PDA

View Full Version : Casual spam thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Majestic.
28th October 2009, 10:20 PM
Pa kontam da je to napisao iz za'ebancije...

_pLaY.MaKeR_
29th October 2009, 12:20 AM
i nekaze se za'ebancije nego zajebancije nismo mi prostaci :)

LOVE IS IN THE AIR !

Mladenus
29th October 2009, 01:25 PM
@Protoss: Jok, ti si. :D

Hrvati kazu "spoj".

Mnogo sam dobar. :cool:

Mladenus
29th October 2009, 01:28 PM
OMG! UPRAVO MI JE NAJBOLJA DRUGARICA PRIZNALA DA ME VOLI... POSLE 2 GODINE. Oo

Crunchy_Blade
29th October 2009, 01:49 PM
da ali to nije razlog da napravis double post.....
...i sta si uradio povodom toga ;)?

Mladenus
29th October 2009, 02:51 PM
Nista, rekao joj nesto, ona mi odgovorila, i nisam joj odgovorio na tu poruku. : /

Crunchy_Blade
29th October 2009, 03:01 PM
pa ces je zbariti ili da ostanete BFF?

_pLaY.MaKeR_
29th October 2009, 03:17 PM
mlado kakva je devojka ?

2nooby4u
29th October 2009, 04:47 PM
Mladja je ispao najveca budala zbog toga.Vec sam mu rekao.Ajde da vidimo ko je ne bi odmah smotao u krevet? +1 :)

Mladenus
29th October 2009, 05:33 PM
Uky, dobra je osoba, ok izgleda (malo mrsava za moj ukus, ali ok). Ali ne gledam je tim ocima... Pa covece, znamo se 11 godina...

Crunchy_Blade
29th October 2009, 06:57 PM
uz tebe sam mladenuze ! :D

Mladenus
29th October 2009, 07:42 PM
Ne znam brate kako da reagujem vise... Bas je jebena situacija.

2nooby4u
29th October 2009, 07:57 PM
Mladjo,plasis se picke najbolje drugarice...Hahahahhahaha!!JEBI BRE TO!!

Crunchy_Blade
29th October 2009, 09:21 PM
nemoj da se mrstis fanu toseta.... a ti mladjo nemoj brate , imao sam ja slicnu situaciju i eto sada se jedva cujemo a kao bili smuvani , nevalja ti to , uvek valja imati barem jednu drugaricu sa kojom mozes o svemu pricati...

_pLaY.MaKeR_
29th October 2009, 09:32 PM
+1

Mladenus
29th October 2009, 10:09 PM
Znam bre Crunchy brate. Ne, hvala ti sto si me posavetovao... Iskusniji si, pretpostavljam... To sa godinama dolazi. :)

Ozb: Ja drugim ocima ne mogu da je gledam Sladjane, a ti si decko primitivan... Klasika.

PaPaMaG
29th October 2009, 10:21 PM
Mene jednom drug pipnuo za dupe

VamoS_GringO
29th October 2009, 10:23 PM
Mene jednom drug pipnuo za dupe

Jesil razgovarao si njim o svojim osjecanjima?
Ako ti se decko ne dopada moras neci ne...
Mnogi ne kontaju da NE stvarno znaci NE!

PROTOZZ
29th October 2009, 10:24 PM
Bojan ti to kaze iz iskustva!!

PaPaMaG
29th October 2009, 10:25 PM
Jesil razgovarao si njim o svojim osjecanjima?
Ako ti se decko ne dopada moras neci ne...
Mnogi ne kontaju da NE stvarno znaci NE!

:| ja sam ga pitao : zasto mi diras guzu? , on je rekao , gle mladenuskg opet prosao u 1/4 finala 1v1 toura, ja kao : OMG GDE!???! , kad sam se okrenuo nije ga vise bilo , a bas sam mislio da imamo nesto :((((((((((

[YuMa]Ale
29th October 2009, 10:27 PM
Mene jednom drug pipnuo za dupe

rofl :DD

PROTOZZ
29th October 2009, 10:27 PM
Drug i ja smo se kupali zajedno i bas nam je bilo kewl!

_pLaY.MaKeR_
29th October 2009, 10:28 PM
sta se pravis ti lud ale i ti si gej o.O

PaPaMaG
29th October 2009, 10:30 PM
Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima?

VamoS_GringO
29th October 2009, 10:31 PM
:| ja sam ga pitao : zasto mi diras guzu? , on je rekao , gle mladenuskg opet prosao u 1/4 finala 1v1 toura, ja kao : OMG GDE!???! , kad sam se okrenuo nije ga vise bilo , a bas sam mislio da imamo nesto :((((((((((

To je samo bila magija trenutka,ne desi se cesto a i kad se desi prodje brze nego cigan sa ladom kroz crveno.
I meni se nesto slicno desilo sa jednim frendom,ruke su nam se dotakle dok smo jeli chips (onion and cream) u toku k1 matcha izmedju Bob Sappa i Mirko Crocop Filipovica ali usla mi je mati sa usisivacem i pokvarila taj magicni trenutak.

Mladenus
29th October 2009, 11:28 PM
Wtf se ovde desava??? Jel treba da brisem sve ovo? Jbm, mu kevu, pricajte o normalnoj temi, batalite spam.

Crunchy_Blade
29th October 2009, 11:58 PM
matoriiiii ^_^

Mladenus
30th October 2009, 12:04 AM
Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima?

E, ali moram da ti odgovorim na ovo. :)

Brate, naravno da jeste, x puta. Tako npr. pre neki dan kad smo se kupali (jednom u 5 meseci, jer smo cigani) u na travi, to jest, vise je licilo na zalivanje baste, posto je jedan drzao crevo i prskao nas ostale (jer nemamo kupatila, jer zivimo u ciganskom kartonskom naselju i siromasni smo kao kurac jer smo cigani, naravno). I onda dodju i kazu mi "Ej, ispao ti sapun!" (na ciganskom, naravno, jer smo cigani). I onda ja u wtf fazonu, kao "OmG, cek da se SAGNEM da ga uzmem..." I onda me naguzise (na ciganski nacin, jer smo cigani)...

Objasnjenje drugima: Dosao lik poput ovog Papamag-a na forum, umoran od svakodnevnice (igranja dote 18/7). Otisao na Clan OSA forum, pogledao par threadova, video moje slike i pomislio "Hmm... Gledaj ga ovaj, izbacuje slike, misli da je neko mudo, sad cu da ga ja zajebem da je ciganin, zato sto ima taman ten, pa nek mu se svi smeju. Onda cu ja da ispadnem baja, a on lik sto ima lep zivot, ima da bude ismevan. Tako cu da porastem u ocima drugih." I to uradi, naravno. Sad, decko, da ti kazem ja nesto, ko god da si, nemam ni pojma koji si se k*rac nameracio na mene sa 30 postova, nisam mogao nista da ti skrivim. Pretpostavljam da ti je jednostavno krivo sto ima normalnih momaka koji imaju zivot, jure picke, idu u skole i jure picke. Sta da ti kazem brate... Ti jedini drzis svoj zivot u svojim rukama, dakle, ti si taj koji moze da ucini nesto povodom toga. Nema vajde da dolazis ovde i prozivas random likove samo zato sto si ljubomoran. Uzmi, sredi se malo, izadji iz kuce, pridji nekoj ribi, muvaj, uzivaj u zivotu. Nije fora da u 20 godina budes devica koja sedi kuci po ceo dan, igra dotu i drka na Slayerku i Maidenku i svrsava kada napravi first blood. Ljubi te Mladja. : *

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 12:12 AM
bo vidi ovog napricanka sad sve ovo moram da citam :read:

VamoS_GringO
30th October 2009, 12:50 AM
E, ali moram da ti odgovorim na ovo. :)

Brate, naravno da jeste, x puta. Tako npr. pre neki dan kad smo se kupali (jednom u 5 meseci, jer smo cigani) u na travi, to jest, vise je licilo na zalivanje baste, posto je jedan drzao crevo i prskao nas ostale (jer nemamo kupatila, jer zivimo u ciganskom kartonskom naselju i siromasni smo kao kurac jer smo cigani, naravno). I onda dodju i kazu mi "Ej, ispao ti sapun!" (na ciganskom, naravno, jer smo cigani). I onda ja u wtf fazonu, kao "OmG, cek da se SAGNEM da ga uzmem..." I onda me naguzise (na ciganski nacin, jer smo cigani)...

Objasnjenje drugima: Dosao lik poput ovog Papamag-a na forum, umoran od svakodnevnice (igranja dote 18/7). Otisao na Clan OSA forum, pogledao par threadova, video moje slike i pomislio "Hmm... Gledaj ga ovaj, izbacuje slike, misli da je neko mudo, sad cu da ga ja zajebem da je ciganin, zato sto ima taman ten, pa nek mu se svi smeju. Onda cu ja da ispadnem baja, a on lik sto ima lep zivot, ima da bude ismevan. Tako cu da porastem u ocima drugih." I to uradi, naravno. Sad, decko, da ti kazem ja nesto, ko god da si, nemam ni pojma koji si se k*rac nameracio na mene sa 30 postova, nisam mogao nista da ti skrivim. Pretpostavljam da ti je jednostavno krivo sto ima normalnih momaka koji imaju zivot, jure picke, idu u skole i jure picke. Sta da ti kazem brate... Ti jedini drzis svoj zivot u svojim rukama, dakle, ti si taj koji moze da ucini nesto povodom toga. Nema vajde da dolazis ovde i prozivas random likove samo zato sto si ljubomoran. Uzmi, sredi se malo, izadji iz kuce, pridji nekoj ribi, muvaj, uzivaj u zivotu. Nije fora da u 20 godina budes devica koja sedi kuci po ceo dan, igra dotu i drka na Slayerku i Maidenku i svrsava kada napravi first blood. Ljubi te Mladja. : *

Neka si mu se nagovorio!
Zaboravio si mu reci da procita koju knjigu i da posjeti ponekad crkvu. :oops:
Pa sta ako si cigan?Bolje biti cigan nego NOLIFER kao sto je Mag.
Sada bez zeze tebra,cigo si onaj stereotipni,pogotov s tom kosuljom i lancem na slici. lol
Mogu zamisliti kako je lako juriti picke u tom mocnom outfitu. :cool:
Ajde tebra,analiziraj sad moj zivot malo. :eek:
@Sladjan Ja sam najbolju drugaricu uhvatio par puta za dupe i sisu. :o

2nooby4u
30th October 2009, 04:04 AM
Mene jednom drug pipnuo za dupe

Drug i ja smo se kupali zajedno i bas nam je bilo kewl!
Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima? OMG,gay chat!!! Ima li neko ovde ko voli devojke ili se ne muva sa najboljim drugaricama ffs???

Mladenus
30th October 2009, 09:52 AM
Neka si mu se nagovorio!
Zaboravio si mu reci da procita koju knjigu i da posjeti ponekad crkvu. :oops:
Pa sta ako si cigan?Bolje biti cigan nego NOLIFER kao sto je Mag.
Sada bez zeze tebra,cigo si onaj stereotipni,pogotov s tom kosuljom i lancem na slici. lol
Mogu zamisliti kako je lako juriti picke u tom mocnom outfitu. :cool:
Ajde tebra,analiziraj sad moj zivot malo. :eek:
@Sladjan Ja sam najbolju drugaricu uhvatio par puta za dupe i sisu. :o

Nisam ciganin, a i da jesam, w/e, makes no difference. A za tu sliku, to je bio outfit za jednu Novu Godinu, tu kajlu nikad u zivotu vise nisam stavio, a kosulju obukao mozda 2, 3 puta ispod dzempera. Ne znam ni ja sta sam razmisljao kad sam je kupio...

Sladjane, koliko si devojki odvukao u krevet? Kad si toliki jebac, da te cujem matori...

Shoocky3V
30th October 2009, 10:09 AM
Mladenus jel ti ispao nekad sapun dok si se kupao sa ostalim romima?

omg.wtf.qq lik.

Mladenus
30th October 2009, 11:57 AM
Krivo mi samo sto ga nema da mi odgovori...

Znas, svi ovi sto pricaju o tudjim slikama su mangupi, a nigde ih nema da izbace svoje. :) Bitno je da nalaze zamerke drugima i pokusavaju na taj nacin da lece svoje komplekse. :)

Ajde dajte neke slike Gringo i Papa... Da vas vidim lepotani. :)

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 12:25 PM
ae mi da se vratimo o onoj temi sa devojkama ^.^
ovaj gey cet nevodi nikuda.. :mad:

.DeitY.
30th October 2009, 01:51 PM
svi ste vi botovi,zna se ko je lord :@

nisam usao u temu,moram da pogledam 29359259 stranica sto ste ispamovali da bih usao..

[^RawR^]
30th October 2009, 02:12 PM
Mene jednom drug pipnuo za dupe

Ja sam mislio da mogu da ti verujem kad si rekao da ce ovo ostati medju nama. :(

2nooby4u
30th October 2009, 02:26 PM
Sladjane, koliko si devojki odvukao u krevet? Kad si toliki jebac, da te cujem matori... Iskreno brate,njih 4.A drugare da racunam,posto vidim da ovde nekoliko njih otvara dusu? :p

Mladenus
30th October 2009, 02:35 PM
E pa Miki, nemoj da mi kenjas, stariji si, a manje iskusan. I nazivas me pederom, a? Da stavim onaj screenshot? :D

2nooby4u
30th October 2009, 02:38 PM
Hahahahahahahahaha!!Nemoj slucajno da ti se to desi!! :p Jebacu te opasno samo li attachujes ono. :)

.DeitY.
30th October 2009, 02:44 PM
Sladjan slepac,derpe :P

mILOSbRE
30th October 2009, 02:48 PM
Sladjane ae ozbiljno jer si gay ili ne?

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 03:12 PM
lupi mu samar sladjane jer te duboko vredja !!!

NOe1
30th October 2009, 03:27 PM
ko prizna pola mu se dodaje! :)

mILOSbRE
30th October 2009, 03:31 PM
bedak mu da kaze :D kazi slobodno evo i noel je gay :D :D

NOe1
30th October 2009, 03:32 PM
mama ti gej :D

mILOSbRE
30th October 2009, 03:33 PM
:banned!:

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 03:34 PM
ko prizna pola mu se dodaje! :)

slazem se =))

NOe1
30th October 2009, 03:35 PM
sala mala, ae kasnije.

PaPaMaG
30th October 2009, 03:41 PM
E, ali moram da ti odgovorim na ovo. :)

Brate, naravno da jeste, x puta. Tako npr. pre neki dan kad smo se kupali (jednom u 5 meseci, jer smo cigani) u na travi, to jest, vise je licilo na zalivanje baste, posto je jedan drzao crevo i prskao nas ostale (jer nemamo kupatila, jer zivimo u ciganskom kartonskom naselju i siromasni smo kao kurac jer smo cigani, naravno). I onda dodju i kazu mi "Ej, ispao ti sapun!" (na ciganskom, naravno, jer smo cigani). I onda ja u wtf fazonu, kao "OmG, cek da se SAGNEM da ga uzmem..." I onda me naguzise (na ciganski nacin, jer smo cigani)...

Objasnjenje drugima: Dosao lik poput ovog Papamag-a na forum, umoran od svakodnevnice (igranja dote 18/7). Otisao na Clan OSA forum, pogledao par threadova, video moje slike i pomislio "Hmm... Gledaj ga ovaj, izbacuje slike, misli da je neko mudo, sad cu da ga ja zajebem da je ciganin, zato sto ima taman ten, pa nek mu se svi smeju. Onda cu ja da ispadnem baja, a on lik sto ima lep zivot, ima da bude ismevan. Tako cu da porastem u ocima drugih." I to uradi, naravno. Sad, decko, da ti kazem ja nesto, ko god da si, nemam ni pojma koji si se k*rac nameracio na mene sa 30 postova, nisam mogao nista da ti skrivim. Pretpostavljam da ti je jednostavno krivo sto ima normalnih momaka koji imaju zivot, jure picke, idu u skole i jure picke. Sta da ti kazem brate... Ti jedini drzis svoj zivot u svojim rukama, dakle, ti si taj koji moze da ucini nesto povodom toga. Nema vajde da dolazis ovde i prozivas random likove samo zato sto si ljubomoran. Uzmi, sredi se malo, izadji iz kuce, pridji nekoj ribi, muvaj, uzivaj u zivotu. Nije fora da u 20 godina budes devica koja sedi kuci po ceo dan, igra dotu i drka na Slayerku i Maidenku i svrsava kada napravi first blood. Ljubi te Mladja. : *

Evo vidis koliki sam no lifer cak 2 dana nisam bio ovde na forumu, a vidim da si klasican "DzAFER" po tvojoj jakni, majci , duksu , shulji i tenu,ili si neki jebneni bugarin, to sto pametujes u svakom postu treba da smanjis, jer niko ne voli pametnjakovica(izuzetak par retarda kojih ovde ima previse), a to sto ti jebes , posto si cigan trebao si da imas 2-3 deteta da te vuku za nogavicu kuci. sto se tice mog "devicanstva" i drkanja na dotu evo moje slike prvi post na ovom linku, mrzi me da uploadujem nove jer mi je upload vishe nego mizeran. http://eurobattle.net/showthread.php?t=80075&page=3 AJ IDI SKUPLJAJ GVOZDJE

Mladenus
30th October 2009, 03:55 PM
To sam i hteo, da se spustis na onaj nivo ispod zemlje, bas ti i prilici. Vredjaj sine, komplekse nemam, misli sta 'oces, bukvalno mi se jebe.

Ja ne pametujem, nego jednostavno izlazi iz mene, protiv toga ne mogu. A da me ljudi ne vole, ne bi ovaj thread bio toliko popularan. Ko me ne voli, jednostavno, ne mora da me slusa. Nemam decu, ne planiram ni da ih imam u skorije vreme.

A za slike: Da si malo lepsi, bio bi dostojan da ti daju neki bedni nadimak. :) Sta ti je ono na glavi sto bi trebalo da bude frizura? Ali taj sexy smekerski pogled... Bre tugo jedna, nevinost ti se vidi u ocima, mizeran si.

Sto se tice pravopisa, popravi ga malo, takodje i padeze (pocni od toga da se ne kaze cigan, nego ciganin). Nije fora da ja ovde pisem bolje srpski od tebe, ipak sam ja Bugarin, jel? ;)

Btw, primetio sam u razgovoru iz tog linka koji si dao da si neki zesci hejter cigana... Pretpostavljam, neke traume iz detinjstva? A da ne pominjem traume od caleta i keve, ko zna sta su ti radili, pa si takav ispao...


AJ IDI SKUPLJAJ GVOZDJE

Ovo necu ni da komentarisem jer je previse bedno...

.DeitY.
30th October 2009, 04:01 PM
owned like np.

Mikile is godlike.

Crunchy_Blade
30th October 2009, 04:38 PM
joj likovi nemojte se prozivati preko neta..... molim vas ovo postaje glupavo.

Mladenus
30th October 2009, 05:24 PM
U pravu si, ako ima nesto da mi kaze, neka mi kaze preko pm-a, ili nek dodje u KG, zasta sumnjam da ima muda. End of discussion.

Obrisao sam vam spam, batalite gay razgovore.

Shoocky3V
30th October 2009, 05:45 PM
zapochnite neku normalnu temu a ne da se prozivate ovde. -.-

Mladenus
30th October 2009, 06:15 PM
Ja nikog nisam prozivao, samo odgovaram na tudje prozivke.

Tema: Imam za kolokvijum sledece nedelje da naucim 120 strana masinskih materijala koji su cista hemija. Ne znam sta cu sa tim ffs!!!

Crunchy_Blade
30th October 2009, 06:38 PM
batali skolu i uzmi treniraj :))))

Mladenus
30th October 2009, 07:45 PM
Dzaba da bacim ovaj intelekt u vodu... To je kao kad bi pravio tenka od Pucka. :)

Shoocky3V
30th October 2009, 07:49 PM
pa ne ae ok je to ali opet..
btw, dobro ti crunchy reko :p

[-NoNick-]
30th October 2009, 07:56 PM
Dzaba da bacim ovaj intelekt u vodu... To je kao kad bi pravio tenka od Pucka. :)

http://img177.imageshack.us/img177/542/70885627.jpg
unkillable :D :D

Mladenus
30th October 2009, 08:28 PM
You can't compare him with some tank. It's pointless... I mean, what's the point of going out of battle if you're tank?

Sto li sam napisao na engleskom... :blink:

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 08:32 PM
ko je igro to sa pu(i)ckom ?

PROTOZZ
30th October 2009, 10:27 PM
Ja...Ko bi drugi.

_pLaY.MaKeR_
30th October 2009, 10:28 PM
Ne lazi. :mad:

Mladenus
31st October 2009, 10:33 AM
Protosse, igras sa Necom na Gareni?

PaPaMaG
31st October 2009, 04:55 PM
igra klikere

mILOSbRE
31st October 2009, 04:58 PM
Idem da se sisaaaamm http://www.nestorwool.com/images/sisanje_ovaca.gif

:) :) :) :)

_pLaY.MaKeR_
31st October 2009, 05:21 PM
boli nas uvo sto ides da sisas ...

Mladenus
31st October 2009, 05:29 PM
Muerto, ocekujem neke slicice sa novom frizurom. :)

_pLaY.MaKeR_
31st October 2009, 07:16 PM
Da Bre Ocekujemo slicice sa tvojom frizurom !!! :mad:

Shoocky3V
31st October 2009, 09:58 PM
jao sad sam dosho sa slave asam se najo brate lezho sam sad pola sata na krevetu onako bez zhivota bukvalno..
KARADJORDJEVE SHNICLE <3
http://www.myboite.it/burekeaters/wp-content/uploads/2006/05/karadjorgeva.jpg
TARTAR SOS <3
http://media.lookandtaste.com/files/video_thumbs/tartar_sauce.jpg
SUPA <3
http://www.geekwithlaptop.com/wp-content/gallery/diet/chicken-soup-diet.jpg
CHOKOLADNA TORTA <3
http://www.coolinarika.com/repository/images/_variations/6/8/6875b0cadfd81b2cb9c66bc9673f69a6_content_large.jpg
I PUNO NECTAR SOKOVA <3
http://www.tehnologijahrane.com/wp-content/uploads/2009/07/nectar.jpg
;)

Mladenus
31st October 2009, 10:00 PM
Hahahhaha, koji si ti kralj... xD

_pLaY.MaKeR_
31st October 2009, 10:02 PM
ocemo reci proveo se i jeo ko kralj, konju jedan sad sam gladan zbog tebe a nemam nista kuci da jedem :mad:

.DeitY.
31st October 2009, 10:10 PM
haha,stoko debela :)

_pLaY.MaKeR_
31st October 2009, 10:13 PM
nije stoka nego krmaca, najvise mi se dopala po redu
1.) Snicla i krompirici
2.) Torta
3.) Tartar Sos
4.) Supa
5.) sok

mILOSbRE
31st October 2009, 10:16 PM
daj breeeeeeeeeeeeeee poceo sam da balavim :D jedva cekam neku slavu gde me zovu :)

.DeitY.
31st October 2009, 10:18 PM
joj bre spameri,get a life.

_pLaY.MaKeR_
31st October 2009, 10:31 PM
ja za svoju slavu doijem pasulj i ribu :mad:

Shoocky3V
1st November 2009, 12:01 AM
Get FOOD :D

Mladenus
1st November 2009, 12:03 AM
Brate, nemojte Sinu da mi dirate... Nije on debeo... :D

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 01:07 PM
nego je etijopljanin, rolex sat nosi kao pojas :D

Mladenus
1st November 2009, 01:17 PM
hahahahahahahaha, e Uky, kralj si. xD

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 01:26 PM
nego sta ;dd

DarK_WatcheR
1st November 2009, 02:22 PM
lol :dddd

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 02:30 PM
'fala 'fala ;dd

Shoocky3V
1st November 2009, 02:53 PM
nego je etijopljanin, rolex sat nosi kao pojas :d
hahhahahahahaaha

Mladenus
1st November 2009, 04:15 PM
Momci, nameravam da menjam koncept accounta, da ne bude u bajkerskom stilu vise, posto sam dojadio ljudima. Jel se slazete vi sa tim? :)

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 04:27 PM
Kakav oces da promenis
TheMightyMlada ?

Crunchy_Blade
1st November 2009, 04:49 PM
TheFatMotoraШ

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 04:56 PM
UkyMiTata da li se jos neko slaze ? :happy2:

Mladenus: -_- Ja se ne slazem. -_-

Mladenus
1st November 2009, 04:56 PM
Mnogo sam debeo, treba me zaklati kolika sam svinja... :)

Nisam mislio na ime accounta, ostaje Mladenus, nego sam mislio na avatar i sig.

DarK_WatcheR
1st November 2009, 05:00 PM
hmm....

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 05:02 PM
ocu da odgledate ovo i da mi kazete sta mislite o ovome:
http://www.youtube.com/watch?v=1g0W1wdK8-0&feature=channel
=))

Shoocky3V
1st November 2009, 05:57 PM
^ Pobeda.
mladenuse stavi neku ribu ili neshto fancyyyyyy i pobedaaaa

2nooby4u
1st November 2009, 06:07 PM
Ne znam zasto su se svi napalili da stave neku picku kao avatar..

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 06:38 PM
Stvarno katastrofa.... :mad:

Crunchy_Blade
1st November 2009, 06:52 PM
Treba staviti idola u avatar po meni , ili random sprdnju poput sladjana !!!!!!!!!!!!!!!

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 07:01 PM
Treba staviti idola u avatar

zato si ti mene stavio (desno)

:cool:

2nooby4u
1st November 2009, 08:22 PM
Momci, nameravam da menjam koncept accounta, da ne bude u bajkerskom stilu vise, posto sam dojadio ljudima. Jel se slazete vi sa tim? :)

Ja glasam za "MladjANUS" .. :)

Shoocky3V
1st November 2009, 08:31 PM
^ jedno 10 puta je reko ne acc name nego sig i avatar
btw, pod "stavi neku ribu za avatar" nemislim izguglaj neshto i stavi nego "ribu" kao zhenski rod, npr ko ja. :)

2nooby4u
1st November 2009, 09:06 PM
Ok,stavicu drugog mog idola za avatar..Bicu najzesca picka na eurob.

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 09:22 PM
vec jesi :)

j/k ;)

mILOSbRE
1st November 2009, 09:26 PM
hot line ? :D muvanje preko neta ovo ono .. :D

Shoocky3V
1st November 2009, 09:42 PM
http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Components.ImageFileViewer/CommunityServer.Discussions.Components.Files.31/7433.fjfghfgh.jpg_2D00_550x0.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/4316/828200935106pm.jpg
http://pics.blameitonthevoices.com/072009/obama_checking_it_out.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs128.snc1/5496_1163448577021_1552072626_420106_5375124_n.jpg
^^

_pLaY.MaKeR_
1st November 2009, 09:51 PM
znam ovu poslednju sliku...

Mladenus
1st November 2009, 10:12 PM
Sutra menjam avatar i sig, sad me mrzi. Mozda i veceras ako ne budem imao sta da radim. :)

Shoocky3V
1st November 2009, 10:46 PM
i ja imam novi sig!
btw:
http://www4.slikomat.com/09/0831/ebo-n15040.jpg

NOe1
1st November 2009, 11:29 PM
@spoiler, gde nadje to, glupa crncuga, jel moguce ovo?

Shoocky3V
2nd November 2009, 05:03 PM
moguce, moguce...

2nooby4u
2nd November 2009, 09:09 PM
Kazite mi,koliko vas je pokusalo da juri Slavisinu strelicu?Tj. da je prati? +1 :)

DarK_WatcheR
2nd November 2009, 09:45 PM
Rofl @ spoiler
EDIT auuu pazi foru kad probash da stavish sve pod caps ono neradi .... skinuli glavno sredstvo za flame :'(((

Shoocky3V
2nd November 2009, 09:48 PM
nije slavisa, ako mislis na mene lol :D

2nooby4u
2nd November 2009, 09:50 PM
Woups..Sinisa.. :p

Mladenus
2nd November 2009, 09:57 PM
Meni se svidja Sinin novi sig. :D

Shoocky3V
2nd November 2009, 10:08 PM
Woups..Sinisa.. :p
:mad: :laugh:

Meni se svidja Sinin novi sig. :D
sina = pro...


Play Hard, Go Sina.

Mladenus
2nd November 2009, 10:38 PM
Ali mi se vise svidjaju moji novi sig i avatar. :)

Shoocky3V
2nd November 2009, 11:25 PM
najs avatar, ali sig nekontam :)
i btw: is just too dark. :)

Crunchy_Blade
3rd November 2009, 12:50 AM
to citat iz neke pesme?

DarK_WatcheR
3rd November 2009, 11:10 AM
Mladja gone dark :ooo

Btw samo klikni negde oko strelice i onda nemorash da je pratis :D:D:D

Mladenus
3rd November 2009, 12:46 PM
Ako vas zanima pesma, izvolite: http://www.youtube.com/watch?v=3dTo48hSLsw

A stavio sam takav avatar i sig, jer se tako osecam. I da, jeste mracno.

Sto se tice pesme, bend koji peva je Slipknot, ali pesma je balada (info za one koji ne vole metal). Btw, reci su mnogo dobre.

.DeitY.
3rd November 2009, 09:05 PM
sina = bot failski

@Mikile,nije los avatar,kao i sig :P

Shoocky3V
4th November 2009, 09:44 AM
fak oooooooof :D

Mladenus
4th November 2009, 10:19 AM
Hvala za avatar i sig Miki. :) Tvoje misljenje mi mnogo znaci. <3 xD

Crunchy_Blade
4th November 2009, 11:58 AM
ok ajde sada da svi hvalimo njegov emo sig :))) JAKO TI JE DOBAR GUD DZOB!

Mladenus
4th November 2009, 12:00 PM
Hvala, hvala, 'ajde jos. :p

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 03:39 PM
mogo si mene staviti na slici, kako bi se onda osecao ? :)

2nooby4u
4th November 2009, 03:54 PM
Mladjo brate,gde si naso tol'ko paljevinski sig i avatar???MNOGO JE DOBAR!!!

Mladenus
4th November 2009, 04:10 PM
Paljevinski? Why?

2nooby4u
4th November 2009, 04:13 PM
Pa mnogo je dobar.

mILOSbRE
4th November 2009, 04:15 PM
grasjas

Mladenus
4th November 2009, 05:09 PM
Za friend request? NP :)

JoLpAz
4th November 2009, 05:29 PM
uuu odlican sig...avatar tako i tako :p

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 05:35 PM
Paljevinski? Why?

laska mi :D

Mladenus
4th November 2009, 05:45 PM
Evo jednog lepog teksta, pa koga zanima, nek cita. :)

I did not hear the warning,
I did not see the signs.
You're the master of illusion,
You're the devil in disguise.

Temptress in lace and leather,
You make me loose control.
One sinful night,
And I just lost my heart and lost my soul.

I was the one to hold you,
But not the only one.
I hear you say you're sorry,
But some things can not be undone!

I tried so hard to forget,
Tried so hard to fuck it.
I tried to understand,
But it's too late to make amends.

Don't come here asking for forgiveness,
For the things you've done.
Don't point your finger at me,
Because you are the fallen one.

Thorn in my side.
Forever hurting me.
You're for my fantasy
For the night.

Please stay here,
Close to me.
I'll play the clown,
Just strike me down,
Again!

Still searching for my pieces,
Still so out of control.
One piece is always missing,
And I don't know how to fill that hole.

Still I don't know the answer,
Or what the question is.
Don't know how weak I feel,
But I don't want it to end like this.

Thorn in my side.
Forever hurting me.
You're for my fantasy
For the night.

Please stay here,
Close to me.
I'll play the clown,
Just strike me down,
Again!
Please stay here,
Close to me.
I'll play the clown,
Just strike me down,
Again.

Still I want to touch you,
Still I long to hold you,
Still I need you to be here,
Right here by my side.

And still I cannot have you,
Still you are too wild and free.
And still I cannot accept,
That you are not meant for me.

Thorn in my side.
Forever hurting me.
You're for my fantasy
For the night.

Please stay here,
Close to me.
I'll play the clown,
Just strike me down,
Again!
Please stay here, close to me.

Still I want to touch you,
Still I long to hold you,
Still I need you to be here,
Right here by my side.

Still I want to touch you,
Still I long to hold you,
Still I need you to be here,
Right here by my side.

2nooby4u
4th November 2009, 05:58 PM
Evo jos lepseg:
Guci,Guci i Dolce%Gabana,dobar zivot jaca mi je strana,imam porse vozim i ferari,volim skupe stvaaaari..x2
Doslo neko ludo vreme niko para nema,a ja ljudi pun brod,nemam tih problema.
Dok se drugi ljudi muce,meni dobro iiide,imam para kao vata neka svi to viiide..
Guci,Guci i Dolce%Gabana,dobar zivot jaca mi je strana,imam porse vozim i ferari,volim skupe stvaaaari..x2 ;)

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 06:53 PM
gej pesma.

Crunchy_Blade
4th November 2009, 06:55 PM
skoro pa sam ga procitao :D

2nooby4u
4th November 2009, 06:59 PM
Vi samo da cujete tu pesmu odmah bi pali sa stolice kako je to odpevano.:) Neki ciganin je peva,Fikret Dudevic Pike. :)

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:15 PM
skoro pa sam ga procitao :D

Slazem se sa tobom...

btw neznam sta da stavim umesto ovog umesto Register User ispod acc-a, dajte mi predlog
1.) I'm Outstanding ( ili to ili ono dole -.-' )
2.) Born To Be Wild
3.) Bad As I Wanna Be ( mozda to )
4.) The Worm

sta se vama najvise svidja ?

Crunchy_Blade
4th November 2009, 07:18 PM
iskreno retardirano je jako, i glup si .....
ja bi stavio na tvom mestu "DORCOL!"

2nooby4u
4th November 2009, 07:19 PM
slazem se sa tobom...

Btw neznam sta da stavim umesto ovog umesto register user ispod acc-a, dajte mi predlog
1.) i'm outstanding ( ili to ili ono dole -.-' )
2.) born to be wild
3.) bad as i wanna be ( mozda to )
4.) the worm

sta se vama najvise svidja ?

2)

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:27 PM
dajte jos neko da sugestira , 2 sam pitao oni su mi rekli uzmi 3.)
"Bad As I Wanna Be"

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:27 PM
iskreno retardirano je jako, i glup si .....
ja bi stavio na tvom mestu "DORCOL!"

sto ti nestavis detelinara idiote ?

a da sramota te od naziva =))

2nooby4u
4th November 2009, 07:29 PM
E dosta sa spamom!Ajde neka se neko od vas dvojice prijavi za SS listu,fali jos samo jedan za tg a nestrpljiv sam,ne mogu da cekam.

Crunchy_Blade
4th November 2009, 07:31 PM
ju rodjace bio sam u ss-u jos kad ti nisi znao sta je dota ^_^

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:32 PM
ja sam zavrsio sa igrom w3-a doveka !!! :mad:

btw bojane salio sam se, vidi ovako nece da stave ono sto neznaju sta znaci, to je i guli pokusao pa nisu hteli da mu daju jer zbog tog sranjeta sto neznaju srpski :mad:

2nooby4u
4th November 2009, 07:32 PM
ju rodjace bio sam u ss-u jos kad ti nisi znao sta je dota ^_^

ma ti si kralj

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:33 PM
onaj je bojan !!! :mad:

Crunchy_Blade
4th November 2009, 07:34 PM
ja sam zavrsio sa igrom w3-a doveka !!! :mad:

btw bojane salio sam se, vidi ovako nece da stave ono sto neznaju sta znaci, to je i guli pokusao pa nisu hteli da mu daju jer zbog tog sranjeta sto neznaju srpski :mad:

napisi "Legend is not born, Legend is made."

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:34 PM
Ili "God's Creation" ???

2nooby4u
4th November 2009, 07:35 PM
ja sam zavrsio sa igrom w3-a doveka !!! daj be ne pali se tako lako

Crunchy_Blade
4th November 2009, 07:38 PM
Ili "God's Creation" ???

ma evo , "Can't be touched" i zavrsi sa svim :)

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 07:39 PM
a "The Human Highlight Film" ?

Crunchy_Blade
4th November 2009, 07:41 PM
ma pusi mi kurac vise , smorio si sa tim... napisi sve to zajedno i kraj

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 08:05 PM
Onda cu staviti "Bojan Detelinara Hooligan"...

[YuMa]Ale
4th November 2009, 08:11 PM
ne seri ugy

[YuMa]Ale
4th November 2009, 08:12 PM
:d

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 08:31 PM
picka ti materina ! :mad:

[YuMa]EMPEROR
4th November 2009, 08:31 PM
ale retose dodji bnet

Fika[F]
4th November 2009, 08:47 PM
hi, I ate 6 sarmas at once and I am full, how are you

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 09:14 PM
Sve ce ovo mladenus da pobrise sto ja podrzavam jer je ovo haos.

Shoocky3V
4th November 2009, 09:39 PM
http://www.dodaj.rs/f/2/p5/ev4WG00/zbrr.jpg
nisam install photoshop, jbg :p

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 10:14 PM
ovaj sina je bolestan lik, kako ga nemrzi da ovako odjebava ? :D

Shoocky3V
4th November 2009, 10:17 PM
tako shto:
1) dota me jebe fps nemogu da igram
2) cs mi neradi ( samo bog zna zashto )
3) nema nikog normalnog ni na fb ni na msn
4) niko nece napolje zato shto je hladno
5) bio sam izbachen sa privatnog engleskog a on ima komp tamo pa mi dosadno bilo...

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 10:18 PM
sto si bio izbacen sa priv. engelskog ?

Crunchy_Blade
4th November 2009, 10:54 PM
garant jer je jako zajeban lik

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 10:57 PM
huligan , pacov , neobrazovani nub :mad:
bas je zajeban :eek:

NOe1
4th November 2009, 11:04 PM
al ste mu jebali kevu wtf 5 stranica :)
btw hi osim p.m. :)

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 11:11 PM
sto ne mene ? :(

NOe1
4th November 2009, 11:13 PM
aj nepali se :D

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 11:14 PM
onda se teraj u picku materinu !!! ;)

NOe1
4th November 2009, 11:16 PM
ok ti u 3 lepe :D

Mladenus
4th November 2009, 11:28 PM
JBT! Nisam ovde 5 sati, a vi naspamujete pun kurac. :wacko:

Necu da brisem, jer sam mnogo dobro raspolozen, nek vam prodje spam ovaj put. :)

@Sina: E brate, avatar i sig, takav cu da stavim, znaci gg, hvala na ideji. :)

Mladenus
4th November 2009, 11:28 PM
JBT! Nisam ovde 5 sati, a vi naspamujete pun kurac. :wacko:

Necu da brisem, jer sam mnogo dobro raspolozen, nek vam prodje spam ovaj put. :)

@Sina: E brate, avatar i sig, takav cu da stavim, znaci gg, hvala na ideji. :)

DarK_WatcheR
4th November 2009, 11:30 PM
Lol a sad more flejm dok ne dodje mladja : DDD

DarK_WatcheR
4th November 2009, 11:31 PM
vidi doso je.... sa double postom :DD

Shoocky3V
4th November 2009, 11:35 PM
isti post 2x xD
izbachen sam jer sam bojio radnu svesku koja je inache crno bela :S

_pLaY.MaKeR_
4th November 2009, 11:40 PM
i samo zbog toga ?
vi ste nerdsi ...

Shoocky3V
4th November 2009, 11:42 PM
kad ti neka zamena predaje, da.

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 12:18 AM
kad ste no liferi, neznate vi sta je zivot ;)

Mladenus
5th November 2009, 12:55 PM
Uky, 'ajde, pojasni nam sta je to zivot? Your point of view. Bas me zanima. ;)

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 01:14 PM
Pa evo ovako:
-Zivot je ono sto te tera da se mucis, ali po mojoj filozofiji coveka snovi i zelje ga drze u zivotu cak i ako su svesni u nekoj situaciji da je to nemoguce dakle to i njega dalje drzi u zivotu, kao sto rekoh zivot ume da te zajebava da te drka itd. Zivot je kad si BURZUJ, kad te boli kurac za sve nemoras da milis da seres o svacemu itd. a da nepominemo ribe.
Definicija:
-Ekologija je nauka o životnoj sredini. Ime nauke potiče od grčkih reči oikos - dom, domaćinstvo i logos - nauka, izučavanje. Termin ekologija prvi put je upotrebio 1866. godine nemački biolog Ernst Hekel. U laičkoj javnosti se ovaj termin često koristi kao sinonim za pojam zaštite životne sredine, što nije ispravno jer je zaštita životne sredine samo jedna od oblasti kojima se bavi ekologija.

U suštini, ekologija je naučna disciplina koja proučava raspored i rasprostranjenost živih organizama i biološke interakcije između organizama i njihovog okruženja. Okruženje (životna sredina) organizama uključuje fizičke osobine, koje sumarno mogu da se opišu tzv. abiotičkim faktorima kao što su klima i geološki uslovi (geologija), ali takođe uključuje i druge organizme koji dele sa njim njegov ekosistem odnosno stanište.
P.S] Zivot ti je jedna pozornica koju svako ima svoju ulogu i mora da je odigra do kraja
Zivot je akcija
Zivot je kucka

Majestic.
5th November 2009, 01:36 PM
Bravo uki!

Ps. Google ruleZ! :D:D

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 01:41 PM
Ekologija je nauka o životnoj sredini. Ime nauke potiče od grčkih reči oikos - dom, domaćinstvo i logos - nauka, izučavanje. Termin ekologija prvi put je upotrebio 1866. godine nemački biolog Ernst Hekel. U laičkoj javnosti se ovaj termin često koristi kao sinonim za pojam zaštite životne sredine, što nije ispravno jer je zaštita životne sredine samo jedna od oblasti kojima se bavi ekologija.

U suštini, ekologija je naučna disciplina koja proučava raspored i rasprostranjenost živih organizama i biološke interakcije između organizama i njihovog okruženja. Okruženje (životna sredina) organizama uključuje fizičke osobine, koje sumarno mogu da se opišu tzv. abiotičkim faktorima kao što su klima i geološki uslovi (geologija), ali takođe uključuje i druge organizme koji dele sa njim njegov ekosistem odnosno stanište.
to ti je sa googla ovo ostalo ne...

sem toga pito me je sta je zivot reko sam mu :D:D:D

Mladenus
5th November 2009, 01:57 PM
Znas ti sta sam mislio, ali ok. Lepo si napisao u prvih par recenica. Tvoje misljenje.

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 02:41 PM
To je moja filozofija i tako i jeste.
Mnogi ljudi bi se slozili, pa zar se i ti neslazes ?

Mladenus
5th November 2009, 03:27 PM
Moje shvatanje zivota je previse kompleksno da bih ga mogao opisati u par recenica. Jeste da ovo lici na proseravanje, ali nije.

Sve u svemu, poenta je maksimalno uzivati i u dobrim i u losim, to jest "losim" stvarima.

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 03:38 PM
jebiga zivot je proseravanje...

Mladenus
5th November 2009, 04:53 PM
Pa u neku ruku.

Ali i u sranjima treba uzivati, jer uvek moze da naidje jos gore sranje nego sto jeste.

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 07:11 PM
Mlada zvani filozof, FROIJD !

2nooby4u
5th November 2009, 07:40 PM
mlada zvani filozof, froijd !

+1 :)

Mladenus
5th November 2009, 07:51 PM
Filozof jesam, ali na svoju ruku. Luka je recimo filozof koji se vodi tudjim iskustvima, a ja svojim.

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 08:53 PM
a luka gleda od odraslih sta pricaju pa to i on pravi se pametan :)

Shoocky3V
5th November 2009, 09:43 PM
o chemu vi to? gledam poslednje 2 strane i nekontam ..

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 09:48 PM
pricamo o zivotu i filozofiji, kolmpikovano.

Mladenus
5th November 2009, 10:15 PM
a luka gleda od odraslih sta pricaju pa to i on pravi se pametan :)

A nije bas tako... Razume on to, ali ne razume na pravi nacin. I nije nimalo glup decko. Shvatice jednog dana da je bilo glupo to sto je citirao druge budale.

@Sina: Mlad si ti jos za ove razgovore. ;) Nije ni Uky mator, al' kad se vec upusta... :)

_pLaY.MaKeR_
5th November 2009, 10:24 PM
uky puni za 4 meseca 17 godina a sina jos u pelenama 95 god ;)

p.s ] luka je pre 10 dana napunio 16 :D

Mladenus
6th November 2009, 12:05 AM
Y, znam, cestitao sam mu.

Uky, mlad si, beat it. ;)

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 12:45 AM
'fala bogu pa sam mlad ;)

Crunchy_Blade
6th November 2009, 01:33 AM
aj glasajte za mladenusa u interview onaj tamo , da pobedi pa da ga intervijuisemo!

Shoocky3V
6th November 2009, 10:54 AM
ja glaso za njega :D

Mladenus
6th November 2009, 11:37 AM
Koji interview? I ja cu da glasam za sebe. LoL

mILOSbRE
6th November 2009, 12:34 PM
Mladenus za predsednika hahaha :D

DarK_WatcheR
6th November 2009, 01:23 PM
Ono za ekologiju nije dobio od googla nego od neke knjige za osnovnu :D

2nooby4u
6th November 2009, 01:35 PM
Zivela Mladenusokratija!!!

Mladenus
6th November 2009, 02:16 PM
'Ajde vas dvojica, glasajte za mene tamo na interviews. A ti Muerto, razocarao si me... Glasao si za drugog. :(

2nooby4u
6th November 2009, 02:17 PM
Ma gde se to glasa i zasta se to glasa..?

Crunchy_Blade
6th November 2009, 03:49 PM
pa kao da ga intervijuisemo....

Mladenus
6th November 2009, 03:59 PM
E Crunchy, hvala sto si me predlozio brate. Nisam nikad ranije isao u taj deo foruma. Sto je najbolja stvar, vodim sa glasovima. :) Trenutno, to jest.

Crunchy_Blade
6th November 2009, 04:45 PM
^_^ nema problema , taman lepo da ti ispostavljamo tone pitanja :))))

Mladenus
6th November 2009, 04:46 PM
Ye, ovom prilikom vam kazem da mozete da pitate sta hocete. I ne samo tamo, vec i ovde. Na sve cu da odgovorim iskreno. :)

JoLpAz
6th November 2009, 05:29 PM
kad si takav , i ja cu da ti dam ovaj moj cenjeni glas.



:8)

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 05:53 PM
Danas ceo dan nisam imo televizor ni internet, a da nepominjem da sam se smorio ko zmaj pa sam zaspo :o

RealNapstar
6th November 2009, 06:07 PM
Su to all xD

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 06:14 PM
Moze neko da prevede ovo ?

mILOSbRE
6th November 2009, 06:43 PM
O.o masni debeo pudge :D

Crunchy_Blade
6th November 2009, 06:51 PM
fuj debeli!

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 06:53 PM
ko drka na njega ?

Mladenus
6th November 2009, 07:27 PM
Pa ima nas raznih bolesnika... Sta da radim sa ovim Turcinom? Da mu deletujem bedni post? Ionako ih ima 5... Fail... :D

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 08:05 PM
Neznam sta da ti kazem, ja predlazem da ga prebijemo.

Mladenus
6th November 2009, 08:19 PM
Da ga gankujemo? :D

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 08:22 PM
Da Prvo ga ti stun pa cu ga ja steal :D:D

Mladenus
6th November 2009, 08:28 PM
Moz' samo ako igras carry. Nemoj da bacas Lionov Finger na 200 hp-a ffs noobe! :mad:

<3 Uky :p

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 08:44 PM
ma jok o_O
kupio sam basher lionu da bi ga ovako stun, pa sam onda bacio stun
i ulty :D

Mladenus
6th November 2009, 08:47 PM
:o

Onda cu ja da kupim Lothar Rikiju. Zbog dmg-a i 10% IAS. + dobijem da sam 20% brzi 8 sec i 120 bonus dmg-a. To i BackStab = gg.

2nooby4u
6th November 2009, 09:07 PM
A ja cu kao goblin,nafarmovan sa 5 burize i jedan MKB da mu udarim last hit i gg. ;)

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 09:33 PM
a ja cu onda luni da kupim s&y + desolator pa onda svi mogu samo da mi se sagnu =))

2nooby4u
6th November 2009, 09:56 PM
Zaboravio si Mom. ;)

_pLaY.MaKeR_
6th November 2009, 10:03 PM
kad budem isfarmovao ondak cu :p

Mladenus
7th November 2009, 01:21 AM
Noobe, gde ti je Dif na Luni??? OMG, L2P NOOB!

_pLaY.MaKeR_
7th November 2009, 01:32 AM
cek prvo mask of death za maginu pa onda to :D

Mladenus
7th November 2009, 10:28 AM
Ne, nego cu Dif da bih imao mana burn od 100 po udarcu. Oo

_pLaY.MaKeR_
7th November 2009, 10:57 AM
Ti nemas pojma stvarno, treba se prvo balanaru maelstorm pa onda razoru battle fury pa tek onda to tvoje.

Mladenus
7th November 2009, 11:37 AM
Dosta ovih besmislenih razgovora...

Jebote, sto me nervira youtube, izbacuje mi u recommended videos totalne gluposti...

_pLaY.MaKeR_
7th November 2009, 11:40 AM
i meni isto neki kurac haloween mi izbacuje i sta ti ja znam ugly ppl..

Mladenus
7th November 2009, 02:16 PM
Meni je izbacilo Sinana Sakica, verovao ti meni ili ne. Samo mi nije jasno kako.................

Shoocky3V
7th November 2009, 03:26 PM
meni je recommended video pun raznih sranja... neki pajseri bla bla smor :S

Mladenus
7th November 2009, 04:28 PM
Samo mi nije jasno na osnovu cega dolaze do toga da bi meni Sinan Sakic bio zanimljiv... :blink:

_pLaY.MaKeR_
7th November 2009, 06:44 PM
a sini su svi oni gej pornici izbaceni na recomanded, provaljen si :D

j/k =))

Shoocky3V
7th November 2009, 09:46 PM
l0lz...

recomanded
?

Mladenus
7th November 2009, 10:12 PM
Gej pornici? Pa pogresio si Tube Uky... :D

_pLaY.MaKeR_
7th November 2009, 11:33 PM
ma zna sina sta je pogresno sta ne :D

Mladenus
8th November 2009, 04:36 PM
Kad vec pricamo o tome, evo da promovisem malo jedan porno sajt. Najbolji koji znam. To je ustvari searcher, kucate sta hocete i ono izbaci sa par sajtova rezultate vase pretrage. www.badjojo.com

Majestic.
8th November 2009, 04:39 PM
Najbolji je jizzhut, a vi kako 'ocete... :D:D

Mladenus
8th November 2009, 05:14 PM
Badjojo pretrazuje i na jizzhutu. Kad ti kazem brate, najbolji je.

mILOSbRE
8th November 2009, 05:16 PM
Provericu kad budem bio sam :D

Mladenus
8th November 2009, 05:29 PM
=))

Btw, jel vam se svidja ova pesma? Matora je, nisam je cuo godinama, a dobra je maximalno.

http://www.youtube.com/watch?v=zA52uNzx7Y4

Ovom prilikom se zahvaljujem Crunchyju koji me je predlozio za interview i svima onima koji su glasali za mene (I Muertu koji nije glasao za mene -_- *Muerto, ti si picka i mrzim te iz dna duse*). Za nedelju ili 2 ce biti otvoren thread za moj interview, pa cu da vas obavestim i da vam dam link kada se bude otvorio thread. :)

*Muerto, sala, naravno. : *

2nooby4u
8th November 2009, 10:15 PM
U utorak proglasavaju jebenu epidemiju...Jel se cima jos neko sem mene od mrtvog H1N1??

Mladenus
9th November 2009, 12:02 AM
Sladjane, ti se cimas jer imas ribicu u gacama. Dace Bog da proglase jebenu epidemiju da ne idem na faks... :)

Majestic.
9th November 2009, 12:10 AM
HAHA, pametno zboris. Mada, pre bi isao u skolu nego da se pola Srbije zarazi mrtvim krmecim gripom i da proglase jebenu epidemiju... :f

Jebo ih grip i ko ga izmisli, jebeni idioti, imo, to su neke budale napravile samo da bi se lekovi prodavali da uzmu kintu, a to sto ce krsa ljudi da umre nikom nista...