PDA

View Full Version : KICK all bots from Acko channel



mankind
14th November 2009, 12:52 AM
navrhujem aby na acku nebol ziadny bot ! :) (samozrejme okrem aguarda ktory tam robi poriadok) hlavne kvoli objektivnemu pohladu na to, kolko ludi je na channeli :spammer:

MiZiGe
14th November 2009, 02:07 AM
i.e. chce kickovať chat botov z kanálu. Súhlasili by ste?

Mitsuki
14th November 2009, 09:54 AM
1. + kickovani chat botu je dobry napad ohledne snizeni spamu.
2. + bude realnejsi preled ludi
3. - spam hry bude probihat jednim z hracu nebo podanim zadosti jednomu z moderatoru
4. - na serveru jsem jenom prez chat :)

laada
14th November 2009, 03:57 PM
jsem pro, aby tam nebyli ghosti apod (to uz tusim plati, ale nikdo o tom nevi), ale nevidim duvod proc kopat chatboty.
ja mam treba ghosta na jinem kanale, loznu hru, napojim se, nastavim tam ip filtry a chatbotem pisu na kanal gn, takhle bych musel nekoho "otravovat" nebo pokud bych psal na kanal gn pres hru, tak se hur zjistuje kolik lidi chybi, takhle mam vedle sebe okno s ghostem, kde vidim kolik tam je lidi a vedle toho chatbota, pres ktereho pisu.
pokud ti jde jen o to abys vedel kolik lidi je na kanale, tak se staci kouknout na ikonky, chatboti maji jinou
pokud nekomu vadi, ze nevi kolik tam je lidi a chce kvuli toho kopat chatboty, tak se divim, ze nechce ip filtrem zrusit vsechno krome cz sk, aby videl kolik je tam opravdu cz sk lidi na hru
nebo (nejakym zpusobem) udelat kopani afk hracu, kteri na kanale jen idluji

Felixar
14th November 2009, 04:01 PM
Myslim si že kickování (banování) chat botů je blbost ano sníží se spam (ale od toho tam je přeci aguard)
ale na druhou stranu se budou blbě hráči tahat do gn :) takže sem za NIE

Chinoman10
14th November 2009, 06:04 PM
Some translation would be nice... Although you don't have to...
Because I'm interested in this subject, since my bot is ALWAYS banned on the channel Portugal >.> when the moderator Josh_lopes enters the channel...

MiZiGe
14th November 2009, 06:30 PM
chinoman, this is CZSK section, concerning the channel CZSK :)

Felixar
17th November 2009, 01:42 AM
Moved. do Off topicu bo v pravidlech semi to nezdálo moc věrohodné.
No jaké jsou názory ostatních?

Godlike[CZe]
17th November 2009, 10:21 AM
Rofl kick a ban chat botu? to trosku jebe ne? ja jsem za NE!

Felixar
17th November 2009, 01:12 PM
no taky si myslim ze to je blbost a doufám že vyádří více lidí :)

Godlike[CZe]
17th November 2009, 02:19 PM
No to sakra je blbost od čeho se to asi jmenuje CHAT bot? jakože nedokážu si představit jak bysme zase nabírali lidi do her...asi jako za starých časů pekně KO**** jestli tento návrh bude přijat tak jsem Svatý Petr :rolf:

mankind
25th November 2009, 08:57 PM
koľko ľudí máš v hre sa dá ľahko zistiť pomocou /gameinfo "gn" , spamne ti hocikto hru, chatbot je kktina, vďaka ktorému sa javí 1 hráč ako 2 ... kick AFK hráčov by bolo tiež v pohode ...

0wnage
6th December 2009, 03:45 PM
Úplna debilina, nechápem prečo?.. Ty nemáš oči aby si videl kto je na channely a kto nie? LOL som za NIE!

Intruder.CZ
10th February 2010, 10:49 PM
Jo má to logiku kickovat z Chat kanalu Chat bota. AFK kick? opet pleteš si pojmy, jsi na chat kanalu co bys chtel. Ty asi moc nezakádaš co? Whispovat každou chvilku botovy/přepínat alt tab, zachvíli dost leze nanervy.
Mám návrh co tak začít kickovat z kanálu nooby, mmnt a co třeba i ty kdo nehrajou dotu a nakonec třeba udělat kanal CZSK jenom pro ty kdo přispějí na server...dobrý napad ne?