PDA

View Full Version : Pare Pytan oraz przywitanie sie ;)



Nefretiti
29th November 2009, 07:18 PM
Chcialbym sie z kazdym serdecznie przywidac ;) Dopiero zaczalem sciagac WC3 z tego co zauwazylem mozna grac tutaj przez internet :D I chcialbym sie dowiedziec paru pytan

1. Moze byc tylko gra sciagnieta Reign of Chaos czy trzeba ten drugi dodatek TFT??

2. Jak duzo osob gr na tft i ak na Reing of chaos jak to jest mozliwe

3. W poradniku polskim pisze o wersji 1.22 a w angielskim pisze 1.24 ktory jest prawidlowy???

4. Moze byl by ktos chetny i pomoc mi na poczatku w zasadach, jakis strategiach zapraszam na gg :D 133628982

Zawsze marzylem zeby przez neta sobie zagrac w jakas gre 2on2 albo 3on3 z Kolega jakis ktory Potrafi Grac Team PLay

Pozdrawiam, Nefretiti!

KaCzA
29th November 2009, 07:42 PM
chyba mozna w RoC, ale nikt na nim nie gra ;p Wiec sobie sciagnij TFT. Patch jest 1.24b. W TFT przecietnie jest 5000 osob online a nawet wiecej.

Moskit
29th November 2009, 07:42 PM
moze byc chyba tylko ROC, ale na nim chyba nikt nie gra ;P proponuje sciagnac rowniez tft, wersja jest oczywsicie 1.24b
//
Omg, kaczy pleb mnie wyprzedzil

Nefretiti
29th November 2009, 07:48 PM
Dziekuje bardzo :D Mam nadzieje ze rano Bedzie sciagniete..

Moze sie umowimy na jakas partyjke?:D Moze z zawodowcami mi sie cos uda wykombinowac :D GG troszke wyzej xd

fistaszek1
29th November 2009, 09:16 PM
Haha tu są sami DotA playerzy ^^ Normala pewnie nie ogarniają, wiec zawodowców nie oczekuj ;p No chyba że zaczniesz grać only dote xD

Nefretiti
29th November 2009, 10:52 PM
A wyjasnil bys mi na czym polega ten tryb Dota?:D

fistaszek1
29th November 2009, 11:05 PM
To taka mapa :D Masz 2 teamy najlepiej po 5 graczy, wybiera się hero albo gra losuje i chodzi o to żeby zniszczyć baze przeciwnika (drzewo zycia u sentineli i tron mrozu u scourge) Ogolnie IMO łatwiejsze niż normal, bo steruje się tylko 1 herem, ewentualnie creepami (jak ma sie np dany item albo danego hero). www.getdota.com - odwiedź ta stronke;p

Nefretiti
29th November 2009, 11:05 PM
Zawsze mam pecha do bledow-.- mam Xp zmienilem z visty.. Jak zadziała to cala noc bede gral i jutr ocaly dzien i do szkoly nie pojde bo Kocham TeamPlay grac :D Wysyłac wojska na pomoc etc :D

Ziutek
30th November 2009, 12:12 AM
nie umniejszajac pg nie sadze zeby dota byla latwiejsza, przy takiej komplikacji herosow i itemow oraz strategi nie mozna wprost powiedziec czy pg jest trudniejsze, osobiscie uwazam, ze dota jest duzo ciekawsza i bardziej wciagajaca.

Nefretiti
30th November 2009, 01:27 AM
zagra ktos 2on2 teraz? za chwile ostatni part sie sciagnie i instaluje TFT...

Pss.. zeby tylko dzialalo plox -.-

fistaszek1
30th November 2009, 01:35 AM
Ziutek - to było tylko moje zdanie ''IMO'' :D Chodzi mi ogólnie o gameplay, jak w normalu nie masz 150 apm = słabo, bo za wolno ^^ a w dote można grać i jeść... ofc w docie więcej itemów herosów itp, ale w normalu nieraz trzeba ogarniac multitasking (creepowanie np gruntami, harassowanie bmem, dbanie o baze w tym samym czasie) Ja gram pg i dote i moje zdanie jest takie że dota jest łatwiejsza no i może przyjemniejsza :) Ale to tylko IMO.

Ziutek
30th November 2009, 10:50 AM
to nie wiem jak Ty grasz:P ja jak gralem to nie mialem czasu mrugnac co dopiero jesc :P

fistaszek1
30th November 2009, 12:19 PM
To ja nie wiem jak Ty grasz ; o Na puby które głównie gram albo 2v2 z kumplem jedna ręka na myszce druga na widelcu wystarcza ;p Rozumiem cw itp ale bez przesady ;x Może dlatego tak określam dote bo pg gram juz 3 lata, i po prostu się przyzwyczaiłem do wyjebywania 200 apmu, 50/80 food armią i kaleczenie klawy i myszki podczas surroundów xD A dota to na rozerwanie sie, luźna prosta mapka, bynajmniej dla mnie, pozdro.

EDIT: Btw w pg 1v1 jeśli się przegra gre to tylko i wyłącznie z własnej winy, bo w docie 1 błąd kogoś z graczy może kosztować całą gre, mimo ze my graliśmy perfekcyjnie... nie jestem przeciwnikiem doty, wręcz przeciwnie teraz gram w nią więcej niż pg, po prostu określam dote tak jak widze i tyle:D

KaCzA
30th November 2009, 09:28 PM
dote sie gra po pierwsze 5v5, nie ma teamplayu to i glupie nooby cie pojada ktore maja zgranie. Co do apm to bys sie zdziwil bo ja zawsze mam cos kolo 180 apm, w docie sie denuje lastuje a nie jebie autoattack ;] i duzo duzo innych rzeczy jest do zrobienia.

fistaszek1
30th November 2009, 09:47 PM
Hehe wiem, ale widać ze Ty nie za bardzo ogarniasz normala, jeśli wg Ciebie w pg ''autoattack'' wystarczy xD Wiem że dote się gra 5v5 xD Btw gratluje bicia 180 apm w docie :D Gram w dote juz sporo czasu i nie musisz mi mówić takich podstawowych rzeczy rly ;] Imo trudniej zrobić surrounda 4 gruntami niż dobić creepa, no ale tylko ''imo'' xD Po prostu nie rozumiem kolesi co nawet nie więdzą podstawowych rzeczy o pg a komentują. Jakbyś pograł parę lat pg, a potem przerzucił się na dote, zobaczyłbyś że dota nie wymaga tyle od gracza co pg... EOT

Ludwiczek
30th November 2009, 10:32 PM
Nie podniecajcie się i nie kłóćcie, każdy gra to co mu się podoba.
Obiektywnie patrząc wydaje mi się, że pg > dota jeżeli chodzi o skill wiedze sprawność i refleks gracza, takie jest moje zdanie chociaż.... w życiu nie zagrałem ani jednej PG :D
Mimo to, logicznie rozumując wydaje mi ze mam rację.
Nie spychałbym jednak doty (na wyższym poziomie) do najdalszego kąta, ma ona swój urok :)

fistaszek1
30th November 2009, 11:00 PM
Ja też jej nie spycham, dla mnie to naprawdę dobra mapa, po prostu chodzi mi o to co wymaga większego zaangażowania :) W pg też trzeba tzw ''deniować'' własne jednostki. Po prostu wydaje mi się że jeśli się pogra pare lat pg to dota okaże się łatwa. Wiadomo że takie luźne umsy jak Rabbits vs sheep albo castle fight to już praktycznie total fun, nie wymaga dużego skupienia. Dota to tylko (świetna) mapa, a pg to esencja wc3 wymagająca naprawdę dużo. Choćby już to że dota = 1 mapa, a popularnych map w pg jest ponad 10. I do każdej trzeba znać taktyke, rozmieszczenie creepów itp itd... być może dlatego teraz gram prawie tylko dote xD pozdro.