PDA

View Full Version : 2.12.2009 [AFK] EhmMorbiD



grimasko
2nd December 2009, 04:07 PM
Nick: EhmMorbiD
Doba afk: 5+ min
Status AFKera: 7/6/1
Status hry: 5v5*
Info: bez oznamenia doby a dovodu

laada
2nd December 2009, 04:12 PM
jen takovy rychly dotaz, nemel by na screenu byt videt i nick "obvineneho" aby bylo jasne ze nejde o namespoofera?

MiZiGe
2nd December 2009, 04:17 PM
mal. V tom je pointa :)

Na druhú starnu je väčšina hier na CZSK hostovaná cez Ghostov, a tam väčšinou namespoof vidieť...ostatne kto si do hry pustí namespoofera, môže si za to sám.

grimasko
2nd December 2009, 04:21 PM
Mas pravdu, neuvedomil som si tu, a bolo to trosku bugnute ako sam vidis. :)
Dufam, ze nasledujuci screen pomoze:

laada
2nd December 2009, 05:21 PM
to mizige: ja zakladam pres ghost one a ze se napoji nekdo s namespooferem je videt mozna tak v logu (prvni zalozka), ne kdyz se koukam na zalozku s lobby
to ze muze host za to ze si pusti do hry typka s namespooferem je sice pekne, ale neresi to to ze nemuzes (nebo bys nemel) davat trest bez dukazu
priklad: nekdo se napoji do hry s tvojim nickem pres namespoofer, na screenu s /p jsou videt jen 4 hraci, host nezkontroloval jestli ma nekdo namespoofer = jeho chyba, ale stejne pastne na forum zes leavnul, pritom nema dukaz zes to byl ty, takze je blbost aby se to resilo (presumpce neviny se tomu rika)

to grimasko: nevim jeslti bug, ale tohle dela kdyz hru rehostujes v lobby na jine gn, to je pouzitelne u publicku, ale na czsk hrach nulovy vyznam, tak nevim
k tomu screenu gratuluju, dokazal jsi ze ten ucet existuje, jinak nic :D

neberte to pls osobne, jen se snazim vysvetlit ktere "dukazy" jsou pouzitelne, kdyztak bych to resil v jinem vlakne jestli chcete

Mitsuki
2nd December 2009, 06:20 PM
U me bot automaticky hlasi namespoofer do lobby. Sice nevim jak to mam udelane... >) taky se da pouzit /p %username%

Mitsuki
2nd December 2009, 07:54 PM
Jednoznacne to vzdal, ale neni na /p takze bohuzel.