PDA

View Full Version : Zadam Vas o radu



alequa
20th October 2009, 05:47 PM
Cau nevite nekdo jak se v map editoru udela treba ze naka jednotka ovladana pocitacem jak ji reknu aby nekam sla treba ? Sem to skousel ve spinacich ale nepovedlo se mi to.. jde to tam nak v tech spinacich treba ?

Felixar
20th October 2009, 06:14 PM
myslis jako ze nejakou jednotku kterou zvolis - tak ze ji ovlada pocitac?:) snadný , normalní nebo šilený nebo myslíš základnu ?:)

alequa
21st October 2009, 07:19 AM
Jo myslim jednotku kterou ovlada počítač snadny normalni nebo sileny to je mi jedno kterej já bych potřeboval tý jednotce třeba přez spínače říct aby šla na ňáký určitý místo protože ona tam jen stojí. Jde to ňák udělat tohle pls ? Nemyslim ve hře, že naní kliknu a budu jí tam ovládat prostě ve spínačích jestli by to šlo ňák udělat aby za 10 sekund šla někam.

Felixar
21st October 2009, 08:31 AM
No je to ve spínačích - až přijdu ze školy dom řeknu ti ale myslim že něco jako Play unit animation nebo Play unit action neco takového pak ti řeknu
Edit: Našel jsi to nebo se mam mrknout?:)

alequa
26th October 2009, 06:43 PM
No nějak se mi to nepodařilo najít. Kdyby ses kouknul tak bys byl hodný :-)

Felixar
26th October 2009, 07:13 PM
No nevim jestli chceš aby se tam teleportovala nebo sama přešla každopádně sem udělal obojí stahni si mapu a otevři si jí ve WE :P
Podívej se do editoru spínačů máš to tam :P taky to spust pres hru at víš jak to vypadá :D

Ten pěšák se tam teleportuje a paladin tam dojde po svejch xD

alequa
30th October 2009, 06:56 PM
Ano přesně to sem chtěl vědět děkuji mnohokrát :-)

Felixar
30th October 2009, 06:57 PM
neni zač :P
:tclosed: