PDA

View Full Version : Zainteresowania



Uber_pwnT
21st March 2008, 02:24 PM
Nie wiem czy był juz taki temat, ale jeszcze nie widziałem aby ktoś pisał o swoich zainteresowaniach. Napewno jest coś poza Warcraftem i ew. grami. Każdy ma normalne życie i jestem bardzo ciekaw kto czym sie zajmuję. Jest duza możliwosć, że zainteresowania będą sie powtarzały, co da możliwość porozmawiania o nich pomiedzy użytkownikami.

Ja zacznę ^^

Capoeira, ta sztuka walki przebija wszystko co dotychczas zobaczyłem w życiu. Daje taka radość i zabawę, a jednocześnie mozna nauczyć się walczyć. Polecam każdemu, nawet dziewczynie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad pójściem na trening, to uczyń to jak najprędzej, bo potem możesz tylko żałować, że tak późno to zrobiłeś. Znam to z autopsji ;D Ja jestem w grupie Artes das Gerais, szybko rozwijająca sie grupa w Polsce. Uczęszczam na treningi od Września 2007 i już zdąrzyłem się wielu rzeczy nauczyć.

Narazie tyle, kolejne zainteresowania napisze później, jak temat się rozwinie.
Oczywiscie "kropelka" i przyklejam.

Raphau
21st March 2008, 03:02 PM
Moje to:
-dziewczyny ;]
-matematyka
-pływanie & siatkówka
-programowanie

OmegaPL
21st March 2008, 03:53 PM
Videoprodukcja (czyli montaż, operatorka), motoryzacja, gadżety elektroniczne, jak sobie przypomne jeszcze to napisze :)

Ziutek
21st March 2008, 03:54 PM
wszystkie sporty jedne bardziej drugie mniej :P z racji matury zakonczylem kariere pilkarska :D
6 lat trenowalem tenis przez kontuzje przerwalem trenowac, teraz od czasu do czasu sobie zagram :D

Lukas_
21st March 2008, 03:59 PM
-Moje przyjaciółki :D
-Sport ( w szczególności Piłka nożna i siatkówka bo oba te sporty uprawiam)
-Zakłady Bukmacherskie
-MOje przyjaciółki i reszta dziewczyn :D

adek
22nd March 2008, 12:30 AM
-grafika komputerowa i wszystko co z nia zwiazane (glownie 2D no i 3D)
-architektura i projektowanie
-programowanie
-gadzety elektroniczne
-motoryzacja (od niedawna)

Uber_pwnT
22nd March 2008, 02:46 AM
Kolejne moje zainteresowanie. Perkusja.
Kupuje w kwietniu bądź w maju, jeszcze nie wiem jak będzie z kasą ;D Narazie stoi jedna u mnie w piwnicy i na niej głównie gram. Nauczyłem się już 2 piosenek : Nirvana - Smells like teens spirit i Blur - Song 2. Naprawdę dobra zabawa tak ponapierniczać w bębny, aż się lżej na duchu robi. Mój brat należy do zespołu i czasami idę sobie z nim pograć. On na gitarze a ja na perkusji. Pamiętam jak pierwszy raz złamaliśmy kolesiowi pałeczki (zostawił je u mnie xD), nie było zaciekawie, bo musieliśmy się przyznać, że graliśmy xD. Naprawde fajna sprawa.

Co do waszych wypowiedzi, może byście je trochę rozwinęli, aby zachęcić innych. Chęć do pisania wam odebrało ? ^^

MaRdoC
22nd March 2008, 08:30 AM
hmm,
- Akwarystyka
- eSport
- Sport (Piłka nożna, Siatkówka, F1)
- Sport aktywnie: Piłka nożna, basen, tenis
- e-biznes, ecommerce
- Finanse
- Piwo

to tak w skrócie :)

OmegaPL
25th March 2008, 10:07 PM
no ok...

Videoprodukcja. Razem z dwoma kolegami zalozylismy grupe filmowa ASO Movie Studio. Aktualnie jestesmy w trakcie produkcji naszego najwiekszego projektu. Efekty specjalne od czasow "Studniowki: Reloaded (http://pl.youtube.com/watch?v=os5Ml573shU http://pl.youtube.com/watch?v=eJ5FyAB0Y0U http://pl.youtube.com/watch?v=YwKJcO2Bo_k ) poszly diametralnie w gore, a to za sprawa jednego czlowieka, ktory aktualnie w ASO zajmuje sie wlasnie efekceniem i wychodzi mu to... zaj***cie. Jak tylko zdecydujemy sie na umieszczenie trailera w sieci (ktory jest juz skonczony) to dam tutaj od razu link :) premiera filmu - 5 kwietnia :)

Drugi powod dlaczego Videoprodukcja? Otoz pracuje w tv ;) i robie to co lubie. Dalej chyba nie musze wyjasniac :)

Moje zainteresowanie motoryzacja urodzilo sie w dosyc nietypowy sposob. Kiedy moj Tato zmienial auto, to non stop z nim przegrzebywalem internet w poszukiwaniu nowego auta :) i tak mnie to wciagnelo, ze mialem juz projekt programu telewizyjnego (ktory niestety nie wypalil - ASO rozjechalo sie na studia, a my miellismy to robic w 3). Nastepnie wyjazd do Lipska na AMI Motorshow w kwietniu 2007 roku (pierwszy raz widzialem na zywo SLR :) ), pozniej w sierpniu, albo we wrzesniu (nie pameitam juz) wyjazd do Frankfurtu na jedne z najwiekszych targow samochodowych na swiecie. Tam spelnilem swoje marzenie - siedzialem w Astonie Martinie DB9 :) Sila dni prasowych :) pojechalem jako telewizja. Nawet za bilet nie musialem placic :) ehh :) A ze to byly dni prasowe, moglem wsiadac do praktycznie kazdego auta. Testowalem, Ferrari, Lambo, Maseratti, Rolls Royce'a itd... Niesamowite przezycie.. Ale ten DB9... eh :) bo sie rozkleje na wspomnieniach :)

Gadżety elektroniczne - po prostu lubie bajery :) i tyle :) Dlatego zakupilem sobie Samsunga U600 i jestem z niego bardzo zadowolony :)

b5gi[pl]
26th March 2008, 04:09 PM
Warcraft 3 rulez :P
Sry za spam :P

Uber: Nie "sry za spam" tylko napisz coś o swoich zainteresowaniadch, to takie trudne ? ;/

Kikusia
12th May 2008, 12:56 AM
Hmm czym moze sie interesowac krejzolka...
Tenis:) nie ma to jak rakieta w dłoni
golf, nie za czesto i tylko amatorsko ale to fajna zabawa polecam i moge dac kilka wskazowek:)
gry...głownie rpg, rts czasem cs:P
ksiażki (fantasy głownie) i filmy (horrory, fantastyka)

pozdro

amenpol
20th May 2008, 11:24 PM
MMA !! to moje zycie sztuki walki trenuje od 12 lat i nie widze przyszlosci bez nich :]

Montaż- moja przygoda zaczela sie z Amvkami z anime :P aktualnie robie reklamy dla miejscowej telewizji

Bass- gram niedlugo bo jakies 4 lata :] ale kawalki z qmplami juz nagrywamy

Ksiazki- glownie fantazy i horrory (KING RZADZI !!)

Filmy- no tutaj malo ostatnio, zamalo czasu ;/

No i gry... Diablo Diablo i jeszcze raz Diablo, Warcraft raczej dla rozladowania stresu przed tourami pcl :P

no to by bylo na tyle chyba :]


P.Sy :P

cos dla Uber_pwnT http://pl.youtube.com/watch?v=R8FJyScbV6s

Jakby ktos nie wiedzial co to MMA http://pl.youtube.com/watch?v=rBMeI5NdjpY&feature=related

Uber_pwnT
20th May 2008, 11:41 PM
Ale dostał mordobicie ;/
To też wiele zależy od człowieka, ale ja nigdy nie twierdziłem, że Capoeira to najefektywniejsza sztuka walki ;) Pozdro. Do zobaczenia w klatce ;D

Ludwiczek
20th May 2008, 11:45 PM
MMA !! to moje zycie sztuki walki trenuje od 12 lat i nie widze przyszlosci bez nich :]

cos dla Uber_pwnT http://pl.youtube.com/watch?v=R8FJyScbV6s


jako zawodnik/fan mma wiesz zapewne ze mieszane sztuki walki biją na głowe kazdy czysty styl,
a juz na pewno takie "artystyczne" wygibasy jak kungfu czy capoeira ;), które są widowiskowe ale mało skuteczne,
za to bardziej klimatyczne i uduchowione ;p

bjj i kick = gg :)

ps.
zainteresowania: hmm, krotko: IT, MMA, dota, siatka, imprezy, kobiety, fotografia, eee i jesze takie rozne ;)

ps 2.
po za tym tamten kolo od capoeiry byl cienki, uber by rozbił kickboxera w pył :D

ps 3.
amenpol napisz jakie stronki polecasz i czy wiesz co sie stało z tym co ci posłałem PM

amenpol
22nd May 2008, 12:15 AM
oczywiscie ze style "tradycyjne" nie bede tak efektowne jak MMA to oczywiste z tego powodu ze zaden styl tradycyjny nie jest tak uniwersalny :) swojego czasu sparowalem z "karatekami" tak potocznie mowiac (oyama i Shotokan), i wszystko bylo pieknie dopoki nie dochodzilo do klinczu czy parteru.

Co do bjj + kick sie zgodze(sam wole MT od kicka :P) :) chociaz ja osobiscie profilaktycznie judo i TKD dokladam :P podkreslajac profilaktycznie :] w tym roku mam zamiar startowac w ALMMA tez powinienes kojarzyc :) jako fan :P

co do klatki Uber :P ja preferuje ring XD

R.I.P Pride !!

Ziutek
22nd May 2008, 02:35 PM
http://www.sport.pl/sport/1,74696,5225814.html

profesjonalna walka MMA :D zobaczcie :P

amenpol
23rd May 2008, 11:56 AM
hehehe :P ale ten sidekick byl ladny xD co do nokauty smiechy xD !!

pqpqp
9th April 2009, 04:43 PM
Moje to:
-JUDO
-Widzew
oraz cos co musicie zobaczyc!!
http://h.w.d.p.mybrute.com/

MalaR_87
9th April 2009, 08:20 PM
jeżeli chodzi o moje zainteresowania to są nimi
-piłka nożna
-motoryzacja
-no i oczywiście rajdy w których od jakiegoś czasu sam zacząłem startować (jak narazie w popularkach).

MiHu
9th April 2009, 09:29 PM
widze ze ktos ladnie temat z przed roku wywlekl...

btw fajna wyscigowka, jakie to ma parametry? :)

MalaR_87
9th April 2009, 11:40 PM
cinol jest według gr. N wiec jesli chodzi o silnik to kucy ma niezawiele :P

MiHu
10th April 2009, 03:16 PM
cinol jest według gr. N wiec jesli chodzi o silnik to kucy ma niezawiele :P
moze moze... ale jak na poczatek to pewnie wystarczajaco, przyjdze czas i na 350 konikow:thumbUP:

saVi_
8th July 2010, 08:59 PM
R.I.P Pride !!

Spoczywaj w pokoju.
Teraz K1 czy Dream też fajne, ale Pride forever. ; P

"Pain is temporary, Pride is forever"
Amen. . .

Ja tam zbyt wielu zainteresowań nie mam . : D
- Oczywiście gry - eSport ; P
- Malowanie
- Grafika ( rastrowa, wektorowa, 3D . ; p )
- Bilard. xd
- Co prawda jest już malowanie i grafika no ale dodam: Tworzenie webcomic'ów.
- Muzyka
- Manga & Anime
- Kraje Wschodnioazjatyczne ( Korea, Japonia, Chiny ) - Uczę się Koreańskiego i Japońskiego ^ ^
- J. Polski. ; P

KaCzA
9th July 2010, 07:25 AM
Ja z chęcią bym się nauczył japońskiego. Fascynuje mnie kultura kraj kwitnącej wiśni i cały klimat jaki w sobie posiada, od legend, imprez historycznych, nowoczesności po gry jRPG, które kocham. A wszystko nie jest tak powszechnie dostępne jak w innych krajach, ponieważ Japończycy nie przepadają za obcokrajowcami, dzięki czemu jest choć trochę tajemnicza.

Btw Witamy na forum, mam nadzieję że będziesz nas często odwiedzał i się udzielał w dyskusjach ;)

tomaszenko13
14th August 2010, 01:15 PM
-szachy
-nauka(nie w sensie uczenia się ;p) - lubię czytać czasopisma naukowe np 21 wiek
-ksiązki(w szczególności fantastyka np eragon ;d , władca pierścieni itd a potem kryminał)
-historia

i tyle sobie przypomniałem na szybkiego ;d

Mrs.Ola
9th February 2011, 11:08 AM
-siatkówka :)) gram zawodowo
-dobra książka (Mistrz i Małgorzata, Anioły i Demony itp)
-lubię czytać Focusa i mam prenumeratę :D
-interesuję się spożywaniem nieograniczonej ilości słodyczy:happy2:

Ludwiczek
11th February 2011, 11:24 PM
Po podkładzie jaki zrobiła ci i innym potencjalnym userkom, Kikusia (Monia, Monika fake "Iśmińska" xD) Może ci być bardzo ciężko tutaj ;)
Fake Monia i jej konto na fotce do bajerowania chłopców i facetów :p
http://www.fotka.pl/profil/Moniaa891/

Teraz większość użytkowników moze cie mieć, za mnie :D, za Monie, za ktoregos ze starych userow, za.. Bóg wie kogo.

Ale witamy z otwartymi ramionami :)

PS. na jakiej pozycji grasz? gdzie to pewnie nie powiesz?
Grałem kiedyś i na plaży i na parkiecie :)

Mrs.Ola
11th February 2011, 11:39 PM
Aha... to dlatego wszyscy myślą, że kłamię i nazywają mnie 'monika'.
Dziękuję, że mnie uświadomiłeś :)
Może się łudziłam, że skoro gram już jakiś czas to mogę udzielić się na forum.
Poza tym na tym profilu na fotce, to są zdjęcia różnych dziewczyn- nie tylko jednej, więc nie wiem jak mogła was okłamać. :)
A ja fotki nie mam (bo to jest trochę żałosne, dla niespełnionych osób chcących się aż za bardzo dowartościować) :D

Mrs.Ola
11th February 2011, 11:42 PM
Gram w LTS Legionovia Legionowo ;) w seniorkach w II lidze i w juniorkach (bo rocznikowo się zaliczam). Grałam jeszcze w SMS PZPS Sosnowiec, i w RP.
A w plażówkę gram co rok. W te wakacje chcę ze swoją libero pojeździć po turniejach plażowych i pograć :))
Gram na przyjęciu. :))

Ludwiczek
11th February 2011, 11:55 PM
Ja grałem jako atakujący i środkowy (ale 194cm na środkowego to trochę mało ;p)

Ile masz wzrostu? (jeśli to niezbyt nachalne pytanie?).

Mrs.Ola
12th February 2011, 12:01 AM
Wysoki jesteś ;)
mam tylko 181 cm :( chociaż ostatnio mi zmierzyli 183 :))

bysiek
12th February 2011, 12:46 AM
Ogólnie jak w siatke gracie/graliscie to może mi cos poradzicie , jako ze chodze na uw musze zapisać sie na jakis wf, w tym semestrze (semestr letni ).
Zapisałem sie na siatkówkę poziom sredniozawansowany nic w tym dziwnego oprócz tego ze kompletnie nie umiem grać w siatke.
Ale niestety był to jedyny sensowny wf niepłatny który w miarę mnie interesował i pasował mi godzinowo do mojego planu zajęć (który nie chwaląc sie mam na to półrocze straszny xD).

I tu pytanie, jakie ćwiczenia mógłbym porobić w domu,poćwiczyć ten ze sport jeszcze przed wf aby to nie wygłupić sie zbytnio po feriach.

KaCzA
12th February 2011, 01:22 AM
sie rozciagaj chlopie ! ;d

Mrs.Ola
12th February 2011, 01:29 AM
heh, w domu to raczej nic... ew. jakieś rozciąganie (jak Pan Moderator napisał)... brzuszki, ćwiczenie mięśni grzbietu, drążek jak masz, albo wznosy na palcach, pompki... ogólnorozwojowe.. ;) a na hali siatkówka

Ludwiczek
12th February 2011, 09:54 AM
Jeżeli nigdy nie grałeś to trochę lipa :P bo żadne ćwiczenia w domu nie zastąpią godzin, dni, lat spędzonych z piłką, piłkę musisz czuć, wiedzieć jak układać palce, ręce, pozycje całego ciała, jak poruszać się po parkiecie, musisz wyczuć i dobrze odebrać/zamortyzować piłkę lecąca z różną siłą, potrafić ukierunkować jej odbicie/lot, kontrolować to, na szkolnych wfach, można ludzi pozabijać czy wygrać mecz prostą ale stanowczą zagrywką ;p
Ja na przykład miałem zakaz na normalnycj zajęciach wf zagrywki z wyskoku i wyrzywania się, bo raz ktoś dostał w pysk, raz ręce bolały i ludzie nie chcieli ze mną grać :( ;)
więc puszczało się 'baloniki'.

Musisz mieć dobrą koordynację, refleks, zwinny nadgarstek, dobry wyskok, musisz być dobrze rozciągnięty.

W domu na pewno możesz się porozciągać, napinać mięśnie/ścięgna. troche przysiadów, brzuszków wszelkiej maści, b. szybkich niskich podkoków na prostych nogach, wznosów na palcach.

Na hali czy gdzies gdzie mozna odbijac, najlepiej wziasc sobie kogos ogarnietego, stanac na przeciwko i odbijac, odbijac miedzy soba, góra, dołem, plas, lekkie zbicie, ew stań przy ścianie i odbijaj od ściany.

Uważaj na paluchy, bo łatwo wybić sobie czy uszkodzić.

W necie masz mase filmików i informacji dotyczących techniki, ruchów, poruszania się, programów treningowych na wyskok, itp

PS.
Ola, 194 dla środkowego do porażka, na atakujacego od biedy przy dobrym wyskoku moze styknać :)

Mrs.Ola
12th February 2011, 10:19 AM
Dokładnie tak jest. Nie chciałam się wypowiadać w ten sposób, bo by było, że dziewczyna się nie może tak znać na siatkówce :)

tu jest dobry poradnik: http://www.youtube.com/watch?v=3bSgeVEOKpM&feature=player_embedded
:D

W mojej klasie są siatkarze, jest chłopak 190 i gra w 3 lidze, gra super. Na wyższe ligi na środku by się nie sprawdził, ale na ten poziom starcza. Ale 194 cm dla przyjmującego to bardzo dobrze, więc możesz zmienić pozycję :)

Ludwiczek
12th February 2011, 10:23 AM
Lubię zmieniać pozycje, ale niekoniecznie na parkiecie :p
Nie lubię rozgrywać, ani odbierać, spełniam się w ataku
Z tym, że na plażowce, jak chce atakować to musze i odbierać, z wiadomych względow :)

B4rt0z0
12th February 2011, 10:26 AM
O fajnie ze w siate gracie/graliscie :D

Ja na studiach teraz gram, pozycja przyjmujacy:)
181cm :P styka do defensywy a zablokowac zablokuje tez :P

Mrs.Ola
12th February 2011, 10:27 AM
Hah :D racja, każdy lubi zmieniać pozycję na swój sposób :D
Rzeczywiście, na plażówce trzeba robić wszystko, i biegać, i męczyć się w słońcu, tarzać w piasku i mieć go wszędzie. Ale ma to swoje uroki :)
Po południu wyjeżdżam i niestety dopiero jutro wieczorem wrócę :( Mam mecze w Łodzi :) Będę straszliwie tęskniła za Panem Moderatorem :((
:))

bysiek
12th February 2011, 11:04 AM
Nie no grałem troche w siatke, ale bede chodził na srednio zawansowany więc niebędziej jakoś tak strasznie :D
Ale rozciąganie brzuszki ogólnie jakis domowe cwiczenia napewno nie zaszkodzą :D

KaCzA
12th February 2011, 11:28 AM
a ja mam mecz w Etiopii ;/

Mrs.Ola
12th February 2011, 11:34 AM
w takim razie gratuluję Panie Moderatorze :) a w co będzie Pan grał?
mam nadzieję, że szybko tu wrócisz :) :) :)
Dzielę się wszystkimi faktami, żeby Pan Moderator nie miał żadnych podejrzeń, co do mojej osoby ;)

KaCzA
12th February 2011, 11:48 AM
Serio mam gdzieś kim jesteś czym się interesujesz, ile masz lat, czy masz kutasa czy cipke...

Więc że tak się wyrażę nie pisz nic w moim kierunku ;)

http://www.clker.com/cliparts/q/q/b/1/y/u/do-not-feed-the-trolls-th.png

Mrs.Ola
12th February 2011, 11:52 AM
Świetnie! ;)
Więc tego samego oczekuję ze strony Pana Moderatora- żadnych komentarzy w moim kierunku ;)
Cieszę się, że się dogadaliśmy :)

KaCzA
12th February 2011, 11:54 AM
tylko jedno, jeśli zobacze że sobie za bardzo trolujesz ( nie tylko w sekcji polskiej ) to warn a potem ban in da hed. see ya

Mrs.Ola
12th February 2011, 11:56 AM
co robie?

B4rt0z0
12th February 2011, 03:42 PM
why so serious kacza?

Mrs.Ola
12th February 2011, 10:04 PM
why so serious kacza?

właśnie :)

FrodoPL
13th February 2011, 05:11 PM
kacza, o co ci chodzi? jak ci przeszkadza pozorny trolling (bo nie masz pewnosci) to chociaz daj sie nam nawzajem trollowac :)

Mrs.Ola
13th February 2011, 10:08 PM
to powiecie mi co oznacza 'trollować'? :>

KaCzA
14th February 2011, 02:54 PM
a umiesz używać googli ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Mrs.Ola
14th February 2011, 08:49 PM
Oh, jasne, że umiem, po prostu zapomniałam
Szkoda, że źle zinterpretowaliście moje zamiary, ale mam nadzieję, że już wszystko zostało sprostowane. Nie miałam złych zamiarów. ;)

DragonSlayer
8th March 2011, 12:26 AM
Żona
Motocykle i stunt
Boks

Ludwiczek
8th March 2011, 05:21 PM
oo, jakis nowy user

witamy, witamy :)

DragonSlayer
8th March 2011, 07:01 PM
Haha tak zapomniałem się przedstawić, gdzie moje maniery...