v noci určite na PC, potom pálim von, takže to by bola šanca to odohrať :)

Felixar
31st December 2009, 03:01 PM
este 2 zápasy do konce...

Felixar
1st January 2010, 10:13 PM
Zbylé zápasy odehrajte 2.ledna v 21:00 - přijdte na kanál moon (kdo nebude online má diskvalifikaci) sorry ale už je to dost dlouho a ostatní chtějí už pohnout :)
EDIT: čas upraven

0wnage
1st January 2010, 10:41 PM
Felix

Po 1. Nemám moc času, veď vieš prečo.
Po 2. Niesom v kontakte s deMoOm, už dlhšiu dobu.

Takže neviem ako to dopadne s našim zápasom.

Felixar
1st January 2010, 10:58 PM
no uvidíš podle dema.

mankind
2nd January 2010, 12:40 PM
no tak načo si sa prihlasoval do turnaja s niekým, s kým nemáš dobrý kontakt... diskvalifikácia powa :)

[W3PD]rebrik
2nd January 2010, 09:19 PM
nechapem tomu ale ak tomu dobre chapem tak mame hrat s felixarom a bohom tak mi napiste ja to vybavim lebo mankind je retard ICQ 486057969

Felixar
2nd January 2010, 09:41 PM
Rebriku uz se hraje posledni hra pak dám všem vědět kdo skym hraje vydrž až dohrajou :)

[W3PD]rebrik
2nd January 2010, 09:46 PM
drzim ale sak si vravel ze to je ako pavouk takze by sme mali hrat s vami


btw za tento turnaj je niaka ikona alebo co lebo mankind je na tom zavisly a nuti ma hrat odl s retardami

Felixar
2nd January 2010, 09:59 PM
Ano budeš hrát proti mne a BOHovi ale až se to startne (2 kolo) neřekl sem ti hned bo som se nepodivál xD

Repak
2nd January 2010, 10:05 PM
Repa, Chlupaceck vs Ownage, DemOo

Repa, Chlupacek won 2:1

0wnage
2nd January 2010, 11:30 PM
Pravdaže:D

Prvý sme vyhrali, felixar svedkom, Druhý sme prehrali to by bolo 1:1 a posledný padol demoo, ale ja som chcel dohrať a vy ste to leavly, takže 2:1 pre nás..

[W3PD]rebrik
2nd January 2010, 11:53 PM
esteze mate dôkazy:D

Felixar
2nd January 2010, 11:59 PM
první hra kdy padl jeden od Repy vim 1:0 pro 0wnageho a to je vše ostatní replaye máte kde?

Repak
3rd January 2010, 01:24 AM
Tu 3. hru jsme vyhrali my, jelikoz za stavu 0:8 to Ownage psychicky neunesl a hodil si alt+F4(nebo si to nejak jinak vypnul). Chlupacka i mne to odpojilo, tzn. repley nesel ulozit. Ja zadny screen nemam, protoze sem netusil, ze je Ownage takovej pan, aby tohle trvdil po 3 zapasech, ve kterych jsme meli uplne jasne kazdou hru navic. Mozna neco bude mit Chlupacek, ale ten uz je ted off...

Kazdopadne to co tady predvadi Ownage je hodne smutny. Shodit si hru, a potom tvrdit tohle, protoze tusi, ze nemame repley...

btw Ownage kdyz to tvrdis, tak nam ukaz svou repley, co mas z vaseho "vitezneho zapasu" :D:D:D. Aha sry ty zadnou nemas, protoze sis to shodil...

SKuToK
3rd January 2010, 09:57 AM
riesite to ako deti repa tvoja chyba ze nemas replay proste nepoynam toho co si nedokaze otvorit wara cez program files najst si priecinok replays lastreplay a premenovat replay a upnut ho na nejaku stranku napr dasnet.cz a ak nemate ani jeden dokazi tak je to slovo 2vs2 takze si ten posledny odohrate znova ano ja o tom nerozhodujem ale kedze mam cas setrim felixovi robotu to iste ti napise aj on

Repak
3rd January 2010, 11:02 AM
Koukni na posledni 2 turnaje, ktere jsem se tu hral. U vsech mych viteznych zapasu jsem repley ulozil, ale tady mne to proste neslo...

Repak
3rd January 2010, 11:28 AM
Chlupacek mne nakonec zachranil, mel to ulozeny automaticky.
Zde je posledni ze 3 her.

Felixar
3rd January 2010, 02:47 PM
Repa a Chlup postupujou dál (0wnage a Demoo vysvětlim vám to klidně na serveru ak nesouhlasíte)


EDIT: I nak sem slepej nebo ješte nehráli
[ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware ?

cierny
3rd January 2010, 02:58 PM
Repa a Chlup postupujou dál (0wnage a Demoo vysvětlim vám to klidně na serveru ak nesouhlasíte)


EDIT: I nak sem slepej nebo ješte nehráli
[ANE]_sAcred + S.L.A.Y.E.R vs. dDanco + slackware ?

nazdar jeden sme vyhrali a dalsi sa im uz nedal uz sa tma nestretli takze tu mas screen jak to slayer potvrdil 0:1 replay z prveho ti dam okolo 5tej lebo akmos ho ma v notebooku

Felixar
3rd January 2010, 03:00 PM
K máte win :)

Felixar
3rd January 2010, 03:03 PM
2. Kolo turnaje začalo

Zde je seznam pavouka (trochu chcíplého pavouka xD)

ANE]Mortal + [ANE]Angel vs. say_bubly + .zlo.

Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN vs. dDanco + slackware

Ondro_svk + Cechy_svk vs. Repa + Chlupacek

Felixar + BOH vs. mankind-svk + [W3PD]rebrik

mankind
3rd January 2010, 05:27 PM
OK Felixar... napíš, kedy sa vám dá odohrať a my sa skúsime prispôsobiť ... (najlepšie by bolo odohrať v čase od 16 : 00 - 21: 00)

Felixar
3rd January 2010, 05:35 PM
Dohodnu se s BOH a dáme vědět zejtra az přijdu ze školy např :)

mankind
4th January 2010, 05:12 PM
odohral by som to aj dnes ak by sa vám dalo Felix ... napíš mi na bnete ak tam budeš (mankind-svk) a rebríka skúsim nejako zohnať

Zhulenej_rybA
4th January 2010, 05:21 PM
dDanco + slackware, nahodíte ňákej contact? kdyžtak moje icq: 319664828 :-D

Ondro_Svk
4th January 2010, 09:42 PM
ondro, cechy vs. repa chlupacek 2:1

mankind
5th January 2010, 05:38 PM
FELIXAR ,REBRIK ,BOH STE TU?? dal by som teraz to 2v2

0wnage
5th January 2010, 07:45 PM
Mankind btw, to vidíš keď su online (Zelená gulka pri nicku ;))

mankind
5th January 2010, 08:03 PM
noo veď ja som ich videl tam dole de sú online vypísaní šeci...

Felixar
6th January 2010, 08:19 PM
Cau mankinde sorry ze sem neodepsal nestihal som skolu - dneska som online ale zas nejste vy :( boh rikal ze se zejtra (ctvrtek) stavi k veceru hodi se vam to?

[W3PD]rebrik
6th January 2010, 08:30 PM
ja mozem
musime hrat mapu 6.64?????

Zhulenej_jeleN
6th January 2010, 08:30 PM
Felixar můžeš nám teď hned ložnout 2v2?

mankind
7th January 2010, 08:30 AM
kedy to ten boh príde? lebo k večeru môže byť o 17:00 ale aj o 21:00 :)

Felixar
7th January 2010, 03:37 PM
to nevim rekl ze kveceru :O budu na serveru a uvidime :)
Jelen sel sem off sorry .(

mankind
7th January 2010, 07:18 PM
no dneska a zajtra to už asi nezahráme, už mám nejaké plány :-(

Felixar
7th January 2010, 08:42 PM
ok :) tak po výkendzu :D

Zhulenej_rybA
9th January 2010, 12:19 AM
Slackware a ddAnco? kdy dohrajem ten další zápas? :-D

mankind
9th January 2010, 12:33 PM
felix si tu? rebrík mi písal, že dneska o druhej hráme možno, je to tak?

Felixar
9th January 2010, 12:41 PM
jj boh me rekl v 14:,00 tak sem rekl ok :)

mankind
9th January 2010, 12:51 PM
no skúsim si to nejak zariadiť :) ale malo by to byť ok

mankind
9th January 2010, 01:08 PM
rebrík, prídem o tej druhej zrejme, tak sa neboj potom, že som offline . Hlavne dojdi ty...

mankind
9th January 2010, 01:53 PM
kde je ten mamrd rebrík? ... :-/

mankind
9th January 2010, 03:26 PM
Felixar, BOH 0:2 mAnKiNd-svk, [w3pd]rebrik

[W3PD]rebrik
9th January 2010, 03:26 PM
pouzivaj edit ty lama!!!! (toto som sa naucil od grimaska)

Ondro_Svk
9th January 2010, 04:20 PM
mankind odohrame buduci tyzden.. neda sa mi ani dnes ani zajtra.. do uvahy prichadza pondelok alebo utorok.. potom sa neda cechymu :cool2:..

0wnage
9th January 2010, 07:17 PM
pouzivaj edit ty lama!!!! (toto som sa naucil od grimaska)

xD

mankind
10th January 2010, 03:11 PM
Neni tu niekto, kto hráva na PICKUPe? lebo rebríka sa nemá kto ujať ako nováčika :-D

grimasko
10th January 2010, 05:21 PM
rebrik;1055923']pouzivaj edit ty lama!!!! (toto som sa naucil od grimaska)

Ucenlivy..

Ondro_Svk
10th January 2010, 08:47 PM
zajtra okolo vecera by to slo mankind?

[W3PD]rebrik
10th January 2010, 10:14 PM
omg sak este su len 2-3 zapasy odohrane a vy uz chcete hrat semifinale...

mankind
11th January 2010, 02:51 PM
rebrik;1057027']omg sak este su len 2-3 zapasy odohrane a vy uz chcete hrat semifinale...

ty sa čo staráš ... kokot...


Noooo dneska by sa mi dalo o 19 : 00 ak by to šlo

cierny
11th January 2010, 03:09 PM
Slackware a ddAnco? kdy dohrajem ten další zápas? :-D

mal som doejbany comp takze teraz tu uz budem

Ondro_Svk
11th January 2010, 03:27 PM
ty sa čo staráš ... kokot...


Noooo dneska by sa mi dalo o 19 : 00 ak by to šlo

slo np.. tak o siedmej na x-pame

mankind
11th January 2010, 03:49 PM
Ok tešíme sa ! !! ! !

[W3PD]rebrik
11th January 2010, 05:51 PM
velmi by vadilo keby tu niesom?

Ondro_Svk
11th January 2010, 06:56 PM
akoze nie si?.. tak ked sme sa uz dohodli tak by si mohol tu byt :unsure:
podte xpam ak ste tu teda

[W3PD]rebrik
11th January 2010, 06:58 PM
[QUOTE=mankind;1057410]ty sa čo staráš ... kokot...

sry ja ze sa to aj mna tyka

Ondro_Svk
11th January 2010, 07:02 PM
vidis ze tu si.. :D tak nevymyslaj a pod.. de je mankind?

0wnage
11th January 2010, 07:39 PM
ty sa čo staráš ... kokot...

Ježiš maria, ja svás dvoch nemôžem xD

mankind
11th January 2010, 08:19 PM
mAnKiNd-SvK, Rebrik 2:0 Ondro, Cechy


SME VO FINÁLE !!! KEPA BUBLY TEŠÍM SA NA VÁS :D

mankind
12th January 2010, 07:00 PM
pardón rebríkovi sa nepáčilo, že som odflákol jeho nick takže nový výsledok:
mAnKiNd-SvK, [W3PD]rebrik 2:0 Ondro_svk, Cechy_svk

mankind
12th January 2010, 07:06 PM
takto to vyzerá na icq :DDD


rebrik (19:04:14 12/01/2010)
ty kokot jedno pojebane okno ma 5kot

0wnage
12th January 2010, 07:26 PM
rebrik (19:04:14 12/01/2010)
ty kokot jedno pojebane okno ma 5kot

OMG JA KONčím, musíš si ma rebrík pridať na ICQ a zobrať ma do bojníc xD

[W3PD]rebrik
12th January 2010, 07:33 PM
OMG JA KONčím, musíš si ma rebrík pridať na ICQ a zobrať ma do bojníc xD


co je na tej vete take vtipne? nechapem vas humor

mankind
12th January 2010, 07:45 PM
čo si naňho taký rebrík? !!! takto sa správa k fanúšikom ty kokot? čo ťa učím celú dobu? !!! PFFF OWNAGE NEVŠÍMAJ SI HO !!! ale na flašku pozvať môžeš :D

[W3PD]rebrik
12th January 2010, 07:59 PM
ownage ked napises ze nechapem tvoj humor tak som na teba zly??? sak ja ta mam raaaad

[W3PD]rebrik
13th January 2010, 05:13 PM
pohnite si a hrajte dpc dokedy ma trvat ten turnaj dpc........

Felixar
13th January 2010, 06:59 PM
V neděli je poslední termín pak se pokračuje další kolo :)

0wnage
13th January 2010, 07:05 PM
Rebrík, ja si to nemyslím, si "good boy" xD

[W3PD]rebrik
13th January 2010, 08:19 PM
diky ownage :)
a btw ake kolo prebieha teraz?:)

mankind
13th January 2010, 08:21 PM
ja a rebrík sme vo finále tak nás nevymaž :D

Felixar
13th January 2010, 08:47 PM
ANE]Mortal + [ANE]Angel vs. say_bubly + .zlo.

Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN vs. dDanco + slackwar

tito musej dohrát

0wnage
13th January 2010, 09:44 PM
Do kedy sa to má dohrať?

[W3PD]rebrik
13th January 2010, 09:48 PM
V neděli je poslední termín pak se pokračuje další kolo :)


slepy?:):unsure:

0wnage
14th January 2010, 02:32 PM
Ďakujem láska, nejako som to prehliadol xD

Zhulenej_rybA
14th January 2010, 07:24 PM
Mno a co když to do neděli nestihnem? Hráli sme jeden zápas ten sme vyhráli a pak už sme se nedomluvili. to vypadnou oba teamy? :-D

mankind
14th January 2010, 08:14 PM
*censored*

[W3PD]rebrik
15th January 2010, 12:27 PM
*censored*


*censored*

[W3PD]rebrik
15th January 2010, 12:27 PM
Mno a co když to do neděli nestihnem? Hráli sme jeden zápas ten sme vyhráli a pak už sme se nedomluvili. to vypadnou oba teamy? :-D


tak im napiste ze to chcete odohrat ..... a ak nemozu maju smolu

Mitsuki
15th January 2010, 12:42 PM
mankind - infraction, rebrik -varovani

mankind
15th January 2010, 05:40 PM
FELIXAR máš tu bordel ! (vo svojich vlastných radoch)

Mitsuki
15th January 2010, 07:59 PM
Bordel tu delate vy, a jestli se neuklidnite, tak budete potrestani. Uz me vase sobecke chovani unavuje.

Felixar
15th January 2010, 11:54 PM
Notak hosi klidek - koukam moc hyperaktivni kazdej :D
Koukejte dohrat hru at se hebnem a jedem :D

[W3PD]rebrik
16th January 2010, 12:06 AM
kazdej??? proste on pride a zacne mazat prispevky a este ja s mankindom sme na vine:( to je na zamyslenie:starwars:

Ondro_Svk
16th January 2010, 12:43 AM
na aacku to stratilo stavu tak ste prisli spravit prievan aj sem? :D :banana:

Mitsuki
16th January 2010, 01:26 AM
rebrik;1060337']kazdej??? proste on pride a zacne mazat prispevky a este ja s mankindom sme na vine:( to je na zamyslenie:starwars:

Dali jste mi k tomu duvod. A jak vidim, nikdy se nenaucite chovat a mit respekt k ostatnim. Vasi kecy byli promazani protoze za a) jsou urazlive za b) jsou mimo tema. Ted to mas vysvetlene polopate. Jese nejaky zbytecny komentar? Jsem plny ocekavani. Kecam, nechci uz tvoje komentare cist.

mankind
16th January 2010, 12:17 PM
ale moje komentáre budeš musieť čítať... takže k tomu tvojmu "za A) jsou urážlivé" ...a čo? rebríkovi tie urážky nevadia! a tebe som nenadával "za B) jsou mimo téma" ... veď ty ani nehráš turnaj tak čo sa do toho staráš... my tu kecáme o čom chceme a keď sa ťa to netýka nemáš do toho strkať nos... a týmto tvoje "vysvetlenie polopate" stráca akýkoľvek zmysel, ktorý si sa mu snažil dodať ...

mankind
16th January 2010, 12:20 PM
Ondro... ale keď sa niekto pri mne snaží vyvolať pocit, že je niekto nadradený tak ma to dosť začína srať ... ani Chuck Norris nepchal prsty do každého hovna...

Mitsuki
16th January 2010, 01:15 PM
- Neposílejte 2 posty za sebou! (používejte tlačítko *Edit*)
- Mluvte slušně
- Neurážejte ostatní a nepužívejte rasistické nadávky
- Nespamujte a pište věci tam kam patří

Toto jsou základní pravidla.
Všechna další pravidla která platí pro celé forum jsou zde: Pravidla na www.eurobattle.net (http://eurobattle.net/showthread.php?t=67482)

Za porušení pravidel z pravidla uděluje forum ban



6. The Eurobattle.net staff reserves the right to dismiss or ban any user account or IP from the forum or the server when it sees necessary.

7. The Eurobattle.net staff reserves the right to delete or hide any post or thread on the forum when it sees necessary.

8. Swearing, flaming or other kind of offense is strictly forbidden.

Takze uz bys mel laskave zavrit hubu.

[W3PD]rebrik
16th January 2010, 01:51 PM
doteraz sme robili toto:
- Neposílejte 2 posty za sebou! (používejte tlačítko *Edit*)
- Mluvte slušně
- Neurážejte ostatní a nepužívejte rasistické nadávky
- Nespamujte a pište věci tam kam patří

a felixar nepovedal ani slovo

mankind
16th January 2010, 01:53 PM
kebyže to napíšeš slušne, porozmýšľal by som nad tým ...

Mitsuki
16th January 2010, 03:20 PM
Neznani pravidel neomlouva. Veskere dalsi posty museji byt ontopic nebo budou smazane. Konec diskuze.

Zhulenej_rybA
17th January 2010, 03:52 PM
Tak ddAnco a slackware kdy máte čas? :-D chcem to dohrát :D

[W3PD]rebrik
17th January 2010, 04:41 PM
vy ste tu jediny aktivny tak finale by sme mohli dat s vami?? :)

[W3PD]rebrik
17th January 2010, 11:03 PM
este hodina a vyhrame turnaj?:):) ale mohlo by to finale byt ryba jelen mankind a [W3PD]rebrik nie??? sak sa k tomu vyjadrite vsetci ktorych to zahrnuje alebo vyjadrite sa k tomu hocikto len nie mitsuki...

mankind
18th January 2010, 04:38 PM
no v Nedeľu sa malo dohrávať a nejak sa to tu nehýbe tak či tak ... a my s rebríkom sme už o 2 kolá popredu :D

Ondro_Svk
18th January 2010, 05:45 PM
hej no zrejme ani o 3m sa nebude hrat.. kedze sa na to ludia vykakali :banned!:

[W3PD]rebrik
18th January 2010, 07:48 PM
felixar vyjadri sa!!! :unsure:

0wnage
18th January 2010, 07:52 PM
Njn, felixar nejako inactive v poslednej dobe :)

Zhulenej_jeleN
18th January 2010, 09:20 PM
Jah bless

Dovolil bych si poukázat na pasivitu hráčů .dDanco a shockware s kterými už asi týden a půl vedeme 1:0, ale od té doby jsme snimi nehráli a nejsou skoro vůbec online, maximálně vždy tak 1 z nich. Replay na hru ve které jsme vyhráli máme. Tak bychom s ryobu rádi nějaký rychlý rozsudek nebo admina, který je železnou pěstí přinutí snámi dohrát ještě ten 1 až 2 matches :-)

Ondro_Svk
18th January 2010, 10:01 PM
myslim ze ani zlo a bubly nehrali s tymi [ane].. takze to neni take jednoduche zrejme.. nuz co no skuskove je :D

[W3PD]rebrik
19th January 2010, 03:14 PM
mozem drbat skuskove ani bubly ani kepa nemaju a mali dost casu to odohrat

Felixar
19th January 2010, 08:23 PM
Sorry za inactive měl sem přes víkend práci - každopádně

Cau neví někdo préčo nehráli tito?

ANE]Mortal + [ANE]Angel vs. say_bubly + .zlo.

Zhulenej_rybA + Zhulenej_jeleN vs. dDanco + slackware

pokud jedna strana odmíta nebo něco předložit důkaz ať můžem jít do finále a o 3místo - dík

[W3PD]rebrik
19th January 2010, 09:17 PM
vsetky strany okrem ryby a jelena su neaktivne

Felixar
19th January 2010, 09:35 PM
Ak se to do zejtra nevyřeší tak hraje finále rasta team vs rebrik a mankind a treti bude ondro a spol

[W3PD]rebrik
19th January 2010, 10:18 PM
presne takto som to mal na mysli :happy2:

0wnage
19th January 2010, 10:18 PM
Mi to bolo dosť čudné že felixar nebol online na Bnete:D si musel mať dôležitú prácu :)

mankind
19th January 2010, 10:22 PM
rebrik ty nemajetny kus k0k0t4 :D to neni nadavka btw mitsuki to je sifra !!! bubla pisal dneska... takze neni nedostupny... a ked som sa ho spytal co to nezahraju vravel ze maju istu vyhru tak naco :DDD nieco v tom zmysle! :D

mankind
19th January 2010, 10:24 PM
OWNAGE nie kazdy ma na praci len kupovanie mikiny G unit ako ty :D

0wnage
19th January 2010, 10:48 PM
Prišiel ten pravý :D


Mankind napísal: rebrik ty nemajetny kus k0k0t4 to neni nadavka btw mitsuki to je sifra !!!

xDDDDD

Zhulenej_rybA
20th January 2010, 01:48 PM
Jojo aky bych to tak viděl je dva online sme neviděl ani nepamatuju :-D dycky jen jeden a když se jich zeptám jestli dneska daj tak ten jeden řekne že se poptá, ale nikdy prostě nedojdou :-) první hru sme jasnym skillem vyhráli takže není co řešit :-D :-D

mankind
20th January 2010, 04:09 PM
rebrík, teba nevzali xDDDD

TestGame Results 17.01.2010

mankind-svk : vouched for trials

hero4ever : vouched for trials

srs.razer.curse : vouched for trials

mpd]vlade : vouched for trials


the rest denied.

Felixar
20th January 2010, 09:51 PM
Ak se to do zejtra nevyřeší tak hraje finále rasta team vs rebrik a mankind a treti bude ondro a spol

toto platí gl s final matchem

0wnage
21st January 2010, 02:44 PM
Toto by sa malo odohrať bez problémov, aspoň myslím.