PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8

TonyC
1st October 2004, 09:50 PM
Siema. Wrzucajcie tu (jak temat wskazuje :p) mapki lub adresy z których mozna je pobrać, które waszym zdaniem są dobre(ale naprawde dobre ), aby inni klanowicze nie musieli szukac ,replaye (tylko ciekawe )najlepiej tylko naszego klanu :),oraz róźne inne przydatne rzeczy. Jako pierwszy z prośbą towarzysza :p forum Kama wrzucam adres do mapki Land of Legends 2 :D . Saper wrzuć tu Dziel i Rządz, napewno sie innym przyda :)

www.nationalunit.wz.cz/mapa.rar (http://www.nationalunit.wz.cz/mapa.rar)
lub
reborn.uw.hu (http://reborn.uw.hu)

Szubiel
1st October 2004, 10:31 PM
Jakby ktoś chciał THoT sciagnąć to link podaje:

www.hehkulamppu.net/~zeikko/THoT

Pozatym duzo mapek mozna znależć na:

www.warcraft.org

major_Pl
5th October 2004, 12:50 AM
http://www.rtsgames.com/downloads/index.php

Y4r0
16th October 2004, 11:49 AM
Bardzo Faajna mapka :)
świetne wykonanie (nowe modele 3d itp)
troche dużo waży bo 3 mb i beta versja narazie ale może sie wam spodobać :)

nie grałem jeszcze na multi w to ale gracze są podzieleni na grupe marinsów, alienów i oczywiscie predatorów :)
jest jeszcze grupa jednoosobowa królowej alienów ...
Mapa chyba powstała na podstawie filmu "Aliens Vs Predators" :P

Narazie jedyny minus jaki widze to kamera ... zawsze za naszą jednostką ... wqrza to troche ale po łuższzej chwili da sie przyzwyczaić:P

http://www.cidernet.pl/~yaro/pw.zip

TonyC
24th October 2004, 08:36 PM
Umieszczam replaye walk z naszej bitwy z klanem CT,wygranej 4-1, tylko 3 replaye bo z nerwów zapomnielismy zapisac 2 pierwszych :)

1 replay - Hunter_pl (Orki) & Biga_[PL] (Elfy) z klanu CT
vs
Harpoon (Elfy) & Krotki (Nieumarli) z naszego klanu

Jest to replay z niestety naszej porażki :(

TonyC
24th October 2004, 08:42 PM
2 replay z bitwy klanowej

Sm00ker (orki) & MeisterOrc (elfy) klan CT
vs
Bydle (elfy) & Ziks (orki) nasz klan

Zwyciestwo naszego klanu, uwazam że przełomowym momentem było zrobienie przez Ziksa jednostek latajacych które skutecznie wytepiły jednostki wroga, zyskujac dzieki temu przewage.

TonyC
24th October 2004, 08:49 PM
3 replayek z bitwy

MeisterOrc (nieumarli) & COW (nieumarli)
vs
Priti (random--> nieumarli) & [BoS]Moster_PL (orki)

Zwyciestwo Klanu Bos a własciwie Pritiego który grał sam bo Moster_pl miał disconnecta.
Moster cały czas truł nam że chce grac a potem disconnecta wali. Jak tu z takim w druzynie grac :(

TonyC
28th October 2004, 10:33 PM
Umieszczam replay (tylko 1 bo jak zwykle z powodu zbyt dużych emocji nie zapisalismy go :)) z wojny klanowej w Land of Legends 2 z klanem 5013, wygranej przez nas 2-0 (Walka toczyła sie do 2 punktów,z zmiana stron co gre)

Skład BoS:
Basior
TonyC
Arch
Toom
Xsardass

Skład 5013:
Lda
N0remorse
MCstyle
Einherjar
Kaiser

[BoS]Basior
7th November 2004, 12:37 AM
walka nr 2: meshyash vs marmon

Fajna walka tylko niestety mała wtopa ale jest na co popatrzec

[BoS]Basior
7th November 2004, 12:40 AM
Walka bone,doomboos vs sh4rk,m4gik

W miare szybka walka dla naszego temu. Podziwiać współprace tylko

[BoS]Basior
7th November 2004, 12:46 AM
Walka Bydle,Ziks vs Manowar,Jakubek
Szybka walka dla naszego klanu niestety przegrana:/ Manowar z Jakubkiem mają dobraą współprace

[BoS]Basior
7th November 2004, 12:50 AM
Decydująca walka Manowara z bone którą na nasze szczescie wygrał nasz klanowicz!!

TonyC
7th November 2004, 05:27 AM
Przepiękna walka Jakubka z Rahabem.
Były momenty co naprawde przyprawiały kołatanie serca po obu stronach.
Naprawde byłem i jestem pełen podziwu dla obydwu graczy jak z przegranej pozycji wychodzili na wygrana (a było takich dużo :D).
Dobra dośc gadania wstawiam replay.

[BoS]Basior
11th November 2004, 02:17 PM
Chyba chodzi o to toom że musicie zmienic rozszerzenie pliku na w3g. Na forum tnP coś o tym manowar pisał więc wejdzcie tam i luknijcie.

TonyC
11th November 2004, 09:44 PM
On tylko pokazuje co mu sie robi.On wie ze trzeba zmienic rozszerzenie,jakbys czytał dokładnie posty Basior to bys wiedział :D.

Bydle
21st November 2004, 03:58 PM
no nie powiem aniele mniezła gra jeyne co to itemy przy kopalni nie wziąłes no i moze ten teleport na początku buł zbędny:) gg
A ja daje jeszcze jednego repa elf vs orc troiche dziwny bo typ niby dobry ale sami zobaczcie!!

[BoS]Aniol
23rd November 2004, 10:47 PM
co do tego repka: the cream vs bydle.w3g
to uwazam, ze gosc byl niezbyt dobry, albo mial slaby dzien.
A jedyne, co u ciebie mi sie nie podobalo, to praca Herosow, Strazniczka prawie ci padla- fuksem przezyla, a mogles ja healnac druidem wczesniej a co wazniejsze nie uzywales spalenia many u DH, az sie prosilo.

Twoja gra z orkami mi sie podobala.
Gosc kojarzyl jak ma zagrac ale mu nie wyszlo z tymi balistami (troche pech, troche lekkomyslnosc).
Ale w sumie, zes go niezle zaskoczyl wichrem.

Bydle
24th November 2004, 11:38 PM
Qrde fajnie jest usłyszec o sobie opinie innych to takie mobilizujące :D:D Dzieki za oglądniecie Anioł. Dajcie wiecej repów tylko nie z doty:P Daje jeszcze repka BYDLE VS INFERNAL

Blahy Peter
25th November 2004, 09:51 PM
to ja moze cos takiego dam :) jesli ktosby mogl spojzec na to okiem experta :P

Od razu sie usprawiedliwie, ze nigdy paladina nie robie... chcialem tylko sprawdzic jak sie spisze holy+ bolt. i jak widac calkiem ladnie. dk zdrowy zadko biegal.
o tej farmie juz nawet nie wspomne :D

http://www.cidernet.pl/~peter/w3/1.w3g

Blahy Peter
25th November 2004, 10:10 PM
Originally posted by Bydle Daje jeszcze repka BYDLE VS INFERNAL [/B]
hmm... ciezko cos napisac... win poprostu :P dlugo bez kopalni ciagnales, ale to moje subiektywne odczucie :P + ze nie dales jej tez zajac przeciwnikowi. poczatek super... calkiem ladna proba abuse :P troche stracil ganiajac cie. potem okres slabszej gry przeciwnika... zamknal sie w bazie. + twoj creep nawet na polowie przeciwnika. - strata hippo. powiem, ze w pewnym momencie (jakis late game?) jak widzialem wojo undeada to zwatpilem :P + ze ci sie udalo wtedy. kilka razy (chyba 2? :P) wjechales go na creepie w plecy... - dla obu glownie dla ud za brak zwiadu... cala armie ciagal w miejsca, gdzie dawno nie bylo co creepowac. + dla obu za brak strat w hero (tak? :P). duzy + za te tornada czy jak to tam sie zwie. duzo dalo na abomki :P w kilku miejscach az sie prosilo o focused fire, ale w zhielku walki mozna to wybaczyc :) tak jak mowielm... poprostu win :P

Bydle
26th November 2004, 12:37 AM
Nie mam co komentowac gry blahy vs Sfinxx poniewaz jakos głupio wytykac błedy(których nie zauiważyłem) graczom lepszym niz ja:D:D. £adny win ale bez jakiejs pasjonującej walki na expy:P. Na pewno mozna byłoby sie do czegoś czepic ale to nie moja robota:P:P

Blahy Peter
26th November 2004, 01:25 PM
Ale wlasnie o to chodzi, zeby sobie nie slodzic tylko zauwazac bledy :P oczywiscie takie, ktore rzeczywiscie sa widoczne, bez naciagania i formulowac konstruktywne (w miare mozliwosci) uwagi :) tylko to moze w nastepnej grze spowodowac, ze bedzie sie gralo lepiej. czesto gra sie automatycznie (po rozegraniu kilkuset gier, w ktorych robi sie ciagle ten sam blad, nawet jak sobie tego nie uswiadamia bardzo trudno jest sie go pozbyc. a napewno bedziemy na niego zwracac uwage jak kilka razy ktos nam go wytknie na forum :) a jaka bedzie satysfakcja, jak po nadeslaniu kolejnego repa juz tego bledu w nim nie bedzie :D )

Blahy Peter
27th November 2004, 03:35 PM
Originally posted by TonyC Walka z EliteSoldier, grałem pod drugim acca i koles nie mógł ścierpieć ze dostaje baty od 6 levelu :D [/B]

Na ud sie nie znam wogole, wiec malo mam do powiedzenia :P tak samo nie bede sie wypowiadal o kulturze tego orca :P kolejny dowod, ze apm (~55) nie ma za abrdzo znaczenia. czysty win od poczatku do konca. + za shadea (moze mozna bylo bardziej nim pomeczyc armie orca?). + brak starty hero... moze tylko nie trzeba bylo 2 cloacks of shadow nosic przy jednym hero? :P ale to niewazne jak mowi reklama mojego ulubionego piwa :P

Bydle
27th November 2004, 05:29 PM
TonyC napisał(a)
Skoro wszyscy zamieszczaja replaye to ja tez swojego załanczam.
Walka z EliteSoldier, grałem pod drugim acca i koles nie mógł ścierpieć ze dostaje baty od 6 levelu :D


Wypisze tylko uwagi taki ze mnie cham zeby nikt w piórka nie obrusł:P 1.shade powinien cały czas chodzic za armia wroga zrobic jeszcze jednego do kontroli koipalni 2. zapomniałes health stone po creepch czerwonych 3.troche jakbys miałzadyme z kontrolą armi jedna na dole maoy bez herów druga przy obvozie wroga 3. zamiast lezyc sie istac w miejscu mógłbys troche skrepowac :p PS. i troszke wiecej skromnosci;);)

Harpoon
28th November 2004, 01:24 PM
w tej grze bylo by calkeim inaczej..... tylko ze sie razem z aniolem zle teleportowalismy .... ja pol armi zostawilem na drugim koncu mapy .. aniol [o ile pamietam] przyszedl chwile pozniej.... nom ale chlopaki zwyciestwo jest wasze ...

dzisiaj moze rematch ?? :D ...wtdy zobaczymy... :)

pozdro bos

Bydle
28th November 2004, 03:20 PM
TonyC napisał(a)
No nie człowiek po raz 1 umiesci sobie replaya a tu mu brak skromnosci wypominaja.Shadem nieda sie chodzic za armia chyba ze cały czas nim bym grał (mi w kazdym razie sie nie udało).3 punktu w ogóle nie rozumiem :confused:

Tu masz jeszcze 1 replay do oceny (jak tak bardzo lubisz krytykowac :P):
2v2
Basior & Ja vs Harpoon & Anioł

No to pochwale załadną gre basiora & tonyc ale ten teleport to az smieszne ze przez 1 błąd mozna zjebac całą gre:P:P
I - dla tonego za budynki przy expie gdzie nie ma cytadeli(czy jak to sie zwie u ud:P) GG

TonyC
29th November 2004, 06:50 PM
Orginaly made by BloodofWar

:) rep dla wszystkich

włoże ty ciekawy rep z moich ostatnich walk oglądnijcie go i ocencie

TonyC: Blood przed zamieszczeniem posta może byś obczaił czy niema na tego posta specjalnych działow co? :/

[BoS]Aniol
29th November 2004, 09:30 PM
Coz moge powiedziec Tony?!
Ten repek pokazuje ze DH z pierscieniami ohrony jest the best.
Myslalem ze bedzie po gosciu przy pierwszym spotkaniu, ale dzieki DH (az dziwnie ze az tak) sie obronil.
Ale ogolnie nie jest to jakis swietny rep.

Czy ktos sie ze mna zgodzi w opinii DH?

TonyC
29th November 2004, 10:50 PM
Anioł to nie mój replay :(. No co ty ja go nawet nie widziałem to BloodofWara przeciez napisałem..., tylko koles w złym miejscu go dał i go przeniosłem, a ze nieda sie przeniesc postu to edytowałem i wstawiłem tu :D

[BoS]Aniol
30th November 2004, 03:15 PM
Nie zlosccie sie, ze zawalam forum swimi repkami, ale tym razem bardziej prosze o pomoc i rade niz co innego.

2 razy z rzedu przegralem z O 1. z 14lvl 2. z 16lvl
Jak Waszym zdaniem moglem zagrac, zeby bylo lepiej.?
I co zrobilem zle?
Co ciekawe obie gry byly podobne
Ale grcze maja radoche jak zuskuja pkt w 5 min.

1 plik

2 w drugim poscie, cobyscie nie musieli rocpakowywac

Bydle
30th November 2004, 10:45 PM
[BoS]Aniol napisał(a)
plik (dalem "sprawdz przed wyslaniem" i sie zgubil) :)

aniol vs fuser co za dziwna gra nigdy takiego czegos nie widziałem mogłes oczka zycic na mapie skoro typek tak dziwnie grał bardzo by to pomogło no i głupio ward ci zginęła o ikle pamietam miałą potiona jednego :/ ogladałem repka szybko wiec to wszystko co moge powiedziec<lol>

Bydle
30th November 2004, 10:53 PM
[BoS]Aniol napisał(a)
Nie zlosccie sie, ze zawalam forum swimi repkami, ale tym razem bardziej prosze o pomoc i rade niz co innego.

2 razy z rzedu przegralem z O 1. z 14lvl 2. z 16lvl
Jak Waszym zdaniem moglem zagrac, zeby bylo lepiej.?
I co zrobilem zle?
Co ciekawe obie gry byly podobne
Ale grcze maja radoche jak zuskuja pkt w 5 min.

1 plik

2 w drugim poscie, cobyscie nie musieli rocpakowywac
Tez za tym nie przepadam u orca ale jesli moge cos podpowiedziec nie wiem czy dobrz móiw ale powinienes 1produkowac arche i dawac na hide od razu gdzies z boku. 2herem cały czas biegac i cos robic 3 uciec kilkoma wispami zeby zrobim monwela i ewentualnie potem anciend of winda czy 4 nazbieraqc wojo i zaatakowac od razu hera.:):) igg łatwo sie mów ale ciezko robi:p tez tak kiedys w duope dostałem nie miłosiernie 2 razy z rzedu:/:/:/ nawet nie wiem czy to co ci napisałem to dobra rady<lol>

RaHaB
5th December 2004, 10:34 PM
nie poddawać się nigdy walczyc do końca ;]

Harpoon
6th December 2004, 03:47 PM
a oto repek z gry mojej At, mianowicie ja z kolega z Rumuni versus Bydle, Priti ...

mielismy mnostwo szczescia :D ... ocenianie mile widziane

Bydle
7th December 2004, 11:42 PM
specjalnnie dla anioła:P tylko wiesz to sa gosu players:/

TonyC
11th December 2004, 11:03 AM
Fight 1: 2vs2
Mesyash & Ja-n-ko vs Noobcio & [WtW]Koala
0 - 1

TonyC
11th December 2004, 11:04 AM
Fight 2: 2vs2
Priti & DomBoss vs D4ve & 4x
1 - 0

TonyC
11th December 2004, 11:14 AM
Fight 3: 1vs1
Nox vs D4ve
1 - 0

Bydle
12th December 2004, 02:41 PM
Jak to ja czyli bydle lubie sie chwalic kiedy dobrze zagram:D:D):)

[BoS]Basior
12th December 2004, 02:57 PM
Dawno nie grałem tak ćiężkiego meczu 2na2. Omg. Lamiłem nieźle ale wyszliśmy cało w końcu:]
Pozdro od mojego tp dla Harpoona, skądś Cię zna podobno. Z jakiejś walki 2na2.

Bydle
12th December 2004, 04:20 PM
OBronilismy tower& ancient rusha:D:D i to w jakim stylu:D:D:D

Bydle
13th December 2004, 09:34 PM
Replay który mówi ze warto sie nie poddawac i grac do konca:D:D:D Mysle ze ciekawe:)

Blahy Peter
13th December 2004, 10:10 PM
kurde kazdy wysyla repy a nikt nie komentuje :) ja przynajmniej jak nie mam czasu zeby ocenic innych to nie umieszczam swoich do oceny :P

[BoS]Basior
14th December 2004, 10:31 AM
Oto co potrafi nasz nowy klanowicz NOX:] Zagraliśmy małe at:p
Ja jak zwykle troche lamiłem ale co tam:p Poszło w miare gładko.

[BoS]Basior
14th December 2004, 11:04 AM
Bydle napisał(a)
OBronilismy tower& ancient rusha:D:D i to w jakim stylu:D:D:D


Oceeniam repki .Na 1 ogien repek Bydle i Bodek:].
Jak dla mnie to tamci chyba nie wiedzieli co robią, albo nieznali waszych możliwości. Robić tower rusha elfami w bazie u przeciwnika??na doświadczonych zawodników??LOL po prostu. A wy zagraliście to co mieliście zagrać w takim wypadku:p czyli każdy po 2 heroskow i pare jednostek i wystarczyło.Gj

[BoS]Basior
17th December 2004, 03:28 PM
£adna walka w turnieju klanowym miedzy NOXem a Rahabem:]

NoX.
19th December 2004, 02:21 PM
Repek ktory pokazuje jak sie gra hum vs orc na tm !!

P.S. Expa nie mogle zrobic bo brakowalo wood: P

jakubek
24th December 2004, 09:53 PM
SORKI REPA ZAPOMNIA£EM

jakubek
25th December 2004, 12:06 PM
Zobaczcie z kim ja musze team grać.
PS: Kuba powiec co zle zrobiłem

Blahy Peter
26th December 2004, 03:24 AM
replay:
Ake 15lvl Orc
Blahy 13lvl Hum

Wrzuacam tego repka bo jest dosc ciekawy. troche dziwnych rzeczy sie dzieje w trakcie ;] osobiscie polecam i czekam na komentarze (chociaz wiem, ze popelnilem sporo bledo, ale na szczescie sie udalo)

Harpoon
26th December 2004, 01:33 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Dawno nie grałem tak ćiężkiego meczu 2na2. Omg. Lamiłem nieźle ale wyszliśmy cało w końcu:]
Pozdro od mojego tp dla Harpoona, skądś Cię zna podobno. Z jakiejś walki 2na2.

no wielkie dzieki basior .... dopiero teraz zauwazylem ten post, tak to moj kolega z Rumuni calkiem dobrze gra [napewno lepiej ode mnie] gdzies chyba nawet jest tutaj moj rep jak ja i On pokonalismy Bydle i Pritiego :)

pozdro BoS i B0S

Bodek
27th December 2004, 11:03 AM
Gościu był z klanu Noad i miał 16 poziom:] żadko mi się udaje z kimś o takim poziomie wygrać:P

Piasqn
27th December 2004, 06:52 PM
Niesmowity (długi) repek DINOk'a (brata)
NE v ORC wygrana NE

TonyC
27th December 2004, 11:01 PM
Fight 1: 1vs1
-ShizM- (UD) vs _nooob_ (HUM)
1 - 0

TonyC
27th December 2004, 11:09 PM
Fight 2: 2vs2
Moncool (NE) & -M4gik- (ORC) vs KrySTiaN[PL] (ORC) & -Gracjan-PL- (HUM)
1 - 0

TonyC
27th December 2004, 11:10 PM
Fight 3: 1vs1
[BoS]Nox (HUM) vs Shadow90 (ORC)
0 - 1

TonyC
27th December 2004, 11:13 PM
Fight 4: 2vs2
[BoS]Nox (HUM) & BOS_JAKUBEK (ORC) vs _TreAnt_ (NE) & _nooob_ (HUM)
1 - 0

TonyC
27th December 2004, 11:15 PM
Fight 5: 1vs1
BOS_JAKUBEK (UD) vs KrySTiaN[PL] (ORC)
1 - 0

ShizM
28th December 2004, 02:01 AM
ale to laps

ShizM
28th December 2004, 02:04 AM
[.;.;.] UD RULEZZ

ShizM
28th December 2004, 02:07 AM
luzz

Bydle
28th December 2004, 02:36 AM
Napisał mi po grze ze moje acc=ban bo uzywam mh hehehhe fajny komplement:D:D

jakubek
28th December 2004, 09:28 AM
Za pokazanie tego repka zagramy sobie jak tylko cie znajde na xpamie:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Normalnie sie wq..... jak można pokazywac gre treningową:confused: :confused:
Mi sie nawet niechciało rozwalac takiego kampera jak ty:cool: :cool: :D

ShizM
29th December 2004, 01:12 AM
macie repka moja najskuteczniejsza taktyka ;]

ShizM
29th December 2004, 03:10 AM
Oto chyba jedna z najlepszych gier jakie gralem ;D Radze obejrzec replaya i zobaczyc jak od losea przejsc do wina ale to by bylo zapiekne bo gosc tak sie wqrwil ze disca zrobil ja juz dalem go na forum, a wy jak chcecie zobaczcie replaya, przedni ;D

Bodek
29th December 2004, 05:05 PM
grałem 2v2 same lamy ale co jeden zrobił to już ch.. zobaczcie sami:D

Bydle
30th December 2004, 02:13 AM
zagadał do mnie koles z 2 lvl i okazało sie ze to p-a-u-l 156-10 na orgu dał mi cd key orginalnego tyle ze jest on uzywany jeszcze se z nim zagrałem. ¦wiat potrzebuje takich ludzi !!!!!!

NoX.
30th December 2004, 01:44 PM
n/c PAUL TO sk.ZACARD WICEMISTRZ SWIATA!!! KTos cie w H**** zrobil!!!!!

Zacard ma apm ~~320 a ten 100!!!!

P.S.Ale ty jestes naiwny:P

Bydle
31st December 2004, 03:54 PM
Moze i naiwny az mi głupio:p:p ale sam nie wiem. ale koles i tak zajebisty nie wiem czy w grze ale w pozyciu na pewno:P:P:P

a ty nox przestan tak z tym apm fazowac jak ogladam repy to wiekszosc typków np snake, paladyn itp maja ok 130 wiec moze apm o czyms swiadczy ale bez przesady nie mówie tylko w tym przypadku.

Bodek
1st January 2005, 11:36 PM
Gram 2v2 a tu .....................sam NaD 25 level solo i on był hostem(strasznie lagował) ale dalimy my rade:P

MaN-O-WaR
1st January 2005, 11:49 PM
Bodek napisał(a)
Gram 2v2 a tu .....................sam NaD 25 level solo i on był hostem(strasznie lagował) ale dalimy my rade:P

Nadder jest noobem (przynajmniej w team), koles ma slabe micro i do tego idzie zawsze w bloodlust (mowie o team) i tauki - wystarczy ze go zaatakujesz jak sie techuje to t3 i gg, bo watpie zeby sie obronil. Jak gralem kiedys AT z jakubem na nada i nebre to jak mnie we dwoch zaatakowali otoczylem i zajebalem im hero zanim jeszcze Jakub mi zdazyl pomoc ;) Jak chcesz to moge specjalnie dla Ciebie repa poszukac i jutro umiescic.

TonyC
2nd January 2005, 01:51 AM
Hehe musze umiescic ten replay bo jestem dumny ^^
Pokonalem kolesia z levelem 14 orc ^^
W koncu jest sie czym pochwalic ^^
Było ciężko ale sie udało ^^

MaN-O-WaR
2nd January 2005, 08:23 PM
TonyC napisał(a)
Hehe musze umiescic ten replay bo jestem dumny ^^
Pokonalem kolesia z levelem 14 orc ^^
W koncu jest sie czym pochwalic ^^
Było ciężko ale sie udało ^^

Hehe nice. Tony miales troche farta, ale liczy sie ze wygrales z jednym z lepszych orkow na xpamie. Ten koles to mooj good buddy ale jego glownego konta nie zdradze ;P Poza tym on jest duzo lepszy w team niz solo :D Swoja droga nie wiem czemu tak zagral - ma dobre micro i niepotrzebnie rzucal sie na hero w walkach ktorych nie mogl przegrac :D
Jeszcze raz congrats ;)

Bydle
5th January 2005, 12:37 AM
troche zawyzyli tu poziom i moje repy sa marne nie mówcie tylklo ze lamy sramy :P:P poprsotu ciekawa gra po długiej przerwie 1v1

[BoS]Aniol
5th January 2005, 07:05 PM
Bydle! Gosc, ktory z toba gral chyba byl nazbyt przejety, zdenerwowany bo za dlugo w hunt siedzial. i Nie myslal ze w pewnym momencie stracilo to sens. A dla ciebie brawo ze szybka reakcje i rzadko widziane Chimery. Chyba najlepszy wybor.
Ale gdyby wczesniej zaczal mass driady, sic!! Byl slepy i nieostrozny a ty bystrzak ;).

Dobra, a co powiecie o tym? Wiem, duzo bledow, ale jednak dam:

Harpoon
6th January 2005, 05:11 PM
no to i ja sie pochwale .... repek jak wygralem z 14lvl elfa
jak to kto kiedy powiedzial: "nie liczy sie level, liczy sie skill"

MaN-O-WaR
6th January 2005, 10:25 PM
No to ja tesh cos dam ;) Taki sobie mirrorek na cg z moim old good buddy Terrorem. Gra pokazuje 2 rozne takty grania mirrorow - dobre (pod wzgledem taktycznym ofc) jak ktos sie HUM uczy, gdyz wiadomo ze gosu to my nie jestesmy ;)

NoX.
6th January 2005, 11:44 PM
Pamietacie orka ktory wymiatal na xpamie?? [zbanowany:P] staty ~~40-0 to wlasnie on na orgu i ja w akcji ;] Czy to byl fuks?:P

NoX.
7th January 2005, 12:14 AM
Ogolnie obaj dobrze zagrali :P OmG probowal apm nabijac ale cos mu nie wychdozilo [sry ze zwracam uwage na apm skrzywienie zawodowe:P:P:P]
Btw. Hero nuke imba ;]
Btw2. czemu nie robiliscie surrounda?

P.s. to bodek jak sciagniesz repka to klinkij zmien nazwe i zamiast php po kropce wpisz w3g ;]

[BoS]Basior
8th January 2005, 01:11 AM
fajna walka [BoS]Nox vs Priti luknijcie kto wygrał:]

-pandasCT-
8th January 2005, 10:46 AM
To ja dam Też mapkę run kity run ! :D

[BoS]Basior
8th January 2005, 04:05 PM
Nox vs Cygnus-x..........tzw. szybka piłka

[BoS]Basior
9th January 2005, 07:57 PM
NOX vs Adiv. Też w miare "szybka piłka" Niezauważony exp był przyczyną pogromu:p

[BoS]Basior
10th January 2005, 10:39 PM
RMK walki Noxa z Cygnusem-X z turnieju . Walka o półfinał. Nie taka szybka piłka:p

Harpoon
10th January 2005, 11:18 PM
hmmm........
troche myslalem [wiem wiem ale nic nie mowcie : )].., ze ten dzial jest troche bez sensu, ma okolo 10 stron juz i mnowstow repow, ale....
jestem ciekaw i to w zasadzie jest takze pytanie czy ktos to wogole oglada ... wszyscy zamieszczaja sowje repy chwala sie, a ja sam sie zlapalem na tym ze tak naprawde wiekszosci nie ogoladam :// ... poza tym wydajemi mi sie ze inni tez nie bo wogole nie widze zadnych ocen ... nikt [prawie] nigdy nie pisze., ze np to zrobiles dobrze a tu zle itp itd... [zaznaczam prawie!!] na ostatnich 4 stronach sa tylko posty z repami a wogole ocen [no moze jedna basiora, ta o tym tower rushu czy czyms tam]

no i to by bylo na tyle ... moze ktos ma pomysl jak zmienic istniejaca sytuacje na lepsze ... mysle ze zajebiscie by bylo gdyby takie cos powstalo na naszej stronke, gdzies bylyby wyznaczone sekcje np NE , ORC itd.. ale to tylko taki "idea"

o sie qrwa rozpisalem [ zwykle mi sie to nie zdaza : )] ...
prosze o przemyslenie [szczegolnie przez wodza : )] teog co wyzej napisalem : ))

pozdro bosy bossy ....qtwa jestem bosy : D

MaN-O-WaR
11th January 2005, 12:15 AM
Gra na moim hoscie vs Kr4lj_iP (15 level UD - teraz 17) - wydaje mi sie ze jest to naprawde dobry repek. W pewnym momencie wydawalo mi sie ze przegram, jak mu wjjechalem do bazy bedac na t2 z riflami + mortary + priesty a on ma 3 hero i do tego najwieksze kures*** na HUMa - destroyery + abosy T_T. Koles gral na 3 sekundowym lagu bo ma 56k lacze (przynajmniej tak mowil ;P ).

[BoS]Basior
11th January 2005, 01:08 AM
Hej harpoon nawet jak nikt nie opisuje tych repkow to jak widac wzięcie na repki dobrych graczy jest w miare duze (vide NoX). Kazdy chyba kto to sciaga to oglada i stara się zobaczyc o co chodzi. Jasne że mozna tu opisywac swoje jakies analizy tych repkow czy podpowiedzi ale przeciez nikogo do tego nie zmusze:/. Blahy ma troche nauki widze bo go ostatnio na bn nie ma on staral sie cos analizowac. Ja nie mam tyle czasu na analizowanie tych repkow. Nieraz wezme jakis dobry i lukne, wyszczerze jape na widok fajnego repa i to wszystko:]. Kazdy robi to co lubi Harpoon. Ja jak ktoś chce moge komus pomoc czy podpowiedziec jak grac orkiem w 2na2 glownie:] bo w tym ma specjalnosc:p. Pozdro

ShizM
11th January 2005, 01:13 PM
Fajna wymiana na podobne aczkolwiek rózne taktyki :D

MaN-O-WaR
12th January 2005, 08:09 PM
Daje tego repa z Amidamaru (acc Febra) z BuFu bo Basior chcial ;P

Bydle
12th January 2005, 08:30 PM
walka starego wyjadacza z nowym wyjadaczem gg:):P

MaN-O-WaR
12th January 2005, 08:36 PM
Ja z moim nowym tp -GuRu- vs Adiv + elf-noob (z BuFu)

P.S. Basior gramy jakas klanowke z BuFu, ze te repy chciales???

Bodek
15th January 2005, 09:09 AM
1v1 fajna {moim zdaniem) przeciwnik 1on 10 poziom w solo tak jak ja juz myslałęm ze beda plecy bo jak zwykle 1000 błedow z mojej strony i mile widziane by były komentarze :)

Bodek
15th January 2005, 02:24 PM
Albo mialem dobry dzien albo wrescie sie czegos nauczylem.......odpalam pg ................anioł:]....gg BTW: respext anioł

[BoS]Aniol
16th January 2005, 03:16 PM
Moze i miales dobry dzien, ale na pewno ja mialem slaby... to wiem, o czym zreszta mowilem.
gg

ale musze wam pokazac jednego kolesia. Lubie takich pewnych siebie. (tylko 10 lvl)... Smieszne

jakubek
17th January 2005, 12:34 AM
Gra treningowa hum vs hum
Ja i blahy polecam :)
Chociaż znoobiłem strasznie.

A tak pszy okazji man co to za nowy tp?
Czy to znaczy że my juz niegramy razem????

[BoS]Basior
17th January 2005, 09:41 PM
omg po prostu to luknijcie:p same tuzy bnetu i ja robiący tower rusha heh nawet bym nie pomyślał że zrobie coś takiego. W życiu tr nie robilem:p

Harpoon
17th January 2005, 10:24 PM
:O o qrwaaa....
niezle niezle .... w zasadzie to zajebiscie : D , niespodziewali sie ataku na kosmo to widac ... nie mowiac juz o TR, ktory moze nie byl perfekcyjny ale jak najbardziej skuteczny...
osobiscie uwazam ze najbardziej znoobil chyba I hate u all... oczywiscie w porownaniu do reszty ... ale to tylko moja opinia osobista : ]]

w umiejetnosci shizma nie watpilem ale ty Basior ... uuuu coraz lepiej grasz stary ... naprawde : D

zycze kolejnych sukcesow.
ps... pozdro dla Kosma [w zasadzie to gratuluje 4 ikonki : D] i oczywiscie reszty bossow bosow bosych boskich : p

ShizM
17th January 2005, 11:51 PM
Mysle ze to fajna taktyka. Ja podsunalem ja basiorowi a on na to nie nie wygramy ja nie robilem nigdy tower rushy. Ale coz.....Tact polega na tym aby ud oddawal drewno i golda orkowi i wystarczy:D co do tej gry nie spodziwalem sie tego rasha na poczatku z ich strony ...zlamilem z obrona ale luzzz.....

Ogólnie podsumowujac ta taktyka gral The1 znacie go z Xpam 'clan BW' ale obecnie on chyba juz nie gra stanal na 28 levelu i chyba 4 miejscu . Pozdrowienia rowniez dla niego ;D

[BoS]Basior
18th January 2005, 01:38 AM
Walka z jakimiś bliżej nieznanymi kolesiami którzy okazali się nawet dobzi. Najgorsze jest to że nie wyszedł mi zupełnie tower rush bo oni pierwsi zrobili mi atak na baze:/ Ale wszystko co złe......

Bodek
18th January 2005, 09:51 AM
Jedna z najlepszych gier 2v2 jakie gralem troche ryzyka sie opłaciło:P Btw. taktyka pritiego (tak mnie na turnieju klanowym wykończył)

Bully
18th January 2005, 04:52 PM
Zaje**** gra Basior juz ci na gg gratulowałem, ale zrobie to jeszcze raz na forum. Tak nawiasem szkoda że troche rozp**** baze schizmowi, bo dopiero wtedy bylby ostry rozp****, chociaż z drugiej strony tr by sie mógł nie udać, ale co bym nie powiedzial GOOD GAME

NoX.
18th January 2005, 07:36 PM
widze ze basiot z zloty TP w 2v2 :P

Bully
18th January 2005, 10:01 PM
Wydaje mi sie że niezła gra, zreszta sami oceńcie.

[BoS]Basior
18th January 2005, 10:43 PM
A tu replay z naszej 1 klanowki w dote na turnieju umsów. Heh poszło nam całkiem ale czegoś zabrakło grrr. Ale poprawimy się chyba:p

Bodek
18th January 2005, 10:48 PM
Było nieźle ale czegoś brakowało;/ .........Myśle że trzeba jakiś trening zrobić to może komuś damy rade:P

TonyC
19th January 2005, 04:51 AM
Hehe ja wiem czego brakowało ----> MNIE :P

Po obejrzeniu replaya stwierdzam ze jestem mile zaskoczony oporem jaki daliscie, to moje uwagi:
- x-killa - nawet niezła gra, bd poczatek (nie zgadzam sie anty-mag jest swietny tylko trzeba wiedziec jak nim grac)
basior - złe itemy (2 plaszcze inteligencji, buty, moze byc power thread i zrecznosc, bo nawalasz przeciwnika tak szybko ze w moment niema many)
bydle - złe itemy (ja nim ide zalezy jak mi sie upodoba, mozna isc w duza zrecznosc, szybka burize, szybkie radiance)
bodek - złe itemy (buty,armor,siła i życie), za bardzo chodziłes sam, to gra zespołowa, nie liczy sie kill tak bardzo jak dead...
jakubek - sry ale zła gra nie podobała mi sie zwłaszcza ze miales imba hero...widac ze malo grasz w dote jesli tak to i tak niezle.

Fighting elf - łosiu masz szczescie ze mnie tam nie było, juz ja bym ci skopał dupe...

Jutro bedzie lepiej bo ja bede grał :D, wiec licze na win :D

Bydle
21st January 2005, 05:45 PM
Zobaczcie ta taktyke cos dziwnego ale skutecznego:):):) heheh
chyba tak nigdy nie graliscie przynajmniej ja tak niegtralem wczesniej

TonyC
21st January 2005, 11:15 PM
BoS vs War
2 - 0 zmienione na 5 - 0 bo klanówka została poddana

Fight 1: 1v1
-Shizm- vs Baniak
1 - 0

TonyC
21st January 2005, 11:16 PM
BoS vs War
2 - 0 zmienione na 5 - 0 bo klanówka została poddana

Fight 2: 1v1
[BoS]NoX vs cd_rum
1 - 0

Replay z walki rodzaju "szybka piłka" :P

Bully
22nd January 2005, 09:11 PM
Noi zapomniałem repa, już daje.

RaHaB
22nd January 2005, 11:04 PM
no i znowu Koxy zostaly pokonane :D

NoX.
22nd January 2005, 11:48 PM
na prosbe basiora daje to...

NoX.
23rd January 2005, 03:18 PM
Ucze sie grac UD ponbiewaz jest to bardziej interesujaca rasa :P dlatego prosze kogos o skomentowanie mojej gry i rady... Jestem poczatkujacym UD wiec sie nie smiac...

P.S.w tej grze pruboalem mass ghouls ale za pozno weszlem na expa;/

Bully
23rd January 2005, 06:58 PM
Jeśli ktoś moze to niech skomentuje tego replaya. jesli cos źle robie to czekam na rady:D NoX mozesz sobie zerknać na niego skoro zaczynasz grać Ud chociaż gosu to ja nie jestem.

MaN-O-WaR
23rd January 2005, 08:37 PM
Zassysac i ogladac tak w skrocie to skomentuje ^_^ 36 minut nieustannej walki... Ten replay pokazuje dlaczego ZAWSZE warto jest grac do konca :D

P.S. W pewnym momencie wydawalo sie ze na 100% przegralem O_o

Lewatywa
24th January 2005, 08:49 PM
To jest mój replay czy by mógł ktoś ocenić kto gra elfami czy dobrze gram

[BoS]Basior
25th January 2005, 05:49 PM
[BoS]Basior,Shizm VS ¦wEdward,Star

[BoS]Basior
25th January 2005, 06:18 PM
Na życzenie Pritiego( który jak zwykle nie umie się odnaleść na forum) zamieszczam jego zwalke z kosmo . Podobno fajna więc zasysać kto chce:]

Blahy Peter
26th January 2005, 02:59 AM
Hmm... dla mnie z tego wynika tylko tyle, ze priti jest wielki :P przeciez po takim poczatku nie postawilbym na niego zlamanego (a co tam, jestesmy w unii to napisze:) eurocenta :D. a tu prosze. tak dobre rozplanowanie bardzo cisnego budzetu :P Kosmo mial szanse duze w mid game, ale ich nie wykozystal... poziomy o ile pamietam byly w pewnym momencie 66-43... WOW :P I kosmo, nie wiem czy powinienes sie jeszcze tlumaczyc, bo gdyby to byla tak wspaniala (imba i noob) taktyka to kazdy by tak gral i wygrywal...

TonyC
26th January 2005, 04:55 AM
Heh szczerze się uśmiałem czytając wasze komentarze :))) w grze. Niema jak Priti vs Kosmo. Heh mi sie tu wydaje tylko 1 Kosmo zlekceważył Pritiego (zwykle pewnie nie dostaje od 14 latków :P), miał w cholere kasy a nie wiedział jak ją wykorzystać. Na początku przez to zlekceważenie brakowało katapult ( o których mi często przypominał jak oglądał moją gre :P), a potem w pewnym momencie niemiał pomysłu na wspaniały defence Pritiego. Stał i kombinował :D.
Wiec byłem pod wrażeniem pomysłu pritiego :) i zdolności defensywnych, ale także i szybkiego, chodz nie wykorzystanego expa Kosmo :D.
Moja rada next time Kosmo nie lekceważ ludzi po tym jak grają :D, bo to jak widzisz może być nawet niezła taktyka :D

Kosmo
26th January 2005, 11:13 AM
Wg. mnie to Priti dobrze wyszedl z sytuacji ale uwierzcie mi ze cata od elfa sa w huja slabe a on mial kanonierów ktorzy robia duzo wieksze obrazenia,przez pierwsze 30 minut to priti qrwa z bazy nie wychodzili albo mnie prosil zebym go nie atakowal wiec n/c , wg mnie to jego micro i myslenie w poczatkowej fazie gry bylo na poziomie gracza 10 lvl,ja czulem sie zbyt pewny wygranej mialem unity upgrade 3/3 100/100 miesa ,on byl w sytuacji bez wyjscia mial czas na myslenie i dlatego wygral, powiem tyle ze wiecej prosze nie grac ze mna jezeli macie zamiar siedziec w bazie polowe gry,po tak samo przegralem z OMg,cya

Terrorboy
27th January 2005, 01:28 AM
po 1: Harpoon ma racje bo mowilem o twojej grze ze mna i chyba to jasno napisalem wiec nie wiem o co ci chodzi

a po 2: human nie potrzebuje tier 3 zeby elfa pokonac i ja sam rzadko robie tier 3 na elfa, wole expa. A jak zrobie expa i wydam kupe kasy na hall+wieze (kosztem wojska), to chyba logiczne ze przez chwile unikam walki:rolleyes: Podstawowe zasady gry sie klaniaja;)

Blahy Peter
27th January 2005, 06:02 PM
Dawno nic nie wrzucalem do tego dzialu, ale teraz fajna gierke rozegralem :)

blahy vs shadow (dostam jeszcze w tym nicku jest al;e nie pamietam ;])

przegralem, ale wakla byla przednia... moja przewaga na poczatku, 2 razy stracil hero, pozniej walka o expy, kilka poszlo, rozne taktyki, rozne kontry i pozniej wysokopoziomowi hero. polecam, bo naprawde sporo sie dzialo, pomyslow bylo conajmniej na kilka gier ;]

aha i jak sciagniecie i zobaczycie to czekam na komentarze... bylo blisko zeby rozwalic ta jego glowna armie, jednak czegos zabraklo, nie wiemc zego :P jak ktos wie to niech napisze.

MaN-O-WaR
29th January 2005, 03:26 PM
1) Po jakiego chu** Ci tyle wiezyczek - expo rozumiem ale glowna baza ??? (1 Arcane tower starczy - jak sie robi goraco to zawsze militia z workerow od drewna styka)
2) Jak widzisz ze koles ma silniejsza armie to tp od razu a nie jak Ci jush zloi dupe ;)
3) 0 micro T_T (dobrze ze chociaz focus fire uzywales)
4) 2 workerow wiecej do drewna i fast tech do t2 (buduj lumber mill dopiero jak sie na expa zdecydujesz)
5) zly pierwszy creep (no item, praktycznie zero experience - tracisz tylko mane na WE :( )
6) tracisz armie na creepie O_o i to notorycznie !!
7) dostales crystal ball i ani razu nie uzyles !! - jest to bardzo dobry przedmiot jak sie z niego korzysta, w przeciwnym wypadku go sprzedaj ;)

Dobra teraz in plus :D :
1) scouting farms
2) armia nie stoi praktycznie w miejscu

To by bylo na tyle jezeli chodzi o moje uwagi. GL & HF

Blahy Peter
29th January 2005, 05:54 PM
Dzieki za uwagi i za to ze looknales tego repa :) o kilku uwagach bede pamietal i sprobuje sie poprawic, szczegolnie na creepie, bo rzeczywisice lapie sie na tym, ze czesto w bazie buduje zamiast kontrolowac crepa ;]

[BoS]Basior
29th January 2005, 11:55 PM
Shizm I Basior vs jacyś gosu chyba:p
Niestet był restart servera więc satysfakcja z wina mineła i to szybko:/

[WTW]KOALA
30th January 2005, 10:26 AM
ehehe thx bo ja sobie potem przypomnialem o replayu i dalem edit i juz nie bylo tego do zalacznika thx :]

Bully
30th January 2005, 11:07 AM
[WTW]KOALA napisał(a)
jak sie daje replaye ? bo mam 1 :]

Naciskasz post reply, potem dajesz dołacz plik, przegladaj i wybierasz interesujacy cie replay np
C:\Warcraft III\replay\last replay i gotowe.

[WTW]KOALA
30th January 2005, 11:22 AM
opis identiko jak manowara 1 na poprzedniej stronie !
gralem sam vs 2 i w pewnym momecie gdy ujrzalem taureny myslalem ze przegralem :P

[BoS]Basior
31st January 2005, 01:15 AM
Basior & Die Another Day vs Anothercopy and [BG]Unholy
.Walka była w at oczywiscie. I nawet nie byli az tacy dobzi jak mi sie zdawalo:]

Lewatywa
31st January 2005, 11:18 AM
DAm raplaya jak moim koledzy pokonali w at ttrastafariana i trangonecle oni mieli 13 lvl

Bully
31st January 2005, 11:32 AM
Dam replaya na orka 15 level, powiem ze był win. Jak ktoś moze niech luknie i powie mi jakie błedy robie.
P.s Fajny dialog był na poczatku hehe

ShizM
31st January 2005, 03:57 PM
shizm & nEEdf0rSp33d vs GG-no-re-thx & bUrn-bUrn mu mielismy 1 level at a oni 9 razem ;p

Harpoon
2nd February 2005, 12:19 AM
bardzo [moim zdaniem] dobra gra NE vs NE z 17 lewelowcem .... bardzo prosze zeeby jakis dobry elf obejrzal i ocenil ... w zasadzie to kazdy moze : D ....
kolejny bardzo dobry przyklad jak od loosa do wina dojsc, juz nawet w pewnym momencie napisalem gg bo myslalem ze koniec : D

ps.. pozwole przytoczyc sobie jeszcze raz twoja mysl przewodnia Nox, ktos moze powiedziec ze sie powtarzam ale ona sie swiatnie teraz nadaje : D Nie liczy sie level....

Harpoon
2nd February 2005, 12:21 AM
i zapomnialem repa : D

-M4GIK-
3rd February 2005, 05:42 PM
macie tu repka jak kolesia rozjechalem , gdzies zgubil mi sie 2 rep jak dostal i na innej mapce jak go znajde to wrzuce tymczasem zobaczcie .... a,i 2 repek zabawny reprezentowalem iraq ^^ zobaczcie i ocencie

-M4GIK-
3rd February 2005, 05:44 PM
repki pochodz z orga ofc xP

-M4GIK-
3rd February 2005, 05:50 PM
szef gg

-M4GIK-
3rd February 2005, 05:52 PM
znowu win ale przegralem odnich z jednym kolem ^^ i z jednym co mial 45 lvl ale nie odnich wiec niejest najgorzej pozdro all

-M4GIK-
3rd February 2005, 08:16 PM
o to repek mojego tp :P sie wie kogo sie wybiera ^_^
niewiem jak on to zrobil ... poprostu zobaczcie sami !!!

[WTW]KOALA
3rd February 2005, 08:29 PM
hi all oto repek jak wylosowalo mnie z harpoon gra dluga bo az 30min ale fajna :]

Harpoon
4th February 2005, 06:14 PM
repek [easy win] jak wygralem z 15 lvl NE w niecale 20 min

ps. koala rewanz chce : D

MaN-O-WaR
5th February 2005, 03:00 AM
Ja i I_use_mh vs 4-5 sec lagu T_T

P.S. Gierka z AT

MaN-O-WaR
5th February 2005, 10:11 PM
Ja i -GuRu- vs Sky][Runner (acc burn-burn) i Scary_scary (tego drugiego nie kojarze ale tesh z PBT)

Kolesie maja staty w AT 30:4 - jak widac nie taki diabel straszny, tylko trzeba czasem pomyslec ;)

P.S. w docie to sie chyba nazywa OWNAGE ^_^ a oni nas od noobow wyzywali :D

Kosmo
6th February 2005, 12:04 AM
Hehe man widzisz ja mialem identyczna sytuacje jak gralem z malarem na tych kolesi to wtedy mieli 21:1,przegrali z nami i tez nas zwyzywali od n00bow :) niestety replaya nie posiadam :(

ChinskiZnak
7th February 2005, 04:03 PM
Zapodaje pierwszego mojego repka na forum :D Jest to jedna z moich gier grupowych w turze... (czas:9min. mapka:TM) Po za tym ze wygralem nie ma w nim chyba nic nadzwyczajnego:p

Bully
7th February 2005, 06:50 PM
Kiedyś juz dawałem repa przeciwko temu kolesiowi, ale jeszcze raz mi sie trafił w pg 1vs1 tym razem na 16 lvl. I znowu dostał w dupe, a niby człowiek uczy sie na własnych błedach hehe. Ofc prosze o komentarz.

ShizM
7th February 2005, 07:09 PM
Gra mi sie nie podobala bo chuj lagowal jak skurwysyn nie dalo sie grac, zobaczycie to przy moim tele. TEN NaD to jebany Lagger, ale jakos mu sie nie poszczescilo xD

ShizM
7th February 2005, 07:12 PM
Acha i replay ......sorki ;d

[WTW]KOALA
8th February 2005, 12:34 AM
oto ostatnia gra na orgu vs tD.Z grunt klanu td

NoX.
8th February 2005, 12:36 AM
Koala watpie zeby ktos tu wiedzial co to za klan td : <

MaN-O-WaR
8th February 2005, 03:34 PM
Repek sprzed godziny vs Hypno (dla niezorientowanych acc GG-NO-RE-TNX, CL klanu PBT). Pierwsza gre przepieprzylem (2 rivers i jeszcze mialem spawn u gory T_T), jak wylosowalo mnie z nim drugi raz to myslalem ze bedzie znowu wtopa, no ale teraz ja mialem przewage hosta i mapek byl nieco wiekszy :D

P.S. Zmienilem troche takte grania na orka po tym jak zobaczylem jak Cherep rozjechal 4k.grubbego na rivsach ;)

Terrorboy
8th February 2005, 06:40 PM
Sorki, ze sie wtracam, ale moglbys mi ten repek cherep vs grubby dac mailem albo na forum LOL replaji??? Dzieki:)

ChinskiZnak
8th February 2005, 11:33 PM
Kto lubi towerki ręka do góry??!!:D A kto lubi jak się jemu robi towerki??!!:p btw zdradze wam ze to byly wlasnie towerki hłehłe :p
a kto mówi ze tr jest dla nobów znaczy ze nigdy sam go nie robil.
( pomijajac huma. vs. elf bo tu sie zgodze)

Mapka: TM
Czas: 10min z hakiem

Jush chyba skoncze grac towerkami bo sie ludziki wQrwiają :p

[WTW]KOALA
9th February 2005, 12:18 AM
oto gra z innym gruntem clanu td

Kosmo
9th February 2005, 03:46 PM
Macie tutaj bardzo zabawny repek na ktorym widac jak graja noobki :) ( nigdy sie nie poddawac gramy do konca :D)

RaHaB
9th February 2005, 04:48 PM
nawiazanie do postu Kosmo nie poddawac sie nigdy :P samemu skopac dwoch sam jestem pod wrazeniem ale to byly typowe noobki :]

[BoS]Basior
11th February 2005, 02:46 PM
Luknijcie na to . omg ale fajan gra byla. juz myslalem ze ponas ale gra sie do konca. Jedna z moich lepszych gier ostatnio i to z moim mistrzem Noxem:]]

MaN-O-WaR
11th February 2005, 04:06 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Luknijcie na to . omg ale fajan gra byla. juz myslalem ze ponas ale gra sie do konca. Jedna z moich lepszych gier ostatnio i to z moim mistrzem Noxem:]]

Lol basior bez urazy ale ci twoi "gosu" to nooby sa ;P dales dupy na poczatku a oni nie wykorzystali swojej szansy. Tacy z nich gosu ze bedac obok bazy sojusznika uzywaja tp n/c do tego hero traca bardzo latwo...

P.S. Sie Noxa pytales jak oni maja wszystko tak szybko - ja ci na to odpowiem: - Slyszales moze kiedys o fast techu??

[BoS]Basior
11th February 2005, 05:45 PM
hehe nie grales tej gry Manowar, a ogladajac moze sie wydawać inaczej. Może nie byli oni jacyś ekstra dobzi ele grali dla mnie dobrze. Z czym na początku schrzanilem?? to oni przeciez mnie zrushowali od początku i do konca walili moją baze:]wiec ja glownie moglem tylko sie bronic. Jednyny bład jaki zrobiłem to ten że nie zbudowałem jednej wieżyczki:/ wtedy szybciej by sie to skonczyło. Ale gra była ładna nie gadaj:p

Kosmo
12th February 2005, 02:22 PM
A wiec poczatek gry,musisz robic ogniki non stop bo to bardzo wazne na poczatku a ty wlasnie zaspales na 2-3 sekundy :p,i robiles po jednym :) Chociarz unity dobrze dobrales na poczatku,a ten koles ci atakowal baze 6 hunterkami i herem a w bazie mial 4 balisty wiec n/c.Blad dales sobie rozwalic glowny budynek musisz to odrazu naprawiac,zly czar wziioles od herka KOTG bierze sie korzen i te przywolane na zmiane !!Zrobiles kontre i niepotrzebnie mu tam wpadles do bazy rzuciles znaki leczenia on cie odciagnal i wogule cie nie leczylo ;/ Ale tak to bylo nawet ladnie pod koniec ladnie sie odbudowales widzialem nawet zwoje kupiles i ochrony uzyles na driady :p ktore sa odporne na magie.Pamietaj on mial kaplanke na 6 lvl jak rzucie starfall to zatrzymujesz to korzeniem od keepera :D GL & HF

Harpoon
12th February 2005, 02:40 PM
thank u very much .... postaram sie poprawic

no wlasnie wiem ze zle zrobilem z tym glownym budynkiem , bo w zasadzie nie zjazylem sie o co chodzi, z ta kaplanka to wiem ale i tak dzieki

pozdor bosi

ShizM
12th February 2005, 04:48 PM
Oto dzis kiedy mam 9559 expa i jestem bliski spadku z poziomu wygrywam 2 gry z snoop_dogg i 4k-SFRJ.............. a tu po udanych i wyczerpujacych grach resy serva. Mowie sobie 'qrwa zaraz wyjebie monitor przez okno i qrwa nie bedzie grania' . Juz mam dosc tych resow a losy to dostaje na zawolanie wczoraj 3 bugi i 2 losy i chuj juz jestem bliski powrotu na 24 lvl :P . Ale coz zrobic.....................:P dla lubiacych replaye zamieszczam te dwa z ostatnich gier gl hf all BoS mambers

ShizM
12th February 2005, 04:50 PM
Drugi replay ze snoopem Uwaga pierwsza gra trwa z 42 a druga 32 min :P Tylko dla wytrwalych :P

MaN-O-WaR
12th February 2005, 06:29 PM
vs Ancient_Priest taki sobie mirrorek....... ktory trwal pol godziny ^_^ Generalnie niezle countery (Tak mi sie wydaje, nie zrobilem czolgow na air wprawdzie, no ale hawki stykly :D a gyrocoptery WE niszczyly)

[WTW]KOALA
12th February 2005, 07:08 PM
ostatnia gra na xpamie jaka gralem to byla vs koles co ma staty 81:8 chyba na 1v1 i na orgu ma 31 lev zapodaje repa . Na koniec mnie zwyzywal od noobow =.= zreszta cala gre mnie wyzywal tt

MaN-O-WaR
12th February 2005, 07:58 PM
[WTW]KOALA napisał(a)
ostatnia gra na xpamie jaka gralem to byla vs koles co ma staty 81:8 chyba na 1v1 i na orgu ma 31 lev zapodaje repa . Na koniec mnie zwyzywal od noobow =.= zreszta cala gre mnie wyzywal tt

Ja jak mnie ktos od noobow albo od laggerow wyzywa to nie odpowiadam, bo sie tym w ogole nie przejmuje ;) Lepiej czas ktory bys mial poswiecic na gadanie wykorzystac lepiej ;) (micro, creep itp.)

[WTW]KOALA
12th February 2005, 10:26 PM
ja pisalem tylko kiedy wydalem komede ze ma isc tam gdzie sa creepy na mapie i przezten czas jak oni tam dochodza to ja pisze :P

Bully
12th February 2005, 10:26 PM
[WTW]KOALA napisał(a)
ostatnia gra na xpamie jaka gralem to byla vs koles co ma staty 81:8 chyba na 1v1 i na orgu ma 31 lev zapodaje repa . Na koniec mnie zwyzywal od noobow =.= zreszta cala gre mnie wyzywal tt
1vs1 ma 59-6:)

[WTW]KOALA
14th February 2005, 04:42 PM
jak ja kofam takie gry =D mass kata xD na orgu gralismy vs 25levy at 3v3 :))) zajefana gra jak dlamnie luknijcie :P

Bully
14th February 2005, 05:37 PM
Koala dałeś chyba 2 takie same repy????:D

MaN-O-WaR
14th February 2005, 05:44 PM
OMFG ale szybka gra :) Koles ma staty 80:20 czy cos w tym stylu..
do tego APM z gry kolo 200. Ja sie mushe pochwalic, ze w tej grze pobilem swoj rekord APMu ;)

P.S. Jednak tawerna jak sie gra na elfa daje sporo HUMkom :D
P.S.2. Harpoon ten elf zagral dokladnie tak jak Ci mowilem zebys gral na HUMa, tylko ze zamiast Wardena wez DH lepiej ze spalaniem many ;)

[BoS]Basior
15th February 2005, 07:42 PM
Rahab i Basiorek vs Magni(lvl 30 solo) i 74LS00(cholera wie kto to). ufff musielismy się sporo namęczyć az mnei palce rozbolały.
btw nekro i znachorzy rulez:]

[BoS]Basior
16th February 2005, 04:44 PM
[BoS]Basior,Goocio vs [BoS]NoX, Udisimbalanced

Edit: w 2 grze nas zjechali jak stare ścierki:p i mamy
po 1.

Kosmo
17th February 2005, 01:41 AM
Daje tutaj replay gry z orga !!! Obcy[Ne] vs Fatality[orc] ,ja mam jak narazie 2:0 na orgu w solo i 4 lvl a ten koles ma 46 lvl w solo i jest w czolowce w rankingu,chcial z kims zagrac bo mu sie nudzilo wiec sprobowalem wkoncu od lepszych sie uczymy i bardzo lamilem w tej grze ze wzgledu na gracza, ale dla mnie bardzo gra udana w pewnym momencie nawte myslalem ze ja wygram,ale polecam mozna zobaczy jak gra gosu z orga :p

NoX.
17th February 2005, 09:37 AM
z fatality taki gosu jak z grubego noob Sam nieiwem jak on moze zdobyc 46lvl skoro na bn go jada 30lvl...

[BoS]Basior
17th February 2005, 11:17 AM
Basior(13lvl),Templare(9) vs GG-NO-RE-TNX(20lvl), Scary_Scary(15lvl)
Hehe ale żeśmy ich pieknie pojechali:p Nasz nowy klanowicz Templare spisał się bardzo dobrze:] Jak widać nie liczy się lvl i staty tylko umiejętności a Templare je na pewno posiada:]

[WTW]KOALA
17th February 2005, 03:10 PM
gra z jakims l0lem nie znam go :<

Bully
17th February 2005, 09:43 PM
[BoS]Basior napisał(a)
Basior(13lvl),Templare(9) vs GG-NO-RE-TNX(20lvl), Scary_Scary(15lvl)
Hehe ale żeśmy ich pieknie pojechali:p Nasz nowy klanowicz Templare spisał się bardzo dobrze:] Jak widać nie liczy się lvl i staty tylko umiejętności a Templare je na pewno posiada:]
Basior według mnie lvl solo wcale sie tak nie liczy w grze 2vs2. Ostatnio grałem 2vs2 z [bg]unholy 21 lvl i grał jak totalny noob, poxniej trafił mi sie jeszce raz tym razem przeciwko mnie i przez cała gre wrecz mnie błagał zebym wyszedł z gry bo on musi iść do pracy, a nie moze mieć losa. Dostał ze swoim tp po dupie, po czym poźniej jeszcze ponad godzine siedział na bn. Po prostu mnie rozwalił.
P.s A i jeszcze najlepsze pisał ze jak wyjde to zagra ze mna AT
Po prostu buhaaaaaaaaahaaaaa

[WTW]KOALA
18th February 2005, 12:18 AM
2v2 basior(o) i goocio(o) vs ja(ne) i skizzo(hum) :> nice game

[WTW]KOALA
18th February 2005, 12:20 AM
zapomnialem ripa :<<

[BoS]Basior
19th February 2005, 11:23 PM
Game 1: Shizm vs Szkoper: 1-0
Stan meczu : 1-0

[BoS]Basior
19th February 2005, 11:28 PM
Game 2: Karolinka vs Besthuminpoland: 1-0
Dziwne bo tego kolesia widzielismy do niedawna w LoL ale może odszedł nie wiem:/. Nagielismy wiec zasady i pozwolilismy mu zagrać
Stan meczu: 2-0

[BoS]Basior
19th February 2005, 11:31 PM
Game 3: Priti vs Adiv: 1-0
Stan meczu : 3-0

btw To była chyba najładniejsza walka tej klanówki hehe. Wszyscy myśleli że priti dostanie baty, bo na to się zanosiło. Obejrzyjcie co się działo.

[BoS]Basior
19th February 2005, 11:36 PM
Game 4: M4gik,Myślewiecjestem vs Szkoper, kuba: 0-1
Stan meczu: 3-1

[BoS]Basior
19th February 2005, 11:38 PM
Game 5: Kosmo,Dario(kiedyś Bosper) vs Elf-Noob, tomek433: 1-0
Stan meczu : 4-1

Kosmo
21st February 2005, 08:06 PM
Macie repek Kosmo[ne] vs marshall(sweet 25 lvl na xpam)[hum] gra nawet niezla nie bede zdradzal kto wygral chodzi oto zebyscie ogladneli :p ......polecam

Bodek
23rd February 2005, 08:32 PM
jak zobaczyłem składy to myśle sobie:/ 11+4 vs 10+10 ale jak sie okazalo same staty nie graja^^ szybki rush i koniec jak to ktos kiedys powiedział nie liczy sie level ale skill:P

RaHaB
23rd February 2005, 10:07 PM
qrwa sciagac ogladac i sie spuszczac na monitor ja i Priti pojechalismy ttrastafariana i Tangonecla

Harpoon
24th February 2005, 01:57 AM
Kosmo napisał(a)
Daje tutaj replay gry z orga !!! Obcy[Ne] vs Fatality[orc] ,ja mam jak narazie 2:0 na orgu w solo i 4 lvl a ten koles ma 46 lvl w solo i jest w czolowce w rankingu,chcial z kims zagrac bo mu sie nudzilo wiec sprobowalem wkoncu od lepszych sie uczymy i bardzo lamilem w tej grze ze wzgledu na gracza, ale dla mnie bardzo gra udana w pewnym momencie nawte myslalem ze ja wygram,ale polecam mozna zobaczy jak gra gosu z orga :p

lol.... qrde , zniszczylo mnie stwierdzenie, ze tower to lame (ciekawe jak ne ma sie obronic, np rusha UD, kiedy przylazi masa ghuli ?? 0_o)
hmmm.... no ale coz ja sie tam nie znam :D
zastanawiam sie tylko czy jakbys robil driady nie bylo by lepiej ? ...
ale ogolnie gra takze mi sie podobala :D:D

Harpoon
24th February 2005, 01:59 AM
Kosmo napisał(a)
Macie repek Kosmo[ne] vs marshall(sweet 25 lvl na xpam)[hum] gra nawet niezla nie bede zdradzal kto wygral chodzi oto zebyscie ogladneli :p ......polecam

no staryy.... mistrzostwo swiata jak dla mnie :D:D

ps. wrzycaj wiecej swoich repow, bo zajebiscie grasz NE, a ja tez gram NE i chce sie czegos nauczyc :)

pozdro

Harpoon
24th February 2005, 02:00 AM
Bodek napisał(a)
jak zobaczyłem składy to myśle sobie:/ 11+4 vs 10+10 ale jak sie okazalo same staty nie graja^^ szybki rush i koniec jak to ktos kiedys powiedział nie liczy sie level ale skill:P

no coz rush jak rush, chlopaki chyba sie nie spodziewali :)

no w 2v2 czsem bywa tak ze lvl nie gra roli, ludzi poprostu zakladaja nowe konta, bo stary np sa za bardzo zbugowane no i graja na poczatqu na tych malych lvl :D

Harpoon
24th February 2005, 02:30 AM
RaHaB napisał(a)
qrwa sciagac ogladac i sie spuszczac na monitor ja i Priti pojechalismy ttrastafariana i Tangonecla

ozesz qrwa ja pierd... jeba.... mac !! :D:D:D
RESPECT MEN !! :D

ale... [zawsze sa jakies ale] troche na poczatku gry tango gral jak nie tango, mial 2 kopalnie, a POTM zrobil dopiero w drugiej polowie gry, przez pol gry biegal z hunterami, kkiedy w juz mialiscie necro i kilka statu :D.... nie wiem moze sie myle :)

ale i tak wymietliscie :D :D zajebiscie, zajebiscie ....

MaN-O-WaR
24th February 2005, 12:21 PM
Harpoon napisał(a)
tango gral jak nie tango, mial 2 kopalnie, a POTM zrobil dopiero w drugiej polowie gry, przez pol gry biegal z hunterami, kkiedy w juz mialiscie necro i kilka statu :D....
Wlasnie tak gra tango ;) Ten koles to masser, ktory ma slabe micro dlatego solo jest taki cienki ;) Ja coraz bardziej zaczynam dochodzic do wniosku ze w team nie liczy sie micro tylko mass units (coraz czesciej widze na gosu repach, jak w grze team kolesie massuja :( )

[BoS]Basior
26th February 2005, 04:54 PM
Basior,Goocio vs Johnyfellsgood , Diesel

Goocio
26th February 2005, 05:19 PM
kto powiedzial ze 2v1 to pewny loss ...... no to mialem farta bo aqrat gralem humem i taka mapka ..... :D

Goocio
26th February 2005, 05:36 PM
dobra wtedy gralem troche lamersko ale jak na tamte czasy to dosyc ciekawa gra [btw po tej grze trafilem do L0L`a :D]

Harpoon
26th February 2005, 05:41 PM
tak sie z 17 lvl cem wygrywa ... :D

Goocio
27th February 2005, 01:50 PM
zrobiło mi się smutno jak mnie nazwał mh ale na szczęście dalej poszło mi nie najgorzej i efekt koncowy jest bardzo zadowalający
micro moze nie bylo najlepsze ale robie postepy :D milego ogladania [btw chyba nie myslicie ze uzywam mh :>]

Goocio
27th February 2005, 06:17 PM
ale koles cwaniakowal ........ a po grze gesto sie tlumaczyl i mnie przepraszal [ciagle utrzymywal ze to nie byl disc ale nie wazne] sorry ze nie napisalem jego ksywy ale jest po prostu zbyt skomplikowana dla mjego malego mozgu :D

RaHaB
27th February 2005, 08:01 PM
dzis w at z harpoonem pojechalem!!! takie 2 lamki :] bo harpoona pojechali na dziendobry :]

RaHaB
27th February 2005, 08:04 PM
a tutaj pojechalem z pritim amadeusa i gray_scull :]

RaHaB
27th February 2005, 08:06 PM
a to dla Man-o-wara ;] doping

MaN-O-WaR
27th February 2005, 11:14 PM
"rush k?"
"how do i do that? "

:D

Bodek
27th February 2005, 11:20 PM
Ja & Barabasz na jakiś 2 lolków:P. Graliśmy 1 raz razem i było bardzo cieżko i .....ciekawie:P nie zdradzam wyniku luknijcie sobie jak chcecie

RaHaB
28th February 2005, 01:00 PM
Mano ten repek to full zwala ale najlepszy to byl ud wszystkie zigguraty na towery przerabial a necro mial po 15 minutach gry hahaha acha i jak ci sie doping podobal "dajesz" :P

[BoS]Basior
28th February 2005, 03:09 PM
Niezła walka. £adnie ją rozegraliśmy:]

MaN-O-WaR
28th February 2005, 03:22 PM
RaHaB napisał(a)
Mano ten repek to full zwala ale najlepszy to byl ud wszystkie zigguraty na towery przerabial a necro mial po 15 minutach gry hahaha acha i jak ci sie doping podobal "dajesz" :P
Spojrz sobie na APM z gry - ja mialem sam wiekszy od tych trzech noobow razem wzietych :D
A propos komentarza to komentarz rox :D btw on wtedy mial tylko AM i 2 footy a znajac zycie AM-a by stracil w pare sekund wiec to moze i lepiej ze Cie tylko dopingowal :D

Bodek
28th February 2005, 08:19 PM
.................Chyba najtrudiejsza walka mojego życia napociłem sie strasznie a tacy jak moj sojusznik nie powini w ta gre grać bo tylko nam(graczom) psuja nerwy i wogóle fu u n00bs!!Tą walke warto (moim zdaniem) zobaczyć już miałem zrezygnować ale ....

Goocio
1st March 2005, 04:51 PM
kolejna gg z serii "goocio to MH" widzialem ze ma dom duchow wiec bylem pewny ze idzie w bloodlusta [chyba tylko basior i ja uzywamy znachorow na tym servie] no i mnie od mh wyzwal znowu mi bylo smutno ale przeciez kazdy myslacy czlowiek stwierdzi ze wygralem uczciwie . no to milego ogladania [btw o micro to on nawet nie slyszal a ma 16 lvl rt]

[BoS]Basior
4th March 2005, 01:33 AM
Basior, Makkay vs Rati,Sadface

Dobra gra .Kolesie mają dobre staty nawet ale dostali w miarę szybko.

[BoS]Basior
5th March 2005, 09:57 AM
Basior(13lvl), Barabasz(19lvl) vs Needf0rspeed(17lvl),
[BG]Unholy(21lvl)

Pękli pięknie przed nami:] . Orc+orc są imba.
Z Barabaszem mam 12-0 w at:p

Bodek
5th March 2005, 11:05 AM
Fajna gierka cg 2v2 Bodek+Brabasz vs Basior+Kosmo

Goocio
6th March 2005, 01:35 PM
3 morty i GG aha i jeszcze ksiega smierci :D

Goocio
6th March 2005, 02:16 PM
dzieki tym extra unitom to moglem sie z nim tak lac 2 dni :D

Goocio
6th March 2005, 02:18 PM
no tu było fajnie bo obok była tawerna :D [micro sux :(]

Goocio
6th March 2005, 02:33 PM
no to zobaczycie jak koles wygrywa gre samym DH :D [moj ulubiony repek :D]

Bodek
8th March 2005, 11:39 PM
jebane n00by.... odłaczył sie na poczatku(3lvl) ja mam 12:P a pprzeciwnicy 10 i 8 zobaczcie sobie jak sie wygrywa 2v1:P.......a najgorsze jest to jak po takiej wlace ci losa zalicza:/ mozna sie pochalastac:/

Harpoon
9th March 2005, 04:51 PM
oto moja cuudowna gra :D z give-me-wins ... koles ma 17 albo 18 lvl :D:D

patch 1.18 !!!

Goocio
10th March 2005, 10:44 PM
noobowska takta ale jaka skuteczna [basior zrozumie :( ] aha i tak btw sorry blahy za malo wyrafinowana takte

Blahy Peter
10th March 2005, 11:48 PM
zobaczylem sobie to jeszcze raz na spokojnie i... masakra :P gdzies do 8min podobny koncept, ale wykonanie u mnie - szkoda gadac :P a jak takta jest skuteczna to nie masz sie czego wstydzic, poprostu zagrales duuuzo lepiej odemnie, ale musiales dac na forum jak mnie rozkladasz na lopatki? :P a tak wogole to mam pytanie: czy ktos mial tak, ze stracil forme i juz jej nie odzyskal? :D fach w rekach stracilem juz z miesiac temu. teraz to dostaje od noobow z 8lvl (nie obrazajac nikogo :P). i sie zastanawiam dlaczego. widze regres, regres widze :P

jak pisze posta to porzadnego a jak :P

mam pyt:
1. w co isc jak ork idzie w wojo (nie mass air), bo shootery mi sie cos nie spisuja. zdychaja jak muchy.
2. kto ma ten config do binda klawiszy?

NoX.
11th March 2005, 08:41 AM
blahy ja niewiem czemu ale na orgu ostatnio przgryam z nobami ale wygrywam z pro cos jest nie tak co do orka to rifki sa good tylko trzba z 3 czarki dolozyc i microwac na orka t2 wystarczy nie trzba t3 robic =]

ChinskiZnak
11th March 2005, 11:50 PM
Lish- vs Noob-tt
1-0 dla B0S

[BoS]Basior
12th March 2005, 12:02 AM
Man-o-war vs Beleth = 0 -1
1-1 stan CW

ps: kto ma caly repek bo ja mam polowe niech zapoda..

[BoS]Basior
12th March 2005, 12:06 AM
[BoS]Nox vs [WtW]Koala = 1-0
2-1 dla BoS

[BoS]Basior
12th March 2005, 12:09 AM
Barabasz,Makkay vs Beleth,[WtW]Koala = 0-1
stan cw 2-2

[BoS]Basior
12th March 2005, 12:20 AM
[BoS]Nox, Lish- vs Player_gosu, Master_of_pussy

MaN-O-WaR
12th March 2005, 04:53 PM
TR, czyli w jaki sposob wygrac szybko gre na AT :

P.S. Tamci kolesie mieli 6 level w AT, za drugim razem zagralismy 'klasycznie' i tez dostali baty ^_^

[BoS]Basior
13th March 2005, 02:24 PM
[BoS]Basior, Justice]Q[ vs True2theCode, Undead]Claws
Nie myslalem ze Justice tak się poprawił:D Dobrze gra ud.

[BoS]Basior
13th March 2005, 02:28 PM
[BoS]Basior, Barabasz vs Ex0tic (16lvl), Cry[stal]war(13lvl - 45-11)

Kolesie nas zalagowali...dopiero jak postraszyłem posadzeniem na forum przestali lagowac specjalnie:D hehe śmieszne nie??.Zlukajcie wszystko przemawialo za naszym losem zwłaszcza lagg...

[BoS]Basior
13th March 2005, 04:03 PM
[BoS]Basior, Justice]Q[ vs Majkan(26lvl solo), _Crash- (kolo 90-35)

Kolejna dobra gra at z Justicem u boku:]. Było cięzko bo poszli w masówe troli.

[BoS]Basior
13th March 2005, 05:53 PM
[BoS]Basior, Justice]Q[ vs PBT-Deni, The_Red-Dragon

Ale gra fajna była:P Kolesie nam zrobili Wieżyczki w 2 bazach!!! i było cięzko ale się udało. Jest na co popatrzeć bo to nie sa byle lamki.

Goocio
13th March 2005, 10:55 PM
mowili ze lagowalismy [oni hostowali :D]

Goocio
13th March 2005, 10:56 PM
zemsta ma slodki smak :D

[BoS]Basior
14th March 2005, 01:29 PM
Karolinka vs Beleth (ten koleś co na CW ostatnim nieźle się prezentował ma staty 75-5). Dobra gra luknijcie co sie działo
2x HUM

Goocio
15th March 2005, 10:14 AM
gralem przeciwko flame_of_hell i jak widac calkiem niezle mi poszlo :D [nie taki diabel straszny .....]

Blahy Peter
15th March 2005, 03:16 PM
fajna gra. przelomowa, bo to moj 150 win w pg :P. i nawet sie zlozylo, tak, ze jest dosc ciekawa. HUM vs HUM. przed ta gra gralem z tym kolesiem i pojechalem go szybko... teraz juz nie bylo tak latwo. dlugi, bo prawie 30min i troszke sie dzialo :) jakby jakis hum (czy nie hum) mogl ocenic okiem sub/obiektywnym ;].

(w sumie jak teraz otworzylem repka w3g masterem to sie zdziwilem :D kolo jechal z upami ostro :D)

Goocio
17th March 2005, 11:00 PM
2v2at Goocio+DarQ vs trt-nefr+-single-

Bodek
17th March 2005, 11:26 PM
Bodek + Templare vs Sinfle +Trnf (czy jak to sie pisze:P) zjebałem jak zawsze:/ ale była zajebista partja zobaczcie!!

Goocio
19th March 2005, 12:32 AM
ee no to macie tu gierke z cyklu "morty rules" , przerwalismy zla passe z basiorem :D

[BoS]Basior
19th March 2005, 12:33 AM
Basior, Reallygosuhuman vs Burn-burn, Scary_Scary
Rofl cfaniaczkom się tr zachciało

Goocio
19th March 2005, 03:31 PM
To gra dla tych humqw co sie boja orka :D [dostalem za niego duzo expa bo mial 21 lvl :D]
btw to moja pierwsza gra z kolesiem powyzej 20 lvl i juz wygralem :D

Goocio
19th March 2005, 05:29 PM
gralem a darq przeciwko reallygsuhuman i snoop_dogg gra byla zacieta i wyszlismy z niej zwyciesko

Goocio
19th March 2005, 10:54 PM
haha znowu udalo mi sie pojechac tych kolesi [basior to jest dosc szybka gra :D]

Bodek
19th March 2005, 11:39 PM
At : Bodek + Templare vs Burn-Burn i jakis kelthuzar.Ta walka pokazuje ze stac nas na wiele.Btw mamy juz ponad 40 winow w at z templare a cos 9 loss wiec nie jest zle:P

MaN-O-WaR
20th March 2005, 12:08 AM
Jedna z ciekawszych gierek jakie ostatnio gralem z cyklu AT - High level heroes, expy itp.
HF ;)

MaN-O-WaR
21st March 2005, 12:10 AM
Ja (APM 110, level 22) vs futurejedebil (APM 250, level 22)
Prawde mowiac gdyby nie staty tego goscia to bym repa pewnie nie zamiescil, bo gra jak kazda z cyklu pojedynkow ludzi z orkami ;)

NoX.
21st March 2005, 05:52 PM
Ostatnia gra z orga ja vs 3 innych kolesi ktorzy byli RAZEM oO look it :P

NoX.
21st March 2005, 05:53 PM
Zapomnailem repka:P

MaN-O-WaR
22nd March 2005, 05:42 PM
Basior tu jest wynik tego eksperymentu, ktory robilismy z Worldem ;) W koncu skubany sie obronil T_T takze wszyskie elfy przynajmniej powinny zobaczyc tego repa
HF :)

P.S. Nie patrzcie na APM-y tylko na gre.