PDA

View Full Version : 01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!



OmegaPL
25th July 2009, 06:35 PM
"01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!

Ludzie, zróbmy coś w końcu! Nie dajmy się tym złodziejom! To my, czyli klienci mamy tu najwięcej do powiedzenia! Bojkot Orlenu 01.08.2009 - wspaniała akcja, tylko musi się to rozejść po Internecie jak najdalej. Jeśli się uda choć w połowie, straty Orlenu spowodowane tą akcją będą wysokie. Zobaczą, że z klientami nie ma żartów, bo jeśli zobaczą naszą mobilizację, zaczną się z nami liczyć!
Podobna akcja - "W Anglii zrobiono bojkot na BP,poproszono aby przez jeden dzień ,nie tankować na stacjach BP w całym kraju i faktycznie BP milionowe straty a ceny paliw automatycznie spadły w dół.Do tego jednak trzeba pospolitego ruszenia.Zróbmy bojkot na PKN ORLEN i po kłopocie".

Ciekawa akcja. Jeżeli jesteście w stanie nie tankować na stacjach orlenu w dniu 01.08.2009 to możemy wywalczyć niższe ceny paliw. Orlen dyktuje ceny w PL. Inne stacje celowo utrzymują wyższe ceny ponieważ orlen ustala je po swojemu, to tak w telegraficznym skrócie."

Nigdy nei tankowalem na Orlenie ;) tam tylko hot dogi maja dobre :D

DragonSlayer
25th July 2009, 11:54 PM
Shell user :D

FLaMeSeeKeR
26th July 2009, 01:11 AM
A cóż zwykły zjadacz chleba może wskórać przeciwko takiej mafii ?

p.s. Zjednoczeni ludzie obalą każdy system...

OmegaPL
26th July 2009, 10:53 AM
To, ze podobno w innym kraju byla taka akcja i tamtejszy koncert stracil potezna ilosc pieniedzy tego dnia. I obnizyl ceny :)

Ziutek
26th July 2009, 02:40 PM
To, ze podobno w innym kraju byla taka akcja i tamtejszy koncert stracil potezna ilosc pieniedzy tego dnia. I obnizyl ceny :)

jenda z najwiekszych polskich spolek, liczaca sie w europie srodkowo wschodniej, to jest powod do dumy, bojkotujcie wszystkie stacje ale lotos i orlen nie, powodujac straty orlenu posrednio powodujesz straty samemu sobie. maja najwieksza siec stacji w Polsce, okreslony budzet na podstawie sprzedazy paliw, jak piszesz strata poteznej ilosci pieniedzy i to teraz w czasach kryzysu, moze spowodowac zwolnienia ludzi pracujacych w orlenie. powiesz jeden dzien to nic ale jeden dzien to milionowe przychody, zakladam ze orlen ma bardzo duzo zobowiazan krotkoterminwych, z ktorych nie bedzie mogl sie wywiazac i bedzie musial wziac np kredyt, to jest bardzo przesadzony czarny scenariusz, ale w przypadku zadluzenia inny zagraniczny koncern moze powoli wykupywac akcje orlenu, nie przejmie calosci bo jest to spolka strategiczna, ale i tak czesc zyskow bedzie uciekac z kraju. rozwoj takich spolek powinien lezec w interesie wszysktich Polakow, sprzedalismy juz za duzo wlasnych marek.

co do cen paliw ostatnio spadly, oprocz wartosci surowca, ceny bazuja na kursie euro ktore systematycznie sie oslabia wzgledem zlotego, wiec paliwo bedzie tansze

btw system ustalania cen paliw jest chory bo zawiera podatek od podatku

bysiek
26th July 2009, 06:40 PM
ja nie tankuje na orlenie 1.08.2009 bo mnie nie będzie :DD

Korozja
27th July 2009, 12:28 AM
statoil here :d

adek
27th July 2009, 07:18 PM
jak fajnie ze jezdze na rope ktora kupuje 1zl za litr :D

ale tak to juz jest. prywaciarze chca kase wiec ja sobie trzepia a kto chce to tankowac nie bedzie. takie zycie chociaz nie powiem akcja zacna na pewno Orlen po dupsku by dostal w ten jeden dzien.

a tak wogole to dawno mnie nie bylo wiec pozdrawiam :)

Lukas_
3rd August 2009, 02:45 PM
jak fajnie ze jezdze na rope ktora kupuje 1zl za litr :D

ale tak to juz jest. prywaciarze chca kase wiec ja sobie trzepia a kto chce to tankowac nie bedzie. takie zycie chociaz nie powiem akcja zacna na pewno Orlen po dupsku by dostal w ten jeden dzien.

a tak wogole to dawno mnie nie bylo wiec pozdrawiam :)

Gdzie ta ropa za zeta ;:D ?

Uber_pwnT
3rd August 2009, 04:13 PM
W Arabii Saudyjskiej i we wszystkich krajach, które posiadają ropny zasób naturalny.