PDA

View Full Version : DOTA - dyskusje o naszych grach, replaye, komentarze :)



Pages : [1] 2 3 4 5

Ludwiczek
7th February 2009, 03:04 PM
Zamiast spamowac o tym w jak wyglądacie, jak zagramy coś dobrego, głupiego, zabawnego lub dziwnego mozemy tu komentować lub wrzucać :)

Po pijaku porządziłem troche, z pomocą ziutka i moni, moich niezawodnych giermków :D :tiphat:

public dota, -rd pudzem 5v5 --> 4v4

Teamy, herosy, ustawienie na liniach:

http://img14.imageshack.us/img14/5302/nowy1eu3.jpg

tablica końcowa i replay w załączniku

lub tam (mozna szybko bez oglądania replaya podejrzeć wiele rzeczy):
http://www.dota-allstars.com/replay/94124/index.html

.
19m 15s [Allies] Ludwiczek: ;D
19m 18s [Allies] Monia: gj
19m 20s [Allies] -[SaH]-Ziutek: ladnie:D
19m 23s [Allies] BGI: gj
19m 25s [Allies] Ludwiczek: ;*
19m 34s [Allies] Ludwiczek: celowalelm
19m 35s [Allies] Ludwiczek: w monie
19m 36s [Allies] Ludwiczek: w tylek
19m 37s [Allies] Ludwiczek: ;D
19m 38s [Allies] -[SaH]-Ziutek: :D
19m 41s [Allies] Monia: ;)
19m 43s [Tower Kill] : The first middle Scourge tower has been killed by -[SaH]-Ziutek.
19m 51s [Allies] -[SaH]-Ziutek: to trafiles meski tylek:P
19m 59s [Allies] Monia: jakz awsze
20m 04s [Allies] -[SaH]-Ziutek: omg
20m 06s [Hero Kill] : minator (1-4) has been killed by Ludwiczek (8-0).
20m 08s [Allies] -[SaH]-Ziutek: pro pudge:P
20m 12s [Allies] Ludwiczek: ;p
20m 12s [Allies] Monia: ^^
20m 13s [Allies] Ludwiczek: to bylo
20m 14s [Allies] Ludwiczek: ladne
20m 15s [Allies] Ludwiczek: no nie?
20m 17s [All] minator: lol i saw him but
20m 20s [Allies] -[SaH]-Ziutek: ZADYMSITE:p
20m 21s [Allies] Monia: no nie:)
20m 29s [Allies] Ludwiczek: przestancie
20m 30s [Allies] Ludwiczek: rumienie sie
20m 32s [Allies] Ludwiczek: xD
.
;p

.

Ziutek
7th February 2009, 09:07 PM
jak sie bedzie naszym modom kochanym nudzic to cale dyskusje z jak wygaladacie o docie moga tu przeniesc :P

Ludwiczek
7th February 2009, 10:21 PM
no wlasnie dlatego zrobilem nowy topic bo tam to gineło w tłumie i przeszkadzalo
tu piszmy tylko o naszych grach i raczej kontretnie bez spamow czy duzej ilosci postow co nic nie wnoszą :)
moze jeszcze dzisiaj wrzuce repa i screna z plavsha co zrobił terrorem 2 rapiery :P
gralismy 4 late gamerow na jakis 5 noobow ktozry farmili przeciw nam przeciagaja gre zamiast pchac :P

edit:

Ludwiczek, Monia (Kikusia), Ziutek, Plavsha (.69) as jungler with 2 rapiers xD

-sd, 5v5 -> 4v5 --> 4v4, ~62 min

Teamy, herosy, ustawienie na liniach:

http://img243.imageshack.us/img243/3060/111xa9.jpg

Replay: na www lub w załączniku
http://www.dota-allstars.com/replay/94511/index.html
.

ja poszedłem w dmg i BoT, monia i ziutek, nasze 2 grubaski jako tanki :P
plavsha sfarmił się jak świnia terrobladem :P

mogliśy to przegrać, graliśmy 4v5 z junglerem czyli 3v5... :)
gdyby tylko ci przeciwnicy, zamiast farmić takimi hero jak wzieli, zaczeli pchać ostro, byłoby po nas..

ale po co? lepiej farmić vs 4 imba lategamerow....
terrorblade+dragon+sniper+husker

kim? zeusem? enigma?
swoja drogą enigma przyzwoity cs, czyli nie noobek całkiem, gdyby zgrali sie
enigma+ magna+ zeus, byloby na prawde groźnie

.
05m 23s [All] nietryp: ile masz deny??? 99999?:D
05m 25s [Hero Kill] : asslick (0-1) has been killed by -[SaH]-Ziutek (1-1).
05m 28s [All] Ludwiczek: 17-11
05m 44s [All] nietryp: pazernie
05m 47s [All] Ludwiczek: :D
05m 49s [All] nietryp: ;]
.
22m 58s [All] Ludwiczek: you farm vs our heros..
23m 00s [All] Ludwiczek: :D
23m 03s [All] Ludwiczek: not smart..
23m 04s [Allies] Ludwiczek: ;p
23m 10s [All] nietryp: ta;/
23m 19s [All] Ludwiczek: przegracie przez to
23m 23s [All] nietryp: wiem
23m 48s [All] nietryp: i tak nie wierze ze z wami wygramy;]
.
:P

Ziutek
7th February 2009, 10:37 PM
pomijamy to ze po 30 minutach juz nie mielismy barakow na srodku :P

Ludwiczek
8th February 2009, 05:23 PM
Mile widziane komentarze np picku herosow, doboru itemkow czy samej gry ;p

ale kogos kto sie zna na rzeczy i moze napisac cos z sensem, np Wieczor :)
a dla samych grających w tych grach okazja do chwili wspomnień i refleksji ^.^

przy okazji creep stats po ok pol godzinie grania dla Razora ok 131-39 to duzo?
bo wg mnie w chuj jak w takich grach co gramy i podniecałem sie tym ostatnio ;p

czesto mam dylemat czy walic max,max(last hit)-troche(deny) jak jest okazja np 380-11, 190-8 240-18
czy starac sie maksymalnie wkurzac wroga i ładowac aver(last hit)-aver(deny) np 90-28, 160-40, 300-50
?
wiecej last hitow wiecej kasy, szybszy rozwój, massowe denowanie, kolec w dupie dla przecienika bo nie ma expa i kasy,
i mozna odfarmic go calkiem :P
ale skupiajac sie na denowaniu mocnym mozna przegapic mase last hitow i tu pułapka ;P

co sadzicie?

Ziutek
8th February 2009, 05:50 PM
tez sie nad tym zastanawialem :P wg mnie wazniejszy jest last hit niz deny ale najlepiej max last hit i max deny, ciezko ale da sie :P

Uber_pwnT
8th February 2009, 09:11 PM
Oczywiście, że się da. Ostatnio zrobiłem 85 deny w 40 minut :)

Ludwiczek
8th February 2009, 09:24 PM
jak piszesz takie cos to rozwijaj bardziej :P

Jakim hero i pelne staty cs, tzn x-x
bo moze miales 10-85? :D

wiesz ty chociaż co to deny ? ^^

adek
9th February 2009, 12:14 AM
slaby team to po dupsku dostalismy ale gralo sie fajnie hehe

aa xant1on to ja :)

Uber_pwnT
9th February 2009, 10:20 AM
Słabiutko miałem, bo jakieś 150 : 85.

Hero : Sniper (którym wcale nie jest tak latwo last hitowac jak sie niektórym wydaje).

Gra : Priv z 2a

Staty : Nie pamiętam, ale kilka razy zginąłem, bo byłem ich pierwszym celem ;) Ale godlike chyba zrobiłem, poprzez imba farme.

Itemy : PT, Desolator, buriza i coś tam jeszcze było (chyba 2 writh bands).

Moj team : > ich team

Byłem z jakiro na midzie, ale i tak wyfarmiłem swoje. Do tego trzeba dodać niezapomniany płacz przeciwników, że deaniduje całą fale xD Też bym sie wkurzył, uff całe szczęście, że nie mogę grać przeciwko sobie :D

Kikusia
9th February 2009, 10:30 AM
wiecej last hitow wiecej kasy, szybszy rozwój, massowe denowanie, kolec w dupie dla przecienika bo nie ma expa i kasy,
i mozna odfarmic go calkiem :P
ale skupiajac sie na denowaniu mocnym mozna przegapic mase last hitow i tu pułapka ;P


tez sie nad tym zastanawialem :P wg mnie wazniejszy jest last hit niz deny ale najlepiej max last hit i max deny, ciezko ale da sie :P
nie umiem robic i jednego i drugiego jednoczesnie:) albo skupiam sie na deny co ostatnio dobrze mi idzie zwlaszcza jak mam solo linie, lub na lh.

porusze tez kwestie pula, bo nie rozumiem co to ma byc i z czym to sie je;/ Plavsha czesto to robi i wieza przez to pada. Mowie mu ze stracimy wieze a on ze to nie wazne lol, juz nie wspominajac o tym ze pchajac nagle zuwazam ze creepy z mojej strony nie ida i musze sie gwaltownie cofac co mi dosc kaplikuje sprawe.


przy okazji creep stats po ok pol godzinie grania dla Razora ok 131-39 to duzo?
bo wg mnie w chuj jak w takich grach co gramy i podniecałem sie tym ostatnio ;p
Ty to tylko umiesz grac jak jestes sam na lini, ostatnio to zauwazylam:P wtedy sie sfarmisz i latasz po bokach zabijajac:) podniecasz sie ze padaja skoro ty masz okolo 3-4 lvl wiecej od nich to zal:P aha i nie wazne czy masz sup hero czy carry chociaz jak dobrze pamietam to mowiles zeby kille zostawiac dla carry, a sup ma tylko wspomagac:)

P.S Adek a Ty to sie ukrywasz:P nawet zagrac z nami nie chcesz:)

adek
9th February 2009, 12:36 PM
nie ukrywam tylko na orgu gram :P zreszta raczej nie gram na takim poziomie jak Wy wiec nie bede sie osmieszal

taka szybko gra. odrazu atak i po sprawie. chociaz moje staty slabiutkie

Ziutek
9th February 2009, 03:41 PM
z tego co widac zle ci nie idzie :P wiec zapraszamy wieczorkiem:P

Ludwiczek
9th February 2009, 04:56 PM
slaby team to po dupsku dostalismy ale gralo sie fajnie hehe
aa xant1on to ja :)

Gra goblinem.
Dziwne itemki imo jak dla goblina, ale kille widze byly ;p
Ja raczej, BoT, eul/hex, malvid moze nawet skadi/shiva?

Ja jak dorwe terroryste to kocham kamikaze robic xD
potrafi to wkurwic ^.^

Gra lucyferem.
Tez dziwne itemki ;p, po co 2 stygiany w teamie?
ja bym chyba poszedl w hp, majac w teamie nevermora i brał wszystko na siebie: pt, serce, assalut, serce

mozna bfury/radi do farmienia ale nie lubie tego, lucyfer i tam ma dobry farming bez tego, a hp by sie przydało,



nie ukrywam tylko na orgu gram :P zreszta raczej nie gram na takim poziomie jak Wy wiec nie bede sie osmieszal


^.^ Adek, przecież tu u nas noob na noobie, zeby daleko nie szukac... uber! kika! szpon! mimi! ziutki! :P nawet ja czasem przykozacze xD

Jakie ośmieszanie? ty jesteś "nasz", "swój" :D przygarniemy cie i wesprzemy :P i nie damy zrobić krzywdy :)
A smiech czy zniewaga przeciwnika skończy się rozgrzanym hookiem w jego dupsku i podniecającym krzykiem, yeahaha fresz miit :D

po za tym pokaz mi ekipe, która ma sympatyczne i jednocześnie potrafiące dogryźć 2 laseczki (Monia, miimii) w teamie :p i dalej ownuje :)

pamietaj ze zawsze jesteś mile widziany, tylko mow ze ty to ty, bo wiesz ze ze mną czasem są jazdy xD, zwłaszcza jak kogoś nie znam,
i jak Kikusi nie idzie uspakajanie i panowanie nade mną :P




porusze tez kwestie pula, bo nie rozumiem co to ma byc i z czym to sie je;/ Plavsha czesto to robi i wieza przez to pada. Mowie mu ze stracimy wieze a on ze to nie wazne lol, juz nie wspominajac o tym ze pchajac nagle zuwazam ze creepy z mojej strony nie ida i musze sie gwaltownie cofac co mi dosc kaplikuje sprawe.


Plavsha zna sie na rzeczy, blokoawnie creepow, i wciąganie ich w las (do neutrali), czy zmiana ich scieżek to nazwijmy to zaawansowana technika :)
przydaje sie bardzo przy jungligu (farmieniu w lesie od poczatku gry)

.... dopisze reszte jak zjem frytki ;p

jeszcze jem ale napisze:
poprawne hamowanie, wciaganie creepow, daje ci sporą przewage, ponieważ, np jungler moze farmic w lesie i creepy mu pomagają,
Jezeli stoisz na lini, to nie przejmuj sie wieżą.. najwyżej ją zdenujesz :)
a to ze nie ma creepow, lub idą opoznione daje ci ta przewage , ze nie wysuwasz sie do przodu, nie pchasz, CZYLI nie narazasz na zgon, łatwe gangi,
tylko spokjnie sobie last hitujesz i denujsz pod osłoną wlasnej wiezy, a ze ona szybciej padnie? to CO? wazne zeby ja zdenowac, i nie ginac, tylko crepowac :)

cent, terrorblade, rexar, arachnia, naix, chen, lycan, bristle, czasem axe, wolą posiedziec w lesie wspierane swoimi creepami i sztuczkami z respawnem neutrali
niz meczyc sie na lini :)

Oczwyście na każdą technikę jest anty technika. np na jugnling, wardowanie, i rajdy w las szukajac dogorywajacego junglera krzyczącego MAPHAP MAPHACK xD
lub staranie się pchnać i wygrac zanim taki sie spasie, ale wprawny jungler nie potrzebuje duzo czasu...

Osobiście nienawidzę i nie stosuję tej techniki bo uważam ją za glupią... gra nie bazuje na tym jak kto gra tylko czy jungler sie spasie czy nie...
dla mnie gra to nie farmienie, tylko kombosy, pure skill i pchanie ;p

Kikusia
9th February 2009, 06:52 PM
przecież tu u nas noob na noobie, zeby daleko nie szukac... uber! kika! szpon! mimi! ziutki!
omg wymieniles mnie po Uberze to wielki sukces:P czuje sie jakbym wygrala w totka:P

Ziutek
9th February 2009, 07:37 PM
omg wymieniles mnie po Uberze to wielki sukces:P czuje sie jakbym wygrala w totka:P

nie nie :P "ostatni beda pierwszymi"

niech ten serw w koncu zacznie dzialac, trzeba nam nowy material do dyskusji :P

adek
9th February 2009, 09:09 PM
Gra goblinem.
Dziwne itemki imo jak dla goblina, ale kille widze byly ;p
Ja raczej, BoT, eul/hex, malvid moze nawet skadi/shiva?

Ja jak dorwe terroryste to kocham kamikaze robic xD
potrafi to wkurwic ^.^

Gra lucyferem.
Tez dziwne itemki ;p, po co 2 stygiany w teamie?
ja bym chyba poszedl w hp, majac w teamie nevermora i brał wszystko na siebie: pt, serce, assalut, serce

mozna bfury/radi do farmienia ale nie lubie tego, lucyfer i tam ma dobry farming bez tego, a hp by sie przydało,


gram od niedawna i nie wiem jakie itemki sa dobre dla kogo itp itd. nie znam sie jeszcze co do kogo pasuje dlatego taki dobor. na orgu na grach nie wiadomo nigdy na kogo sie trafi czy noob czy pro i nie ma co liczyc bardzo na team game wiec itemki trzeba jednak indywidulanie dobierac sobie. nie tak jak Wy macie juz team zlozony z wlasnych ludzi i kazdy wie co ma robic :)

a lucyferke zaczalem grac od wczoraj i nie powiem bardzo fajnie mi sie nim gra. podoba mi sie i zostane przy nim przez dluzsza chwilke.


Gra goblinem.
^.^ Adek, przecież tu u nas noob na noobie, zeby daleko nie szukac... uber! kika! szpon! mimi! ziutki! :P nawet ja czasem przykozacze xD

Jakie ośmieszanie? ty jesteś "nasz", "swój" :D przygarniemy cie i wesprzemy :P i nie damy zrobić krzywdy :)
A smiech czy zniewaga przeciwnika skończy się rozgrzanym hookiem w jego dupsku i podniecającym krzykiem, yeahaha fresz miit :D

po za tym pokaz mi ekipe, która ma sympatyczne i jednocześnie potrafiące dogryźć 2 laseczki (Monia, miimii) w teamie :p i dalej ownuje :)

pamietaj ze zawsze jesteś mile widziany, tylko mow ze ty to ty, bo wiesz ze ze mną czasem są jazdy xD, zwłaszcza jak kogoś nie znam,
i jak Kikusi nie idzie uspakajanie i panowanie nade mną :P


awww normalnie az sie zaczerwienilem. potrenie troche jeszcze na orgu zrobie reinstalke w3 i wbije sie do Was na xpama zeby pograc z Wami troche. poducze sie przy Was i bedzie dobrze. jak fajnie jest byc 'swoim' xD

Uber_pwnT
10th February 2009, 12:12 AM
Ciesze się, że wymieniłeś mnie pierwszego :*

Kikusia
10th February 2009, 09:40 AM
Ciesze się, że wymieniłeś mnie pierwszego :*

nie nie :P "ostatni beda pierwszymi"
nie zrozumieliscie sensu jego wypowiedzi:P pozwolcie ze was oswiece^.^

^.^ Adek, przecież tu u nas noob na noobie, zeby daleko nie szukac... uber! kika! szpon! mimi! ziutki! :P
noob na noobie, i wymienia pierwszego Ubera czyli najwiekszego nooba^^ potem ja itd:P wymienil mnie na drugim miejscu czyli nie tak zle:) a Ty Ziutku sie ciesz^^

Kikusia
10th February 2009, 10:29 AM
Kokoteam znowu rzadzi:P mialam juz nie grac wtedy ale ciesze sie z dalismy rade chociaz na poczatku na to nie wygladalo:)
oczywiscie kokoboys sie spisali i jestem dumna z nich:)

Uber_pwnT
10th February 2009, 10:35 AM
Wygraliśmy grę nie do wygrania ;)
Wszystko wina przeciwnego teamu, bo zamiast się bawić to mógł pushować. Tracenie gema też nie było dla nich stabilizacją finansową. Kupili go chyba z 5 razy. 5 x 750 = 3750

Ziuta, zrób coś z laptopem ;)

Ziutek
10th February 2009, 12:25 PM
ja ta gre do udanych w moim wykonaniu zaliczyc nie moge :P ale liczyc sie koncowy sukces:P musze pocwiczyc ten manewr na lapku bo nie mam tu osobnego numlocka :P

Ludwiczek
10th February 2009, 10:10 PM
Kokoteam znowu rzadzi:P mialam juz nie grac wtedy ale ciesze sie z dalismy rade chociaz na poczatku na to nie wygladalo:)
oczywiscie kokoboys sie spisali i jestem dumna z nich:)

co to za kokoteam bez glównego koguta xD

nie widzialem jeszcze repa, ale zapowiada sie ciekawie.... ^.^

34m 36s [Hero Kill] : czad23 (3-3) has been killed by Monia (5-2).
34m 45s [Tower Kill] : The second middle Scourge tower has been killed by The Sentinel.
34m 53s [Allies] Monia: b
35m 14s [Allies] Monia: teraz to moga mnie w pipke pocalowac
35m 20s [Allies] -[SaH]-Ziutek: :D
35m 24s [Allies] Uber_pwn: moga

OmegaPL
10th February 2009, 10:18 PM
az chyba zacze grac w dote ;) ktos mi wytlumaczy podstawy? ;) bo na orgu ostatnio wieczorkami sobie gram, ale w inne gierki. Np castle fight, ale juz mi sie znudzil :) a tyle dot jest ze moze i ja zaczne choc, kiedys raz zagralem i mi sie nie podobalo :P ale musze sie przekonac, bo gra ze znajomymi... ;) hehe :) wiec mowcie o co chodzi :D

adek
10th February 2009, 10:56 PM
macie kolejnego ss. fajnie sie gralo. team dobry wiec niezle. przynajmiej teamwork byl i mozna bylo liczyc na innych

dota jest tylko jedna - reszta to podrobki Omega :p

Ludwiczek
10th February 2009, 11:00 PM
Omega proponuje zacząć od tego topica, jest tam sporo linkow i info

http://eurobattle.net/showthread.php?t=72012

Ziutek
10th February 2009, 11:25 PM
Adek dobra gra tylko cs slaby :P cwicz last hity, i gry sie beda szybko konczyc :P

adek
10th February 2009, 11:31 PM
Adek dobra gra tylko cs slaby :P cwicz last hity, i gry sie beda szybko konczyc :P

wlasnie teraz chcem sie skupic na konkretnym deny zebyb odciac rywala od farmienia a do tego last hity. powinno wtedy byc dobrze :)

btw lepiej z itemkami cos juz ?

Korozja
10th February 2009, 11:40 PM
do syrenki lepiej bylo walnac butterfly'a bo krytyki ma fabrycznie. ale kazdy moze mowic swoje ;d

Ziutek
10th February 2009, 11:41 PM
itemki wzorowe, przybajmniej wg mnie, bo tez zawsze te robie.

jak w difussalu skacza sie ladunki to jeszcze mante skladam:P

widac ze mocny z ciebie zawodnik, zapraszamy wieczorem :D:D

adek
10th February 2009, 11:47 PM
no wlasnie zalozenie bylo zeby mante zrobic ale juz nie zdazylem :P

mocny zawodnik haha n00b i tyle :P
a tak szczerze zrobie reinstala w3 i pogram z Wami wtedy na xpamie :)

OmegaPL
11th February 2009, 01:04 AM
moja druga gra w dote :D lol :) ejj.. co robi ten Purge? najwyzszy czar u medusy? bo tylko spowalnial przeciwnika i nic wiecej, a jest tam napisane ze daje duzo dmg, a nic nie zadawal

Ziutek
11th February 2009, 01:35 AM
zadaje 1000 obrazen przywolanym jednostkom

dobrze spowalnia i zabiera bonusy lub negatywne czary

np biegnie ktos na ciebie z dd rzucasz nie niego purge i juz nie ma dd, tak samo jak ktos rzucil na ciebie jakis negatywny czar np ulti venomancera dajesz na siebie purge i juz nie masz

adek
11th February 2009, 10:10 AM
meduska fajna postac. mozna z niej zrobic niezlego killera :)

3/6/8 widze zle nie bylo :)

Uber_pwnT
11th February 2009, 11:05 AM
Ostatnio na hostbocie nią sciorałem wszystkich, ale i tak przegraliśmy. Niestety, jak się ma randomy z "a" w teamie to musiało tak być. Ludwiczkaus, przeniosłem ten post, równie dobrze sam mogłeś to zrobić lolku, wystarczy kliknąć "edit" i przekopiować wszystko. Pozdro.

adek
11th February 2009, 11:16 AM
medusa fajnie szybko mozna wykonczyc i wszechstronna jest

a tutaj gra sprzed 5 min. chcialem sobie kunkke sprobowac bo jakos nigdy nie mialem okazji nim grac :)

Kikusia
11th February 2009, 11:23 AM
ładnie:)
lubie miec kunkke w team, dobry tank i ma niezle dps. Poza tym do przeszkadzania przeciwnikowi sie nadaje jak nikt:P

adek
11th February 2009, 11:40 AM
Poza tym do przeszkadzania przeciwnikowi sie nadaje jak nikt:P

a w szczegolnosci marks + torrent :) niezle combo i niezle denerwujace

Ziutek
11th February 2009, 12:23 PM
ja bym odradzal granie em :P za szybko wpada kasa, i nawet jak sie jest odfarmionym to mozna cos sklecic, normalnie w 38 minut nie zrobisz takich itemow :P

Wieczor
11th February 2009, 01:12 PM
Jak patrzę te ssy to widzę, że gry nie są na dobrym poziomie, ponieważ jest imbalance, dużo jest słabych graczy, którzy są TYLKO I WYŁĄCZNIE kulą u nogi, feedują i psują grę. Za duże odchylenie w skillu u poszczególnych graczy, nie lubię tak grać, no chyba, że 40kili robi komuś frajdę ( mi robi ), ale na jakiś szał "dobra gra" nie ma co liczyć wg. mnie za bardzo.
/pzdr

adek
11th February 2009, 01:34 PM
Jak patrzę te ssy to widzę, że gry nie są na dobrym poziomie, ponieważ jest imbalance, dużo jest słabych graczy, którzy są TYLKO I WYŁĄCZNIE kulą u nogi, feedują i psują grę. Za duże odchylenie w skillu u poszczególnych graczy, nie lubię tak grać, no chyba, że 40kili robi komuś frajdę ( mi robi ), ale na jakiś szał "dobra gra" nie ma co liczyć wg. mnie za bardzo.
/pzdr

no nigdy nie wiadomo z kim sie gra dopoki sie gra nie rozpocznie wiec ciezko wyczuc czy ktos jest pro czy nie. a poziom jest naprawde zroznicowany zreszta jak w kazda gre.

Uber_pwnT
11th February 2009, 04:47 PM
Ja tam wiem najczęściej z kim gram, jest na to prosty sposób, gram same privy. Nie lubię grać ze słabszymi od siebie, wole wyzwania i satysfakcję z wygranej lub dobrej akcji.

Ludwiczek
11th February 2009, 08:59 PM
ejj.. co robi ten Purge? najwyzszy czar u medusy?
nie chce mi sie sprawdzać czy aktulane ale zobacz tutaj:

Guide to Purge, Including a list of buffs/debuffs Purge affects
http://eurobattle.net/showthread.php?t=71531

Podjerzewam ze Englisz znasz w miare, mozesz tu pogrzebać:
http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=417

malo jest ale zawsze cos, jak chcesz wiecej to polecam oryginalne forum doty:
http://forums.dota-allstars.com/index.php?showforum=222
i dzial strategy, kiedys tam namiętnie zaglądałem... kiedyś :P



Jak patrzę te ssy to widzę, że gry nie są na dobrym poziomie, ponieważ jest imbalance, dużo jest słabych graczy, którzy są TYLKO I WYŁĄCZNIE kulą u nogi, feedują i psują grę. Za duże odchylenie w skillu u poszczególnych graczy

xD i pojechane :P
Nie patrz tak całkiem pro, na te gry, przeciez to nie DI, SS czy jakies high lvl roomy lub spolecznosci, to są gierki, które gramy dla frajdy, dla wyżycia sie i zabawy, a nie zeby w stresie, liczyc kazdy 1mm AoE, kazdego creepka czy neurala i banowac za brak pulla, bloku, czy czasem noobskie itemki :P

Na granie wyważone 5v5 na najwyzszym poziomie nie mam nerwow,
i nie mowie tu o privach, bo wieszkosc z nich, czy ew hostbota i innych kanałow, czesto jest bardziej zalosna niz puby.. w pubach przynajniej nie w każdej grze farmi 5 carry w lesie :)
privy na xpamie, wygldaja tak: kto więcej wyfarmi, a najsmieszniejsze ze czesto graja tam ludzie ktorzy POWINNI znac role herosow, i umiec poza farmieniem
chociaz troche grac.. pchac/gangowac i konczyc gre kiedy jest czas



no nigdy nie wiadomo z kim sie gra dopoki sie gra nie rozpocznie wiec ciezko wyczuc czy ktos jest pro czy nie.
czasem bardzo latwo juz po paru rzutach okiem ocenić skilla graczy, patrzac na: pick, ustawienie na liniach, czy blokuja i czy autoatak czy lh/deny,
do tego dochodzi poruszanie sie po mapie no i bym zapomniał... ITEMKI startowe, bardzo wazna rzecz

na ogol tak jest, ale nie zawsze sie sprawdza, jak np w naszej grze, TITO, voucher z #SS :) wzial aistuhe i biegał 50 min bez itemkow, mial tylko boots :)
a pozniej zrobił chyba 2 serca... :P
po prostu czasem ktos moze sie bawic czy robic jaja lub eksperytmnowac, ale na ogol skila mozna wyczuc latwo

OmegaPL
11th February 2009, 09:05 PM
co znaczy gangowac? ;]

Ludwiczek
11th February 2009, 09:10 PM
gang, to po prostu atak z zaskoczenia waszym herosami na wrogiego herosa, herosow,

hmm glupio to brzmi, po prostu wasza banda np ktos z mida lub boku, leci na inna linie i z nienacka napada np 3v1 4v2, lub robi rajdy po lasach,

np, masz linie 2-1-2 vs 2-1-2

grasz sobie spokojnie 15 min a tu nagle z krzakow stun poszedl,
i 3 wrogow cie otacza :) giniesz, rozpieszchną sie lub pchają

taki napad z zaskoczenia "waszymi" na "nich" lub konkretny cel,
najczesciej ganguje sie zeby zrobic szybki push, lub zeby oslabic carry herosa wroga,

gosc z mida moze latac na boki i ganogwac (runy bardzo pomoagają przy okazji)
tak samo goscie np z dolu, mogą "przerwać" :D wyrowana walke na midzie

zeby unikac gangow, musisz uwaznie sledzic minimape, znac teren, nie oddalac sie od wiezy, nie pchac samemu,
no i przedewsyskim pisać MISS, jak nie ma twojego przeicnika na lini... i patrzec na missy od towich ziomkow :)

Ludwiczek
11th February 2009, 09:20 PM
Ja tam wiem najczęściej z kim gram, jest na to prosty sposób, gram same privy.

oj dajcie spokuj z tymi privami..
na prawde, powiadam wam... o wiele ciezej zagrac dobrego priva niz puba
:) przymanjmniej w moim przypadku.

W pubie po prostu, kopanie tych co poganiają, glupich nickow, banlista
i mozna zagrac cos na poziomie, czasem imba gry

a privy takie jak widzilem? banda znajomych o skilach od 0.1 do 100000
i co mnie najbardziej wkruwia, faming BEZ SENSU, bo farmic mozna z sensem tez :P
brak pchania, wydluzanie gier zeby farmic i nabijac kile, gry nudzą i czesto ci farmiący
przez swoja glupote przegrywają ;p


Nie lubię grać ze słabszymi od siebie,
xD na szczescie niewielu jest slabszych od ciebie ^.^ :noob:
wiec mozesz spokojnie grac :P



Ostatnio na hostbocie nią sciorałem wszystkich, ale i tak przegraliśmy.
na hostbocie, poziom bez szału... i gra tam wielu noobkow lub maphackow (na pewno 1 kojarze co dostał w ss perma bana z maphack)
grywa tam sobie z wami jak chce :P)

czasem jak ktos aplikuje do ss i mowia ze sie nie nadaje i ma pocwiczyc a gosc sie upiera i chce lepsze gry niz puby, to odsylaja na
hostbota :), to takie #SS 3ciej kategori ;p



Ludwiczkaus, przeniosłem ten post, równie dobrze sam mogłeś to zrobić lolku, wystarczy kliknąć "edit" i przekopiować wszystko.
lol to zes dojebal ;p. nie umiesz nawet posta przenies poprawnie jak mod :)

masz szczescie ze mam do ciebie słabosc bo bym cie zdemodował, czy zdemontował czy cos ;D

porównam to tak:
chcialem sie z tobą bzykać, a ty zwaliłeś mi ręką :D
rozumiesz moje homeryckie porównanie?

...tak to ja sobie sam moge zrobić :P

Chodziło mi o to ŻEBYŚ przeniósł calego posta tak jak był, z zalacznikami itp,
a ty pogubiles sie -_-

adek
11th February 2009, 09:44 PM
no tak ale mi chodzi zanim odaplisz gre i widzisz tylko nicki wiec nie wiesz czy z ludzie z ktorymi za chwile bedziesz gral sa pro czy nie.

gang fajna sprawa hehe. jezeli jeszcze sa do tego w miare dobrzi ludzie bo i bywaly na pubach takie gangi ze wpada 4v1 a z tego 2 pada a 2 ucieka xD to sa dopiero gangi xD

Ludwiczek
11th February 2009, 09:52 PM
przed grą tez duzo widać, patrzysz na nicki, na to czy cie poganiają czy nie, przeciągasz start i pigujesz, patrzysz czy nei spamują czy dalej nie poganiaja :)

kickujesz stupid nicki i number nicki, sloterow co proszą o sloty,
spamerow, i tych co poganiaja i juz masz sporą filtrację ;p

Ludwiczek
11th February 2009, 09:56 PM
hahaha, zaraz wrzuce repka z gry

Ludwiczek+Monia+.69. :D MONIA VLADIMIR FTW

To co Kikusia tam odwaliła to o mało sie nie posikaliśmy ze śmiechu :P

zeby wspomoc nasz team visażem, czyli zeusa, raste,razora zrobia ... VLADIMIRA xD... she pro! ^.^ :*
pozniej z nerwow kupiła rapier :P

*Vladimir daje lifesteal aure, dla meele herosow :D a u nas ranged all xD

zaraz zedytuje tego posta

-ap 4v5 bo kickanlem veno dla "balansu" :D

byli pewni ze nas przejadą w mid/late game, ale sie troche wyruchali :P
kto by pomyslal ze taki teamplay mamy ;p
zeus+rasta+razor+visage vs venge, axe, shaker , riki i elektryczna panda

chatlog:
-01m 31s [Allies] Ludwiczek: graj tak zeby mi bryknał a zebys ty byla cala mokra
(.)
22m 00s [All] [RrRX]_Marac: we anyway will win this one
22m 04s [All] .69.: sure you will
(.)
24m 22s [Allies] .69.: monika
24m 24s [Allies] .69.: baby
24m 27s [Allies] Monia: ?
24m 27s [Allies] .69.: u are not melee hero
24m 28s [Allies] .69.: :)
24m 30s [Allies] Ludwiczek: xD
24m 35s [Allies] Monia: that wor the rest
24m 38s [Allies] Monia: for*
24m 38s [Allies] Ludwiczek: rotfl
24m 41s [Allies] .69.: we dont have
24m 41s [Allies] .69.: rest
24m 42s [Allies] .69.: :D
24m 43s [Allies] .69.: all range
24m 44s [Allies] Ludwiczek: xD
24m 44s [Allies] .69.: :D
24m 46s [Allies] Ludwiczek: ^^
24m 50s [Allies] Monia: omg
24m 50s [Allies] .69.: haha what a noob^^
24m 50s [Allies] Ludwiczek: epic fail
24m 52s [Allies] Ludwiczek: xD
24m 53s [Allies] .69.: yeah
24m 54s [Allies] .69.: :D
24m 57s [Allies] .69.: save replays pls
24m 58s [Allies] Monia: i thought we have meele:
24m 59s [Allies] Ludwiczek: :D
24m 59s [Allies] .69.: and post this
25m 00s [Allies] Monia: :)
25m 01s [Allies] .69.: on forum
(.)
ooo i tutaj styl grania Z PRIVÓW 2a :D:
41m 08s [Allies] .69.: don't farm now when 5 are dead
41m 10s [Allies] Monia: let mi have some fun:)

http://www.dota-allstars.com/replay/95605/index.html
.

Ziutek
11th February 2009, 10:02 PM
"sloterow co proszą o sloty"


czemu sloterow ?? my gramy jako zgrana druzyna, jak ktos prosi zeby weszli jego koledzy to mozna sie spodziewac dobrej gry

Ludwiczek
11th February 2009, 10:12 PM
my nie wyjdziemy :P z tamtch zabijesz 1, wyjdzie 3ch...
do tego czesto przez sloterow gry sa niewidoczne i trzeba rmk robic :)

ale jak widac ze ktos nie glupi i ogarnia to czasme sloterow zostawiay :)

żaluj lepiej ziutku ze nie grales z namni :P
Gdyby nie moj pro rasta faka man, to moglby byc krucho :P
fajnie axe dojebalem w 9 min chyba :P

ps. dawno nie gralem rastą i nie moglem itemkow sobie dobrac, ale nie bylo tragicznie ;p rasta ma mase dobrych buildow
i zalezy mocno od stylu grania, ten co zrobilem imo ok

ps. zanim napiszecie ze malo czy slabe, to po prostu wiecej mi nie trzeba bylo, a popatrzcie na gold... 6300 :D
ale po co cofac? do sklepu? dofarmiac sie? trzeba pchac i konczyc, a i tak wyszli tamci i autoend :P

kiedys lubialem necro 3 na rascie, ale teraz nie chce mi sie tyle klikac ;p

adek
11th February 2009, 10:36 PM
no ladnie ladnie nie ma co. gra widze ciekawa. sami ranged vs reszta hehe. zabawnie musialo byc. zaraz repka zlookam.

a monia own3d XD

Ziutek
11th February 2009, 10:41 PM
patrzac po statach przeciwnicy nie ogarniali:P wiec w sumie nie ma sie czym chwalic :P raz w zyciu udalo mi sie zagrac dote, gdzie koncowe staty byly mniej wiecej 12:11. malo killi tylko efektywne taktyczne granie :P

Kikusia
12th February 2009, 11:25 AM
Ludwiczek+Monia+.69. MONIA VLADIMIR FTW
mowilam ze sie pomylilam:P myslalam ze mamy meele hero ffs:) przeciez mi ls jest nie potrzebny mam skilla od tego:) cos mi sie pokrecilo dlatego ten item zlozylam, ale potem wyskoczylam z rapierem wiec :P

41m 08s [Allies] .69.: don't farm now when 5 are dead
41m 10s [Allies] Monia: let mi have some fun
Plavsha byl zly bo dziewczyna jest lepsza od niego i on na koniec akcji najczesciej gryzl ziemie:P

potem pokazalam klase vouchera i siekalam ich jak chcialam:)


czemu sloterow ?? my gramy jako zgrana druzyna, jak ktos prosi zeby weszli jego koledzy to mozna sie spodziewac dobrej gry
popieram, jak ktos chce sloty dla kolegow to zapowiada sie ciekawie, razniej grac ze znajomymi i przyjemniej, a co za tym idzie takie osoby zagraja dobrze:)

Ludwiczek
12th February 2009, 04:27 PM
mowilam ze sie pomylilam:P myslalam ze mamy meele hero ffs:) (.)cos mi sie pokrecilo
Jedyne sensowne wytłumaczenie jest takie, że byłaś tak podniecona, że grasz z tym ludwiczkiem ^.^,
i że wyczynia rastą rzeczy, których nie widziałaś nawet w telewizji xD
to mogło ci troche zawrócić w głowie, ale rozumiem cie, znam to... wszystkie moje fanki tak mają :p



Plavsha byl zly bo dziewczyna jest lepsza od niego i on na koniec akcji najczesciej gryzl ziemie:P

Nie.. plavsha myslal jak pro, czyli jak ja :P
tzn, nie jebiemy sie i nie przeciągamy, jest okazja 5 dead, to....
PCHAMYYYYY! :) chociaz troche, czy wy nigdy tego nie zrozumiecie???
zawsze trzeba dokładac do gry kolejne 20-30-40 minut czasem 50 zeby sie "pobawić" ?? -_-



popieram, jak ktos chce sloty dla kolegow to zapowiada sie ciekawie, razniej grac ze znajomymi i przyjemniej, a co za tym idzie takie osoby zagraja dobrze:)
jezeli wyczuwam pro, ktory prosi grzecznie i nie pogania, to czasem daje.

Zapowiada się ciekawie?
Bo bedzie 3 kumpli, ludwiczek zabije najsliniejszego i player 1 left the game.. a po paru sekundach player 2 i player 3 ;p?

Ziutek
12th February 2009, 07:49 PM
Bo bedzie 3 kumpli, ludwiczek zabije najsliniejszego i player 1 left the game.. a po paru sekundach player 2 i player 3 ;p?

heh jezeli tak sie stanie to Ludwiczek noob host, bo sprawdzil pingi, nikt go nie poganial, wpuscil slotera, uznal ze pro, a jednak wyszli :P

Ludwiczek
13th February 2009, 12:10 AM
taa...

btw, z dzisiaj screen, krótko i na temat:
my little imbalanced pudge the butcha :P

hehe, 22 min, i po co itemki ;p? po co farmic?

boots, bootla i bracer... ot co... i można świat zawojować ^.^

...oczywiście z "małą" pomocą gracza pseudonim artystyczny Monia (Kikusia) :P

Ziutek
13th February 2009, 06:33 PM
smierdzi mi to stealem :P repa zapodaj :P

Moskit
13th February 2009, 08:55 PM
pudge kosi ;p ale noob team robi swoje

Ludwiczek
14th February 2009, 12:52 AM
double kill to normalka, co innego podwójny tripple kill :P
takie cos udało mi sie pudzem w normalnej grze moze ze 2-3 razy

itemki ok, ja ostatnio skladam phase bots/bot jeszcze
i zamiast serca 2go, dalbym assauta a pozniej serce 2gie

dobrze jest nosic przy sobie portal (jak nie masz jszfe bot, lub jak docelowo robisz phase boots)
wardy i pare tangosow

Moskit
14th February 2009, 11:51 AM
assault dla pudga ? nigdy sie nie spotkalem ;p niestety to byl easy mode i kasa wpadala jak szalona, a ze w late game pudge nie zaskakuje to void nas roztrzaskal :P najlepsi sa tacy co po smierci odrazu wychodza :)zazwyczaj nie mozna zagrac do konca :p

Kikusia
14th February 2009, 12:20 PM
double kill to normalka, co innego podwójny tripple kill :P
takie cos udało mi sie pudzem w normalnej grze moze ze 2-3 razy

itemki ok, ja ostatnio skladam phase bots/bot jeszcze
i zamiast serca 2go, dalbym assauta a pozniej serce 2gie

dobrze jest nosic przy sobie portal (jak nie masz jszfe bot, lub jak docelowo robisz phase boots)
wardy i pare tangosow
serca?:P w zyciu serca u ciebie pudgem nie widzialam:P
itemki dla pudga: bot, hod, assault sie zgodze chociaz tez nie widzialam:) +tangi

smierdzi mi to stealem :P repa zapodaj :P
Ziutek caly team sie rzucil na te kille ale Ludi stal w srodku i all wpadlo dla Niego:)

Ziutek
14th February 2009, 01:45 PM
Ponad dwa tygodnie nie przegralem gry, no i stalo sie 13stego :P

ale i tak dalem z siebie wszystko :P

Ludwiczek
14th February 2009, 04:57 PM
assault dla pudga ? nigdy sie nie spotkalem ;p

Oczywiście, że dla pudza, armor i attak speed i aury teamowe.

Jak masz dobre micro, to dla pudza mozesz też necro3,

Jak team nie ma disabli czy stunów, a gracie vs jakis spasiony prze chuj,
to hex lub eul, tez daje rade ;p



serca?:P w zyciu serca u ciebie pudgem nie widzialam:P
dawnej jak nie byłem hook master ;p, to szedłem w mass hp i armor, PODCZAS gdy moj team, głównie SUPPORT,
wardował mape i miał disable, i BoT, czy portale do kontroli mapy

obecnie... gdy jestem w stanie pudzem z boots+bootle+hood+swoje wardy, portale i tangosy ... ugrać po 18-0 24-1 i wygrac szybko gre
nie patrząc na cs, kase, itemki i hp.. to bardzo rzadko udaje sie złożyć serce lub serce+assalut

mnostwo kasy wydaje na wardy, tangosy, portale, no i ew BoT, hex, eul,

gydbyscie mi wardowali mape i sam nie musialbym teleportowac sie 1000x w grze, i zamiast bawic sie hoookiem, skupił sie na -cs i farmieniu,
to serce i asalut sa do zrobienia szybko :)


dla mnie wiekszosc gier pudzem konczy sie na butach, butelce i hoodzie :)

Moskit
14th February 2009, 06:51 PM
smiesznie sie gralo :D ogolnie cs slaby ale od 6 lvl biegalem po calej mapie :p
zaczalem na midzie vs trax, po wbiciu killing spree juz tylko biegalem po liniach :P

Ziutek
14th February 2009, 07:25 PM
trax nie wie na czym ta gra polega :P


Jak na dzis kokolisted>safelisted

:P

Kikusia
15th February 2009, 01:46 AM
kokolisted players gora
Raptor moze jest ss ale to noob, smurf tez:P

Ludwiczek
15th February 2009, 02:13 AM
hehe, porządizlimy za sprawą Ziutka, który wzniosł sie na wyżyny skila ;p
w związku z tym, moża oficjalnie potwierdzić plotki ostatnich dni...

Ziutek kokolist request

!support 1/3

i think he is enought for kokolist, nice and mannered player
miimii

!support 2/3

ziutek is imba! almost as good as our master ludwiczek! last game he did nice job! ;D
Monia


hmm, im not sure.. but i will give you a chance... welcome in kokolist!
Ludwiczek

!support 3/3

Vouched.

Kikusia
15th February 2009, 10:19 AM
haha:P ale musze cos poprawic:)

!support 2/3

ziutek is imba! almost as good as our master ludwiczek! last game he did nice job! ;D
Monia
!support 2/3

ziutek is imba! almost as good as Monia! last game he did nice job! ;D
Monia

Ziutek
15th February 2009, 12:06 PM
heh milo :D

przed rozpoczeciem gry Smurf napisal, ze sa dwa nooby w sentinelach. Nie zna mnie i Korozji wiec pewnie mowil o nas :P Pojechal mi po ambicji i pomyslalem ja ci k**** pokaze nooba :P

cala druzyna sie spisala :P

Ludwiczek
15th February 2009, 12:17 PM
heh milo :D
cala druzyna sie spisala :P

I to jest właśnie dojrzałość i skromność gracza z kokolist ;p

ownował wszystkich i staty nabijał, ale nie puszy sie i nie podnieca ze innni feed a on own, tylo wie i docenia kto robił na kile które on
tak ładnie wykańczał :)

:beer:

szkoda ze przez samym koncem naszego zwyciestawa war3.exe error wyskoczył :/.
A moze to smurf jakiego hacka zapodał :P

Gościnnie zagrał u nas Marshall :)
Nawet w miare mu szło, ale bez szału... ;p

Monia też dawała rade invokerem.
Widać ze bardzo go lubi, dla mnie to dziwak, ale w rekach moni nabiera kształtu i przydatności dla teamu :)


Moskit w tej grze pudzem (ostatni screen co dales), widze nakillował troche :P
Nooby bo nooby, ale ponad 30kills pudzem zawsze robi wrazenie :)
Ale jak zwykle musze sie czepić... 2 hoody? i 2 messery? ;p

Tayschrenn
15th February 2009, 12:49 PM
Oczywiście, że dla pudza, armor i attak speed i aury teamowe.

Dla Pudge'a polecam Shive zamiast assaulta.

Ludwiczek
15th February 2009, 01:08 PM
Kogo my tu mamy :)
Widzę, ze zajrzałeś do PL sekcji i od razu krótka i trafna uwaga :P
Shiva brzmi nieźle - armor, aura, i mana.

Raz chyba próbowałem (wziałem z qutiera xD) ale gra sie kończyła więc nie mogłem za dużo potestować,
tak jak mowie wiekoszc gier konczy sie po kupieniu bootli i hooda.

tay.... poradz, BoT vs Phase dla pudza -.- ? (pt odpada w przedbiegach ofc)
Ja zawsze BoT, nie lubie nowych itemkow i nie uzywam ich dlugo po wejsciu, ale te phase sprobowałem za namową Myersa i wydaja sie swietne :P.
tylko ze brakuje kontroli mapy teleportacja, a miescja na portale w inv nie ma za bardzo.

Ja narazie uzywam zaleznie od gry, przeciwnikow i potrzeby, ale czasami sie waham, raz gdybym nie sprzedal phase, i nie kupił w late game BoT, z ktorym zrobilem
pare kozak akcji pushowo obronnych ;p, to przegralismby fajna i ciezka gre

Tayschrenn
15th February 2009, 01:39 PM
ojoj
To zależy...

Nie często pudge ma łatwą farmę w early (przynajmniej w bardziej wymagających grach) a różnica w cenie jest spora. Warto także pamiętać, że phase boots dają nam także bonus do armora (czego nie można nie doceniać, zwłaszcza że najcześciej core itemy nie obejmują armora - bottle, buty, hood, no i zazwyczaj hot jest następny).

Bot w early/mid game też nie jest niezbędny, ms z phase jest lepszy a tp ze scrolla w zupełności nam wystarczy. A miejsce na tp w inv ZAWSZE powinno się znaleźć.

Oczywiście musisz być elastyczny, jeśli podczas gry zobaczysz, że boty dadzą nam znacznie więcej niż phase boots to je kupujesz.

Uber_pwnT
15th February 2009, 01:40 PM
Phase dla Pudziana? Oszalałes, a lane control i piękna farma na każdej z linii? Nie trzeba być Tayem, żeby takie rzeczy wiedzieć Ludi, oj musisz się jeszcze duzo ode mnie nauczyć.

Ludwiczek
15th February 2009, 01:45 PM
lol, uberku, akurat co do pudza, to hmm, oprocz taya i paru osob, nie biore zadnych uwag pod uwage :)

zreszta to co tay napisal jest ok, na phase + tp, z tym ze ja noesz mnostwo tanogosw i wardow dla zabawy ;)
wiedz z miejscem na tp krucho, zwlaszcza ze cale zycie uzywalo sie BoT wiec 1 slot zamist 1 na buty 2gi na portal

ale poprubuje shiva + phase i zobacze

ps.
tego jesze brakowało, zeby uber pouczał taya xD ^.^

Uber_pwnT
15th February 2009, 01:57 PM
Ja pouczam nawet moją mamę jak powinna mnie zrobić haha. ^.^

Tayschrenn
15th February 2009, 01:58 PM
Phase dla Pudziana? Oszalałes, a lane control i piękna farma na każdej z linii? Nie trzeba być Tayem, żeby takie rzeczy wiedzieć Ludi, oj musisz się jeszcze duzo ode mnie nauczyć.

Ofc, na pubie boty sa zawsze najlepszym itemem.
Ale w serious game pudge nie jest od tego żeby farmić. Butcher, jak tylko dobije do tego 6/7 lvl powinien non stop roamować i gangować, pozostawiając farmę carry heroes.

adek
15th February 2009, 05:06 PM
a mi jakos butch nie podchodzi. jak dopadnie to juz kill ale jakos mi nim nie idzie nigdy. moze jak potrenie hooka to moze moze :P

a co do butow to zawsze BoT :) pozyteczne

BLUE_SYSTEM
15th February 2009, 11:19 PM
Co Do pudge'a Polecam filmiki na Youtube kolesia Holy_Hex0r, gałem z nim pare razy na Dota League, i to co koleś robił to czyste czary :o

adek
16th February 2009, 09:41 AM
widzialem filmiki tego kolesia bo lookam duzo filmikow z doty na youtube. az chce sie ogladac. koles wymiata nie ma co. to jest wyskillowany pudge xD

Ludwiczek
18th February 2009, 05:45 PM
nie podniecajcie sie filmikami na youtube, gdzie z 1000000 godzin gry robi sie kompilacje 2-8 minut.. lub mniej,
uwierzcie nawet z waszych noobskich gier, przy dobrej selekcji, dobrym montazu i dobrej muzie mozna byc zrobic kozackie filmiki :)

Korozja
18th February 2009, 10:51 PM
z naszych, Ludi, naszych noobskich gier ;)

bysiek
19th February 2009, 06:47 AM
itemki dla pudga: bot, hod, assault sie zgodze chociaz tez nie widzialam +tangi

Spróbuj techniki- bloodstone bot/phase shiva serce (dwa ostatnie nie sa konieczne mozna tam wstawic assalta plus serce bądź hood plus assalta )ogólnie rzecz biorac chodzi mi o to ze pudge+bloodstone owni

Tayschrenn
19th February 2009, 01:37 PM
nie podniecajcie sie filmikami na youtube, gdzie z 1000000 godzin gry robi sie kompilacje 2-8 minut.. lub mniej,
uwierzcie nawet z waszych noobskich gier, przy dobrej selekcji, dobrym montazu i dobrej muzie mozna byc zrobic kozackie filmiki :)

Ale akurat hex0r jest świetnym graczem i warto zobaczyć/zagrać na jego pudge'a albo potme. ;)

Ludwiczek
19th February 2009, 04:28 PM
sugerujesz ze jest lepszym pudzem odemnie -_-??
:D

btw, w sekcji SS, to sie pochwaliłeś (DL div1)
ale w polskiej sekcji to juz nie łaska :p

Tayschrenn
19th February 2009, 04:40 PM
1. Moim celem było zrobienie z siebie debila a nie chwalenie sie. :P
2. Byłem pijany.
3. Me div 1 me pro

Ludwiczek
19th February 2009, 04:42 PM
czemu debila? po prostu real pro madafaka :p
ilu ludzi z tego forum gra tam :)
poza tobą i ..... mną xD ?

;)

oryginalny topic tu:
http://eurobattle.net/showthread.php?t=87142

gratulacje i powodzenia :)

http://www.dota-league.com/?section=profile&show=general&id=84410

nie masz fotki? wrzuc pare do jak wyglądacie to ci coś wybierzemy ^.^

adek
19th February 2009, 08:22 PM
nie no kazdy ma takie akcje ze good filmik mozna skleic :)

ludi Ty jestes pro od Ciebie nie ma lepszego pudza xD

Ludwiczek
19th February 2009, 08:41 PM
ludi Ty jestes pro od Ciebie nie ma lepszego pudza xD

xD i tej wersji sie trzymajmy :P

OmegaPL
19th February 2009, 08:46 PM
lubicie sobie slodzic :D

adek
19th February 2009, 11:17 PM
nie slodzenie tylko podnoszenie morali w teamie :)

Ludwiczek
27th February 2009, 12:50 AM
Gondar dmg build ;p

~ 53 min
105-119 +317 dmg

chcialem mkb zamiast cristails, ale jakos tak wyszlo ;)

Ziutek
27th February 2009, 12:57 AM
malo killow jak na takie itemy :P musze cie podszkolic jak sie gra gondarem :P

Ludwiczek
27th February 2009, 12:58 AM
kacza ze swoim rikim mi podpierdolił połowe... -_-

gondar jak gondar, chodzilo mi o dmg, malo hp, szybki atak i duzy dmg

eh... ziutek ziutek, widział ty kiedy gondara? a co dopiero wiedział jak nim grac :P ?

Ziutek
27th February 2009, 01:00 AM
zobaczymy co on na to :P shurikenem powinienes konczyc wszystkich :P

z takimi itemami to co akcje pewnie biegles do bazy :P

Ludwiczek
27th February 2009, 01:02 AM
mały koślawy riki , z blinkiem i jeszcze mantą > szuriken,

nie kloc sie z pro, ide spac, wstaje niedlugo :)

ps. co bardziej dziwi, monia invokerem i jakos bez szału... :)

Ziutek
27th February 2009, 01:05 AM
slyszalem duzo plotek o nim :P

kurde dawno nie gralem doty:/ jutro przygotujcie sie na own w moim wykonaniu :P

KaCzA
27th February 2009, 12:03 PM
mój riki wymiata ;d a ze lubię wkurzać ludwika to wszystko ja zabijałem ;d no prawie :D

Kikusia
27th February 2009, 01:31 PM
a ze lubię wkurzać ludwika
tylko uwazaj bo ta zabawa uzaleznia:)

wtedy invokerem jakos nie mialam ochoty na gre:)

Ludwiczek
28th February 2009, 01:16 PM
bardzo smieszne, podpuszczaj ludzi a pozniej kicki i bany :)

w załączniku, screen z mojej gry liszem ~13 min, 5v5, -ap

wiem ze powiecie ze latwo sie nim farmi (nova) i niezla animacja ataku,
ale ja do konca tak nie uwazam, a tak czy siak ten cs po 13 min uwazam za
zajebisty :P

13 min gry
-di (creep stats): 49-30

mystic w hmm 8-10 min? :tiphat:

gdyby nie paskudne dc, to do 16-20 minut gry, spokojnie by było:
boots, 2xbracer, mystick i point booster, a przy odrobinie polotu moze i aghaniam :D

bysiek
28th February 2009, 01:54 PM
Powiem szczerze ze jak na licha 49/30 w 13 minucie to bardzo dobry cs gj

Ludwiczek
28th February 2009, 02:05 PM
no ba... :)

jak ktos tak nie twierdzi to niech wrzuci screena ze swojego lisza :P
(tAya to sie nie tyczy ;p)

ps. lece na mass shopping, moze wieczoerem pozno cos zagram

Wieczor
1st March 2009, 12:18 PM
UUU Ludwi najs ;-)

Ludwiczek
1st March 2009, 10:32 PM
Monia
.removed from voucher position
.removed from kokolist

ja pauza od doty, tak ze kokolist tymczasowo sie rozpada...

pozostaje:
#ss
#a
#hostbot

i nasz 'pro'
#2a

ps.
i won mi z koko jak mnie nie ma

Ziutek
1st March 2009, 10:57 PM
mnie nie usunales wiec teraz ja przejmuje stery :P

wracaj jak najszybciej

Kikusia
2nd March 2009, 01:09 AM
czemu mi sie dostalo za nich;0 niesprawiedliwe:)

Ziutek
2nd March 2009, 01:25 AM
kokolist jest w nas :P

srednie doty dzis byly brakuje pro hosta :P

a dostalo Ci sie?? nieladnie

Ludwiczek
2nd March 2009, 01:34 AM
nie dzwoncie i nie piszcie do mnie po nochac z powodu glupich gier, kurwa mac...

jak śpie po 3h na dobe to chociaz chce przespac ten czas spokojnie....

wylanaczam telefon i ide spac, dobranoc

bysiek
2nd March 2009, 04:48 PM
Dobra tam kpina ludwik "i nasz 'pro' 2a" ...

Ziutek
3rd March 2009, 12:55 AM
dla naszej slodkiej leaverki Moni :P

cwaniaki zniszczeni :P

Ludwiczek
3rd March 2009, 04:38 AM
Monia
.removed from voucher position
.removed from kokolist

ja pauza od doty, tak ze kokolist tymczasowo sie rozpada...


eh... liczyłem na większe zainteresowanie tą prowokacją ;p

kokolist sie oczywiście nie rozpada, a Monia nie jest zdegradowana tylko obejmuje tymczasowo funkcję szefa.... :P

Monia .promoted as Chieftan

nie podniecać się.... TYMCZASOWO

na czas mojej choroby, problemów z głową i małej pauzy od doty :)

:tiphat:

Ziutek
3rd March 2009, 12:34 PM
no dobra Ludi, a pomyslales co bedzie jak nie bedzie chciala oddac wladzy ??:P widac, ze nie interesujesz sie polityka :P najpierw sie zbiera haki, zeby ktos nie przyrosl do stolka :P

Ludwiczek
4th March 2009, 04:48 PM
haków i hooków to ja na nią mam wystarczająco, zresztą ona na mnie też.... :p

więc myśle ze sie jakos dogadamy i mnie nie wycycka :)



dla naszej slodkiej leaverki Moni :P

cwaniaki zniszczeni :P

monia leaver? nie wierze, dopóki od niej tego nie usłyszę o.0
ziutek gg ;p (co potwierdza sluszność przyjęcia cie w nasze szeregi :D)

adek
4th March 2009, 10:52 PM
tak kulturalnie 5v3 hehe

Kikusia
4th March 2009, 11:46 PM
Adek gz niezle:)

monia leaver? nie wierze, dopóki od niej tego nie usłyszę o.0
net mi padl, ale Ziutek pociagnal dalej gre

dla naszej slodkiej leaverki Moni :P
Ziutek Ty lepiej uwazaj tam w wawie i ogladaj sie za siebie:P ktos moze niedlugo zasasic Ci kopniaka za takie teksty:>

Ludwiczek
5th March 2009, 04:28 PM
Przeciez napisał "słodkiej"
czyli ci słodzi i prawi komplementy :)

pamietaj ze sama mialas udział w przyjęciu go w nasze szeregi ;p
wiec teraz nie narzekaj, bo zeby go wyrzucic musisz miec poparcie 2 osob z kokolist... :P
i moją zgodę..

...a jej od paru dni nie musisz mieć :p

Ziutek
5th March 2009, 06:54 PM
Monia mnie po prostu poinformowala ze sprawi mi niezapowiedziana wizyte w niedalekim czasie :P

Adek nie graj 'em' to wypacza gre, a pozniej trudno sie odnalesc w normalnych modach :P

adek
5th March 2009, 07:56 PM
fajne jest wlasnie sdem xD mnie sie podoba

Ludwiczek
5th March 2009, 10:22 PM
ziutek dobrze prawi, tu nie chodzi o ty czy grasz sdem, czy apem,
chodzi o to... -em (easy mode) tzn słabiutkie wieze i wiecej golda,
szybciej lamany balans i szybsze glupsze gry

ps.
screen z dzisiejeszego poland #1
team 2 miał sporo lagów, ale po za 1 graczem ktory wyszedł, reszta wytrwała dzielnie do konca,
me pro assist, monia pro.. lucker ^.^ ;)

Ladnie kosiła sniperkiem, a smialem sie w duchu ze pewnie sobie nie poradzi na midzie :D

Ziutek
5th March 2009, 11:25 PM
zyciowy cs :P tylko deny brak, ale na midzie ciezko sie bylo zblizyc do invokera :P

Kikusia
6th March 2009, 01:18 AM
monia pro.. lucker ^.^

Ladnie kosiła sniperkiem, a smialem sie w duchu ze pewnie sobie nie poradzi na midzie
ja poradze sobie zawsze:P

p.s. Ziutek jakie itemy, widac ze ostra farma pitem:P

bysiek
6th March 2009, 07:10 AM
W gruncie rzeczy widzę ze ludwik nie jesteś az taki zły z poziomu gry na poland :D,

Ludwiczek
6th March 2009, 06:49 PM
?
zagraliśmy 1 gre, i byla spora czesc ludzi ktorych kojarze,uber, monia, kacza, fast sword,

ciezko o poziomie powiedziec cos, team 2 lagował, a ja gralem na 2gim biegu, bo jestem chory i mam goraczke, po za tym jak gram na serio
to bardzo sie denerwuje a chce grac bardziej 4 fun :)

zaskoczylo mnie pozytywnie to, ze mimo narzekania na laga, grali do konca, i ze nawet nie bylo kłotni i bluzgów,
po za 1 matołem ktory noobił, wyszedł i bana dostał.
btw wział pudza a nie umiał nim grac, i to nie przez lag, bo to bylo widac

.TrapeR. is leaver from "poland #1" (5v5*) after 00:42:22, 2009-03-05 on eurobattle.net

dla mnie bardziej chodzi o spokój niz poziom,
wole zagrac srednia gre lub nawet lekko noobską ale w milej atmosferze, jak chcesz poziom to,
ss lub od biedy hostbot, ale raczej ss

Visit:

http://ss.eurobattle.net/

lub: http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=345

to join Eurobattle Professional DotA League
.

Uber_pwnT
6th March 2009, 07:16 PM
Ja przez 30 minut grałem i rozmawiałem przez telefon, a i tak wymiatałem i byłem nawet pierwszy w podsumowaniu. Ale pro jestem ^^

Ludwiczek
6th March 2009, 07:20 PM
uber ty karierowiczu xD! nie zgrywaj pro, wybiłes sie po prostu dzieki nam, na naszych karkach, dzieki naszej pracy, na naszym skilu ^.^

i nie gadaj z dupami, jak gramy, po pozniej myślisz o seksie i na docie nie mozesz sie skupic ;)

Uber_pwnT
6th March 2009, 07:26 PM
Wole gadać z dupami niż grać w DotA! Wiem, że jestem pojebany i powinnie mnie do psychiatryka wysłać ;/ hahahaha

Ludwiczek
6th March 2009, 07:31 PM
tak, ale gadasz z nimi tak rzadko, ze jak zadzwonią podczas gry to juz nie popuscisz bo nastepny tel za miesiąc xD

bysiek
6th March 2009, 08:41 PM
Mam voucha na hb i jak chce to mogę grac tam , ale o to chodzi ze chce grać z polakami , zeby było spokojnie tak jak to mówisz i bardzo ciesze sie z tego ze tylko jedna osoba leavneła to świadczy o tym że ten kanał jednak może wypalić.

KaCzA
6th March 2009, 10:21 PM
dupa dupa dupa i tak powinna wyglądać hierarchia :P

kacza> reszta > ss > hostbot> ggc :DDD

I'm master of dota :DD

Ziutek
6th March 2009, 11:04 PM
kacza> reszta > ss > hostbot> ggc :DDD



dupa dupa dupa

kokolist>kacza> reszta > ss > hostbot>dota for noobs join all> ggc

:P

adek
7th March 2009, 12:34 AM
macie zjebana gre w uj no ale co zrobic. przegrana bo nas owned haha ale kilka kili jest :P

Ludwiczek
7th March 2009, 03:00 AM
adek, czemu nie wpadniesz zagrac z nami :( ?

Monia i Ziutek... co to było dzisiaj xD?
Lekcja pokory? :P
Ale przyznam, ze nawet mi nie szło :)

edit:
w pro skladzie dostaliśmy ostro w pizdeczke 2-3 razy pod rzad w pubach xD
ale coz to byly za puby :P
bardzo dobry pick wroga, combosy, i ladnie grali, duzo lepiej niz wiekszosc privow tutaj,
fajnie tak zostac zaskoczyonym ^^, wlazimy sobie paką zeby ownowac noobkow a tu
3 przegrane pod rząd xD

Ziutek
7th March 2009, 12:40 PM
nie zagralismy zle :P ta 1 gre to calkowicie nie wiem co sie stalo:P a druga to zly pick:P moglismy wygrac jakbys na samym poczatku kicknal gorgona :P


PS. Nowy bajerancki bot, nie maja laga i teraz ciezko wygrac :P

Ludwiczek
7th March 2009, 12:49 PM
Screen z jednej z gier.... patrze i napatrzyć sie nie moge... wszystko ŹŁE

(edit, to nie jedna z tamtych gier, ale tez zjebana wiec daje do myslenia ;p)

Przanalizujcie i pomyślcie,

i moje pytanie za 100 punktów :)
po co nam 2 vladi + helm dominator Moni xD

- fatalny cs - wszyscy
- brak tanka
- brak int supporta
- nieglupi pick wroga (viper dps, levoric tank stun, lesrac gangi i aoe nuka + stun, lucy z ref = 2x ulti, pugna ward + disable
vs nasze co?? 2 illusion late gamow, yougera feedear quitera, daviona imba noba?
- ja moglem pociagnac gre z monia we 2ke bez problemu, gdybym nie zawalił farmingu i kupował itemy szybciej, a monia troche inny build zrobiła
no i tyle min i zadnej wiezy nie ubiłem :(
za wolno sie rozwijalismy.
.

Rake
7th March 2009, 11:36 PM
Nie chcę mi się tego wszystkiego czytać, więc po prostu zapytam...grywacie nadal te swoje gierki ? :P Może bym coś pyknął z wami od czasu do czasu ;>

KaCzA
8th March 2009, 01:36 AM
pewnie ze mozesz, zapraszam na kanal pl. Zazwyczaj jestesmy wieczorem. Rake a ty czasem aby nie byłeś adminem ?:D

Ziutek
8th March 2009, 08:55 PM
hmm tak sobie teraz pomyslalem ze ten temat powinien zostac przeniesiony do polish warcraft 3 forum :P

Ludwiczek
9th March 2009, 04:08 PM
Nie chcę mi się tego wszystkiego czytać, więc po prostu zapytam...grywacie nadal te swoje gierki ? :P Może bym coś pyknął z wami od czasu do czasu ;>

Grywamy, ale nie jest to nawet namiastka tego co było dawniej...

jak nie chcesz sie denerwowac, to moze nie graj, jak ci obojetne to jak chcesz u mnie zawsze znajdziesz slota, no chyba ze zaczniesz spamic i bluzgac to kick ;p

bysiek
9th March 2009, 04:11 PM
Hmm ludwiczek po części ma racje :D ale wpaść mozesz nawet jesli to nie będzie gra na dużym poziomie , chętnie zobaczę jak gra były admin ;]

Ludwiczek
9th March 2009, 04:32 PM
ok, ale nie rob tego wiecej, to mialbyc krotki topic z repami/screenami/kometarzami to gier kilku osob, które są jescze coś warte i z którymi warto pograc,
a nie chit chat gdzie mowi sie o wszystkim,
wole zeby było tu 6 postów i 3 userow i po mojemu, niż 1300 odsłon i 50 spamujacych osob.

Co to poziomu chodzby wiedzy i inteligencji na kanale POLAND, to twój sig mówi wszystko... :D
a poźniej kurwa któs pyta czemu ludwiczek nie chce grac na innym hoście...


moze pisze troche chamsko, ale do ciebie i kaczy nie mam za wiele, jestescie w miare normalni.
Ale macie za miętką rękę i zbyt złe towarzystwo zeby szybko i sprawnie cos zrobic z tym kanałem.
Jak juz wspominalem, jest tam pare osob z których moze byc cos bylo,
ale dopóki kanał bedzie toczył rak, doputy te osoby bedą ginąć w cieniu idiotów i śmieci

koniec OT, reszte piszcie/pisz w "jak wygladacie...."
Modów prosze o wywalenie postow nie zwiaznych z moim tematem tej mojej wiadomości

Kikusia
9th March 2009, 10:36 PM
chcecie spamowac czy gadac o grach 2a lub poland, to zrobcie sobie taki topic,
oddam swoj topic za darmo na pożarcie
Nie moge juz sobie nawet załozyc topica własnego
nie da sie? trudno, zrobcie tu burdel i bierzcie topic
gdzie tu pisze ze to jest temat tylko o twoich grach
przestan robic toksyczna atmosfere, bo sprawiasz wrazenie jakby kanal PL byl dla ciebie wielkim wrzutem na dupie
wywalenie postow nie zwiaznych z moim tematem
bysiek a czemu zapraszasz na swoją gre kogos kogo nie znasz, dodatkowo w topicu o moich grach...
historia zatacza koło:P

Ludwiczek
10th March 2009, 05:53 PM
Monia .promoted as Chieftan

nie podniecać się.... TYMCZASOWO


Przypomniałem sobie o tym :P

Monia dostaje klapsa i wraca na swoją dawną fuche,
kokolist voucher

:tiphat:

KaCzA
10th March 2009, 07:02 PM
haha :D widzę ze długo to nie trwało :D Monia zdegradowana do pozycji pionka :P

Uber_pwnT
10th March 2009, 07:42 PM
Zaraz napisze co o tej kłótni myślę.

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to, że jest żałosna i dziecinna. Ludwiczek, forum nie działa na takiej zasadzie, na jakiej byś chciał. Nie mogę zakazać komuś pisania, chyba że spamuje. Bsr nie zrobił jakiegoś wielkiego przewinienia, nie bądźmy perfidni i przesadni. Masz szczęście, że nie oceniam czlowieka po jednej wypowiedzi, bo bym pomyślał że jesteś conajmniej zarozumiały. Ludi, weź coś do buzi na noc i rano wstań wypoczęty ;) Nikt nie będzie robił tutaj śmietnika, ale nikt nie jest z nas adminem, że może sobie zastrzec temat tylko dla siebie. I prosze, bez spamu.

Ludwiczek
10th March 2009, 07:42 PM
pionka? rotfl :D

Wiesz kto to jest voucher -_- ?

Kokolist structure
Ludwiczek = kokolist chief > kokolist vouchers > kokolisted friends > kokolisted players > safelisted admins/moderators > safelisted vouchers > safelisted capitans > safelisted players > .....>... hosbot > privy > puby > kacza :D .....> sam koniec... > koniec konca... > uber xD

edit:
Uber a jakbym nie miał szcześcia to co :P?
Myślisz ze czyjaś opinia z forum czy ew ban mnie obchodzi ;p?
spróbuj sie domyśleć gdzie to mam...
... no właśnie tam, dokładnie tam :)


a co do postow to nie kasuj, niech kazdy potomy, zna mroczną historię i to jak chcieliście zahukać i stłamsić biednego małego ludwiczka ;p

Ziutek
10th March 2009, 08:06 PM
Przypomniałem sobie o tym :P

Monia dostaje klapsa i wraca na swoją dawną fuche,
kokolist voucher

:tiphat:

Ludi musze cie zmartwic, jezeli sama nie zrezygnuje to nie mozesz jej zdegradowac:P aktualnie to ONA jest szefem wszystkich szefów :P

Ludwiczek
10th March 2009, 08:09 PM
no wiem, ale domyślam sie ze zaraz tu wpadnie i odda władze, jak nie to pozna smak spania na kanapie xD

ps.
Ziutek odkad dostał sie do kokolist to sie taki cwany zrobił że hej ;p

Troche podejrzane ze ten uroczy młodzieniec, 2 z 3 głosów dostał od kobiet :P
Cos w tym moze być...

Ziutek
10th March 2009, 08:28 PM
widziales moje zdjecia :P sam mi sie oswiadczales :P to co sie teraz dziwisz:P

Dzis dota dopiero po lidze mistrzow :P

HALA MADRID!!!

KaCzA
10th March 2009, 09:11 PM
Kokolist structure
Ludwiczek = kokolist chief > kokolist vouchers > kokolisted friends > kokolisted players > safelisted admins/moderators > safelisted vouchers > safelisted capitans > safelisted players > .....>... hosbot > privy > puby > kacza :D .....> sam koniec... > koniec konca... > uber xD


Tak powinno być :D

KaCzA = kokolist chief > Jego niewolnik Ludwiczek xD > kokolist vouchers > kokolisted friends > kokolisted players > safelisted admins/moderators > safelisted vouchers > safelisted capitans > safelisted players > .....>... hosbot > privy > puby > kacza :D .....> sam koniec... > koniec konca... > uber xD

Uber mi pasuje na końcu ;d

Ale i tak jest Fail w tym co Ludi napisał:P bo ma być tak :D



Ludwiczek = kokolist chief > kokolist vouchers > kacza pro faking master !! > kokolisted friends > kokolisted players > safelisted admins/moderators > safelisted vouchers > safelisted capitans > safelisted players > .....>... hosbot > privy > puby > sam koniec... > koniec konca... > uber xD


No coz I'm the best on the world ;d

Ludwiczek
10th March 2009, 09:23 PM
zeby dostac sie do kokolist, to dobrze zebys najpierw zahaczył chociaż o SS (safelist),
pograł z nami, bardzo bardzo dużo, no i musisz mieć: osobowość, kulture, styl, urok osobisty, i dawać nam rozrywke, fun i emocje w grach,

jest jest wiele osob z ktorymi gramy pare lat, lub które maja imba skila a nie są i nie będą kokolisted.

na razie jakies tam szanse ma korozja, ale ciezko wyczuc bo malo z nami grywa

KaCzA
10th March 2009, 09:27 PM
zeby dostac sie do kokolist, to dobrze zebys najpierw zahaczył chociaż o SS (safelist),
pograł z nami, bardzo bardzo dużo, no i musisz mieć: osobowość, kulture, styl, urok osobisty, i dawać nam rozrywke, fun i emocje w grach,



No jak nic to mam :D A urok w szczegolnosci. Ahh te moje ponetne usta ;d :D

no tylko to SS :D Ale wątpie zebym tam sie dostal :D nawet chyba nie sproboje ;P bo i tak fail :D

Ludwiczek
10th March 2009, 09:32 PM
Szpon nie zna podstaw doty, gra jak noob, nie dostalby sie nawet na priva, ale gra z nami, ze 2-3 lata, znamy go i lubimy, i on jest kokolisted przez balans i sentyment do noobow ;D

ale nie ukrywam, ze zeby wbic na triala do nas, musialbys z nami z przynajmniej z 6 mies pograc i nie zjebac sobie opini....

Ziutek
10th March 2009, 10:45 PM
Kacza recepta jest prosta, zagraj z nami takiego priva, ze w przecwinym teamie beda ludzie z ss, doprowadz ich do placzu i kokolist wita :P

Ludwiczek
11th March 2009, 12:09 AM
albo zapodaj taki screeny :D

owning SS vouchers.... boring....
http://img23.imageshack.us/img23/4269/004jxq.jpg

owning our admins... boring....
http://img23.imageshack.us/img23/8894/002tut.jpg

xD
.

Ziutek
11th March 2009, 12:15 AM
ehh, jak niedawno mowilem, nie ma przeciwnikow na tym serwerze :P

Ludwiczek
11th March 2009, 12:17 AM
5v5 --> 4v4 ap

Monia chciala sie wyżyć przed snem? 21-0, low hp a nie tknięta przez wroga.
Pewnie, co jej tam... niech ginie biedny grubasek pudz :), ktory tez miał miec do zera wynik :(
ale własnym tłustym ciałem zasłaniał monie i kaczke przed wrogiem ;p 27 assyst :)

ale kurcze Kikus... moglabys chociaz dla ściemy walnąć pare deny creepow xD

Ziutek
11th March 2009, 12:22 AM
czy ja dobrze widze??? poprawcie mnie :D:D:D LUDI CS 31/6 :D:D:D

to nawet leaver ma lepszy

nie ma sie czym chwalic :P pick lepszy gracze lepsi, tamci nawet nie wiedzieli co nalezy skladac. tylko sniper mial pojecie o co chodzi :P

Kikusia
11th March 2009, 12:27 AM
ale kurcze Kikus... moglabys chociaz dla ściemy walnąć pare deny creepow xD
nie chcialam zeby gra trwala 10 min:) robie to tylko kiedy wymaga poziom gry^^


co do przeciwnika to nie byli tacy zli, mieli szanse nawet wygrac w pewnym momencie i pick mieli lepszy:P

Ludwiczek
11th March 2009, 12:30 AM
THE WINNER OF SS TOUR #3
is...

ssT :) zgodnie z przewidywaniami

geeki z g33ks zagrały poniżej krytyki, biedny vamos pewnie liże rany :P

szkoda ze fianł 2-0 i taki jednostronny

http://eurobattle.net/showthread.php?t=88060

Ziutek
11th March 2009, 12:30 AM
deny trzeba cwiczyc non stop to nie jazda na rowerze :P co do picka nie mieli tanka, nie mieli stuna, panda to chyba myslala ze gra w tower defensa

Kikusia
11th March 2009, 12:34 AM
jak to nie mieli tanka?:P a brood?:) a u nas gdzie tank? Ludwiczek moze^^ fajny tank ktory ginie pierwszy lub ucieka:P

Ziutek
11th March 2009, 12:35 AM
tak brood z tymi itemami to mial hp w brod :P pudge i sand to tanki :P ale pakerzy to moja domena :P

Ludwiczek
11th March 2009, 12:43 AM
mieli szanse w early i mid game bo na poczatku nasz lisz dostał dc na 4v5 a oni ostro pchali i mieli 2 invi a nikt nie chcial kupic pyłu/gema/wardow
momentalnie pojechali nam wszystkie wieze, zanim zdazylismy pierdnąć :P

pozniej jak z kikirki sie zrobiła mała zadziorna zabójczyni z dużym pierdolnięciem, drow tez mial dmg w maire, no i pro ludwiczek, plus nieporadny kacza skaczacy na sztylecie...
gg for enemi... ;D

Ziutek
11th March 2009, 12:45 AM
no dobra wszystko cacy, tylko z cs'a sie nie wytlumaczyles, graliscie prawie godzine a taki cs ,nie starajac sie, mozna miesc po 15 minutach :P

Ludwiczek
11th March 2009, 12:56 AM
ziutek, przy pudzu cs liczy sie do lvl 7.... pozniej gra role piątorzędną ;p

ja wole latac i kilowac niz farmic, pudz jest do zabawy a nie do cs

ok ide spac bo zle sie czuje ( boli mnie głowa i .... całe plecy o.O)
a wstaje za ~2h 30min do pracy :)

Uber_pwnT
11th March 2009, 01:22 AM
Usunąłem posty i nie zamierzam oddawać. Ludi, zminimalizuj dałna, żeby jakoś komunikować się z resztą społeczności. Bsr, nie płacz, jeden post w tą czy w tą. I tak musisz mieć 600 ^^
Rake, wpadaj na grę na kanał "pl", tam nas aktualnie można znaleźć.
Kacza, hmmmm ... mhmm /// w sumie to nic :D

Monia, zacznij deanidować creepy!!

Stefan, siedź cicho, nikt Cie o zdanie nie pytał!

Maurycy, Ty też.

A Ty co wyprawiasz Eustachy, już na ziemie i odejdź od komputera, bo wujek uber będzie grał w DotA, ale musi sobie zrobić wpierw kanapki!

Moskit
11th March 2009, 08:07 AM
brood 2 maski +s&y i 2x crystalys lol :P chyba nie mial dalszych pomyslow chlopak :P

Ziutek
11th March 2009, 02:11 PM
Uber za to ci sie dzis wieczorem dostanie :P czekaj niech cie tylko dorwe na dotke :P

Ludwiczek
13th March 2009, 11:38 PM
Dzisiaj byla dobra gierka,

-sd 5v5 privo/pub :) ~ 74 min chyba, 74 min ale z sensem, nie przeciagane na sile, 3 ss graczy i paru znajomych

1 scren - linie herosy i kto je kto
2 screen - tablica koncowa
.
Monia powinna byc wniebowzieta, bo raptor7 został zownowany :)

ale tego ks-a na nim jej nie daruje chyba -_- ;)

12m 58s [Hero Kill] : Raptor7 (2-3) has been killed by Monia (1-0).
12m 59s [All] Ludwiczek: OMG
13m 13s [All] Monia: iubi:*
13m 27s [All] Ludwiczek: faken7stelaer7omg
13m 28s [All] Ludwiczek: ;D
13m 32s [Allies] Monia: musialam:)
13m 42s [Allies] Monia: pisalz e go nawer 1 nie zabije

co z tego ze ladnie sobie kila wypracowalem a monia byla na drugim koncu mapy spectrem, wystarczyl 1-2 hit a stun byl, i gg ;D

adek
15th March 2009, 04:57 PM
to ja tez cos wzuce. gra sprzed chwili. nawet fajnie sie gralo.

Ziutek
15th March 2009, 05:50 PM
zaskoczyly mnie itemy, 2 zdjecie mi wyjasnilo wszystko "em" :P

KaCzA
15th March 2009, 06:09 PM
em to nie mode :P powinno sie to wykasowac :D
A itemy nice :P

adek
15th March 2009, 08:10 PM
niestety na orgu glownie graja em :(

Ludwiczek
15th March 2009, 11:41 PM
priv z dzisiaj, -rd 5v5,
raczej jednostronny ;p, ale spieszylo sie i nie chcielismy sie klocic o teamy

http://img9.imageshack.us/img9/7194/dupa2.jpg
.

team2:
wg mnie chybione deko: vanguardy, 2x vladi i dagon

u nas kaczy, stunował i przyjmował wpierdol, maestro ladny dmg zrobł, monia zamiatała duszkami, ale itemki mi sie srednio widzą ;p
marian, eh jak to marian, storma i zadyma :)
.

Na drugi raz moze sie jakos zbalansuje teamy

aaa team1 noobs... kilka okazji przegapionych do zdenowania zadooomowanego sojusznika, ze 2 razy marian wręcz błagał zeby go dobic :P

maestro i marian z tego co gramy coraz więcej widac coraz bardziej ze poziom jest

z tego co juz sie zortienowalem do qman i narcyz tez nieźle grają

KaCzA
16th March 2009, 10:13 AM
takie sobie dzisiaj z rana visage :P i jeszcze 5k przy sobie :P był by drugi HoT prawie :p


Nikt mnie nawet nie pochwali za ladna gre :(:(:( nie lubie was :P

Ziutek
16th March 2009, 06:50 PM
cos za niewypal zagral :P

Ludwiczek
18th March 2009, 12:24 AM
:) moja duma mowi mi zeby tego nie wrzucać xD

ale życie jest życie i czasem za głupote i noobską gre każe przegraną ze aż smiech na sali :)

gg skorydze 4v5, z ladnym pickiem i mimo naszych wardow, jechali nas teamowo jak chcieli ;p u nas zero zgrania

na usprawiedliwienie mam tylko to ze u nas random (gorszy pick), zero teamplay, i ja wszedlem na fast game przez snem zeby pinga/laga sprawdzic ;p

trzeba przelknac przegraną :P i czekac na rewanz
skorydze dali kawał dobrej doty :thumbUP:
.

Ziutek
18th March 2009, 12:39 AM
heh dopiero teraz zauwazylem za maiden miala hexa :P dalismy ciala :P moglem repicknac chena moze byloby inaczej :P za bledy sie placi, porazka jest potrzebna, kto jej nie zazna nie wie jak smakuje zwyciestwo :P

KaCzA
18th March 2009, 07:23 AM
To i ja coś wrzucę. Myslalem ze mi gorzej pojdzie ;p

Wieczor
18th March 2009, 12:44 PM
Przecież to BARDZO SŁABA gra, powiedziałbym żenada, no ale wardbit.chem ktoś musi być, nie oglądam nawet repa, ale wg. mnie wardy w złych miejscach i za dużo w nieodpowiedniej chwili. Jak zobaczyłem CS to nie wiedziałem gdzie się złapać, to kpina jakaś? To cs na ok.5minutę, a nie na 40+. Nie wspominając o tym, że przeciwnicy to total nabz.
/pzdr

bysiek
18th March 2009, 01:34 PM
@up Zgadzam sie , ale po kaczy wiadomo czego można sie spodziewać :DD dziwi mnie to ze tylko jedna osoba przekroczyła cs 100 na takiej grze , ale w/e kacza co do wardów obejrzyj to (http://www.youtube.com/watch?v=tVzO336ubFI) nie wiem możne oglądałeś filmik typka z ggc jak dobrze rozstawiać wardy :)

KaCzA
18th March 2009, 01:56 PM
tak bsr zgadasz sie ;e nie musisz mi tego pokazywac bo widzialem to. I niby gdzie dawalem wardy ? tam gdzie nalezy ;o

bsr i tak twoj cs < moj cs ;] pozatym ja nie bylem od tego zeby miec cs 100 :E bo bylem jako sup. Wiec szatafaka ;d


pozatym po screenie nie ocenia sie gry. Wiec ogladnij i potem gadaj.Mi sie fajnie gralo, bo przynajmniej caly czas jakies gangi itp a nie monotonne siedzenie na lini.

Wieczor
18th March 2009, 02:04 PM
Ściągnij jakiś repek dobrych graczy, najlepiej jakiś clan war czołówki, np. mym i pokaż mi jaki SUP "warder" ma taki cs, owszem ma, ale jak pisałem w 5minucie...
Twoim zdaniem sup nie powinien creepować ?


Mi sie fajnie gralo,

To nie zmienia faktu, że nie umiesz grać.

"Mass killer nabz" gondar powinien Cie jechać w 2 sekundy, ale jak to mówisz "fajnie się grało" bo grał noob z noobami.

/pzdr

KaCzA
18th March 2009, 02:24 PM
Dużo repow ogladalem. Wiec wiem jak graja ludzie z mymu , met, ks.int itp. czy też polskiego pgsu.




ale jak to mówisz "fajnie się grało" bo grał noob z noobami.



przepraszam panie pro :( wybaczysz mi? lool nic wiecej nie napisze bo zal sie robi ;o lekko mnie wkurza takie coś ;d cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy. Zreszta niewazne panie niby pro. nie mam zamiaru sie klocic.

Ziutek
18th March 2009, 02:37 PM
Wieczor zawsze mocno wytyka bledy wiec sie nie przejmuj:P
Tylko panie Wieczor wejdz kiedys z nami zagrac

KaCzA
18th March 2009, 02:50 PM
Tylko panie Wieczor wejdz kiedys z nami zagrac


No własnie wtedy mi pokażesz swoją pro gre ^^ ;d

Wieczor
18th March 2009, 03:20 PM
Grałem nie raz z "Wami", głównie z Ludwiczkiem, jakie były gry to spytajcie Ludwiczka, kilka repków było na forum.

Nie ma sprawy, mogę z Wami zagrać tylko dajcie mi znać wcześniej o grze, tutaj na forum lub na gg przez Ludiego.

Okej specjalnie pójdę na solo mid vs kacza, jak fast game to fast game...

Tutaj nie ma nic do wybaczania, po prostu nie chcę być z takim graczem w drużynie, chociaż przeciwko też nie chcę zbytnio grać bo co to za frajda grać przeciwko noobowi i wygrać? Właśnie nikła, no ale dobra 4fun mogę zagrać, why not.
Na pewno będę miał czas w piątek wieczorem, dzisiaj jak coś to po 22.

Jeśli oglądałeś repki to jakie cs mieli suporty z "dobrych klanów" z clan warów?
Widziałeś jakiegoś supporta z 14 zabitymi creepami w 44minucie ?

SŁOWNIE CZTERNASTOMA

I jeszcze do tego komentarz

To i ja coś wrzucę. Myslalem ze mi gorzej pojdzie ;p

TO SIĘ DA GORZEJ ? %-)

14 creep 44 minuta IMBZ

KaCzA
18th March 2009, 04:11 PM
Okej specjalnie pójdę na solo mid vs kacza, jak fast game to fast game...

Tutaj nie ma nic do wybaczania, po prostu nie chcę być z takim graczem w drużynie, chociaż przeciwko też nie chcę zbytnio grać bo co to za frajda grać przeciwko noobowi i wygrać? Właśnie nikła, no ale dobra 4fun mogę zagrać, why not.



No zobaczymy wywyższający się panie niby pro ^^.

bysiek
18th March 2009, 06:17 PM
Kacza plz nie wyskakuj mi z tekstem twoj cs<moj bo mnie śmieszysz :D zacznijmy od tego ze jakoś support powinieneś mieć przynajmniej 20-30 deny wiec nie ucz ojca dzieci robic :D

Ludwiczek
18th March 2009, 10:20 PM
eh, nie kloccie sie, wieczor ogarnia niezle dote, przypuszczalnie kacza nie dalby rady na linii vs wieczor, ale to kto wie ;)
z checia zapraszam obu na ktoras z moich gier :)

Dzisiaj gralismy z zaproszonym gosciem - Jovic (http://eurobattle.net/member.php?u=562904),
Originally Posted by Metalix View Post
Take the best orgasm you've ever had... multiply it by a thousand, and you're still nowhere near beating Jovic in PG.
xD

ktory o malo nie zmaścił nam gry jako carry, ale na koniec w końcu sie spasł i zrobił swoje,
wspierany świńskim ziutkiem :D, monią pusssy cat i pro stealerem Ludwiczkiem :) ktory generalnie slabo i bez itemow, ale co ukradł to jego :D

-sd 5v5 --> 4v4 ~64 min,

http://img300.imageshack.us/img300/3013/nowy1.jpg

gra schizowa i nie wiele brakowało do przegranej, jovic pare razy tak zpieprzył ulti, ze aż mialem wrzucać do do dzialu SS Humor :D
lub jako -rep request ;p

ps. odnosnie moich itemkow, to nie majac prawie nic, chcialem jeszzce zlozyc hexa :) glownie dla luny

gdyby chociaz zamiats 1 z 3 dpsów mieli tanka to moglibysmy dotac baty :P

Ziutek
18th March 2009, 11:04 PM
chcialem wziac venoma, ale jak sie wszyscy napalili na kilerow, to musialem byc (jak zawsze) tankiem:P i to mi wychodzi najlepiej :P

Wieczor
19th March 2009, 12:05 AM
No zobaczymy wywyższający się panie niby pro ^^.

Ani razu nie napisałem, że jestem pro. Ale za KAŻDYM razem podkreślam, że Ty jesteś SŁABY, a ja jestem LEPSZY od Ciebie.
Chociaż z drugiej strony jeśli mierzysz swoją miarą to jestem dla Ciebie pro.
/pzdr

bysiek
19th March 2009, 06:41 AM
Dobra zostaw już kaczora , poporstu wpadnij i go zownij czy coś bo to nie ma większego sensu takie gadanie ,( w ogóle oni sobie swobodnie spamuja a jak ja jednego posta napisze to od razu afera)

KaCzA
19th March 2009, 07:11 AM
Ale za KAŻDYM razem podkreślam, że Ty jesteś SŁABY, a ja jestem LEPSZY od Ciebie.
Chociaż z drugiej strony jeśli mierzysz swoją miarą to jestem dla Ciebie pro.
/pzdr


Wnioskuje z tekstu ze się uważasz za lepszego i tyle. Dlatego mowie niby pro :]

Głupie podkreślanie słów typu: SŁABY, LEPSZY

To już świadczy o tym że czujesz się lepszy odemnie.

I nie pisz takich zdań:
"Ani razu nie napisałem, że jestem pro"
Bo sam sobie przeczysz. I się w tym wszystkim gubisz.


Tyle mam do powiedzenia nie mam zamiaru więcej spamować. Bo to nie temat od tego typu rzeczy.

Uber_pwnT
19th March 2009, 11:17 AM
Jeśli chcecie to mogę być przeciwko wam obydwóm na linii i tak swoje zrobie, zgarne fb i będę słyszał płacz, że DotA jest niezbalansowana. Tak jak zawsze :P

Przestańcie się kłócić, bo ten temat temu nie służy. Po drugie, lepiej zapiszcie się na turniej i pokażcie kto rządzi na Polskiej scenie Xpama ;)

KaCzA
19th March 2009, 12:38 PM
Po drugie, lepiej zapiszcie się na turniej i pokażcie kto rządzi na Polskiej scenie Xpama ;)

Wiadome uber kto :D team AFK :DDD

Wieczor
19th March 2009, 04:43 PM
Boś noob, a dzisiaj wieczorem mam czas na grę, więc jakby była jakaś w godzinach po 20/21 to daj tutaj znać to zobaczymy Twojego skillora <yes> Tylko jak będziemy grali przeciwko sobie to walimy na solo line, bez owijania w bawełnę.

Kikusia
19th March 2009, 06:11 PM
Wieczor widze rozstawia po katach:P ale od dokuczania Kaczy jestem ja wiec mozesz sobie odpuscic:)

p.s. a team AFK to mala przeszkoda i na waszym miejscu zrezygnowalabym zeby sie nie kompromitowac:P chociaz z drugiej strony bedzie ktos do feedowania:)

Ludwiczek
19th March 2009, 06:13 PM
:) ja zaralem 1 w maire gre fajna, teraz jestem afk bo mam roboty duzo, ale dalem admina ( o zgrozo... xD) kaczemu i hostuje romem na probe ;p

monia chodz na gg na chwilke

ps. nie wiem czy dzisiaj zagram bo mam mase roboty ;/

qman2001
19th March 2009, 07:51 PM
Ściągnij jakiś repek dobrych graczy, najlepiej jakiś clan war czołówki, np. mym i pokaż mi jaki SUP "warder" ma taki cs, owszem ma, ale jak pisałem w 5minucie...

http://www.gosugamers.net/dota/replays/17314

25 minuta 9/0 bodajrze to chyba gorzej :)

adek
19th March 2009, 09:15 PM
dajcie jakis dobry program do hostowania - kick, pingi, bany itp jak mozecie nazwe albo linka bo zaczalem hostowac i cos by sie przydalo

Ziutek
19th March 2009, 10:56 PM
Nie moglem sie powstrzymac i musze to tu wrzucic:P

Ludi maly feeder Marian wielki feeder :D

Byl switch Monia za Ludiego


PS. Ludwiczek is a leaver from ><(((*> (5*v5) 2009-03- 19 (DotA Allstars v6.59c.w3x)

:D:D:D:D

Ludwiczek
19th March 2009, 11:09 PM
dajcie jakas dobra banliste jak mozecie nazwe albo linka bo zaczalem hostowac i cos by sie przydalo

cos ostatnio nie moge zrobic update, ale jeszcze z poczatku marca masz tu:

http://tnij.org/banned-acc


Nie moglem sie powstrzymac i musze to tu wrzucic:P
Ludi maly feeder Marian wielki feeder :D

feeder? mimo klatkowania, freezow po pare, parenascie sekund, grania praktycznie na oślep...
5-7-2 to nie jest feed, zwlaszcza ze gre zaczalem od 2-0, pozniej w miare klatkowania wiekszoego nie moglem jzu nic zrobic,
walilem na oslep all, i jeszze mnie jako KSa opierdalali...



Byl switch Monia za Ludiego

heh... dobry switch, prawie pro za pro ;)
dzieki temu skorydze wygrali :P


N
PS. Ludwiczek is a leaver from ><(((*> (5*v5) 2009-03- 19 (DotA Allstars v6.59c.w3x)
:D:D:D:D

bardzo smieszne...
w sumie to chcialem olac to i wyjsc juz pare min po starcie, z powodu laga, ale nie chcialem psuc gry wiec zostalem,
a tu pozniej d/c,
Jeszcze raz przepraszam, ze to D/C, lagowało cala gre, i mowilem od razu o tym, spiki coraz wieksze, pozniej freezy
po kikanascie sekund, marian nie zwiekszyl nawet SYNC'a... zeby probowac mnie ratowac od d/c, skutiem tego bylo d/c.

trudno 0-2 w plecy dzisiaj :P
1) afk pomieszane z graniem 1 ręką i gadaniem przez telefon przez ... 17 minut :)
2) masss lag/spike, freezy masakra i resultatem d/c w early/mid gamie

jakby się nie tłumaczyć 2 przegrane, nikt nie kazał gadać mi przez tel, czy tez wlazic na gre majac mega laga i pinga skaczącego w kosmos...


ps. na osłode macie mojge screena i repa z moskitem i kacza, jak korbą grałem ladnie :P

Ziutek
19th March 2009, 11:22 PM
nic sie nie stalo :P wazne ze fun byl :D

Ludwiczek
19th March 2009, 11:24 PM
oj, był był.... -.-

jak klikalem rastą hexa i lasso x 5 a rasta stał bez ruchu a na nastepnym slajdzie juz nie zyl, nie wykonujac nawet poczatku animacji ataku.... "_"

w tej grze co dalem, moskit nawet zagrał niezle :P
ciezko oceniac jescze, trzeba wiecej pograc, ale ogarnia tez ;)

Ziutek
19th March 2009, 11:32 PM
o i kasanova sie zalapal na baty :P

adek
20th March 2009, 12:48 AM
ludi przeczytaj jeszcze raz posta bo zle chyba go napisalem ale juz poprawione...

macie swiezutka gra wlasnie skonczona xD

Ziutek
20th March 2009, 08:20 AM
ladnie ladnie:D Adek wbijaj co dziennie po 20 na kanal Poland :P

adek
20th March 2009, 10:35 AM
ladnie ladnie:D Adek wbijaj co dziennie po 20 na kanal Poland :P

to bym musial zrobil reinstalke zeby na xpama wbijac hehe

KaCzA
20th March 2009, 03:25 PM
Nie widze żadnego problemu Adek :D:P

Mi jakos ostatnio nie ida gry :P

adek
20th March 2009, 07:16 PM
nie chce mi sie reinstalki robi...wole na orgu grac :P

Ziutek
20th March 2009, 07:43 PM
gosc jaki gosc woli anonimowych graczy z jakiegos wypizdowa na orgu niz nas :(

KaCzA
20th March 2009, 09:06 PM
GG panie wieczór nic wiecej nie dodam ;)

Ziutek
20th March 2009, 10:15 PM
zagralem 1 dobra gre i 2 wysmienita niestety obie w plecy
ehh

musze zaczac samemu wygrywac gry, koniec z supportowaniem i tankowaniem :P

Korozja
20th March 2009, 11:51 PM
nie chce mi sie reinstalki robi...wole na orgu grac :P
ze tak powiem...gowno prawda :P ja mam zainstalowanego wara normalnie, zeby grac na orgu odpalasz z frozenthrone.exe, a na xpamie z euroloadera i po sprawie.
zostaw sobie jedynie oryginalny plik war3.exe zeby ewentualnie moc zaistalowac nowego patcha jak wyjdzie. u mnie dziala poprawnie wyszstko :P

Kikusia
21st March 2009, 01:31 AM
zagralem 1 dobra gre i 2 wysmienita niestety obie w plecy
ehh

musze zaczac samemu wygrywac gry, koniec z supportowaniem i tankowaniem :P
dobrze grales Ziutek:) dobry sup. Tylko ze wasz team trafil na nasz:P a to od poczatku gwarantowalo nam wygrana:)

nie chce mi sie reinstalki robi...wole na orgu grac :P
Adek zostaw orga i chodz do nas:) kilniesz kilka razy Kacze lub Ziutka i poczujesz sie lepiej tak jak ja:P

Ziutek
21st March 2009, 07:38 AM
i w tym byl moj blad:P powierzylem cary nieodpowiedzialnym osobom :P co z tego ze, riki na mojej lini nie mogl nawet pierdnac, bo od razu ginal, poszedl na inna linie wycial wszystkich i gg :P

KaCzA
21st March 2009, 10:37 AM
kilniesz kilka razy Kacze lub Ziutka i poczujesz sie lepiej tak jak ja:P


Zebym ja Cie nie kilka razy nie kilnal :P



i w tym byl moj blad:P powierzylem cary nieodpowiedzialnym osobom :P co z tego ze, riki na mojej lini nie mogl nawet pierdnac, bo od razu ginal, poszedl na inna linie wycial wszystkich i gg :P

Dobry ziutek dobry, nasz wybawca :P multi caly czas na cencie siadalo :P

adek
21st March 2009, 11:49 AM
no oki rozwaze wasza propozycje :)

btw da rady jakos otworzyc replaye ze starszych wersji ? jak mam np z 1.22 repki a teraz juz jest 1.23

Ziutek
22nd March 2009, 12:13 AM
dzis sie wyzylem :P

jak to powiadaja "sila razy zgromadzenie rowna sie rozpier*******" :D:D



PS. w bazie mialem reszte itemow do mkb ale nie zdazylem po nie sie przesjc :P

KaCzA
22nd March 2009, 12:15 AM
i ja mistrz bristlem :D the best jestem :P:P pozniejsza gra troche gorsza :P ale to sie wytnie ;P:P

Kikusia
22nd March 2009, 09:43 AM
Nasz carry spisal sie zawodowo, nic dodac nic ujac:)

adek
22nd March 2009, 02:28 PM
da rady jakos otworzyc replaye ze starszych wersji ? jak mam np z 1.22 repki a teraz juz jest 1.23...?

bysiek
22nd March 2009, 03:21 PM
Program nazywa sie ever-craft Tutaj (http://ingame.ingame.de/filebase/index.php?action=file&cid=445&fid=2632) masz linka ale nie moge ci dokładnie powiedzieć jak tego używac , wpisz sobie w gogle

adek
24th March 2009, 12:21 AM
smieszna gra...

KaCzA
24th March 2009, 03:03 PM
jak dla mnie to troche dziwne itemy jak na encha :P jedyny dobry item jaki widze na enchu, to orchid :P

adek
24th March 2009, 04:02 PM
itemy jak itemy. normalne

KaCzA
24th March 2009, 04:06 PM
no powiedzmy :P

Ludwiczek
24th March 2009, 04:14 PM
nie takie złe, malvid ok, mkb ok, hmm moze za assaluta bym raczej hex dal, chociaz hyper jest dobry dla niej, wiec mozna w assalua tez rozwinąć, od biedy mogą byc :)

btw w takiej grze, i tak nie mialo to wiekszego znaczenia :)
quiterzy i noobki ;p

p.s

ADEK zagraj w koncu z nami moze ? ;p

adek
24th March 2009, 05:30 PM
btw w takiej grze, i tak nie mialo to wiekszego znaczenia :)
quiterzy i noobki ;p

i wszystko w tym temacie

Ludwiczek
24th March 2009, 05:35 PM
adek :P zle mnie zrozumiales, nie obrazaj sie...

po prostu im wiekszy poziom tym wieksza lub ogromną rolę odgrywa nawet pojedynczy item u 1 z 5 ciu graczy w teamie

do kazdego herosa jest masa buildow mniej lub bardzoiej trafionych,

po prostu komentuje to co mysle, nikt nie mowi ze mam racje

Jakos Monie i Mimii, szpona czy czesto przyjaciol mieszkam z błotem za itemy i jakos sie nie przejmują, sa to po prostu niereformowalne nooby ;D


przeciez to nie jest jakis test/casting.... czy walka kto ma lepsze komentarze :), zagraj z nami i poczuj klimat :)

no i mowilem ze itemki są OK, ze EWENTUALNIE bym zmienił assa na hexa i tyle, a ze nooby i quitery byly, to mam racje bo byly.
Nie zauwaszasz ze jestes od nich juz sporo lepszy i moze pora zagrac jakies bardziej skilowe gierki :P?

edit:
wrzucam 2 screeny z gierek obie w sumie zwyczajne, ale malo gram i ciezko cos dobrego wrzucic ;p
1) pugna z dagonem, chcialem nastealowac wiecej ale sie nie udało, no i padłem raz :), BoT, bracery, i dagon, po co wiecej w takiej grze? :)
2) tu sie wkurzylem, niby nie najgorszy razor, do 15 min rewelacja, cs i skupienie na roli carry, po 15 min.... zal... od 15-25 min latalem po mapie zamiast farmic,
zeby ratowac i bronic lini, przez co zginalem 2x i nie nafarmilem nic.., itemkow nie zdazylem zlozyc ale i tak win.

monia na zlosc wziela mi dd liną xD przed jendym z pushow :P
ziutek ladnie wyczuł gre i dobrze blinkowal i stunowal w sam raz

adek
24th March 2009, 07:09 PM
nieee nie obrazam sie tylko porpsotu podsumowalem Twoja wypowiedz: quiterzy i noobki ;p <-- i wszystko w tym temacie <-- mialem na mysli ze co gra to quiterzy sami po 1st killu

skillowe gry czasem sie i zdarza...ale to rzadkosc na cg na orgu. moze i wkoncu czas zagrac jakas bardziej skillowa gre....

co do ss to ladnie ladnie

Ludwiczek
24th March 2009, 07:17 PM
aaa, to ja cie zle zrozumialem ;p

co do moich
ladnie to by było, gdybm wiecej nakradł dagonem, a razorem zamiast ginac w 15-25 min, norlanie sie pasł, to bym skaczył rapier+ kryształki :P

ale laguje i malo gram wiec wrzucam co mam ze screenow :)
i dzieki

btw, moje itemki tez komentujcie i pytajcie... czasem zrobie bezmyslnie, czasem ktos moze cos zauwazy lepszego czy zlego i podpowie,
jakas sugesje da

ja na screeanch patrze glwonie na:
- kto grał (czy kogos kojarze, jakie nicki)
- pick kto vs kto (herosy, combosy)
- itemki
- kille-deady-assit
- creepy/deny/neutrale (-di)
- wardy
- wieze (destr/deny)

ps.
screen 1
itemki gofera... ZLE
screen 2
team2... 2x vladi, 2x splash z bfury.. enigma low hp/ nic zeby podniesc...ZLE. mogla np 2 x bracer i byloby o niebo lepiej
:)

Ziutek
24th March 2009, 08:45 PM
powiem tak :P przez gry na koko moj skill skoczyl z 10x :P

Kikusia
25th March 2009, 11:02 AM
monia na zlosc wziela mi dd liną xD przed jendym z pushow :P
za kare:P

Co do tego co napisales dobrze by bylo gdybys sie tym kierował bo oboje wiemy ze czasem potrafisz kogos kicknac tylko dlatego ze build Ci nie pasuje lub cos, albo jest rmk bo feedujesz mimo ze inni ciagna gre i mamy szanse na win:)
juz nie wspomne o tym jak czasem oddajesz gre przeciwnikowi:P caly team ciagnie a Ty wyskakujesz z tekstem "ok juz jest gg, zly pick gg, nie mamy szans gg, ja gram teraz tylko for fun bo gg" i biegasz po mapie dajac sie zabic ffs:P
presja gry czasem Cie przytlacza:P

Co do buildow to Ty zawsze np robisz radi dla razora i jest ok, ja robie s&y i tez jest ok tylko ze dla Ciebie to juz jest noobstwo bo nie wedlugo Twojego planu:P

na przyszlosc wiecej wiary w innych:)

KaCzA
25th March 2009, 02:21 PM
za kare:P

Co do tego co napisales dobrze by bylo gdybys sie tym kierował bo oboje wiemy ze czasem potrafisz kogos kicknac tylko dlatego ze build Ci nie pasuje lub cos,


dobrze powiedziane :P na zly build ma sie kicka :P u ludiego wiec uwazac co sie sklada :P:shh:

Ludwiczek
25th March 2009, 03:43 PM
Jak to Monia mówi... dojechali cie w pracy to wyzywasz sie w grze na innych!! xD :p

no to musze wam pojechac troche :P


Monia, nie chce sie klocic i obnazac twojego noobstwa ;p,
ale, radi dla razora jest o niebo lepsze niz SY.
Dawniej czasem sam robilem SY dla razora, ale ostatni raz taki build zrobilem pare, parenascie miesiecy temu, bo jest imo slaby...

Wiadomo, razor moze miec mase rzeczy, ba... nawet booster i dagon i ownowac... wszystko zalezy od poziomu gry i balansu.

ale majac jednego dpsa i widzac ze gra bedzie dluzsza, to radi jest idealne, zwlaszcza ze razor szybciutko je wyfarmi

a to ze pisze GG NO CHACNE! ;D
i slaba psycha... -_-
gmm troche racji w tym jest :p, ale co mam robic jak
mamy 10x gorszy pick, wy lecicie w ciula, nic nie gramy, a przeciwnik ma idealny team lub samych late gamerow i gra teamowo, a nie pchanł calej bazy tylko dlatego ze ja grajac carrry, kupuje 18 wardów bot lub portale i latam sam jak pojebany zeby bronic baze, wieze, robic scouting, a wy pasiecie..
intow i tankow w lesie... xD

to co mam nie pisac GG????? :D

powiedz mi ILE RAZY, klikam na LAS, bo tam umiera 3 z wrogow pasąc sie od 50 minut, i mozemy ich wydymac jak młode szpaki,
wpadajac do lasu we 2ke 3ke na nich? juz nie powiem w 4-5 bo w cuda to nie wieze :D
no ILE RAZY, klikam na las leca tam i sam omało co ich nie ownuje, ale gine 1v3, a wy.. ojojojo faktycznie byli w lesie nie łaź sam!
jak mam nie sam jak wy przez 60 min nie ronicie ani jednego rajdu na las? :D

grajac tak jak ja, przy srednim graniu, gra vs farmerzy konczy sie naszym easy winem w 25-35 max... 40 minut
ale wy wolicie majac slaby pick, dac im las na 80 minut i przegrac z kretesem dziwiac sie: łałłłłł ale mają itemy?? kto ich spasł!! :P

:)

ps.
ale podsumowując, faktycznie w wielu grach, w ktorych pisalem GG, OMG, GG, wygrywalismy dzieki temu ze monia podnosiła obniżane przezemnie moralne :p
a ziutki, kacze czy reszta, mieli przebłyski i dawali z siebie wszystko co najelpsze ;p no moze pomyłki wroga, w stylu Roshan przy naszym fast pushu, troche pomagały :D
nie mniej jednak fajnie jest wygrac schizowa gre w fajnym gronie, gdy oni wierza a ty juz utraicles prawie wiare :)
i razem cudem ownujecie

monia nigdy wtedy mi nie przepuści i zawsze walnie: phi.. a nie mowiłam ze wygramy spkojnie! xD

KaCzA
25th March 2009, 04:32 PM
Jak to Monia mówi... dojechali cie w pracy to wyzywasz sie w grze na innych!! xD :p

innych = kacza
:P

od dzis to ja bede sie na Tobie wyzywal :P bo mam duzo zaliczen i musze sie przygotowywac do matury :P:DDD




slaba psycha... -_-


To prawda :D psycha Ci szwankuje niekiedy :D




ale co mam robic jak
mamy 10x gorszy pick, wy lecicie w ciula, nic nie gramy,

Nic nowego :D zawsze tak jest:D , wy macie zly pick zawsze :P a ja lece w ciula :D





łałłłłł ale mają itemy?? kto ich spasł!! :P

Wiadomo kto :D Ludwiczek :DD




a ziutki, kacze czy reszta, mieli przebłyski i dawali z siebie wszystko co najelpsze ;p
Me pro. Zreszta bezemnie nigdy nie dajecie rady wygrac :D



nie mniej jednak fajnie jest wygrac schizowa gre w fajnym gronie, gdy oni wierza a ty juz utraicles prawie wiare :)
i razem cudem ownujecie

Wiem ze jestem fajny ludwik :D nie musisz tego mowic :P


Ale ludi wiesz :D visage jako supp :P hihi :D
http://forums.dota-allstars.com/index.php?showtopic=105614

:D

Ludwiczek
25th March 2009, 05:01 PM
-_- kacza nie wyjezdzaj mi z linkami do forum, ktore sie zna i przeglądało pare lat temu.... zadna nowosc.

jak pograsz troche to zobaczysz ze granie w dote to nie wejscie na stronke i skopiowanie builda... :)

powtarzam to co mówiłem.......
mielismy team 4 osobowy z solo razorem na midzie który szedł w radi i dmg jako carry, mielismy stuna, potrzebowalismy INT supporta,
visage mimo ze jakoś super się do tego nie nadaje to w takim TEAMIE, musi suportowac,
tzn, nietoperze zamiast do farmienia to scouting mapy, no i hex bo mielismy przeciwnikow pod hexa, a dmg? dmg juz mielismy

grajac 5v5 z 2 dmg majac jakis hex w teamie, spokojnie twoj build by był, ale nie w grze 4v4 jak prosilismy o HEX :)

ja to widzialem tak, ziutek initiator tank/stuner, ja dmg napierdalam, monia wali spele i pozniejszy stun, a ty zadajesz dmg i oslabiasz armor deso
no i hexujesz nam niewygopdnych przeciwnikow, w takiej kofiguracji, nie mogliby nawet pierdnąc... i wygralibysmy po super akcjach bardzo latwo.

visazowi mozesz nawet rapier zrobic, monia tak w naszych koko grach zresta zrobiła ze 2 razy xD
tzn visaza dmg, nawet bez boost hp :D
ale pasowalo to do TEAMU w DANEJ grze...

ja nie mowie ze build zly, czy ze masz takiego nie robic....
po prostu sugeruje ze build sie robi POD GRĘ kontrkentą i pod pick przeciwnkow i nasz

a forum... czytalem pare lat temu, zeby poznac podstawy i pozniej grajac sprawdzac to i modyfikowac po swojemu :)
poczytasz 1000 guidow, pograsz, nauczysz sie i zobaczysz ze gra sie nie z kartką w ręce co kupie danym herosem
tylko sklada sie pod sytuacje itemki :)

ps.
zamiast truć dupe mozesz zagrac, ja jem obiad i moze zagram ok 17.30

Ziutek
25th March 2009, 08:11 PM
jestescie monotematyczni, ciagle ten build :P

i tak w tej grze nawet nie pierdneli:P nie widzieli nawet kiedy i kto ich zabil :P

Ludwiczek
25th March 2009, 10:58 PM
hojnie obdarzony przez naturę... itemami - axe ;)

+10 wardów i 5/0 w wieżach :)

Ziutek
25th March 2009, 11:19 PM
co jak co ale po tobie nie spodziewalem sie ze bedziesz sie chwalil takim noob game'em :P

adek
26th March 2009, 10:16 AM
nie wiem po co tylko sniperowi crystals...

co do axa niezle itemki i fajna hero. ja osobiscie wkrecilem sie w yuggernaut'a

Ludwiczek
26th March 2009, 05:59 PM
co jak co ale po tobie nie spodziewalem sie ze bedziesz sie chwalil takim noob game'em :P

:D co ty mowisz... przeciwnicy z najwyzszej polki, teamscore 33-3 xD

KaCzA
26th March 2009, 08:09 PM
ta z wysokiej :DDDDD jak Dla Ciebie ludwi to w sumie z wysokiej :P

Ludwiczek
26th March 2009, 08:35 PM
Monia, grałem w koncu ze szponem pare gier xD,
w jednej z nich, mając inta i grając z 50 min, szpon miał 6 itemow, slots full ...i żaden z nich nie był dla inta xD, wygralismy oczywiscie, ale zabawnie bylo :P repa nie mam a szkoda

ps. w załączniku, idealny przykład SWITCH SWITCH BALANCE HOST IDIOT BANANNNNNCEEEE

czyli "balansu" w grze ;p

krótko, 10-14 min i wygrane 3v5 mimo braku BALANSU :)

czytac czatlog z gry ;p

fragment
12:07 [Allies] _NasranoVpytli_: -switch 2
12:10 [Allies] Ludwiczek: -no
12:13 [Allies] IronBloodhoof: lol
12:18 [Allies] IronBloodhoof: 3 vs 5
12:19 [All] _NasranoVpytli_: what you doin,
12:23 [Allies] IronBloodhoof: let her
12:24 [All] Ludwiczek: what you doing?
12:26 [All] _NasranoVpytli_: host is freak
12:27 [Allies] [ffs]wxr: -switch
12:31 [Allies] [ffs]wxr: -switch 2
12:35 [Allies] aleXbagerson: -ok
12:35 [Allies] Vlad_III: -ok
12:37 [Allies] _NasranoVpytli_: -ok
12:37 [Allies] Ludwiczek: -no
12:38 [Allies] MossTeMuerA: -ok
12:42 [All] [ffs]wxr: why no ?
12:43 [All] Ludwiczek: why switch?
12:48 [All] _NasranoVpytli_: ok
12:48 [Allies] IronBloodhoof: 3 vs 5
12:50 [All] [ffs]wxr: to play 4v4
12:53 [All] Ludwiczek: rotfl
12:56 [All] Ludwiczek: for what?
13:06 [All] [ffs]wxr: for not crying
13:08 [All] [ffs]wxr: ok nvm
13:10 [All] Ludwiczek: whos crying?
13:13 [All] Ludwiczek: you only i see..
13:17 [All] [ffs]wxr: u will cry
13:21 [All] Ludwiczek: and?
13:27 [Allies] MossTeMuerA: -switch
13:27 [All] [ffs]wxr: and leave
13:29 [All] Ludwiczek: lose is just lose..
13:30 [Allies] MossTeMuerA: -switch 2
13:32 [Allies] Ludwiczek: -no


a kto wygrał to? domyslacie sie zapewne :)

Ludwiczek
27th March 2009, 08:12 PM
WARCRAFT 3 i nowy patch na XPAMIE
http://eurobattle.net/showthread.php?p=949781#post949781

Z dniem dzisiejszym mój ROM dostał nowe serce v.12 pod patcha 1.23a

War3 1.23a + Ghost++ 12.0 pod 1.23a

----------------------------------------------------------------------------------------
.
This game is hosted by Ludwiczek on Ghost++ 12.0 hosting bot (ROM)
.
Wait for ping checking, and dont spam.
I will kick and ban all stupid noobs/idiots/spammers!
Banlist on!
.
Welcome all!
.
If you expirience lags, tell me kind of lag (delay in hero reactions or spikes/freezes)

I will try fix it.
----------------------------------------------------------------------------------------

:p

Ziutek
27th March 2009, 08:45 PM
a jednak sie prerzuciles na nowy patch, byly glosy ze bedziesz przy starym do konca :P

Ziutek
28th March 2009, 01:00 AM
a kto sciagal caly patch ??:P w tym linku do patchow co dali w server informations jest patch z 1.22a ->1.23 w kazdej wersji jezykowej