PDA

View Full Version : You were disconnected



SlovenskyORC
10th September 2009, 05:12 PM
Hi, when I join the game (quick play..) allways disconnect me in the start of the game:
http://img43.imageshack.us/img43/9674/63353655.th.jpg (http://img43.imageshack.us/i/63353655.jpg/)
Where is the problem? Pls help me. A try 11games but still disconnected me.
WTHX :read:

MiZiGe
10th September 2009, 05:17 PM
Skontroluj si, jestli ti to neblokuje firewall, hlavně teda port 6112 TCP a UDP

niceone
10th September 2009, 05:17 PM
I make a guess: you can't host :)

To play properly pg you need to be able to host or you will get allot of those messages :)

If you know how to open ports then open port 6112 at your router

Edit: dang like he says even when i can't read it ^^

SlovenskyORC
10th September 2009, 07:24 PM
MiZiGe firewall to nerobi mam vynimky na vsetko. Z 12hier som zahral iba jednu zvysok ma vzdy diskonektlo po zacati hry. Nerobi to daky limit pingu abo co? robil som aj screeny ale to je asi na nic.. Je tu daky limitny ping ?
//niceone: my firewall has exception to W3 and ports 6112. I dont host game but only join and then disconnected me. I have screenshot with name of player who disconnected me. For 11games only 1 game I play..

SlovenskyORC
11th September 2009, 03:24 PM
OK, velmi pekne dakujem! Skusim to a dam vediet potom :) Hadam pomoze..
//tak skusil som to vcera no z 5hier mi to uribolo stale..

KavanaK
14th September 2009, 06:55 PM
Je to velmi jednoduché. Při 1v1 hře musí mít jeden z hráčů fungující hosting (při 2x2 to samozřejmě platí také!). Pokud ne, nemůže hra běžet, proto se (ještě před začátkem) hra odpojí a skore se nezapočítává.

Ti, kteří nemohou hostovat, se můžou jenom modlit, aby chytli nějakého hráče majícího právě schopnost hostování.

Jakékoliv dalši disconnecty jsou buď chybné, nebo podváděcí.

SlovenskyORC
14th September 2009, 11:20 PM
Vopred srr za mozno trivialnu otazku: ake su podmienky pre hosting? Ak sa nemylim ten co ma vyssi level je HOST cize ja s levelom 1 vlastne teraz uz 2 po jednej uspesnej hre z asi 20co som skusal mali vsetci vyssi level!? Inac mam aj screeny mien uzivatelov s ktorymi ma to Disconnect-lo. Ja si chcem len proste dobre zahrat a hlavne si vobec zahrat co sa mi zial zatial nedari. Inac vlemi pekne dakujem vsetkym za reakcie a rady! :)

//neda sa mi to editnut nevime preco vopred srr
- dneska vecer mi to ide ale je tam malo hracov. Ja uz fkat nevime v com je problem ked som skusal pred tym cez den tak stale ma disconnecotvalo a teraz mi to ide. Inac ked sa Disconnect zneuziva tak to trestate? Lebo s medc3zir-om (lv.9) som hral jednu hru kde prehral a potom som dostal dalsiu hru ale hrozne dlho som cakal na neho (klasiska hlaska po ang pri loade) a potom ma disconnect-ol

Felixar
15th September 2009, 04:45 PM
//neda sa mi to editnut nevime preco vopred srr
- dneska vecer mi to ide ale je tam malo hracov. Ja uz fkat nevime v com je problem ked som skusal pred tym cez den tak stale ma disconnecotvalo a teraz mi to ide. Inac ked sa Disconnect zneuziva tak to trestate? Lebo s medc3zir-om (lv.9) som hral jednu hru kde prehral a potom som dostal dalsiu hru ale hrozne dlho som cakal na neho (klasiska hlaska po ang pri loade) a potom ma disconnect-ol

Disconet je trestnej v ladder hrách :)
Např když prohraješ a pred koncem vytáhneš kabel :P nedoporučuju.
Samozřejmě se stane že to spadne uprostěd hry v takovym momente záleží spíš na hack moderatorovi :P ale stát se to muže každýmu a hned prvně zato ban rozhodně neni

Eternal
15th September 2009, 04:50 PM
Vidím, že tu sa to pomocou len tak hemží...ale na môj problém nikto neodpovedá, to je strašné:/

Felixar
15th September 2009, 04:55 PM
Vidím, že tu sa to pomocou len tak hemží...ale na môj problém nikto neodpovedá, to je strašné:/

sorry nikde to nevidim :) kde je tvuj post ?:)))

SlovenskyORC
16th September 2009, 01:12 AM
Aby som este nezakladal zbytocne dalsiu temu spytam sa tu:
ako je mozne ze ked zvitazim tak mi neda pod za vyhru ani level? Stalo sa mi to teraz s jednym hracom, proste regulerne som ho znicil ulozil som si aj replay ale ked som kukol do profilu mal som stale rovnyky level a rovnake skore ??? To sa tu daju robit taketo ofajce?
//inac s tym Disconnectom robi mi to cez den ale vecer ked je tu menej hracov mi to ide mozno raz za cas sa to vyskytne aj v noci lae cez den je to pravidelene? Fakt nevime v com moze byt problem uz som skusal vypnut aj antivirak no nic..

Felixar
17th September 2009, 07:23 PM
Aby som este nezakladal zbytocne dalsiu temu spytam sa tu:
ako je mozne ze ked zvitazim tak mi neda pod za vyhru ani level? Stalo sa mi to teraz s jednym hracom, proste regulerne som ho znicil ulozil som si aj replay ale ked som kukol do profilu mal som stale rovnyky level a rovnake skore ??? To sa tu daju robit taketo ofajce?
//inac s tym Disconnectom robi mi to cez den ale vecer ked je tu menej hracov mi to ide mozno raz za cas sa to vyskytne aj v noci lae cez den je to pravidelene? Fakt nevime v com moze byt problem uz som skusal vypnut aj antivirak no nic..

Nekdy je to proste jen normalni BUG to ze te kopne na zacatku :) ale jestli si regularne zvitezil tak nespadl battle.net ??? to pak výhru neda :) nebo tedka se dával rollback takze neni to tim?

SlovenskyORC
18th September 2009, 04:40 PM
rollback myslis ako, ze sa robila obnova? Ale to co potom z predosleho dna obnova? Battle.net isto nespadol, isiel normalne. Lebo hned nato som sem pisal to co sa mi prave stalo (vid. prispevok vyssie) a potom som hral dalsiu hru a ta uz sa zapocitala. Fakt zahada. Este mi mozes pls napisat ako je to s tym Hostom (ci je host s vyssim levelom)? Dakujem..

Felixar
18th September 2009, 05:17 PM
No kdyz hledas 1vs1 tak je to vždy ten který má vyšší level :)
pokud je level obouch hráčů stejný je to ten který je při loadovaní mapy první :)