PDA

View Full Version : Casual spam thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

2nooby4u
9th November 2009, 09:29 AM
Jel ste culi da Tamiflu ne reaguje na H1N1?Jebote koliko smo mi najgori,cim je virus stigao u Srbju on se mutirao.o.O

Jebo ih grip i ko ga izmisli, jebeni idioti, imo, to su neke budale napravile samo da bi se lekovi prodavali da uzmu kintu, a to sto ce krsa ljudi da umre nikom nista... To je sve medicinska mafija,dok je bio pticiji grip,oni su napravili preveliku dozu vakcina za taj grip,medjutim,grip je ubrzo i nestao a oni sta ce nego su izmislili H1N1,pustili ga da zarazi ljude,da bi prodali sve te vakcine.Opasne se pare tamo obrcu.Cim je vakcina 5e.

DarK_WatcheR
9th November 2009, 10:46 AM
Istina je da su sve te viruse i pticji i krmeci i Sidu u africi napravili amerikanci da bi smanjil svetsku populciju a u isto vreme se i obogate.....
Samo sto im se u africi malo omaklo sa Sidom i nemogu lek da naprave....
Nemojte da vas zacudi ako se kroz nekoliko godinapojavi nova vrsta kuge :D

mILOSbRE
9th November 2009, 11:17 AM
Sidu Amerikanci nisu napravili da smanje svetsku populaciju nego da pobiju pedere....!!!

Mladenus
9th November 2009, 11:56 AM
U redu je Luka. -_-

Ne upadaj tako u raspravu odjednom da bi nam rekao kako si profi odigrao private game. Oo

Ontopic: Svinjski grip je grip kao i svaki drugi. Kad ga dobijes, prelezis ga, dakle mirujes. Ako si kreten koji ce da ignorise temperaturu i te simptome i ako si aktivan, naravno da ce da se stanje pogorsa. Moze da se prosiri na pluca i da te zajebe skroz, pa i da umres. Kao i od svakog drugog gripa. AKO NE MIRUJES, MOZES DA UMRES! Dakle, ako dobijete, mirujte, odmarajte i gg. Ne znam koji se kurac svi cimaju oko tog jebenog gripa...

DarK_WatcheR
9th November 2009, 02:19 PM
Sreca pa nisu uspeli da ga naprave dovoljno smrtonosnim...

Mladenus
9th November 2009, 02:27 PM
Mislis, televizija nije uspela da ga napravi dovoljno smrtonosnim? Grip kao grip, Igore, nego ovi kreteni sa TV-a nam truju mozak lazima.

2nooby4u
9th November 2009, 02:39 PM
Brate,ja se cimam od tog virusa,majke mi.

Mladenus
9th November 2009, 04:58 PM
Pa kad si menta Sladjane. Necu da ti objasnjavam ponovo. Procitaj gornja 2 posta. Sve sam rekao.

Crunchy_Blade
9th November 2009, 05:28 PM
e nepratim vesti , jel ce zatvoriti skole?

DarK_WatcheR
9th November 2009, 05:42 PM
Oce rekli malopre na vestima do kraja nedelje, ali samo osnovne i srednje :p

2nooby4u
9th November 2009, 05:44 PM
Pa kad si menta Sladjane. Necu da ti objasnjavam ponovo. Procitaj gornja 2 posta. Sve sam rekao.

Ok dr.mr.inz.prof.spec. Tiodorovicu Mladene.. :)

Mladenus
9th November 2009, 05:58 PM
Oce rekli malopre na vestima do kraja nedelje, ali samo osnovne i srednje :p

:mad:


Ok dr.mr.inz.prof.spec. Tiodorovicu Mladene.. :)

Arsenijevic, nema na cemu. ;)

2nooby4u
9th November 2009, 06:07 PM
Tako je kolega..

Mladenus
9th November 2009, 08:34 PM
Sutra cemo neki cw. Jos samo da nadjem protiv koga... :)

mILOSbRE
9th November 2009, 08:35 PM
Od nas ste izgubili 2:1 kolko sam video clan message.Neznam ni kad ste igrali :D

2nooby4u
9th November 2009, 09:23 PM
Muerto,zasto si me banovao kod svog bota?Ja sam se zezao kad sam ti oduzeo onaj kill sa bone flecherom..Ti odmah kick i ban.. :(

Mladenus
9th November 2009, 10:12 PM
XxX;1034762']Od nas ste izgubili 2:1 kolko sam video clan message.Neznam ni kad ste igrali :D

Sta smo izgubili 2:1??? Izgubljena partija kada u 25. minutu vasem hostu pukne veza? Prvu smo dobili, drugu ste dobili vi, trecu nismo ni igrali. Kad sam trazio rmk, vas chief se nije javljao. I vi ste dobili? Ne kenjaj Muerto... Pogresno si cuo... :)

mILOSbRE
9th November 2009, 10:23 PM
Muerto,zasto si me banovao kod svog bota?Ja sam se zezao kad sam ti oduzeo onaj kill sa bone flecherom..Ti odmah kick i ban.. :(

Cucao si u ww kao ***** i nisi hteo attack i ja kad sam pao ti 1 udarac i ubio si ga ...jebem ti ja takvo zezanje kad padnem u pub zbog tebe....!!!!!

.DeitY.
9th November 2009, 10:30 PM
pa to je skill,ww <3

Mladenus
9th November 2009, 10:54 PM
Miki, ne znam dal si upucen, ali skill i Sladjan. To su dva TOTALNO SUPROTNA POJMA! :D

2nooby4u
10th November 2009, 02:35 AM
XxX;1034796']Cucao si u ww kao ***** i nisi hteo attack i ja kad sam pao ti 1 udarac i ubio si ga ...jebem ti ja takvo zezanje kad padnem u pub zbog tebe....!!!!!

Ma daj bre Muerto...Ljutis se zbog pub igre..Aj da te razumem da smo igrali neki pvt,ili da je neka ozbiljnija igra.Al' ok,dobio si i ti ban na mom botu. :D
@Mladenus Vidite kako me Mladja cita.;)

Mladenus
10th November 2009, 07:50 AM
Sad je on pro jer se razume u priv igre... WOW! Sladjane, da prebacim da ti budes chieften, moze?

2nooby4u
10th November 2009, 09:25 AM
Sad je on pro jer se razume u priv igre... WOW! Sladjane, da prebacim da ti budes chieften, moze?

Mladjo,ne seri,pls..

Mladenus
10th November 2009, 12:38 PM
Me don't serem.

Crunchy_Blade
10th November 2009, 03:25 PM
i ja sam bio pre 4 godine tako nalozen na smrdljivu dotu xD

Mladenus
10th November 2009, 03:48 PM
I ja sam pre godinu dana. Sad manje. Bataljujem polako. Valjda... :)

DarK_WatcheR
10th November 2009, 04:53 PM
Ja sam pre godinu dana bio zavisnik -.- FAIL.

mILOSbRE
10th November 2009, 05:51 PM
Sladjane bas zato sto je pub sam se iznervirao...samo nooba mogu da ubiju pubovci a mene su ubili zbog tebe :(

2nooby4u
10th November 2009, 06:00 PM
XxX;1035051']Sladjane bas zato sto je pub sam se iznervirao...samo nooba mogu da ubiju pubovci a mene su ubili zbog tebe :(

Sto zbog mene?Ja sam bio u ww i gledao sam te..Pa kad te je ubio ja sam tada last hit i ubio ga. :) Ili koliko se secam ti si ostao ziv,a ja sam mu samo zadao last hit.Aj unban me od svog bota,unbanovacu i ja tebe. :)

mILOSbRE
10th November 2009, 06:02 PM
nisam ostao ziv ^^a ti ako nisi hteo da igras mogao sam da ti dam observera pa gledaj ....

2nooby4u
10th November 2009, 06:06 PM
Nvm..Pozdrav.

kole123
10th November 2009, 06:13 PM
Da li neko zna kako da kreiram dotu jel nemoze drugi igrac da udje kad kreiram

2nooby4u
10th November 2009, 06:15 PM
Proveri portove.

DarK_WatcheR
10th November 2009, 06:22 PM
Da li neko zna kako da kreiram dotu jel nemoze drugi igrac da udje kad kreiram

Kratko objashnjenje:
U zavisnosti od tvog providera mozes da imas
1) private IP (tu IP koristis samo ti i mozes da hostujes)
2) public IP ( koju imaju vise osoba na internetu ukljucujuci i tebe , nemozes da hostujes)
Posto nemozes da hostujes najverovatnije je ovo u pitanju i pretpostavljam da imas kablovski net(kao i ja ,sa istim problemom), ali moze biti i nesto drugo, firewall, ili tako nesto.
Ako bas hoces da hostujes valjda mozes preko bota ali prvo trebas da ga skines ,instaliras i konfigurises.

Pa da proveri i portove :ppp

Crunchy_Blade
10th November 2009, 06:38 PM
ajde neka mi neko da direktan download link za kanter strajk , jako sam glup nemogu ga naci... nemam sta da radim nesmem da treniram pa reko sebi malo da pucam.... moze i 1.6 moze i source sve jedno

2nooby4u
10th November 2009, 06:40 PM
ajde neka mi neko da direktan download link za kanter strajk , jako sam glup nemogu ga naci... nemam sta da radim nesmem da treniram pa reko sebi malo da pucam.... moze i 1.6 moze i source sve jedno

www.kanterstrajkdirektandownload.com Sta si se sada sjebao?

DarK_WatcheR
10th November 2009, 07:03 PM
http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=9&t=76541&hilit=counter+1.6
Biraj , imas tu malo scroluj dole i nacices

Mladenus
10th November 2009, 07:37 PM
Kako si se sjebao, pa ne mozes da treniras Crunchy?

Crunchy_Blade
10th November 2009, 08:09 PM
ma trcao sam 2 sata bez majce u sorcu ^_^ pa me malko uvatila temperaturaa :PPP al dobro mi je sada , bilo je kriticno pre 2 dana

2nooby4u
10th November 2009, 08:40 PM
ma trcao sam 2 sata bez majce u sorcu ^_^ pa me malko uvatila temperaturaa :ppp al dobro mi je sada , bilo je kriticno pre 2 dana

= a h1n1 :d

Mladenus
10th November 2009, 09:13 PM
OMG SLADJANE!

@Crunchy: Jbg brate... Mozda je ovaj virus stvarno, ko zna... Ne treba ga se plasiti, grip ko grip.

Shoocky3V
10th November 2009, 11:27 PM
fear is in my panties i cant go outside just to buy a bread for lunch i`m starving i`ll die from hungriness aH1N1 IS OUT!!! OMG OMG OMGOM GOM GMOGMOGOM

DarK_WatcheR
10th November 2009, 11:59 PM
sad ce mladja da flejm sinu.......: )))

Shoocky3V
11th November 2009, 12:02 AM
ajde neka mi neko da direktan download link za kanter strajk , jako sam glup nemogu ga naci... nemam sta da radim nesmem da treniram pa reko sebi malo da pucam.... moze i 1.6 moze i source sve jedno

evo ti za 1.6 ; protocol v47 ovaj skini....


http://www.kgb-hq.com/forum/viewtopic.php?t=1366

a imash i source :

http://www.kgb-hq.com/forum/viewtopic.php?t=17527

DarK_WatcheR
11th November 2009, 12:11 AM
Lol sina koji sig xD koji ti je ovaj pro looool xD

Shoocky3V
11th November 2009, 02:18 AM
1 ortak :p

Crunchy_Blade
11th November 2009, 02:35 AM
e hvala , sad skidam sours :)

Miro_Gavran
11th November 2009, 09:30 AM
ima li ko kunu?
jako sam gladan

2nooby4u
11th November 2009, 11:46 AM
LOL?!Denied!!http://eurobattle.net/showthread.php?t=96599

mILOSbRE
11th November 2009, 11:51 AM
jbg izgleda da si lose wardovao

2nooby4u
11th November 2009, 12:23 PM
Ma ako sam sjebao 2-3 warda i to je to.Kada bi sada sracunao koliko sam warda postavio razmera prema tome bi bila 1:10.Kakvi su oni seljaci iz SS-a...I sad moram da cekam jebene 4 nedelje za sledeci TG.

Shoocky3V
11th November 2009, 12:51 PM
np :)
inache, jer igra neko ovaj shugavi mafia wars na fb? meni se svidelo sad :D

mILOSbRE
11th November 2009, 12:57 PM
omg dabl post rid rulz noob :banned!:

DarK_WatcheR
11th November 2009, 01:02 PM
Sladjane ne budi tuzan :P ako ikad uspes da odes na trials videcemo sta ces onda da mislis o SS : PPP kladim se da ti onda vise nece ni pasti napamet da pogledas na SS kao naligu gde mi moglo normalno da se igra

Mladenus
11th November 2009, 01:37 PM
Sladjane ne budi tuzan :P ako ikad uspes da odes na trials videcemo sta ces onda da mislis o SS : PPP kladim se da ti onda vise nece ni pasti napamet da pogledas na SS kao naligu gde mi moglo normalno da se igra

Koliko volim ovog coveka... Velika mudrost...

Sladjane, koliko si se samo palio da ces da udjes tamo. Nego rekao ti je lepo Igor, ako budes usao, videces koliko je to sranje liga.

DarK_WatcheR
11th November 2009, 01:46 PM
Mozda i ima ''ponekog'' dobrog igraca, ali su u sustini svi nakurceni wannabes
btw ty mladjo <33 :PP ;))

mILOSbRE
11th November 2009, 01:52 PM
Kako vi znate da su nabs ste igrali nekad sa njima? i sto da ne budu nakurceni kad znaju da igraju...mislim i mene to nervira ponekad prsnem samo tako ali cinjenica je da znaju da igraju

Mladenus
11th November 2009, 02:14 PM
Been there, done that Muerto. Igrao sam u ss-u, igrao sam x puta protiv ss-ovaca. Nakurcena deca. Vecina ima samo skill iznad pubera i to je to. Necu da kazem da su svi iz ss-a losi, ali je liga kao liga losa. Pa samo neki voucheri, mislim, no comment...

[^RawR^]
11th November 2009, 02:29 PM
Ima tu istine, vecina rumuna je jako losa, stalno se vredjaju i igraju... da ne komentarisem. Nasi balkanci su dosta bolji i po pitanju manira i po pitanju igre, uglavnom uzmem ceo tim Srbi/Bosanci/Hrvati/Mkd itd i zajebavamo se ceo game i pobedimo. Kad uzmem rumune samo znaju nekog da krive i da seru... Zato sto ima dosta rumunskih admina tamo upadnu ljudi u prve igre sa njima, izgube iako nisu krivi i onda im ovi seru a i sami su krivi jos vise. I zato se misli da je liga shit ali kad igras duze vreme, upoznas ljude... Niko ne sme da ti kaze nista :)

Mladenus
11th November 2009, 02:53 PM
Otkud znam, ja sam izasao iz ss-a jer mi je kenyshor srao posle partije koju sam odigrao dobro sa traxicom. On je igrao Linu i imao score 2:15. Mislim............ Meni nasao da sere...

DarK_WatcheR
11th November 2009, 02:57 PM
Ja sam bas na to mislio o cemu pricas rawr :).
Nisam bio tamo bas toliko dugo ali definitivno se stice taj utisak kada udjes u ligu....
neki tamo stranac koji i nije tako dobar uleti sam u njih crkne i onda samo okrivi nekog trial membera ili pocetnika kao u fazonu kaze na all chat kad crkne ''omfg imba luck, ITS ROOF's FAULT HE DIDNT FOLOW ME RET DOnt JOIN SS GAMES ANYMORE!!!'' i ono kaoo onda svi tisina samo on kuka kako smo svi noobare... pa ode taj lik opet crkne i opet isto uradi...
tako sam ja popizdeo kad su meni to dvaput uradio onda ga ispsovao i otiso afk u sred igre tako da nisam bas stigao da ih upoznam tako dobro :D
mozda i jeste bila malo pubstyle reakcija ali boli me kita

Crunchy_Blade
11th November 2009, 03:37 PM
sto uopste komentarisete , ako se svi slazu da je ss govno , sto sada svako mora da da pojedinacan komentar koji daje isti zakljucak? :D a i neslazem se nije samo do rumuna , mislim likovi koji navodno imaju pun kurac godina i iskustva i sve to , a izgledaju fizicki kao desetogodisnjaci a mentalno kao fetus... i sada kako ti da igras na istom nivou sa fetusom, pardon arogantnim fetusom evo sad sam i ja poceo ...zajebi to, nego jel neko ovde iz novog sada?

Mladenus
11th November 2009, 03:51 PM
Ja ne, KG ovde. Sto pitas?

2nooby4u
11th November 2009, 04:02 PM
Ma serem se u SS ligu!!Wardovao sam kao bolesnik!!I keny ce da mi kaze da pogledam guide to warding..Znam ga napamet.Dacu vam replay TG-a pa vi sami presudite kakav sam support bio.U 25-30 min igre,kao CM sam imao:Boots,2 bracers,magic wand,dagger i punu artiljeriju wardova!!Ti itemi za support heroja u tim minutima igre su imba!Da ne pricam koliko sam harsovao i deny..Poludeo sam jutros kada sam pogledao rezultate!!

DarK_WatcheR
11th November 2009, 04:07 PM
Rage !!!! :ddd

JoLpAz
11th November 2009, 04:08 PM
ma sta serete o ss-u...bio sam u ssu duze vrijeme i bilo je extra,sad sam nub i ne zasluzujem da budem ss , ali u ssu ti je otprilike ako imas skill prolazis ako nemas skill onda ti je sranje :] jednostavno ljudi ne vole nekoga ko ima manji skill xd

Mladenus
11th November 2009, 05:11 PM
Ma serem se u SS ligu!!Wardovao sam kao bolesnik!!I keny ce da mi kaze da pogledam guide to warding..Znam ga napamet.Dacu vam replay TG-a pa vi sami presudite kakav sam support bio.U 25-30 min igre,kao CM sam imao:Boots,2 bracers,magic wand,dagger i punu artiljeriju wardova!!Ti itemi za support heroja u tim minutima igre su imba!Da ne pricam koliko sam harsovao i deny..Poludeo sam jutros kada sam pogledao rezultate!!

Samo ti citaj guidove od so called PRO-ova sa XPAM-a. Salim se, ok je citati guidove, ali ne mozes da igras po njima. Treba graditi svoj stil igre. Sta da ti kazem Sladjane... : *


ma sta serete o ss-u...bio sam u ssu duze vrijeme i bilo je extra,sad sam nub i ne zasluzujem da budem ss , ali u ssu ti je otprilike ako imas skill prolazis ako nemas skill onda ti je sranje :] jednostavno ljudi ne vole nekoga ko ima manji skill xd

Ti si taj koji sere Miki. :) Meni ne mozes da solis pamet o necemu, jer sam been there, done that. I ne mislim samo na Dotu, nego uopste. Nemoj da dolazis ovde da flejmujes ljude bez razloga, vec ako ti se misljenje ne poklapa sa tudjim, budes uctiv i prijatan kao RawR u gornjem postu i kazes svoje misljenje koje se kosi sa tudjim. :happy:

Avner
11th November 2009, 05:37 PM
Samo ti citaj guidove od so called PRO-ova sa XPAM-a. Salim se, ok je citati guidove, ali ne mozes da igras po njima. Treba graditi svoj stil igre. Sta da ti kazem Sladjane... : *



Ti si taj koji sere Miki. :) Meni ne mozes da solis pamet o necemu, jer sam been there, done that. I ne mislim samo na Dotu, nego uopste. Nemoj da dolazis ovde da flejmujes ljude bez razloga, vec ako ti se misljenje ne poklapa sa tudjim, budes uctiv i prijatan kao RawR u gornjem postu i kazes svoje misljenje koje se kosi sa tudjim. :happy:

Ili ti isuvise prija necije laskanje i poklapanje tvog misljenja sa tudjim?

pec
11th November 2009, 05:39 PM
keny je malo lud po pitanju svesti kolko sam cuo.

Miro_Gavran
11th November 2009, 05:47 PM
jel zna ko kako se dinaja kripa?

2nooby4u
11th November 2009, 05:50 PM
Kripa se denajata kada imata kripa manje od 25% hp-a. :)

Shoocky3V
11th November 2009, 05:55 PM
manje od 50 posto prou.
a za ss brate ne da si failovo vs mene na laneu, mislio sam ono TY CM shto me nisu ubili :D

zajebi to, nego jel neko ovde iz novog sada?
ja.

i btw to za ss, ja igram game josh davno, imam score 5:7 sa vengetom a laguje mi uzhasno i kazhem extasyju da mi laguje par puta, i kad smo doshli u channel bio gg, mi lost, ovaj qco /ban shoocky lol. fail

Miro_Gavran
11th November 2009, 06:00 PM
e a kak da znam kolko ima krip hp?

2nooby4u
11th November 2009, 06:01 PM
manje od 50 posto prou.
a za ss brate ne da si failovo vs mene na laneu, mislio sam ono TY CM shto me nisu ubili :D

Omg, sLina!!PLS,brate,znaci PLS,nemoj da me teras da okacim replay..NEMOJ MOLIM TE TO DA ME TERAS!!Failovao sam protiv tebe na lane-u...Aahahahaha!!Aj kazi svima kad si sa shaker-om skupio para za dagger?

Shoocky3V
11th November 2009, 06:05 PM
drugo je kad imash logistika kao capa koji na "enter" govori "fak" "omg" "die" "lion wards" i to je sve, imali smo liona koji je na pocetku rekao: "Omg why me wards?!" I kupio wardove tek na 4-5 minutu, i jedno 20 minuta kasnije pita ga logistik wards? on kaze "Me again???? I did last time!"
a za dagger je bio zheshci fail zbog gore napisanog, likovi dodju ubiju mene i logistika i sad shta ja da radim? bmk da kupujem wardove kad je tu lion idiot...
I da failovo si na laneu za fb jer da si bacio iceblock ja bi umro, a ti si gadjo kripove

i josh + ono je bio HARD OVERPICK tako da mislim da nema o cemu da se prica...



e a kak da znam kolko ima krip hp?
options > gameplay > Always show health bars i videcesh valjda kad je manje od pola linije gore...

Mladenus
11th November 2009, 06:17 PM
Ili ti isuvise prija necije laskanje i poklapanje tvog misljenja sa tudjim?

Evo ga Luka koji nema svoje misljenje. :D Prvi je bio koji je srao po ss-u, a onda odigra tg, upali se kako je pro i svima nudi replayeve i hvali se.

Tip: Mene boli kurac za tudje misljenje, samo moje mi je vazno. Tudja cenim, ali ih ne uzimam za bitna. Za razliku od tebe, koji si ceo svoj zivot i stavove zasnovao na par tudjih reci zapisanim u knjigama. Na osnovu nekih stvari koje ne razumes, ili pogresno razumes.

Jos jedan tip: Nemoj da me prozivas u postovima, dobijes uvek mnogo vise nego sto ocekujes.

NOe1
11th November 2009, 06:22 PM
drama, drama!

2nooby4u
11th November 2009, 06:25 PM
Priznajem da sam fail za fb,ali ruku na srce,ti si fail ceo game..Bio si GLAVNI stuner u timu i kada si tek kasnije uzeo dagger uopste nisi ulecivao..Sa shaker-om si mogao bar 5 sec stun da napravis.Da si to uradio 2-3 puta,i da te Logistik ispratio sa njegovim ultijem.. Ma GG!! I molim te prekini sa spamom.

Avner
11th November 2009, 06:47 PM
Evo ga Luka koji nema svoje misljenje. :D Prvi je bio koji je srao po ss-u, a onda odigra tg, upali se kako je pro i svima nudi replayeve i hvali se.

Tip: Mene boli kurac za tudje misljenje, samo moje mi je vazno. Tudja cenim, ali ih ne uzimam za bitna. Za razliku od tebe, koji si ceo svoj zivot i stavove zasnovao na par tudjih reci zapisanim u knjigama. Na osnovu nekih stvari koje ne razumes, ili pogresno razumes.

Jos jedan tip: Nemoj da me prozivas u postovima, dobijes uvek mnogo vise nego sto ocekujes.
Pa da, pagan uvek vraca 10 udaraca za 1 tudji, dok prosvetitelji idu zub za zub, I na kraju Hriscani*(Izuzeci) ignorisu.(Po mom misljenju najveci imbecili);
Ovo je bilo zarad cega?
Moje misljenje se zasnova na knjigama? A ti si tvoje izradio i oblikovao sam?
Ne razumem, i to znanje koje imas sad, mora doci iz nekakve knjige ili cak iz nekog drugog, mozda meni nepoznatog izvora.
To sto ti nemas volju niti zelju da citas, ne moras da mi prebacujes;
A sto se tice SS TG, to samo govori da nisam bio toliko zadovoljan TG-om koliko to i izgleda. Sto bi mogao da skontas, da citas malo, ili samo malo vise da ukljucis mozak.
PS. Mladene, dosadno mi je.

Mladenus
11th November 2009, 06:48 PM
Priznajem da sam fail za fb,ali ruku na srce,ti si fail ceo game..Bio si GLAVNI stuner u timu i kada si tek kasnije uzeo dagger uopste nisi ulecivao..Sa shaker-om si mogao bar 5 sec stun da napravis.Da si to uradio 2-3 puta,i da te Logistik ispratio sa njegovim ultijem.. Ma GG!! I molim te prekini sa spamom.

=)) Kako su pismene ove Nislije... =))

2nooby4u
11th November 2009, 06:53 PM
=)) Kako su pismene ove Nislije... =))

.!.

Mladenus
11th November 2009, 06:53 PM
Pa da, pagan uvek vraca 10 udaraca za 1 tudji, dok prosvetitelji idu zub za zub, I na kraju Hriscani*(Izuzeci) ignorisu.(Po mom misljenju najveci imbecili);
Ovo je bilo zarad cega?
Moje misljenje se zasnova na knjigama? A ti si tvoje izradio i oblikovao sam?
Ne razumem, i to znanje koje imas sad, mora doci iz nekakve knjige ili cak iz nekog drugog, mozda meni nepoznatog izvora.
To sto ti nemas volju niti zelju da citas, ne moras da mi prebacujes;
A sto se tice SS TG, to samo govori da nisam bio toliko zadovoljan TG-om koliko to i izgleda. Sto bi mogao da skontas, da citas malo, ili samo malo vise da ukljucis mozak.
PS. Mladene, dosadno mi je.

Mene niko nije naucio. Vec sam izvukao maximalno koliko mogu iz iskustva tokom zivota. Btw, mislio sam za onaj post sto se tice tudjeg misljenja. U odgovoru sam ti sve rekao. Ja imam volju za citanjem, ali citam ljubavnu poeziju i prozu uglavnom. Ja ne vracam zub za zub. Vec na onu foru "ti mene hlebom, ja tebe sa 2 hleba, ti mene kamenom, ja tebe unakazim."

Avner
11th November 2009, 06:57 PM
Vidis, kad sam napisao tamo;
We are all pagans
Svi smo mi pagani, i sad si to potvrdio sam.
To govori koliko vi u stvari ne pratiti ideale Isusove, vec ideale svoje u zavisnosti cilja ili rizika, cene.

2nooby4u
11th November 2009, 06:58 PM
Prosto se divim Mladjinom govoru..
"ti mene hlebom, ja tebe sa 2 hleba, ti mene kamenom, ja tebe unakazim."

mILOSbRE
11th November 2009, 06:58 PM
Neznam ja se ne bi kacio sa mladenom :D I kakvo je ovo gadjanje hlebom,koliko ljudi samo gladuje a vi tako ...

2nooby4u
11th November 2009, 07:01 PM
Muerto,pazi kako pises neznam,Mladja ovde obraca paznju na gramatickim greskama...

Avner
11th November 2009, 07:03 PM
"ti mene hlebom, ja tebe sa 2 hleba, ti mene kamenom, ja tebe unakazim."

Da kad se setim, da si mi rekao da je najbolje stabilizovati svoj duh;
Ali to je upravo tvoja mana, jer to sto ti radis jeste previse ili pak premalo.
Ocigledno sto tebi fali je balans, samim tim sto verujes u ovakav nacin zivljenja.
Drugarski savet,

Mladenus
11th November 2009, 07:28 PM
Vidis, kad sam napisao tamo;
Svi smo mi pagani, i sad si to potvrdio sam.
To govori koliko vi u stvari ne pratiti ideale Isusove, vec ideale svoje u zavisnosti cilja ili rizika, cene.

Ja ne verujem u ideale. Rekao sam ti jos pre, verujem u Boga na svoj nacin. Pre svega mislim na sebe, ne stavljam nikog ili nista ispred sebe, ko to nije zasluzio. Meni je interesantno to kako ti gledas na sebe kao na paganina... Necu ni da se protivim tvom misljenju. Pravi od sebe sta hoces, ja na to niti mogu, niti zelim da uticem. Ja sam ono sto jesam i niko drugi ne moze da me ubedi u suprotno, jer ja sebe najbolje znam.


Da kad se setim, da si mi rekao da je najbolje stabilizovati svoj duh;
Ali to je upravo tvoja mana, jer to sto ti radis jeste previse ili pak premalo.
Ocigledno sto tebi fali je balans, samim tim sto verujes u ovakav nacin zivljenja.
Drugarski savet,

Nisi shvatio ono sto sam rekao. Potrebna je stabilizacija, ali stabilizacija nije u balansu. Naime, stabilizacija je u krajnostima. Svaka medalja ima 2 strane. Ako gledas iz sredine, ne vidis nista. Ako gledas sa jedne strane, vidis samo jedno. Naprotiv Luka, ja bas idem iz krajnosti u krajnost, i u tome i jeste stvar zadovoljnosti i balansa. Sve krajnosti ti pruzaju uvid u stvari onakve kakve jesu.

JoLpAz
11th November 2009, 07:29 PM
ja ne flejmujem nikoga..samo sam rekao da ste se skupili vas 4 5 i pricate kako je ss los :P i ne znam sta znaci "been here done that" ili kako vec :D

Mladenus
11th November 2009, 07:33 PM
To je fraza koja se upotrebljava u engleskom. Bukvalan prevod je "Bio sam tamo, radio to." Misli se "Iskusio sam". Flejmovao si jer si psovao izmedju ostalog. Nemoj da me teras da te quotujem. :)

mILOSbRE
11th November 2009, 07:35 PM
Jolpaz eat shit! :D

2nooby4u
11th November 2009, 07:45 PM
Jolpaz suck dick!!

Mladenus
11th November 2009, 07:47 PM
Ok, momci, mislim da je dosta bilo... -_-

2nooby4u
11th November 2009, 07:48 PM
Mladenus,suck me!

mILOSbRE
11th November 2009, 07:54 PM
Sladjane u prevodu=Mladenus sisaj/usisaj me ...lol:eek: verovatno si hteo Mladenus,blow me! to vec ima smisla :D

Miro_Gavran
11th November 2009, 07:59 PM
Jolpaz suck little Jesus! (prijevod: sisi malog isusa)

2nooby4u
11th November 2009, 08:00 PM
Ahahahah!Ne,to je bilo pametno receno,flejmujem ali ustvari ne.;)

JoLpAz
11th November 2009, 08:01 PM
ne moras da me quotujes , ali mislim da nisam flejmovao..

2nooby4u
11th November 2009, 08:02 PM
Jolpaz suck little Jesus! (prijevod: sisi malog isusa)
Alo tardino!Ajde mrs iz ovog threada!!Ne vredjaj Isusa majmune glupi!

Miro_Gavran
11th November 2009, 08:04 PM
Alo tardino!Ajde mrs iz ovog threada!!Ne vredjaj Isusa majmune glupi!

kojeg? malog ili velikog? :ph34r:

Avner
11th November 2009, 08:07 PM
Da li nekom radi server?

2nooby4u
11th November 2009, 08:08 PM
Da li nekom radi server?

Jok.Valjda ga u 22:00 pustaju.

Miro_Gavran
11th November 2009, 08:09 PM
server stalno radi, samo sto je ponekad online a ponekad offline

mILOSbRE
11th November 2009, 08:09 PM
miro je imba :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa server je proradio ..thx god

Mladenus
11th November 2009, 08:43 PM
server stalno radi, samo sto je ponekad online a ponekad offline

Ko si ti Miro? I otkud bas u ovom threadu?

Shoocky3V
11th November 2009, 08:54 PM
ko je ovaj miro_gavran omg... dodje ovde kaze nesto najgluplje sto je mogao i ode, i tako za 1-2 meseca opet dodje, ima 13 postova za 1,5 godinu wtf o.O

Mladenus
11th November 2009, 08:57 PM
Y, pre jedno 20ak stranica ili 30 su se tako ubacivali jedan Turcin i Brazilac u rasprave. :D

Miro_Gavran
11th November 2009, 09:08 PM
ja sam brazilac :ph34r:

mILOSbRE
11th November 2009, 09:13 PM
Ti si Retardinjo :D

Mladenus
11th November 2009, 09:33 PM
Ti si pametan Miro...

Idi spammuj na drugom mestu.

Miro_Gavran
11th November 2009, 09:42 PM
ko spamma taj i dobro zivi


XxX;1035629']Ti si Retardinjo :D

Retajinho :tiphat:

Mladenus
11th November 2009, 09:46 PM
Ok, a sto bas ovde pises? Mogu lako da pocnem da ti brisem postove... :)

DarK_WatcheR
11th November 2009, 09:47 PM
Jebo vam pas mater
4 STrANICE DOK SAM OTISO DA ODGLEDAM JEBENI FILM WTF?!?!!?!?!? nubz.... :DDDD
Rofl

JoLpAz
11th November 2009, 09:48 PM
mozda mu zabavne ove rasprave na visokom nivou mladenus-nietzche , bas kao i meni :p

Mladenus
11th November 2009, 09:51 PM
Ja uzivam u slicnim raspravama... Steta sto ne traju dugo kada ja ucestvujem u njima... :)

JoLpAz
11th November 2009, 10:09 PM
bas skromno : ]

DarK_WatcheR
11th November 2009, 10:16 PM
Veoma skromno :D :D :D :D

pec
11th November 2009, 11:04 PM
skromno.

NOe1
11th November 2009, 11:40 PM
skromno.

Mladenus
11th November 2009, 11:57 PM
<3 Volim i ja vas. : *

Sve ispod je poobrisano. 30/30-150

2nooby4u
12th November 2009, 10:37 AM
Ovo je Free talk thread ,spam je dozvoljen,ne znam zasto brises postove..? ;)

mILOSbRE
12th November 2009, 10:41 AM
Misli da je faca :D

2nooby4u
12th November 2009, 10:59 AM
Mladja,The Legend..

Mladenus
12th November 2009, 11:48 AM
Ne mislim, znam. :cool:

Sto smo sad igrali lepo pub games...................... :)

DarK_WatcheR
12th November 2009, 11:59 AM
pub :PpPpP btw 15/0 pudge 33/3 game

mILOSbRE
12th November 2009, 12:02 PM
Kakav retard :D

Mladenus
12th November 2009, 12:24 PM
pub :PpPpP btw 15/0 pudge 33/3 game

Moj Roof > Tvoj Pudge 30. minut Treads, Radi, MoM, Q.Blade, BRACER + 7k gold GG :D

@Muerto: Wtf is that? Oo

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 12:58 PM
XxX;1035765']Kakav retard :D

U pocetku sam se uplasio da nisi ti, al kad sam se setio da smo sa protossom diskutovali da je celav i da smrdi, setio sam se da si ti pomen'o da imas, pa mi se dusa oladila =))

DarK_WatcheR
12th November 2009, 01:02 PM
AHahahahaa LOL muerto xDD lolololol koji je ono hibrid wtf : dddd

Mladjo ti si me samo outfarm ...ali u kilovima 15/0!!!!.... L2P MLadJo!!! :D :D :D

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 01:21 PM
ma strasno, i ja sam se uplasio :o

Mladenus
12th November 2009, 01:52 PM
AHahahahaa LOL muerto xDD lolololol koji je ono hibrid wtf : dddd

Mladjo ti si me samo outfarm ...ali u kilovima 15/0!!!!.... L2P MLadJo!!! :D :D :D

Divan si, ja sam bio isto tako oko 15 + assists. L2P! :D

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 01:57 PM
A o cemu pricate, ko je vise feedo ?
mrtva trka ? :D

Mladenus
12th November 2009, 03:00 PM
Nemojte da me dovodite u situaciju da brisem postove. Ruzno se osecam... Uky, konacno, u sta ces da promenis taj undernick? Glupo vise da ti pise Registered User...

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 03:11 PM
neznam i dalje se razmisljam.. ae da napravimo jedno malo glasanje
1.) Bad As I Wanna Be
2.) Simply The Best
3.) Dorcol
4.) The Worm
5.) I'm Outstanding
6.) His Airness
7.) Born To Be Wild
8.) The Diesel
9.) Mladenus pisa u gace o.O ( salim se :D )

JoLpAz
12th November 2009, 03:33 PM
Dorcol , ostalo je nekako shit ;P

mILOSbRE
12th November 2009, 03:35 PM
Ja imam ideju=Muerto je moj idol!! :D

Crunchy_Blade
12th November 2009, 03:58 PM
zasto The Diesel?

reko sam ti DORCOL i STAVI DORCOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 04:17 PM
Znaci Dorcol, al da stavim jos nesto uz dorcol, glupavo mi samo "Dorcol" -.-'

2nooby4u
12th November 2009, 04:32 PM
Nenad online na xpam-u?? Ahahahahaha! Retired...

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 04:36 PM
a sta smo vam rekli urban i ja, retired na nedelju dana :D

DarK_WatcheR
12th November 2009, 04:58 PM
hehehe :D

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 05:07 PM
sad ce ovo sve delete nebrini se nista :D

Shoocky3V
12th November 2009, 05:29 PM
stavi Sina~Me~Silovo.

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 05:36 PM
mislis "silovo sam sinu" to je do jaja, razmislicu
mada i ovo "Mladenus pisa u gace o.O " me isto privuklo :D

JoLpAz
12th November 2009, 05:43 PM
stavi DorcolBoy :P:P

2nooby4u
12th November 2009, 05:51 PM
Ljudi,pazite pluca zarazenim virusom H1N1.
http://www.killerjo.net/

Shoocky3V
12th November 2009, 06:01 PM
^ pazi da ti neko nepogleda na to staro 1-2 godine. :p

Miro_Gavran
12th November 2009, 06:01 PM
stavi "dorcol-pisham u gacje"

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 06:11 PM
dobro.... malo prevedi ovu recenicu...

Miro_Gavran
12th November 2009, 06:17 PM
sta ce ti prijevod?
imas dorcol i pisham u gacje
sta ti trebam prevodit?

Shoocky3V
12th November 2009, 06:18 PM
a shta tachno znachi "gacje" tj to "cj", kao fora tj ili shta? nekontam :S:S

mILOSbRE
12th November 2009, 06:20 PM
ne kontas jer si glup :D miro ti si:cool2:

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 06:23 PM
jujuju sino sta ti reko muerto za dedine patofne :respect:

Crunchy_Blade
12th November 2009, 07:21 PM
napisi , Znaci, DORCOL! JEBBM TI SVE NENORMALNO VISE

mILOSbRE
12th November 2009, 07:23 PM
:huh::eek::ph34r::oops::read:

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 07:24 PM
Znaci reko sam da ocu, mada nezam dal ce oni hteti jer neznaju sta to znaci !!! :mad:

Crunchy_Blade
12th November 2009, 07:26 PM
pa ste te boli kurac za njih , reci im da je to deo beograda i cao

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 07:34 PM
Reci cu im da si im opsovo kevu isto.

Shoocky3V
12th November 2009, 07:36 PM
a shta to znachi? :DDD

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 07:42 PM
Zavisi na sta mislis ? :D

Miro_Gavran
12th November 2009, 10:29 PM
gacje kao gaćje a ne kao gatje :ass:

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 10:34 PM
kladim se da je na to mislio :D

Mladenus
12th November 2009, 10:39 PM
The Worm. Zato sto sam ja The Maggot (slusam Slipknot, pa zbog toga). :D Otkud znam... Posle Worma mi se svidja najvise Born to be Wild.

Jbt, odem na 10ak sati van kuce, a vi naspammujete 2 strane...

Evo pitanja: Koji je za vas najlepsi feeling? Ali ozbiljne odgovore dajte. Ostale brisem.

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 10:41 PM
A ovo opcija 9 ? :D

Mladenus
12th November 2009, 10:42 PM
Uky, zajebi sa tim, rekao sam ti sta da stavis. Over & Out. :D

Dakle, naj feeling?

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 10:44 PM
najfeeling mi je dorcol al to je vec neko pokus'o nisu dali pa mi ide
Bad As I Wanna Be
I'm Outstanding...

Shoocky3V
12th November 2009, 10:50 PM
najakije kad ti keva, subotu, ujutru, oko 12, donese onako doruchak u krevet a ti samo dohvatish lap top/daljinski od tva i uzhivash tako u krevetu lepo 2-3h. :DD

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 10:53 PM
Jel tako to kod tebe u kuci funkcijonise ?

Shoocky3V
12th November 2009, 10:57 PM
da :D

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 10:58 PM
Blago tebi, tebi je sve najjakije ...

Shoocky3V
12th November 2009, 11:02 PM
jes brate, mada i nije, boli me glava nemogu da mislim trenutno a i grlo me otkida, i sad sam jeo neku budjavu mandarinu stomak me boli od nje

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 11:09 PM
Sezona mandarina i dalje traje ?!?

Mladenus
12th November 2009, 11:12 PM
Momci, vi ne znate sta je feeling.........

: /

Shoocky3V
12th November 2009, 11:13 PM
Mandarine su tek pocele OMG!

Mladenus
12th November 2009, 11:15 PM
Zajebi glupe razgovore o mandarinama. Lepa diskusija o najboljem feelingu, ajde da cujem jos!!!

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 11:15 PM
Ja mislio mandarine pocele u junu a zavrsile se pre mesec ipo dana :happy2:

objasni nam to mladene pls

Mladenus
12th November 2009, 11:20 PM
Pa otkud znam... Meni je trenutno najlepsi osecaj... Bio sa devojkom u gradu, dosao kuci, spammujem ovde, dopisujem se sa njom, a jos osecam njen miris na meni. 'De ces lepse....... :blush:

_pLaY.MaKeR_
12th November 2009, 11:23 PM
Aman Fantazija bre, nego pricaj definiciju pos' sam glup.

Shoocky3V
12th November 2009, 11:28 PM
pobrkao si mandarine sa kajsijama ili cime vec XD



AJAJJAAAHAHHAHA KAKO SAM SE SMEJAO SAD AAHAHAHA
http://www.gdargaud.net/Humor/Pics/FailAtFailing.jpg
http://files.sharenator.com/car_fail_Fail-s461x404-10293-580.jpg
http://failblog.files.wordpress.com/2008/07/fail-owned-exit-fail.jpg

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 12:11 AM
Ova treca ti je realno najjaca :D

Mladenus
13th November 2009, 12:15 AM
Aman Fantazija bre, nego pricaj definiciju pos' sam glup.

Oo Definiciju cega?

Shoocky3V
13th November 2009, 12:29 AM
http://www.dodaj.rs/f/Q/jj/4mxlGmZ/lql.jpg
HAHAHA NEKI KLINAC MI SAD OVO POSLO UMRO SAM HAHAHAHAHA

NOe1
13th November 2009, 12:47 AM
u famous! imas fanove.

Crunchy_Blade
13th November 2009, 02:42 AM
joj boze al bi ja vas tukao...

Majestic.
13th November 2009, 04:51 AM
http://www.dodaj.rs/f/Q/jj/4mxlGmZ/lql.jpg
HAHAHA NEKI KLINAC MI SAD OVO POSLO UMRO SAM HAHAHAHAHA



Lol... Pa koliko taj onda ima godina kad je za tebe klinac? O,o

Miro_Gavran
13th November 2009, 08:57 AM
slusam Slipknot
:o
svi metalci metroseksualci

Shoocky3V
13th November 2009, 10:02 AM
Hahahah, valjda je 2000. godishte :D:D

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 10:56 AM
http://www.dodaj.rs/f/Q/jj/4mxlGmZ/lql.jpg
HAHAHA NEKI KLINAC MI SAD OVO POSLO UMRO SAM HAHAHAHAHA

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Ziv nisam =))

Mladenus
13th November 2009, 10:59 AM
:o
svi metalci metroseksualci

Neki problem?

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 11:00 AM
Sta ti reko miro za dedine patofne :respect:

ima problema lupi mu samar :happy2:

mILOSbRE
13th November 2009, 11:07 AM
Ja sam cuo da je Miro prvak u boksu u njegovoj kategoriji...

Shoocky3V
13th November 2009, 11:08 AM
koja je to kategorija... bog zna :S

Mladenus
13th November 2009, 11:08 AM
U kategoriji vrabaca-pickica? Nisam znao da su oformili tu vrstu... : /

Shoocky3V
13th November 2009, 11:10 AM
Mislish Vrabaca-Ptichica? :D

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 11:11 AM
Jesu, pozivaju i noela jer im treba isti =))


j/k






Mladenus mi je udario samar zato sto sam dirao Noela.

Mladenus
13th November 2009, 11:16 AM
Nemoj Noela da mi diras Uky...

mILOSbRE
13th November 2009, 11:23 AM
Spameri ae na dotu

2nooby4u
13th November 2009, 11:28 AM
Ja sam trenutno na posao.. :S

mILOSbRE
13th November 2009, 11:33 AM
tebe nisam ni zvao xD

DarK_WatcheR
13th November 2009, 11:41 AM
OMG LOL ZA SLIKE :OOO
Da bre ae na dotu nubz

2nooby4u
13th November 2009, 11:41 AM
Aliiiiiiii koja kaska...

mILOSbRE
13th November 2009, 11:45 AM
Mislim ne moj se ljutis ..

Mladenus
13th November 2009, 01:10 PM
xxx;1036066']tebe nisam ni zvao xd

win!

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 02:13 PM
Izbriso sam vor kraft neigram vis' dotu ._.

2nooby4u
13th November 2009, 02:39 PM
Izbriso sam vor kraft neigram vis' dotu ._.

gj

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 02:41 PM
Ja sam primer ostaloj deci, pametan sam ja !!

Majestic.
13th November 2009, 02:43 PM
Izbriso sam vor kraft neigram vis' dotu ._.

Bolje za tebe ukice! Dosta si se sramotio... xDDDDDDDDDDDDDD :*

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 02:45 PM
Mislis da si me sad pwno ??!?! :D
Ispwno si samog sebe sto si osto no lifer :*

Miro_Gavran
13th November 2009, 05:03 PM
Neki problem?

ma kaki problemi, cinjenica :box:
kao i svi bosanci metroseksualci :banana:

duge kose, sminkica, lakirani nokticki, pederska obleka... :wav:

Mladenus
13th November 2009, 05:32 PM
Pa blago tebi ako sam ja Bosanac i ako licim na meterosexualca. :happy: (Btw, kaze se meteroseksualac)

Sta sad Uky, ti si kao highlifer sad? :D

Crunchy_Blade
13th November 2009, 05:45 PM
sta je meteroseksualac?

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 05:46 PM
Objasnite nam opsirno i definisite sta je to meteroseksualac ?


@mladenus JESAM :mad:

DarK_WatcheR
13th November 2009, 05:59 PM
metero? xDD
znaci u zavisnosti od vremena( metero) menja se seksualnost ?'?'? <---- FAILL!!!!!!!

Majestic.
13th November 2009, 06:06 PM
O cemu vi pricate... lolz

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 06:28 PM
Objasnite nam opsirno i definisite sta je to meteroseksualac ?


@mladenus JESAM :mad:

Ae Mladene lepo i lagano pojasni :read:

Shoocky3V
13th November 2009, 06:41 PM
eo meni mladja danas objasnio, to ti je kada neki STR8 baja ( mushkog pola ofc ) se brine o tome kako izgleda, odeci, etc.. i za njega misle da je gay ali nije nego je str8. valjda :ppp

mILOSbRE
13th November 2009, 06:48 PM
Omg dok sam bio na trening sta ste ispamovali sve bez mene!!!

2nooby4u
13th November 2009, 07:10 PM
E jadan ti Muerto,kako bez tebe da se spama? :)

Mladenus
13th November 2009, 07:12 PM
Meteroseksualci su likovi koji brinu o svom izgledu, tako da ih cesto pomesaju sa homoseksualcima, inace su likovi strejt. Dakle, ne 'vataju muske, ali lice na pedere.

Mladenus
13th November 2009, 07:13 PM
Meni samo nije jasno kakve to veze ima samnom... Kako to da sam ja Bosanac i Meteroseksualac, hoce li neko da mi objasni? Oo

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 07:15 PM
kucaj mladenus na google images o.O

Crunchy_Blade
13th November 2009, 07:15 PM
a sta znaci bosanac :D? ^_^

Mladenus
13th November 2009, 07:17 PM
Da, to bi bilo to u vezi samnom. Izadju slike picki, Dote, Automobila i Motora... I moje slicice. Yep, it's me. :)

Miro_Gavran
13th November 2009, 07:21 PM
reko svi metalci metroseksualci
a ti slusas metal ocito

mILOSbRE
13th November 2009, 07:24 PM
pa ti sto lice na pedere ja bih prebio nema veze sto nisu pederi ja to neznam bitno da lice na pedere to mi dovoljno

Crunchy_Blade
13th November 2009, 07:28 PM
reko svi metalci metroseksualci
a ti slusas metal ocito

jok nisu svi , samo oni emo goth i slicna sranja :P

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 07:48 PM
Ko slusa metal, da bog da mu se pokvarila masina za pranje vesa -.-'

DarK_WatcheR
13th November 2009, 08:02 PM
Da bog da naso dlaku u supi -.-'

Miro_Gavran
13th November 2009, 08:11 PM
jok nisu svi , samo oni emo goth i slicna sranja :P

ahaha
reci samo koji nisu da te pobijem :D

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 08:12 PM
Da bog da bio peon u klanu :happy2:

Mladenus
13th November 2009, 08:24 PM
jok nisu svi , samo oni emo goth i slicna sranja :P

Upravo sto kaze ovaj covek. Razgranici emose i gothere sa metalcima. I to sto ja slusam metal, ne mora da znaci da sam metalac.

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 08:28 PM
i pacenici ne samo emosi i ta govna nego i pacenici !!!

Mladenus
13th November 2009, 09:13 PM
Pacenici = emosi = gotheri = govna, whatever...

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 09:20 PM
ajde vi pacenivi emosi gotheri i govna da gledate malo ovo pls, nece te zazaliti svojih 5 min

http://www.youtube.com/watch?v=JylPPQX_1Rs

Miro_Gavran
13th November 2009, 10:02 PM
daj bend neki napisi koji nije metroseksualno odjeven

Crunchy_Blade
13th November 2009, 10:02 PM
slipknot

Shoocky3V
13th November 2009, 10:03 PM
ovaj miro gavran je lood chovek majke mi

btw, emoz - Bolest ; goth - -.- ; sina - pro

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 10:08 PM
reko sam da pogledate ovo punoglavci -.-
http://www.youtube.com/watch?v=JylPPQX_1Rs

Shoocky3V
13th November 2009, 10:39 PM
e mooj ti, meni govorish da gledam gay pornice na youtube ( lol :D ), gle shta ti serchujesh :)

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 10:47 PM
ovo nije nista gej ....
(\_/)
(-.-')
(")(")

Shoocky3V
13th November 2009, 10:53 PM
znam, vidim, kazem samo :)

opet ovaj mali u novom izdanju:
http://www.dodaj.rs/f/3Y/X5/3fMDxDBD/opetovaj.jpg

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 10:54 PM
blokuj klinca, popeo bi mi se na kurac da mene smara, btw postaj tu sliku :p

Shoocky3V
13th November 2009, 11:07 PM
de da postam tu sliku ? :DD

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 11:10 PM
ne tu nego tebe, mada ovo je sick, sto neblokas kida ?

Shoocky3V
13th November 2009, 11:12 PM
moju sliq neam jer se neslikam :) a i mob neam jer je crkla baterija a neam pare za novu.
nznm kako na fb da ga block sem deletom, a onda ce da me smara shto sam ga delete..

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 11:14 PM
Reci mu da si siptar.
Razumece =))

Mladenus
13th November 2009, 11:30 PM
Miro, sto brate ne volis meteroseksualce? Mislim, tudja stvar brate kako se on ponasa i oblaci i sta vec rade. Gledas svoja posla i boli te kurac.

_pLaY.MaKeR_
13th November 2009, 11:38 PM
Miro je huligan on ce da bije Bre!

Shoocky3V
13th November 2009, 11:55 PM
hahahaha :laugh:
inache, kakav sam ja pro e neverujem, za 5 dana na ovom mafia wars sam lvl33. l2p boobs.

Mladenus
14th November 2009, 12:22 AM
Ma jebo vas FaceBook! -_-