PDA

View Full Version : "Czy jestem noobem ?"



Xauro
28th November 2009, 03:25 PM
Chciałbym się dowiedzieć jakie błędy popełniam w grze , co powinienem poprawić ... na co zwrócić większą uwagę ? Jestem MagiC_Skill . Czekam na obiektywne sugestie z góry dziękuję ...
PS . Posty w stylu : " Wygrałeś lamu$ie , więc co chcesz zmieniać ." Zachowajcie dla siebie ... Btw . Ciekawa gra xD
@fistaszek1 Spróbuję wprowadzić twoje rady w życie ... Dzięki kolego :)
-----------------
Nowy rep ... czy jestem dobrym rush'erem?
Ponownie dzięki fistaszek 1 !

fistaszek1
28th November 2009, 03:44 PM
Mogę Ci powiedzieć co robiłeś źle ;) Na początku trochę inaczej się zbuduj, tzn chodzi o to żeby do bazy huma było jedno wejście (coś jak orc) dla am'a i footów. Next expo. Dla szybszego expanda atakuj milicją trolli (maja średni pancerz i szybko padają od milicji), ale już się czepiam ^^. Jak widziałeś że ma fiendy, mogłeś zrobić shielda footom i dorobić ich trochę oraz wbić się na akoli, fiendy Ci nie zaszkodzą ;] Koleś miałbym po goldzie, bo albo poczeka i dokończy techa, albo go cofnie i zrobi akoli. Wcześniej też buduj arcane vault, bo jakbyś grał vs ogarniający ud to gg ;] Ogólnie nice gameplay, replaya oglądałem na szybko bo nie miałem zbytnio czasu i tyle mogę powiedzieć. Może później obejrzę na spokojnie to dopisze w tym poście ;] Gl & Hf w next grach.

2 rep: Powiem tak - na słabszych kolesi jesteś dobrym rusherem, ale lepszy by sobie spokojnie poradził :) Jak elf widzi że idzie rush, robi 2-3 aowy od razu, czego ten nie zrobił. Po drugie lepiej bierz więcej milicji przy 2 ataku, bo 2 chłopki do budowy i naprawy towerów to raczej za mało :) Po prostu oglądaj pro repy i naśladuj.