PDA

View Full Version : Pokerstrategy



Dinde
20th July 2009, 08:44 PM
Siemano, społeczności.
Wielu już graczy, a na pewno gracze z innych serwisów o w3 znają stronę pokerstrategy a nawet kilka osób gra w pokera na serio i zarabia z tego.
Nie będę się chwalił ale mi też się udało trochę zarobic i teraz chce wam to przekazac.

Pokerstrategy oferuje 50$ ( prawdziwe pieniądze, można je wypłacic ale dopiero po spelnieniu kilku warunków - nie ma nic za darmo ) czyli jakieś 150zł + 100$ bonusu jeżeli nauczysz się grac w pokera. Jest tylko jeden warunek - konto musi byc zalozone na osobe pelnoletnia. Jezeli nie ty, to moze ojciec za ciebie bedzie gral :>.

Aby otrzymac te pieniadze trzeba jednak rozwiazac quiz, nie jest on trudny a przedstawia nam strategie wg. ktorej mozemy uwolnic te 150$.
Jedyne co musisz zrobic to zarejestrowac sie na Pokerstrategy (http://www.pokerstrategy.com/u3PZ0F) a dalej na platformie pokerowej.

Jezeli macie jakieś problemy, to możecie pisac mi na maila : albo pw tutaj, pomoge.
Jeszcze jedna sprawa, jak bedziecie sie rejestrowac, to prosilbym abyscie zrobili to z mojego reflinka - wy na tym NIC nie tracicie, a ja zyskuje tam przyjaciół, no i moge wam pomoc w ulepszeniu gry. Nie jest to żadna piramidka, żadne klikanie reklam, nic nie musicie wpłacac, a jedynie co mozecie stracic to czas.

Pozdrawiam.

EDIT: ZAPOMNIAŁEM DOPISAĆ ŻE MAM Z TEGO KASE I Z JAKIEGOŚ DZIWNEGO POWODU NIE CHCIAŁEM O TYM WCZEŚNIEJ PISAĆ PEWNIE DLATEGO ŻE LICZE NA TO ŻE KTOŚ SIĘ DA ZROBIĆ W WAŁA :o

fistaszek1
9th August 2009, 05:46 PM
A pochwalisz się swoim bakrollem? Na jakiej grasz platformie? A tak btw- to dlaczego ukrywasz, że ty będziesz miał kase z tego linku?:P Nieładnie ^ ^ :oops:

DragonSlayer
18th August 2009, 03:03 PM
już zrobiłem edit ;) i nie ma reflinka.
Następnym razem jak już się pofatygujesz zeby robić konto na forum to napisz jak wygląda sytuacja w 100% bo mimo że to nic nie kosztuje to ktoś może się poczuć oszukany.