PDA

View Full Version : Osiris bot



BlackburnSVK
6th September 2009, 12:44 AM
ROzbehal som tohto bota pod Linuxom, chcel by som ho vyuzit na zakladanie hier aj pre ostatnych. Jedna sa o to, ze tento bot by bol adminom na Ghost botovi a pomocou prikazu napriklad !priv alebo !pub by mohli zakladat hru aj ostatni hraci, nieco na sposob ggame. Lenze nastal problem. Problem je, ze neviem nikde najst, lepsie povedane, neviem ho prinutim forwardovanie prikazov na toho Ghost bota, neviete niekto help?

Felixar
6th September 2009, 12:48 AM
ROzbehal som tohto bota pod Linuxom, chcel by som ho vyuzit na zakladanie hier aj pre ostatnych. Jedna sa o to, ze tento bot by bol adminom na Ghost botovi a pomocou prikazu napriklad !priv alebo !pub by mohli zakladat hru aj ostatni hraci, nieco na sposob ggame. Lenze nastal problem. Problem je, ze neviem nikde najst, lepsie povedane, neviem ho prinutim forwardovanie prikazov na toho Ghost bota, neviete niekto help?

Tak tady by se chtělo zeptat příjmo těch co ho vyrobily asi :)

BlackburnSVK
6th September 2009, 12:55 AM
ta ich technicka podpora 0 bodov...

ak by ste niekto vedel o nieco podobnom co to zlvada a ide to aj na linuxe a dokaze sa pripojit na eurobattle.net tak prosim napiste sem.

Dakujem.

Mitsuki
6th September 2009, 11:36 AM
Osiris neumi "reagovat" na trigery (přikazy), je to len chatovaci client; umi to topaz chat, navod je tady (http://eurobattle.net/showpost.php?p=1007264&postcount=3).

MiZiGe
6th September 2009, 01:41 PM
no, např. aguard běží na osirisovi, musíš si ale umět naprogramovat vlastní java style handlers :)