PDA

View Full Version : Aktywacja Konta ! Ważne !!



Rake
7th January 2008, 11:36 AM
Przedwczoraj ( 05.01.2007 ) wprowadzony został system aktywacji konta.Od teraz, aby grać na naszym serwerze trzeba będzie raz w miesiącu aktywować konto.Aby to zrobić, należy udać się na tą ('http://app1.eurobattle.net/activate') stronę, przewinąć na sam dół, odczekać 30 sekund a następnie kliknąć przycisk 'activate account'.Nastąpi przekierowanie na inną stronę, gdzie należy wpisać nazwę swojego konta i hasło do niego.Następnie można zalogować się na serwerze i dalej grać.

Zmienił sie także system tworzenia konta.Nie trzeba już tego robić poprzez rejestrację nowego konta na forum.Wystarczy udać się tutaj ('http://app1.eurobattle.net/register'), wypełnić wszystkie pola i konto zostanie stworzone.Następnie należy potwierdzić rejestrację konta, kilkając w link potwierdzający( identycznie jak to było do tej poty - ten krok pozostaje niezmieniony).Po potwierdzeniu rejestracji przez e-mail trzeba będzie dane konto aktywować w sposób, opisany powyżej.

Uwaga 1 : Wszystkie konta wymagają aktywacji, niezależnie od tego kiedy i jak były tworzone.

Uwaga 2 : Adresy e-mail, które choć raz zostały użyte do tworzenia konta ( niezależnie kiedy ) nie mogą być powtórnie użyte.

Wszelkie wątpliwości/pytania pisać w tym temacie.

Dziękujemy za uwagę i życzymy dobrej zabawy na naszym serwerze.

Załoga Eurobattle.net

macq war
20th February 2008, 10:13 PM
zalozylem konto na forum. aktywowalem linkiem z poczty...ale nie moge aktywowac na tej stronie podanej:smile3: tam ma byc login i haslo z w3...no ale skad mam to wziac? nie wiem ciemny jakis jestem nie kojarze. moz ktos mi pomoze

Rake
1st March 2008, 07:23 AM
Login i hasło powinieneś znać, bo sam je sobie wybierasz gdy zakładasz nowe konto.Innymi słowy mówiąc...gdy udasz się tutaj ('http://app1.eurobattle.net/register') i założysz nowe konto, to info co tam wpisałeś musisz potem wpisać w aktywacji konta.

Edwin_w-tyn
2nd April 2008, 06:23 PM
kiedy zadziala stronka z aktywacja konta ?

b5gi[pl]
2nd April 2008, 06:46 PM
Eh to nic ze nie pamientam swego starego E-mail-a..
jak bys mogla go mi wyslac na Private Messages bende :D happy
Z gory dzienki

Rake
2nd April 2008, 07:19 PM
Za kilka godzin powinno działać.Robione są pewne zmiany na servie/forum i dlatego pewne rzeczy nie działają.


;752634']Eh to nic ze nie pamientam swego starego E-mail-a..
jak bys mogla go mi wyslac na Private Messages bende :D happy
Z gory dzienki

Kompletnie nie rozumiem -.-

Rake
2nd April 2008, 07:19 PM
Za kilka godzin powinno działać.Robione są pewne zmiany na servie/forum i dlatego pewne rzeczy nie działają.


;752634']Eh to nic ze nie pamientam swego starego E-mail-a..
jak bys mogla go mi wyslac na Private Messages bende :D happy
Z gory dzienki

Kompletnie nie rozumiem -.-

b5gi[pl]
2nd April 2008, 07:47 PM
co do tej 3 Twej wypowiedzi to ja sie pomylilem :P nie przczytalem uwaznie ,,,,
Przepraszm :P

amenpol
10th April 2008, 07:30 PM
sorki za moze glupie pytanie ale nie moge zarejestrowac konta do gry link http://app1.eurobattle.net/register moze ktos powiedziec o co chodzi ? XO

wyskakuje ten blad




We're sorry, but something went wrong.

We've been notified about this issue and we'll take a look at it shortly.

Rake
10th April 2008, 08:34 PM
Strona była niedostępna przez kilka godz, z względu na aktualizację forum.

Spróbuj ponownie.

Raphau
10th April 2008, 09:54 PM
A jak się sprawa miewa dla adminów/modów/supporterów? Też trzeba aktywowac?

Rake
10th April 2008, 10:28 PM
Tak, ja także muszę to robić ;)

Templar
18th May 2008, 05:29 PM
Czy forum jest znowu aktualizowane ?? Od wczoraj próbuje zrobić ACC i wyskakuje to samo co u Amenpol'a

Rake
18th May 2008, 05:52 PM
Nie wiem co było wcześniej, ale już działa :p

oaza19
22nd May 2008, 05:42 PM
moze ktos to naprawi ? ; ] bo cos nie paca ..... ta wasza rejestracja.

amenpol
24th May 2008, 02:54 PM
sorki ze spamuje w topicu ale ktos moglby mi napisac pma jak bedzie wszystko dzialac ? z gory dziekuje :)

Mareq
3rd November 2009, 09:08 PM
Elo
mam problem bo zrobiłem nowe konto, aktywowałem je z linku, który przyszedł na maila i jak się chce zalogować w war3tft na bn to napisane jest, żebym aktywował konto O.o Może mi ktoś pomóc ?

[k2]tvar0h
6th November 2009, 05:06 PM
Mam taki problem z acc..... zrobilem sobie acc ale haslo zrobilem za dlugie i we grze juz nie ma na niego miejsca ......nie moge sie przyglosic ani go zmienic , bo nie przyszedl mi jeszcze zaden emial na zmaine ... co mam robic?

Barabasz232
8th October 2010, 07:50 AM
POMOCY! klikam na zalozenie konta tego do aktywacji zeby moc pograc i owszem konto sie zaklada ale nie moge go potwierdziec bo link aktywayjny w ogole nie chce przyjsc na meila!! aktywowalem na 3 meilach juz i na zadnym nie dotarl link aktywacyjny.. co jest???

KaCzA
8th October 2010, 10:47 AM
sprawdziłeś czy czasem nie jest w folderze spam ? Jeśli nie ma to załóż sobie konto na gmailu to na pewno dojdzie ;)

Barabasz232
8th October 2010, 02:33 PM
noo dzieki wielkie;) szybka i profesjonalna pomoc to rozumiem;D

B4rt0z0
8th October 2010, 03:02 PM
Kacza is pro.

Mitsuki
10th October 2010, 12:01 AM
Guys, in case of not receiving activation email, use following link to rerequest:

http://www.eurobattle.net/register.php?do=requestemail

grzesiekg
19th December 2011, 09:36 PM
Siema, stworzylem email na gmail i aktywowalem konto kodem i myslalem ze juz moge grac na battle.net ale nie nie moge sie zalogowac w grze:/ co jest nie tak?

Michail1
25th September 2012, 01:02 PM
Rzygam juz wlaczam w3 battle neta ustawilem konto aktywowane wpisuje login i haslo w w3 i mi wyskakuje stwaorz nowe konto.