PDA

View Full Version : Dota?



Merkor
24th May 2008, 05:08 PM
Witam wszystkich.
Czy ktoś mi może wytłumaczyć co to jest dota? o co w tym chodzi? co się tam robi? Krótko mówiąc " z czym to się je ". Chcę wiedzieć czy warto za to się zabrać bo jeszcze konta nie mam i chyba szybko nie będę mieć wiecie chyba czemu.

Ludwiczek
24th May 2008, 05:22 PM
Obadaj te linki:

http://youtube.com/watch?v=Di_87VR2xH0

http://dota-allstars.com
http://forums.dota-allstars.com

http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=417

ps.
w skrócie:
masz w miare symetryczną mape, z dwoma bazami i 3 głownymi ścieżkami między nimi i rzeką po środku (góra,środek, dół)
celem gry jest zniszczenie serca bazy (drzewo, tron), po ścieżkach w regularnych odstepach czasu biegają creepy
podstawowe słabe jednostki sterowne przed komputer, ty wybierasz herosów ( gra sie max 5v5), wlaczac na poczatku z creepami
i wrogim hersoem na sciezce zdobywasz expa i kupujesz w bazie itemki (lub secret shopach), jak jestes juz troche mocniejszy
to zaczynasz pushowac/gangowac/ i zabiac wrogich herosów oraz nieszczyc wieze i baraki prowadzace do drzewa/tronu)
herosów masz ~90 do wyboru

Merkor
24th May 2008, 05:33 PM
Dzięki, że mi to wytłumaczyłeś teraz widzę, że warto w to pograć.

Ludwiczek
24th May 2008, 05:39 PM
gra moze na pierwszy rzut oka wydaje sie dziwna i wiele osób w tym ja na poczatku podchodzilo do niej niechętnie, ale jak zaczniesz grać to wciąga gorzej niż dragi ;)

tu masz jeszcze jakis filmik

http://youtube.com/watch?v=9xpAiLSLd6c

ps. poczatki są ciezkie, bo jest 90 hersów i kazdy ma unikalne zaklęcia i jest tez sporo itemów,
zanim sie to wszystko ogarnie to troche czasu zleci ;p ale warto

gra ma rozne mody, np mozesz wylosowac herosa czy tez wybrac z puli

Merkor
24th May 2008, 05:55 PM
A czy muszę wbić na eurobattle.net i grać czy jakiś program do tego jest?

Ludwiczek
24th May 2008, 06:04 PM
dota to tzn Custom map, po pierwsze musisz ją sciągnąć

http://getdota.com/

i wrzucic do folderu z mapami
\...\Warcraft III\Maps\download\

teraz mozesz grać po sieci LAN, lub przez interent wykorzystując jakiś serwer który ci to umożliwi

np.
http://eurobattle.net/ :)

tutaj musisz mieć patcha 1.21a i instaler serwera (poszukaj na naszym forum)

pozniej łączysz sie z serwerem
i w zalezonosci od chęci i możliwości joinjujsz sie do jakiejs gry lub zakładasz swoją

tu jest chyba przewodnik
http://eurobattle.net/showthread.php?t=31428&highlight=gra%C4%87

ps. z tym ze obecnie sa jakies problemy z rejestacja nowych kont

Merkor
24th May 2008, 08:07 PM
Zrobiłem wszystko dobrze tylko co mam wybrać w http://getdota.com/ bo jest lates map i stable map.

Raphau
24th May 2008, 09:02 PM
pobierz obydwie, i wklej je do folderu /.../warcraft III/maps/download/

Merkor
25th May 2008, 11:21 AM
Dzięki za wszystko, działa tylko teraz moja ostatnia prośba czy jest gdzieś strona gdzie mógłbym zobaczyć jaki dany item jest potrzebny do bohatera? Bądź czy wy możecie mi powiedzieć co dla Barathrum?

Ludwiczek
25th May 2008, 11:47 AM
po darmowej rejestracji na stronce:
http://forums.dota-allstars.com/
masz dostęp do szerokiej gamy opisów porad guidów itp:

np tu masz rozpisane spoko (jak grac, jakie czary brac, jakie itemy kupować. itp) prawie wszystkie herosy)
http://forums.dota-allstars.com/index.php?showtopic=33844

a tu masz, counters, czyli króy hero jest dobry vs który, np jak ktoś gra barruthem to co masz brać/robić żeby sobie z nim radzić :)
http://forums.dota-allstars.com/index.php?showtopic=118071

Merkor
25th May 2008, 02:18 PM
Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, to umieszczę tu mojego replaya, czy sie admini zgodzą?

@down Tak wszystko zrobiłem. Na tym replayu co chciałbym umieścić widać widoczną poprawę jak gram ale wielu rzeczy muszę się nauczyć.

Ludwiczek
25th May 2008, 02:28 PM
nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale nie widze zadnego dzialu w PL forum gdzie moglbys wrzucic,
moze w dziale "Polish Warcraft 3 Forum" założyć temat replaye i tam wrzucać?

poczekaj co odpowie uber lub rafaello ;)

ps. zarejestwoles sie i patrztles na te linki co podałem?

Ludwiczek
25th May 2008, 03:48 PM
Na tym replayu co chciałbym umieścić widać widoczną poprawę jak gram ale wielu rzeczy muszę się nauczyć.

to zalezy jakie masz podjescie i na ile pojętny i reformowalny jesteś, z tego co obserwuje, gracze ktorzy podchodza do sprawy powaznie, czytają guidy, poradniki, ogoldajac dobre replaye innych i uczacy sie na swoich i cudzych bledach oraz nastepnioe ich eliminacji, dosc szybko łapią i zwięszkają skila, w przeciwienstwie do starych niereformowalnych graczy ktorzy grają po pare lat a robią podstawowe blędy i za *uja nie potrafią pozbyc sie złych nawyków i nie dadzą sobie nic wytłumaczyć i nie muszą nikogo sie poradzic czy tez czytac guidów lub ogladac repleów bo oni grają 4 lata i są "PRO"
a pozniej w konfrontacji z graczem co gra 3-6 mieseicy dostają tęgie baty :)

p.s na poczatku szukaj gier oznaczonych noobs only :) lub noobs
tam następują pierwsze przetarcia i poznawanie mapy/herosów/skilli (chociaz czesto wchodza tam lepsi playerzy chcacy sie wyżyć i zrobić rzeznie dopiero uczącym sie :P)

dobrzy by było abyś od początku zacząl wyrabiać sobie "last hit & deny" , zamiast autoatkowac creepy,
i ja np nie wyobrazam sobie gry bez przemapowanych skilii i caly czas widoczych pasków życia
i do skilli i do pasków życia są odpowiednie programiki, jak healt bar, warkeys, dotakeys itp

dobrze jest na biezaca widziec swoje i przeciwnika/przeciwnkow hp i wiedziec jakim skilem ile zycia mogą ci zabrac

Raphau
25th May 2008, 05:24 PM
Przeniosłem temat do "Polish Warcraft III forum".

W krótce może będzie tam subforum specjalnie dla Doty!

amenpol
25th May 2008, 09:04 PM
przepraszam ja was bardzo :P moglby ktos zagrac ze mna i Merkor'em o ile bedzie chetny dote jakas? bo ja jestem zielony(wrecz jasnozielony) jezeli chodzi o dote ;]

dzis tak kolo 22 :) jezeli ktos mialby czas ;p

z gory THX
Amen.

Uber_pwnT
26th May 2008, 01:21 AM
Zawsze lubie grać z przezielonymi, bo jedynym słowem jakie używają opisując moją osobę to : PRO!.

Możesz pokazać nam replaya. Będziemy zaszczyceni ;)

Ludwiczek
26th May 2008, 07:10 PM
ok zaraz obadam, ale pierwsze co juz mi sie rzucilo w oczy to ze źle mape umieściles, 99% ludzi trzyma mapy w /maps/download/
a tak jak u ciebie to nie otwiera mi sie replauy i musze tworzyc taki folder jak ty i kopiowac tam mape :)

co do replaya:
4v4 apem - (all pick easy mode) ap czyli kazdy wybiera herosa z calej puli a easy mode onacza ze masz więcej kasy i expa a wieże są słabsze
lina dół, barruth vs goblin troche niezręczna zwłaszcza dla poczatkującego :),

dobrze jest wiedziec co przeciwnik moze ci mniej wiecej zrobić, a goblin moze wiele :)
http://www.dota-allstars.com/hero/1905/index.html

ta mała pokraka moze np, zdetonować się na tobie i wyjebać cie w powietrze, ma dlugi stun obszarowy (moze zatrzymac w miejscu na pare sekund 3-6)
i stawia 2 rodzaje pułapek, miny standardowe i odpalne zdalnie, to co ci zrobił na poczatku to prosty myk, szybko postawił miny na sciezce do ucieczki
i podpuscił cie zebys poleciał za nim, a ty poleciales i BUM :), i juz masz peirwsza nauczke... za goblinem lub teamem co ma goblina nie lata sie na złamanie
karku bo najczesciej uciekajac prowadzą cie na mined place, czyli pułapki goblina, np, biedny umierajacy goblin ucieka wy gonicie go w 3ke, nagle booom!
i on sie z was smieje i ma 3 kille :)
grajac vs goblin, zwlaszcza na poczatku, musisz trzmac go na dystans i nie zbliazac sie za bardzo do niego, liczac sie z tym ze w kazdej chwili moze podbiec
i zdetonowac sie, lub wciagnac cie w miny, starasz sie crepowac trzymajhac go na dystans, a pozniej kupujesz wardy (takie oczka co obszarowo dają ci
widzenie rzeczy niewidzialnych, jak np miny goblina, inne wardy, czy niewidzialne herosy (rikimaru, gondar, anub na ulti)

barrtuh ma ciezko z goblinem na poczatku, nie wiedzac gdzie są miny, bo w zasadzie masz 2 aktywne zdonlosci, rozpędzenie sie i stun przeciwnika i
ulti ze powjawaisz sie za jego plecami, oba "niewygodne w przypadku vs goblin, bo jak zobaczy ze biegniesz to wejdzie na swoje miny, lub stanie na minach
jak dasz ulti i boom :)

grajac 1v1 na lini, zwlaszcza na poczatku nie woła sie panicznie sojusznikow na pomoc, bo kazdy ma swoje problemy na swoich liniach i jeszze nie rozwineli sie na tyle
zeby latac po mapie i pomagac..., nie mozesz stac, uckieac za daleko od przeciwnika i jego creepow bo nie dostajesz wtedy doswiadczenia ktore jest niezbedne
do rozwoju, musisz caly czas ostroznie kręcic sie w miare blisko przeciwnika i creepow

przejscie do kogos na linie i zostawienie przeciwnika na swojej na samopas to tez nie wchodzi w gre ;)

w 10 min miales mega farta...
venge + goblin gdyby byli odrobine sprytniejsi zbili by cie bez najminiejszego problemu

w grze dostajesz expa i lvle od 1-25, po 10 min goblin (twoj przeciwnik z lini) odskoczyl ci na 2 lvl ty 6 on 8
takze 10 minuta... popatrz co zrobił goblin z ursą... i przypomnij sobie to co pisalem wyzej :)

11 min, trol i sniper na midzie szli łeb w łeb, ktos od was nie poweidzial "miss" tzn ze nie ma jego przeciwnika na lini, trol nie wiedzac o tym
dał sie zaskoczyc i padł, czyli zginał wasz najbardziej rozwnieniwety heros i padła wieza na midzie, balans przesunał sioe na strone snipera znacznie
ktory dostał wyzszy lvl kase i caly czas ma swoja wieze

dziwnie sie poruszasz, za duzo stojisz w miejscu, za malo atakujesz creepy

jakos nie zauwazylem zebys korzystał z 1 skila, tzn charge na przeciwnika , barrtuh podbiega, stunuje go bije bije, a pozniej ultimate (4skill) na dobicie
chociaz po mapie z goblinem troche strach biegac ;)

hmm nie chce mi sie ogladac do konca, ale co mniej wiecej musisz poprawić:

- przede wszystkim MUSISZ widziec/wiedziec ile kto dookkoła ma życia hp, koniecznie sciagnij sobie
program jakis np ten co dałem w załączniku odpal przed grą i koło zegarka daj prawym myszki show hp enemy i your
teraz kazdy bedzie mial pasek zycia nad herosem

- na dole po lewej masz minmape, musisz bacznie ją obserwowac patrzac gdzie kto jest

- będąc na lini musisz znać swoje możliwości (jakie masz skile, jak działają? ile obrazen zdają? ile many wymagają?)
to samo dobrze bylo by wiedziec o przeciwniku...
dorze chociaz pobieznie przezucic wzrokiem herosy z tej stronki co podawałem: http://www.dota-allstars.com/heroes

- do momentu az troche sie wzmocnisz i cos bedziesz mogl sensowanego zrobic ( np lvl 5 czy 7)
lepiej krecic sie ostroznie obok swoich creepow i wiezy, nie tracac zycia zbytnio, obserwujac przeciwnika i farminąc sobie
na creepach, jak zobaczysz ze ma mniej zycia albo na tyle ze cos mozesz mu zagrozic to atak wtedy, ale nie szaleńczy
i nie pod jego wieża cobyś nie padł z chciwości

cos marnie mi idzie to kometnowanie a zajmuje mase miejsca i czasu, moze uber cos skrobnie jeszce albo ktos kto grał

ps. jak ktos ogladnie replaya i chce skomentowac, to niech nie rżnie cwaniaka tylko zda sobie sprawe ze merkor dopero co sciagnał
dote i zaczyna sie uczyc...
wiec moze nie piszcie od razu, ze nie blokował creepow, słaby last hit/deny, mało gangów, no teamplay, złe itemy itp

itemy nie wzial najelpiej ale tez nie tragicznie ;)

na poczatek raczej bierze sie cos do statsów, gałązki, circlety, gautnlety i jakis hp regen, ringa RoR lub tangos (drzewka do jedzenia)

Uber_pwnT
29th May 2008, 01:35 AM
Merkor, wrzucę tutaj Twojego repa bo niektórzy nie lubią ściagać z rapida.

Ps. Żeby sie nauczyć grać, trzeba grać jak najwięcej. Nie ma innego sposobu, czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy. Pograsz 2 lata i jeśli jesteś kumaty to będziesz mógł powiedzieć, ze potrafisz grać. Powodzenia.

Ludwiczek
29th May 2008, 03:05 AM
czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy

strata czasu??

to zalezy dla kogo, jak chcesz w ciemno badac mape i herosy przez 2 miesiace to spoko..

ale jak przegladniesz chociaz pobieznie pare guidow z tego co dalem + obadasz itemy i skile herosow mniej wiecej, to od poczatku zaczynasz sie ortienowac i wiesz na czym stoisz...



Zawsze lubie grać z przezielonymi, bo jedynym słowem jakie używają opisując moją osobę to : PRO!.


z tego co pamiętam, to ostanio nazywali cie "troche" inaczej xD, ;)

mnie nazywają MH MH! (jak np kupie wardy)
i jak ownuje wszystkich równo to mowią: omg whatta luck.., luck only, host noob, but feeded by other noobs :)

amenpol
29th May 2008, 10:56 AM
mam pewien problem jak wybieram customa i dolanczam sie do doty(szukam gier"only noobs:P") lacze sie owszem ale po tym jak bede na liscie (przed rozpoczeciem gry) najczesciej ktos wpisuje jakas komende i pokazuje narodowosc graczy.... zawsze pozniej dziwnie mnie wyrzuca do menu bn(tego gdzie wybiera sie custom fast game itp) to moja wina czy poprostu kick ? (ps nie lamilem na zadnych grach bo od poczatku tak mam ;/)


Z gory Thx
Pozdro
Amen.

Merkor
30th May 2008, 04:06 PM
Jak wbijasz na dotabr przykładowo to on sprawdza, że jesteś z pl to cię kicka to nie twoja wina. Wbijaj na eu lub come all :P

Ludwiczek
30th May 2008, 04:16 PM
dokladnie, host gry, lub gracze czesto sprawdzją kraje i jakosć polączenia (pings)

i jak masz PL lub kiepski ping to mogą cie wyrzucac, bo sporo z tych durniów nie wie gdzie lezy PL i myślą ze to jakies PERU :)

ps. apel do wszystkich, piszcie na jakich acc (kontach) gracie na eurobattle.net

ja mam forum acc: Ludwiczek i acc do grania tez: Ludwiczek

Wieczor
31st May 2008, 12:44 PM
Jak zwykle Ludwiczek bardzo dobrze wytłumaczone.

Ja jeszcze dodam od siebie:

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=warkeys&filename=Warkeys-1.7.0.1b.exe&use_mirror=heanet

Warkeys,
to taki program, dzięki któremu będziecie mogli ustawić własne skróty klawiszowe, coś ala jak w PG, przeważnie jest to interface:

q/w/e/r
a/s/d/f
z/x/c/v

gdzie z-skill 1 / x - skill 2 / c - skill 3 / v - skill 4

Powodzenia

Ludwiczek
31st May 2008, 02:25 PM
o dokładnie, dzieki, wlasnie zapomnialem podlinowakc tego, jak juz przetrzesz sie troche i i bedziesz chcial grac lepiej i robic szybkie kombinacje czy wogole wygodnie rzucac czary/skile to taki program jest po prostu niezbedny

tu macie jeszcze wyjasnienie i manual:
http://warkeys.sourceforge.net/doc.php

ja mam troche inaczej zbindowane:
skille: q,w,e,r
atak: a
stop: s
itemy z zasobnika: spacja, 1, 2, 3, 4
(np. jak masz itemy ktore wymagaja aktywacji kliknieciem (refresher,dagon, necro3, mekan itp)
i klawisz capslock jak pause/unpause skryptu

Ludwiczek
10th June 2008, 10:13 PM
nie wiem czy dawałem to juz wczesniej, ale chyba nie, a jest ogień! :)

http://youtube.com/watch?v=nHZk7iSOHAA&feature=related

Shugga
11th June 2008, 02:49 PM
co do warkeys, jakos mi on nie dziala. Zapisalem wszystko, pliczek wkleilem do katalogu z gra. I nic sie nie dzieje oO. W opcjach oczywiscie mam ustawione na costumkeys.
Jak powinien byc zapisany ten plik z ustawieniami? costumkeys.txt, costumkeys.cfg czy jak?

Wieczor
12th June 2008, 03:19 PM
CustomKeys.txt

amenpol
30th July 2008, 07:53 PM
widzialem ze juz ktos tutaj o to prosil :P... moglby ktos ocenic tego repka ? i powiedziec mi nad czym mam popracowac ? :> bylbym bardzo wdzieczny :)


ps. Poczatkujacy jestem :)

Pozdro Amen_!

<LaCocaina>
30th July 2008, 09:16 PM
wher too dl hostbot?????????

Ludwiczek
30th July 2008, 09:25 PM
from your ass fakiing retard...

this is PL only section.... get lost cucumber

ps.

if you sooooo stupid to write here, im sure you are 100% NOT be able to dowload, unpack and use hostbot...

Rake
31st July 2008, 06:35 PM
wher too dl hostbot?????????

http://eurobattle.net/showthread.php?t=75826

This is polish forum, allowed language is polish...next time ask for help at english forums.

Kikusia
2nd August 2008, 12:17 PM
from your ass fakiing retard...

this is PL only section.... get lost cucumber

ps.

if you sooooo stupid to write here, im sure you are 100% NOT be able to dowload, unpack and use hostbot...
uprzejmy jak zawsze:)

Uber_pwnT Merkor, wrzucę tutaj Twojego repa bo niektórzy nie lubią ściagać z rapida.

Ps. Żeby sie nauczyć grać, trzeba grać jak najwięcej. Nie ma innego sposobu, czytanie poradników na tym etapie to strata czasu Ludwiczek. Pograsz z 2 miesiace to poznasz tajniki tej mapy. Pograsz 2 lata i jeśli jesteś kumaty to będziesz mógł powiedzieć, ze potrafisz grać. Powodzenia.
czytanie poradnikow to nigdy nie jest strata czasu, w ten sposob wiadomo ze nie nauczysz sie grac, ale przynajmniej przyswoisz sobie teorie co kupowac, dla kogo i w jakich przypadkach. Dobrze jest sie uczyc na swoich błedach ale na cudzych tez nie zaszkodzi

Ludwiczek
2nd August 2008, 04:33 PM
uprzejmy jak zawsze:)


ja jestem bardzo elastyczny, mam szeroki wachlarz obycia, mogę być dżentelmenem, delikatnym romantykiem, czy też brutalem i prostym chamem :P,
wszystko zalezy od sytuacji, miejsc i osób :cool:

od rana mogę przebywać z bandą roboli, kryminalistów czy żuli i doskonale się w niej czuć, by wieczorem, wziąść kąpiel, i wyszykować się na bankiet w elitarnym gronie dostojników,
z towarzyszącą mi piękną damą u boku ;)

z tego co wiem to ty też jesteś dosyć elastyczna ;p
raz zamyślona, delikatna i spokojna, pragnąca delikatnych pieszczot,
by za chwilę rzucić się i zerwać ze mnie ubranie :), pozniej sie mnie pytają np, czemu mam cale plecy i klate podrapaną
jakby mnie jakas tygrysica dopadła xD



co sie tyczy poradnikow to...

w jakim świecie wy zyjecie...!?
Jakie szanse ma 2 graczy zaczynających uczyc sie doty, którzy w chwili startu nauki mają takiego samego skilla?

Gracz 1, pierdoli system i idzie na pałe, ładuje mape i czeka co sie dzieje... pyta sie jak wybrac hero lub nie wybiera i wychodzi z gry :), nie zna mapy, nie zna skilów, nie zna herosow, nie zna sklepów, nie zna kurwa mać nic

gracz 2, zaczyna podobnie jak gracz 1 z tym ze zapoznaje sie z:
(wiadomo mniej wiecej, a pozniej stopniowo caraz lepiej)
- ilu jest herosów i ktory mniej wiecej co robi (wygląd, nazwy, skile)
- zapoznaje sie dokladnie z mapą, sciezkami, sklepami,
- czyta o przedmiotach ( wie co i gdzie kupowac i co to daje)
- od poczatku wie co to last hit i deny i stara sie nauczyc tego zanim wyrobi sobie noobowaty autoatack
- kojarzy mniej więcej orby i czesc z reguł mechanizmów doty (bashe, stuny, disable, channeling, cirticale, itp
- wie co jaki heros moze mu zrobic i co on moze innnym
- zna mocne i slabe strony herosow

- ogląda replaye i czyta guidy prawdziwych pros
w guaidach ma :
dokladny opis, co brac jak kiedy jakie reduskcje jakie obrazenia wysztsko
rozjebane na czynniki pierwsze, lacznie z gameplanem i strategią
mocne i slabe strony itp

teraz, pomyslcie jeszce raz i zastanowcie sie jak rozwinie sie gracz 1 a jak gracz 2 po:
miesiącu , 3 mies, 6 ciu.....

a pozniej powiedzcie:
" o kurwa, ten Ludwiczek jak zawsze ma racje!" ;)

Kikusia
2nd August 2008, 05:23 PM
a pozniej powiedzcie:
" o kurwa, ten Ludwiczek jak zawsze ma racje!"
noobek jak zawsze:)

z tego co wiem to ty też jesteś dosyć elastyczna ;p
raz zamyślona, delikatna i spokojna, pragnąca delikatnych pieszczot,
by za chwilę rzucić się i zerwać ze mnie ubranie , pozniej sie mnie pytają np, czemu mam cale plecy i klate podrapaną
jakby mnie jakas tygrysica dopadła xD
zalezy czy jest pełnia księżyca:P ja wole jak Ty idzisz na ostro, a rano budze sie spocona z rumieńcem na policzkach:)



teraz, pomyslcie jeszce raz i zastanowcie sie jak rozwinie sie gracz 1 a jak gracz 2 po:
miesiącu , 3 mies, 6 ciu.....
zalezy tez od tego ile i na jakim poziomie gry stocza. Jezeli beda grac ze slabymi to ani gracz 1 ani 2 za wiele sie nie naucza. Radze w docie zaczać sie bawic na luzie wtedy wszystko zacznie wychodzic elegancko:) Ludwiczek jak cos nie idzie po jego mysli zaczyna sie spinać i denerwowac, wtedy sypie cała swoja gre:P

Ludwiczek
2nd August 2008, 05:28 PM
przyznam ze czasem (nie z mojej winy oczywiście :D) troche mi ciśnienie skacze i denerwują mnie najmniejsze potknięcia, ale to z braku czasu na kolejne gry, po prostu chce i wymagam od innych gry na wysokim poziomie ;)

Tayschrenn
2nd August 2008, 06:10 PM
ale to z braku czasu na kolejne gry, po prostu chce i wymagam od innych gry na wysokim poziomie ;)

I dlatego grasz puby...

Ludwiczek
2nd August 2008, 06:33 PM
tak, bo jak wracam z pracy i chce zagrac, to nie bede czekał 40 min az sie uzbiera ekipa z ss, ss poza zaletami ma sporo wad,
wiekszsosc przyjsciol z ktorymi glownie gram nie jest w ss..

chce to wylaze, chce to kickuje, chce grac 15 min to gram 15

generalnie ja rzadze i czerpie z gry to co chce.. :)

ostatnia moja gre na ss z Heldarionem pedałem masz w dziale -rep, jak wasz wielki pro znobił cala gre i mnie wkurwił,
jak juz mam grac ss to wymagam za duzo niz wieksosc z ss moze mi dac :)

dostał -2 rep no i co z tego? moja gra po duzej przerwie zjebana przez niego i tak, niesmak pozostał,
potem grałem bardzo duzo gier ale nie rankinogwych
bo było w wiekszosci 7 ss + 3 ziomali, a takie gry ss ladder nie łapie, ale gram to co chce,

zagram, strace czas, puszcze 5 postów -rep, a inni -rep mnie, i bede klocil sie z dziecmi kto ma racje

aktualnie gram tylko ap i tylko rzeznikiem

jezeli to komukolwiek przeszkadza, to heh... sprobuj sie domyśleć gdzie to mam...

...tak właśnie tam ;)

Pro_Player__
3rd August 2008, 03:59 AM
troche nie na temat, ale wieczor = wieczor z dota.pl ?

Ludwiczek
3rd August 2008, 09:09 PM
pewnie tak, ale zapytaj jeszze tu:

http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=84

Uber_pwnT
13th August 2008, 01:33 AM
czytanie poradnikow to nigdy nie jest strata czasu, w ten sposob wiadomo ze nie nauczysz sie grac

Z całym szacunkiem, ale co wyczyta poczatkujacy gracz z profesionalnego poradnika? Co z tego, że nauczy sie grać jednym bohaterem, jeśli nawet nie bedzie wiedział co inni mają do zaoferowania? Początki spędza sie na grze i tylko grze. Jeśli poznasz w jakimś stopniu fizykę gry, to możesz ulepszać swoje taktyki i poszerzać wiedzę, ale musisz mieć podstawy do tego. Nie wiem czy jest sens wklejać jakieś beznadziejne porównania, dam sobie z tym spokój.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Tayschrenn
13th August 2008, 03:11 PM
troche nie na temat, ale wieczor = wieczor z dota.pl ?

pro_player = zipi noob?

HeadMasterPL
14th August 2008, 07:21 PM
mam pytanko
jak wybrac herosa na Docie??
jak sie zaczyna nie dostalem zadnego herosa a inni mieli nie wiem czy od poiczatkuna srodku pisze PICK1 i jak wciskam 1 to pokazuje mi sie jakis Circle of Power
ale nic nie daje tam mozna tylko zaatakowac kogos jak jest blisko czy cos takiego pls pomocy!

Kikusia
15th August 2008, 11:24 AM
Z całym szacunkiem, ale co wyczyta poczatkujacy gracz z profesionalnego poradnika? Co z tego, że nauczy sie grać jednym bohaterem, jeśli nawet nie bedzie wiedział co inni mają do zaoferowania? Początki spędza sie na grze i tylko grze. Jeśli poznasz w jakimś stopniu fizykę gry, to możesz ulepszać swoje taktyki i poszerzać wiedzę, ale musisz mieć podstawy do tego. Nie wiem czy jest sens wklejać jakieś beznadziejne porównania, dam sobie z tym spokój.

Zalezy tez od osoby, niektorzy podszebuja instrukcji zeby zaczac gre i nie pisałam nic o profesjonalnych poradnikach. Z reszta sie zgadzam.


pozdro

Ziutek
15th August 2008, 02:54 PM
mam pytanko
jak wybrac herosa na Docie??
jak sie zaczyna nie dostalem zadnego herosa a inni mieli nie wiem czy od poiczatkuna srodku pisze PICK1 i jak wciskam 1 to pokazuje mi sie jakis Circle of Power
ale nic nie daje tam mozna tylko zaatakowac kogos jak jest blisko czy cos takiego pls pomocy!

musisz napisac
-pick 1 lub -pick 2 lub -pick 3

Pro_Player__
18th August 2008, 05:29 AM
pro_player = zipi noob?

Oh yea ;D

Jahrakal2
3rd June 2009, 01:51 PM
Mam pytanie, dlaczego po wgrani patchów 1.22 i 1.23 i patcha eurobettle.net w grze nie widać Doty z botami tylko same wersje bez Ai pokazuje ???

Shaqgy
28th October 2009, 06:23 PM
ponieważ na najnowszym patchu działa tylko najnowsza AI mapa ewentualnie możesz spróbować skrócić długość nazwy pliku mapy.

Spartacus666
23rd October 2012, 01:35 AM
Witam, zainstalowalem Wc3 RoC i TFT(nie crackowalem), patcha 1.26a i mape dota najnowsza 6.76b, wszystko jest dobrze tylko ze samemu moge grac tylko. mam konto na battlenet ale nie moge sie polaczyc z eurobattle.net, pisze mi jezeli uzywam modemu to musze recznie sie polaczyc... czytalem w instrukcji "1. Jeżeli masz problem z połączeniem się z eurobattle to ściągnij plik rejestru. Po uruchomieniu zgódź się na dodanie wpisu do rejestru. Po czym będziesz mógł się połączyć z EBN.
Link: http://www.wrzuc.to/2ZAt6w0U25.wt" ale ten plik juz nie istnieje na wczuc.to. Jakby ktos pomogl bylbym niezmiernie wdzieczny

FLaMeSeeKeR
23rd October 2012, 07:37 AM
Trzymaj.