PDA

View Full Version : Hotkey'e



Xauro
1st December 2009, 05:19 PM
No właśnie . Jestem początkującym graczem i nie wiem jak ustawić hotkey'e żeby zwiększyć swoje APM-y . Czy ktoś może mi powiedzieć w jaki sposób je ustawić i jak ? Może nawet ktoś będzie na tyle dobry da swoje hoty ....
Z góry dziękuję .

PS. Gram humanem .
-
fistaszek1 Tylko gdzie je mam zmienić po próbowałem w pliku "CustomKeysSample" zmieniłem tam , ale w grze cały czas mam normalne :/ . I jak to zrobić np.
(...)
Hotkey = A jeśli mi pasuje Q to zamienić w ten sposób :
(...)
Hotkey = Q
Wielkie dzięki za pomoc :)
--
Tak . Tylko ustawiłem sobie w hotkey na zbudowanie altaru w NE z P na A i nie działa :[
--
Ale wszędzie stawianie altaru (prócz NE) jest pod "A". Tak czy siak dzięki !

fistaszek1
1st December 2009, 08:23 PM
Ogólnie fajnie się gra na standardowych :D Imo QWER albo ASDF powinno być good. Gdzie Q 1 skill od lewej W 2 itd, ale każdy robi jak chce. Popróbuj różne kombinacje i wybierz taką jaka Ci pasuje... to chyba proste ;p

EDIT: Sry że tak późno ;p Masz w opcjach zaznaczone ''Własne skróty klawiszowe''?

EDIT 2: Heh, ''a'' to jest w standardzie komenda ''attack'' więc ją też musisz tam znaleźć i zmienić na jakiś nieużywany klawisz.

Xauro
30th December 2009, 02:56 PM
Kolejne pytanie ... myślę że w odpowiednim temacie.

W jakich podgrupach powinienem trzymać jednostki ?

1- AM&MK&Breaker&Knight&Gryphon
2- Priest&Sorc&Hawk
3- Mortar ?
--
Ale wszyscy "PRO" gracze hum mają jednakowe podgrupy nieprawdaż ?
Wielkie dzięki za pomoc !

fistaszek1
4th January 2010, 12:55 AM
To już rób jak uważasz. Pograj z różnymi podgrupami, a potem wybierz te ktore Ci odpowiadają... to tak samo jakbyś się zapytał: ''Czy ogórek jest smaczny?'' :)