PDA

View Full Version : Pomoc s ghost-botom



iphonek
27th August 2009, 12:13 PM
Lidi mam problem proc kdyz si udelam publik hru pak se do ni nemuuzeme napojit ? Dík :oops:

MiZiGe
27th August 2009, 01:00 PM
Nemôže sa napojiť nikto? Ani ty? Ale ghost je online?

Mitsuki
27th August 2009, 01:57 PM
1. potrebuju videt ghost.log (staci kdiz copy/pastnes vypis z konzole v momente kdy se nekdo snazi napojit do tvoji hry)
2. potrebuju videt ghost.cfg po te co z neho odeberes hesla
3. mas otevreny porty?
4. mas ghost.exe, bot_hostport (UDP&TCP) pridane jako vyjimky do windows firewallu?

iphonek
27th August 2009, 03:40 PM
Proste normalne ked dam zoznam hier že co chcem hrat tak sa tam ta hra objavy ale nemozem sa tam napojit .....ani ja ani nikto iny ... ale vytvori to ked dam napr !pub dota tak to vytvori ale nikto sa tam nemože napojit

Felixar
27th August 2009, 04:06 PM
Proste normalne ked dam zoznam hier že co chcem hrat tak sa tam ta hra objavy ale nemozem sa tam napojit .....ani ja ani nikto iny ... ale vytvori to ked dam napr !pub dota tak to vytvori ale nikto sa tam nemože napojit

1. loadnul jsi nejprve tu mapu???
2. jak už mitsuki psal - máš rozdílné porty na ghostovi a usebe???
3. máš firewall nastavený?

iphonek
27th August 2009, 04:16 PM
admingame_port = 6113
bot_hostport = 6112

No ja mam 7cku ale pokusim sa nastavit firewal

iphonek
27th August 2009, 04:45 PM
Hodte mi tady nejake linky nebo neco pls

laada
28th August 2009, 02:11 AM
ne ze bych z tebe chtel delat nejakou lamu... ale mas verejnou ip? (muzes zakladat bez ghosta?)
ohledne tech portu kdyz mas v ghostovi nastaveny 6112, mas ve warcraftu (option, gameplay tusim) nastaveny jiny port?

MiZiGe
28th August 2009, 08:58 AM
Hodte mi tady nejake linky nebo neco pls

co prosím?

tady máš jeden: www.google.com
nebo: bleskovky.cz
nebo: alik.cz

ještě nějaké linky nebo něco chceš? Nereaguješ ani na jednu z našich otázek, neudělal si nic z toho, co ti tu lidi psali (resp., to tak vypadá).

děj vědet až budeš potřebovat pomoc.

:locked: