PDA

View Full Version : Unban

Memories
6th August 2009, 06:16 PM
Merhaba
Uzun süredir tatildeydim geldiğimde accountumu lock yemis olarak gördüm ve bu konu hakkındada en ufak bir bilgim yok onceden benim accountun sifresini bir yoldan ögrenmislerdi ve turkey kanalında herkese whisp yolu ile dağıtmışlardı ama ben kimseye accountun sifresini vermedim. O account benim icin cok önemli geldigimden beri sinir krizleri içerisindeyim bu durum yüzünden.. Islemedigim bir suçun cezasını çekmek istemiyorum. battle.net'e baska account ile girdigimde eskisi gibi en ufak bi zevk alamıyorum.. lütfen bana yardımcı olun clanım arkadaslarım hepsi o accountta. Bu accountun ban yemesini saglayan sahşı cok kötü kınıyorum.. lütfen accountumu geri verin =(

Account : Quintescence

Siz biraz anlayışlı olsanız benim ne kadar mağdur durumda olduğumu çok iyi anlarsınız size defalarca benim suçum yok diyorum başkasının yaptığı bir iş için bu kadar çok uğraşıyorum... uğraşıyorum çünkü uğraştığım account benim.. ama o benim olan account ile başka birisi girmis ve banlattırmış.
benim bir suçum yok benim bir suçum yok... siz bu konu üzerinde yoğunlaşmadığınız sürece ben sürekli ve sıkılmadan aynı başlık altında konular açmaya devam edicem..
benim suçum yok.
benim suçum yok.
benim suçum yok.

Igor
6th August 2009, 06:24 PM
Memories yeter artık. Daha fazla topic açman hiçbirşeyi değiştirmeyecek. Giden gitti kabullenmesini öğrenip ne kadar olgun olduğunu bizlere göster lütfen.

Daha fazla topic açman bu ve bundan sonraki tüm accountlarını kaybetmene neden olabilir. Senden rica ediyorum bir daha bu konuyu gündeme getirmemen. Bizi istemediğimiz şeyler yapmaya zorlama.

Şartlar gereği yapacak birşeyimiz yok.

Case close please.

If other topics about this event close or remove please.

Dryas
6th August 2009, 06:25 PM
if you open just one more topic for this subject, you will be forum banned also. pls think once more.

( eğer bu konu için tek bir kez daha post açarsan,forumdan da banlanacaksın.)Lütfen dvm etme,o konu kapandı.

Smurf
7th August 2009, 11:22 AM
Last time I checked,this was an english posting forum?