PDA

View Full Version : Team Replays and Maps.



Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Palec
28th June 2007, 12:03 AM
np dzisiaj aby zaimponowac pracownicom urzedu skarbowego w swietym miescie zgasil sobie papierosa na palcu




xD

FLaMeSeeKeR
28th June 2007, 05:27 PM
Ja + Misiek_PL vs [Cs]Car_ i [B0S]Poseidon at

MISIEK__PL
1st July 2007, 07:21 PM
Sorry ze nie bylo mnie na CW, poszelm grac w pilke... ale good 4-0 :O



Gra po Cw kolesie mieli 51-4 1 gra u kuzyna na kompie ale micro moje ZAL..........
me and [cs]Car_ VS Sen0 and JenniferAniston

Goocio
7th July 2007, 02:38 PM
basior to wytrawny gracz, 1 zagraniem potrafi przesadzic losy gry, zeby nie pozostac goloslownym wrzucam repa [grunt to sie dobrze ustawic]

Palec
7th July 2007, 03:41 PM
xD Najlepszy tekst Basiora przed ta akcja, "kup fast tp" ;p

Goocio
7th July 2007, 04:49 PM
przeciez druzyna musi byc jednoscia - dlatego 1 tp wystarczy
pozniej wpadlem na pomysl ze moglem zrobic tp do baska i wyskoczyc z innej strony

MiHu
7th July 2007, 05:45 PM
no nie zla gra... 4x orc, bylo brac 2x bm

Pan-Tempy
7th July 2007, 08:59 PM
Ostatnio na orgu modne jest branie pitlorda na 1 hero z czarem zew grozy................................... albo fast tech i mass tanki w 2x2

Goocio
7th July 2007, 10:34 PM
slyszalem ze moon zaczal grac vs ud mass wisps i detonuje wszystko przy dk, wiadomo powszechnie, ze dk bez many to hujnia, no i po grze wtedy
a widzialem ze gosu plajerzy zaczeli podpatrywac gry basiora, widzial ktos gre lucifer vs elqua [druga runda finalow ESWC] lucifer wzial orka vs ud i gral na szarzujacego FS, wbiegl w paczke ud coil nova i tp, basior byl lepszy bo nie zuzywal tp :p
to przy okazji zarzuce moje dzisiejsze solowy [tylko niektore, zebyscie za wiele ode mnie nie podpatrzyli] fajna jest vs hate, tera juz wiem czemu lt to super mapa dla orka vs ud :D

FLaMeSeeKeR
7th July 2007, 11:52 PM
Vs Palec :D Raz mi sposcil lomot ,ale tym razem sie odwdzieczylem :P

Palec
8th July 2007, 07:46 AM
Vs Palec :D Raz mi sposcil lomot ,ale tym razem sie odwdzieczylem :P

.... XD

nie scoutnalem expa, a potem vs 15 towerow/gryfy/knighty/inner fire to moge sobie (no wiecie co :P). To mniej wiecej tak wygladala ta gra ;p

MiHu
8th July 2007, 09:46 AM
.... XD

nie scoutnalem expa, a potem vs 15 towerow/gryfy/knighty/inner fire to moge sobie (no wiecie co :P). To mniej wiecej tak wygladala ta gra ;p

nie tlumacz sie xD

[BoS]Basior
8th July 2007, 10:10 AM
No bo się pogubiłem w tej grze na końcu , a była prawie wygrana:( Nie miałem tp i niestety tak wyszło;/ Gucio mnie jak zwykle skrzyczał, popłakałem sie ale już mi przeszło...;p

FLaMeSeeKeR
8th July 2007, 12:23 PM
.... XD

vs 15 towerowmogesobie (no wiecie co :P).

Zagraj se z Gutexem On robi 500 towerow :D

Goocio
9th July 2007, 08:23 AM
a jak, ja sie nie pierdole, to moja najlepsza kontra vs 10000000 miskow

Pro_Player__
12th July 2007, 04:24 AM
dawno nie bylem na forum, hiuu , jesli ktos chcce to niech zlooka, gra typu 2v1

2 pandery ; )

http://replays.pl/replay/38797

Goocio
12th July 2007, 08:58 AM
a macie tutaj gierke z gosu kisiu

MISIEK__PL
12th July 2007, 07:18 PM
tu taj daje repka z alone 30 minut... na professional. and rk.kral

dajcie jakie komy co zle robie......... :shh:

FLaMeSeeKeR
20th July 2007, 07:15 AM
vs Pxcraft [UD] Ciekafa gra :D

Boc
26th July 2007, 02:04 AM
Car vs Remindmetolose

Boc
26th July 2007, 02:07 AM
sry missclicked up there:wacko:

MISIEK__PL
2nd August 2007, 12:05 AM
at z [cs]car_ vs [bos]lucifer and jovic fajna gra o polnocy :P

FLaMeSeeKeR
2nd August 2007, 01:32 AM
at z [cs]car_ vs [bos]lucifer and jovic fajna gra o polnocy :P

Az se obcenie :D

MISIEK__PL
2nd August 2007, 11:06 AM
Az se obcenie :D

i jak noobowska :) gra?

FLaMeSeeKeR
2nd August 2007, 06:18 PM
i jak noobowska :) gra?

Daliście Im popalić,ale i tak lamka Jesteś :D

MISIEK__PL
2nd August 2007, 08:44 PM
i tak lamka Jesteś :D

tak jak ty :P

FLaMeSeeKeR
5th August 2007, 06:27 PM
PlayerQ(UD) vs TimeToFly(Human)

[BoS]Basior
5th August 2007, 06:44 PM
[Cs]Car vs Timetofly_
[BoS]Doovee, [BoS]Lucifer vs 1v3k, Swift-Justice
Nazgul777, [BoS]Romo vs My]style, MonikaRosic

[BoS]Basior
5th August 2007, 06:46 PM
[BoS]Doovee, [BoS]Lucifer vs 1v3k, Swift-justice second game
Someone pls upload replays from game [BoS]Angry vs Swift-Justice

MiHu
6th August 2007, 07:39 PM
moze mi ktos podac jakim wynikiem skonczylo sie to cw? :)

[BoS]Basior
7th August 2007, 04:11 PM
4- 0 dla BoS . Ostatnia gra nie została dokonczona i zakonczyla sie wynikiem 1-1

War_Chef
9th August 2007, 01:03 AM
Oto mój repek z 4N-Nooby na LT :)

FLaMeSeeKeR
18th August 2007, 09:58 PM
Oto mój repek z 4N-Nooby na LT :)
Mnie siem podobało :D:thumbUP:

War_Chef
22nd August 2007, 02:24 PM
bardzo dziekuję :P

FLaMeSeeKeR
28th August 2007, 12:01 PM
Teraz cos odemnie :D Kazdy wie ze w 1 vs 1 jestem lamka :) ale sie ucze nowych trickow :O

Kominterna
28th August 2007, 12:11 PM
Teraz cos odemnie :D Kazdy wie ze w 1 vs 1 jestem lamka :) ale sie ucze nowych trickow :O

ahahaha... whatever :)

I dl one vs. Bumkralho xD :D

Alone Nab... :D

BTW Nabs I dl your replays from cw, and now
I go study your strategies :D
ahaha
Yea I suck :)

FLaMeSeeKeR
28th August 2007, 12:17 PM
ahahaha... whatever :)

I dl one vs. Bumkralho xD :D

Alone Nab... :D

BTW Nabs I dl your replays from cw, and now
I go study your strategies :D
ahaha
Yea I suck :)

Get second to :) i was Orc vs ud :) it was fast game :D

Kominterna
28th August 2007, 12:54 PM
I'm NE player, and I would like to see some NE replays.
But I don't understand Polish :):)
LoL
So I see replay, but don't understand comment xD



Get second to :) i was Orc vs ud :) it was fast game :D

kk, I did :)

Harpagan_THC
28th August 2007, 01:13 PM
no co ty, polskiego w szkole nie miales>?

FLaMeSeeKeR
28th August 2007, 03:00 PM
no co ty, polskiego w szkole nie miales>?

Nooo Kominterna zapewne nie mial/a :D

Kominterna
28th August 2007, 03:14 PM
no co ty, polskiego w szkole nie miales>?


Nooo Kominterna zapewne nie mial/a :D
LoL I' am surely not mial/a.
So what is miales, miala, mial?? :):)

FLaMeSeeKeR
28th August 2007, 03:17 PM
LoL I' am surely not mial/a
So what is miales, miala, mial?? :):)
That means he/she had pollish language lesson:) dont ask me im sux translator :D

Kominterna
28th August 2007, 03:40 PM
That means he/she had pollish language lesson:) dont ask me im sux translator :D

well I use online dictionary if I need some translation :)

But it sucks more than me :):):)

FLaMeSeeKeR
30th August 2007, 06:34 AM
:chief: :chief: :chief: Nikt nie kce ogladac moich repkow ? DRANIE :O

Kominterna
30th August 2007, 11:39 AM
:chief: :chief: :chief: Nikt nie kce ogladac moich repkow ? DRANIE :O

noooo xD

You too nab :):)

pRiMe
30th August 2007, 12:32 PM
I love to play z kolega kominterna chyba z kisiu more ^^

FLaMeSeeKeR
30th August 2007, 02:53 PM
I love to play z kolega kominterna chyba z kisiu more ^^
Good Good Good :D
Who teach You ?

pRiMe
31st August 2007, 02:08 PM
Kisiu :p

Goocio
2nd September 2007, 02:16 PM
u should learn 1 more sentence: "GuTeX jest najlepszy bo ma duzy brzuch i moze wypic duzo piwa"
u can write this sentence in your signature :)

pRiMe
3rd September 2007, 01:06 PM
Yeah u are beautiful :) and if i understand other i think u can drink beer long it is similar to serbian,well some words.

[BoS]Basior
3rd September 2007, 03:57 PM
Its replay section ffs.... u have "ogolne gaworzenie" to talk shit . Here post some noobish replays i like to watch it.

pRiMe
3rd September 2007, 04:31 PM
Sry baske :/ i am not in bos but can i post my rly nub replays i didnt played for two monts cuz of some probs and now i'm starting on north so i need some judging from good players :p

Goocio
4th September 2007, 12:39 PM
Yeah u are beautiful :) and if i understand other i think u can drink beer long it is similar to serbian,well some words. "GuteX is the best because he has big belly and he can drink so much beer."
:)

pRiMe
4th September 2007, 03:13 PM
Oh yeah i understood smth like that :P

War_Chef
19th September 2007, 07:08 PM
To ja wrzucam jakiegoś repka :P
BTW może mi ktoś pomóc z customkeyami ??? Siedzę już 2h i nie mogę nic skutecznie zrobić ;/ Mam key crafta i nie skutkuje ;/

MiHu
19th September 2007, 07:54 PM
znaczy sie ze ci nie dziala tak? wrzucasz do glownego, w opcjach gry zaznaczasz "wlasne ustawienia klawiszowe" czy jakos tak i to juz all... skroty masz juz na qwer asdf zxcv, wszystko pod reka :)

War_Chef
19th September 2007, 08:32 PM
"własne ustawienia klawiszowe" - widziałem , że o czymś zapomniałem ;D
THX:*

FLaMeSeeKeR
24th September 2007, 01:02 AM
To ja wrzucam jakiegoś repka :P
BTW może mi ktoś pomóc z customkeyami ??? Siedzę już 2h i nie mogę nic skutecznie zrobić ;/ Mam key crafta i nie skutkuje ;/

Fajna gra :)fajnie koles grał elfami :D ofc nie tak zeby Cie pojechac,ale ogolnie spoko :)
3 wagony pawn xD

War_Chef
27th September 2007, 10:43 PM
thx ale to bylo latwe do ud jest imba :D (renesnas gargów) :D

FLaMeSeeKeR
28th September 2007, 08:23 AM
Zarąbista była tez akcja przy Jego drugiej bazie :D jak Mu wymordowałeś wszystkie łuczniczki :)
Undead to podła rasa,nie zadna tam imba :tiphat:

Rake
28th September 2007, 08:42 AM
Ud była, jest i będzie imba dla no skilled playersów.Ne to imba dla skilled graczy.A hum to imba dla każdego -.-

Jeszcze tylko brakuje orka imby, i będzie można zagrać w Kenta ;>

MaN-O-WaR
28th September 2007, 03:04 PM
A hum to imba dla każdego -.-TAki kurwa cwaniak jestes to sobie micruj jednostkami o malej liczbie HP i do tego W PRZECIWIENSTWIE DO DRIAD nie majacymi immune na magie i wolnymi w pizdu.

Ja jak jeszcze cos gralem to najlatwiejszy matchup byl zawsze orc i hum. Why? Bo to byly jedyne wyrownane matchupy a z UD i NE to hum zawsze mial i zawsze bedzie mial przejebane. Ty grajac NE nie czaisz ze UD moze Ci pojechac all samymi hero (coil + nova = 1 unit dead). O matchupe NE vs HUM nie wspomne nawet bo tam to hum tylko na chwile nie ma przejebane - jak Ty konczysz techa na miski, a on juz ma 1 sorce i 1 priesta, ktorych i tak driady ownuja ;p

FLaMeSeeKeR
29th September 2007, 08:51 AM
@Man-O-War : Nie wiem czego siem czepiasz ...Dla mnie DooVee świetnie micruje elfami :)
Zapodaje repka od siebie :D
Zem czadował orkiem :) vs Ne(talony)

Rake
30th September 2007, 12:05 PM
Wiesz mow, rozbroiłeś mnie...

Śmieszy mnie Twoja wypowiedź...

Nie chcę się kłócić, bo to do niczego nie doprowadzi.Ale żałosne jest powyższa wypowiedź...ne nie ma low hp unitów ? Hu nie ma spell immune unitów ? Ne ma lepiej w MU vs ud ? Imba dh z 700 hp vs coil/nova/impale, gl mow.Nie kompromituj się...

Fakt, driada jako unit jest imba.Na 100% Tylko że mało kto zauważa, że to jest obustronna imba...Każdy zdaje się widzieć tylko, że mały koszt, że slow, że spell immune, itp.Mało kto jednak widzi, jak łatwo driady giną ( i to nie pojedynczo, ale całymi stadami ) od 2-3 kat...Więc sorry, ale trochę obiektywizmu, mow.Fakt, driady mają dużo plusów, ale jeśli 2-3 jednostkami kontrujesz wszystkie driady, niezależnie od tego, ile przeciwnik ich ma, to sorry, ale driady to żadna imba...

Imo, nelf na niskim i średnim poziomie jest ciężko rasą do gry.Unity mają mało hp, głównie trzeba polegać na zboostowanym herze ( dh ), co jest 10 x trudniejsze niż normal gra ( hero i unity ).Elf ma dużo OGÓLNYCH minusów, niezależnie od przeciwnika...Wystarczy odciąć elfa od drewna...i juz jest gg...elfa jako jedyną rasę można zatowerować, w żałosny sposób.Elfa towery są właściwie bezużyteczne do obrony ( możesz postawić nawet 2 i żaden doświadczony gracz nie będzie się bał Ci wbić do bazy...1 tower u orka/hu/ud i już się nie wbijesz... ).Elf jako jedyny musi robić fast tech do t3, w 90% gier, co oznacza że jest względnie słaby na early t2, czy podczas techu na t3...i trzeba neizłego micra, żeby się obronić przed pushem chociażby takiego huma czy orca ( nierzadko z towerami ).

Na średnim poziomie gamingu elf jest jedną z cięższych ras do gry...Bo obronić się mając 3 x gorszą armię jest trudno, i trzeba długiej praktyki, aby tego dokonać.Jeśli jednak mówimy, i grze na najwyższym poziomie, gdzie garczy robią takie tricki, że się oczom wierzyć nie chce, to elf jest chyba dominującą rasą i zdecydowanie ma przewagę nad innymi.Tylko, że taki poziom gamingu nie jest dostępny dla 90% graczy...

Skończ więc już mow swoje wywody...od miesięcy grywasz tylko dote, pg już grać nie umiesz, dostajesz od lepszych graczy i od razuy wrzeszczysz, że ne imba...Pograj troche a pogadamy.Zobaczysz może wtedy, jak to się gra bez 1000 towerów, bez expa obstawionego drugim 1000 towerów, bez heala/slowa...zobaczysz, jak to się micruje archami, jak się walczy driadami vs katom, jak to jest gdy wbija Ci ( przykładowo ) am/naga z 4-5 footami z def i robi tra, gdy ty masz dh/nage ( pande ? ) z 4-5 archami, które gówno robią vs def footom...wybronisz się na pewno, tylko, że zanim to zrobisz, to zobaczysz towery przed bazą...wogóle, jak to jest, kiedy brakuje Ci drewna, albo kiedy wpadają Ci do bazy, jak sie budują aole..

Naprawdę, elfa można zajebac na 1000 sposobów na poziomie, na którym Ty grasz ( i zawsze grałeś ).Więc zamiast narzekać na imbę, to poćwicz trochę...bo fakt, imba jest, zale zazwyczaj w 2 strony.A jak zaczynasz obwiniąc inna rasę o imba, to najpierw spójrz na swoją własną.Bo ona też jest imba w pewnych aspektach.

Pozdro.

MiHu
30th September 2007, 01:48 PM
jak dlamnie to zadna rasa jako calosc nie jest imba, imba sa tylko taktyki... mass destr na orc, katy na driady... ale wyglada to tak ze jezeli np ud nie pojdze w mass destr to praktycznie chuja zrobi... takie moje skromne zdanie ale od dawna nie gralem i moze cos sie pozmienialo :)... elf mnie zawsze rozbrajal dh, naga, mass arch pozniej misie i to jest imba ale tylko na orc, hum np narucha czarodziejek + dobre micro i orc lezy... liczy sie tylko skill

MaN-O-WaR
30th September 2007, 04:09 PM
Echhh Rake.. szkoda ze logi mam na IRC-u wylaczone to moze by Cie 4k-FuRy przekonal... Ostatnich pare finałów było NE vs NE wiec soz... wypowiedz MooNa ze najtrudniejszy matchup dla niego to NE vs NE... A propos kat vs driady - jak HUMem bylem wstanie microwac sorce zeby od kat nie obrywaly to szybszymi driadami to tym bardziej nie problem - katy maja po prostu zbyt dluga animacje zeby rzeczywiscie byly tak efektywne.

FLaMeSeeKeR
30th September 2007, 05:43 PM
Echhh Rake.. szkoda ze logi mam na IRC-u wylaczone to moze by Cie 4k-FuRy przekonal... Ostatnich pare finałów było NE vs NE wiec soz... wypowiedz MooNa ze najtrudniejszy matchup dla niego to NE vs NE... A propos kat vs driady - jak HUMem bylem wstanie microwac sorce zeby od kat nie obrywaly to szybszymi driadami to tym bardziej nie problem - katy maja po prostu zbyt dluga animacje zeby rzeczywiscie byly tak efektywne.

OMFG Jesteś zarozumiały bardziej niz sądziłem ... -.-


A moich repków nikt nie ogląda :D :(

Elohim
3rd October 2007, 02:55 AM
Rake nie produkuj sie z bronieniem Ne bo to jest wrecz no manner. Imba unit jakim jest driada nie wymaga komentarza (tania,speed,immune,slow) oraz miski (heal+roar+mele unit pytanie dlaczego abo lub knighty nie maja heala albo roara?) nawet glupie wispy maja wiekszy speed niz reszta workerow...Dlaczego Ne moze zagrac praktycznie kazdym herem na poczatek i ma nadal szanse na wina? Odp bo jako jedyny ma odp silne unity. Elf grajacy vs Ud czesto robi mass miski bo Dh z orbem+panda jedzie caly air. Elf vs Orc to juz chyba nie wymaga komentarza. Elf vs Hum, skutecznosc tankow potwierdzona reszta wtapia z kosturem....Scena na swiecie wyglada tak ze jesli SKy/Tod nie wygraja z ta jebana imba rasa to nikt nie da rady przyklad mamy akurat w ostatnich turach ;<

Jak wyjdzie sc2 to na scenie prawdopodobnie zostana same elffy :D

Finały IV Sezonu Battle.Net:
1. Night Elf ReMinD
2. Undead Lucifer
3. Orc Grubby
4. Human ToD

Game-X:
1. Night Elf Moon
2. Undead FoV
3. Night Elf Deadman
4. Undead Sweet

WSVG Wuhan:
1. Night Elf Moon
2. Human Sky
3. Undead Susiria
4. Orc Grubby

Blizzard WorldWide Invitational:
1. Human ToD
2. Undead FoV
3. Human Sky i Night Elf Moon

Electronic Sports World Cup:
1. Night Elf Soju
2. Night Elf Creolophus
3. Orc Grubby
4. Orc Lyn

Finały V Sezonu Battle.Net:
1. Night Elf Creolophus
2. Night Elf ReMinD
3. Orc Grubby
4. Night Elf Shy

Professional Gaming League:
1. Human Sky
2.Night Elf Moon
3. Random TH000
4. Human ToD

WC3 World War:
1. Night Elf Moon
2. Orc Lyn
3. Orc Grubby
4. Undead Sweet

WEG e-Stars 2007:
1. Night Elf ReMinD
2. Night Elf Moon
3. Orc Grubby i Undead Lucifer

KURWA ANY COMMENTS?

Lewatywa
3rd October 2007, 08:08 AM
wszyscy mowia ze miski i driady imba, ale to jedyne jednostki co potrafia cos zrobic, bo
archy gina od razu,
hunty? (zrobi ud speedy, hum rifle, orc hh i nie mamy jednostek),
glewie - najgorsze katy,
ferie - jedynie jak ma duzo magii (kiedys uzyteczne na huma, a teraz humy to tylko lamery grajace T&T),
talony - kazda rasa ma dispel a bez cyklonu sa bezuzyteczne,
hipogryfy - przestanie robic fly i po co mi one? ;d
olbrzymy - ktos je robi w solo? za duzo fooda i wolne
chimery - najgorsza jednostka na t3

a wedlug mnie
hum > ne
orc > ne
ud = ne

Elohim
3rd October 2007, 05:48 PM
Tak lewy Elf ma wszystko najgorsze, i wygrywa 9/10 turniejow dziwne nie?

FLaMeSeeKeR
3rd October 2007, 06:05 PM
Dobra ,juz wystarczy !Wyjaśniajce sobie kto jest lepszy itd itp na PM

Rake
4th October 2007, 11:43 AM
Elohim, Twój post jest podobnie śmieszny, jak MoWa.

Dlaczego ? Powiedz mi, jak długo grasz w wara ? Pamiętasz stare czasy ? Pamiętasz czasy, gdy strategia mass talonów nie istniała ? Kojarzysz, jak wtedy wyglądały orc-ne Mu ? Widziałes jakieś repki z tamtego czasu ? Wiesz, o ile musiał byc lepszy elf, żeby ograć orka, zanim moon wpadł na mass talons strategię ?

Dalej...Pamiętasz czasy mass gargów u UD ? Pamiętasz, jak to jechało elfa ? nawet kilka razy elpszy elf nie mógł nic zrobić, dopóki moon ( znowu moon ;> ) nie wpadł na kontrę ( wrden/panda ).

Dalej...Co było rok temu na WCG ? Kto wygrał ? Nelf ? Wogóle, pamiętasz czasy, gdy 90% ne-hu mu kończyła się TR-em IMBA elfa ? Nawet na tak dużej mapie jak LT, nawet tak dobry gracz jak moon był towerowany...A nawet gdy gra trwała trochę dłużej, to i tak elf mógł niewiele na mieszankę sb/cast/mort.Pamiętasz to ?

Więc teraz zadam Ci pytanie : powiedz mi, dlaczego wspomniane strategie już praktycznie nie mają zastosowania ? Dlaczego tak wielkie imby nagle zniknęły ? Bo, co patche się zmieniły ? Blizzard zbalansował imby ? Wiesz już do czego zmierzam ? Jesli nie, to pofatyguję się napisać :

1) To nie rasa jest IMBA, tylko gracze, którze ją prowadzą, potrafiąc perfekcyjnie wykorzystać wszystkie jej zalety.

2) Coś jest IMBĄ, dopóki jakis gracz nie wpadnie na kontrę( tak jak to było z mass talonów, mass gargów, itp ).

Jeśli dokładnie przeanlizujesz powyższe 2 punkty stwierdzisz, że, ogólnie rzecz biorąc, nie istnieje coś takiego jak imba ;< Imba, jest wymysłem graczy, którzy nie potrafią sobie z czymś poradzić.Ale jak już ktoś wpadnie na kontrę, tak zwanej 'imby', nagle wszyscy, co tak głośno wrzeszczeli "imba, imba", milkną.Śmieszne, nieprawdaż ? :)

Co do tych, Twoich statystyk, nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, że w większośc turnieji triumfuje moon, jako przedstawiciel, tej Twojej 'imby'.I chociaż, już od dawna nie śledzę sceny wc3, to jednak widziałem niejeden jego replay, jak również niejeden filmik na youtube i śmiało moge powiedzieć, że koleś jest po prostu ogromnie utalentowany i wyszkolony i wygrwa raczej, tak zwanym 'skillem' a nie jakąs tam imbą.Zauważ również, że to on wymyślił wiele 'imba' strategii, u elfa.Strategii, które mimi upływu czasu i zmiany patchów nadal mają zastosowanie.A co gdyby nie było moona ? Ne nie byłyby by imba,tak ? Pomyśl nad tym...

Podobnie jak większość graczy, opisując 'imbę' u jednej rasy, nie widzisz kompletnie innych ras...Takie np. desy nie są swego rodzaju imbą ? A np. towery u huma ? Nie są ? Jedyny dh jest imba ? Mk nie ? BM nie ? Dk nie ? Spórz trochę obiektywniej na wszystkie rasy...ja nie mówię że ne są słabe.Na pewno jednak, nie są tak 'imba' jak ty to opisujesz -.-

Zapewne mój post nie zmieni Twego punktu widzenia.Właściwie, nawet mi na tym nie zależy.Śmieszy mnie po prostu narzekanie graczy na imbę...czy komenty typu 'elf może samym dh z orbem caly air ud'.Śmieszne jest także to, że porównujesz jednostki 'poziomowo', tzn, skoro miski i knight są t3, to powinny mieć +/- takie same możliwości.Niw uważasz, że gra byłaby wtedy głupia, denna, itp, gdyby odpowiednie jedostki były bardzo podobne do siebie ? Nie chcę też uważać się za experta, jeśli chodzi o wc3, ale może odpowiedzią na Twe pytanie :
dlaczego abo lub knighty nie maja heala albo roara? jest fakt, że hum może przeciwstawić się nelfowi z miśkami, będąc na t2 ? A udekowi z powodzeniem wystarczą desy + high lvl herzy do równorzędnego starcia z ne( a właściwie sami high lvl herzy...).Swego czasu, dałem tu nawet fajnego repka ud-ne na TR.Polecam Ci go obejrzeć.Możepo obejrzeniu, jak nelf mający imba pandę ( :D ) i 2 expy, dostaje właściwie od samych heród ud, który nie ma nawet 1 expa, zmienis z deka opinię o 'imba' ne.


. Elf grajacy vs Ud czesto robi mass miski bo Dh z orbem+panda jedzie caly air.


A to już mnie kompletnie rozbroiło :D Powiedz mi, wielki znawco wc3...od kiedy Panda jest herem ne ? :) Jakim więc prawem, opisując swoją teorię 'imby' ne argumentujesz herem, dostępnym dla każdej rasy ? I wogóle, jak jakaś rasa może być imba, jeśli aby pokonać inne, musi korzystać z neutralnych herów ?( nie wiem jak teraz, ale jeszcze 6 miechów temu, gdy co nieco pogrywałem to w większości mu, nelf brał neutralnego hera, a nawet obydwu neutralnych herów...Pozostaje więc pytanie : co to za 'imba' jeśli musi korzystać z neutralnych herów, by pokonac inne rasy ? No i, co w przypadku, gdy na mapie nie ma taverny...no tavern = no imba ? :)).

Skoro panda jest taka imba, dlaczego inne rasy nią nie grają ? Zastanawiałeś się kiedyś ? Sorry, no, ale kompromitujesz się takimi argumentami...Jak chcesz na serio pogadać o czymś takim jak, tak zwana 'imba', to zaprezentuj jakies konkretne argumenty.Bo jak natenczas, jedynie robisz z siebie idiotę ( z całym szacunkiem ).Dam Ci małą radę...jeśli chcesz, aby ktoś Cię traktował poważnie, to zacznij wypowiadać się w poważny sposób, a nie wszystko przejaskrawiać do granic możliwości...

Zresztą...skoro ne jest taka imba, to po prostuj zacznij nimi grać, i przestań narzekać.Musze Cię tylko ostrzec, że prawdpodobnie szybko wrócisz do starej rasy, po tym, jak będziesz dostawał ostre baty, swoją 'imba' rasą.Wtedy może z deka zmienisz zdanie o ne.

Pozdro.

firez-tm
5th October 2007, 01:22 PM
omg rake najlepszy post na swiecie na temat imby zagladnolem tu aby ogladnac jakies repki clanu BoS a tu patrze taki post zaintrygowal mnie i go przeczytalem GZ ;) niektorzy nigdy nie pojma ze imba siedzi w ich glowach gl&hf ;]

War_Chef
6th October 2007, 04:40 PM
I
Hmm załóżmy , że nie ma imby ...
Jak zkontrować w mu ud-hum , mapa terenas stand .
Hum bierze pala i creepuje pomarańczowe przy sklepie goblińskim , pozniej szybko leci na sklep z najemnikami (pal lvl3) , footy i milicje wysyła na expo przy zielonej kropce i jednocześnie Pal wbija do bazy (buty , kostur) i zabija od 2-3 aco (light i tarcza ). Ofc toweruje expo a ty lecisz w destro (on ciagle odwiedza twoich aco) . Gdy ty masz już pande i destro z maną . Rozwalasz expo (ofc nie bez strat) i dowiadujesz się , że nie masz już acosów , a on ma drugie expo . Ty nie masz kasy a on ma tanki .

P.S. może to nie jest imba tylko ja poprostu nie wiem jak sobie z tym poradzic :P

II
"Skoro panda jest taka imba, dlaczego inne rasy nią nie grają ? " - bo dry są spell immune ? A miską nic praktycznie nie robią ?
Poza tym inner rasy grają pandą np udy vs hum , tylko że nikt ich nie bierze vs ne bo to nie ma sensu .

''Możepo obejrzeniu, jak nelf mający imba pandę ( ) i 2 expy, dostaje właściwie od samych heród ud, który nie ma nawet 1 expa"
1. Musiał to być jakiś ne leszcz vs dobry ud .
2. Miśki , dh(warden)+panda i hipo jedzie wszystko co wymyśli ud .

Goocio
6th October 2007, 04:54 PM
to chyba byla gra fov vs sky na EI, fov trzaskal dk, zrobil scouta i jak zobaczyl pala to skasowal dk i wzial FL, przyjebal troche ghuli i gg :p
no nauczyc sie trzeba stawiac zigi tak zeby hero nie przechodzil, widzialem tez ze ludzie brali DL jako 2nd hero i tez zadzialalo, a imba jest tylko jedna ---> dh lvl 6, duwi jak napiszesz mi tera ze 6 lvl u demona nie jest zajebisty i zasadniczo nie zmienia ukladu sil w grze to sie zdziwie, ofc jak np. ud ma dk naga licz na wysokich lvlach to sobie poradzi ale to jest 3 herow a dh jest tylko 1 :D mialem nie pisac o tym ze cos jest imba ale nie moglem sie powstrzymac
ahh jeszcze 1 uwaga, nie twierdze ze jak sie ma dh lvl 6 to sie zawsze wygra, ale pomaga to niesamowicie, imo bardziej niz zrobienie 6 lvl u jakiegokolwiek innego hera

Marioslaw
6th October 2007, 05:33 PM
przepraszam ze wam sie wtrace ale jak juz ktos to powiedzial imba istnieje dla graczy ktorzy nie potrafia z czyms wygrac. np. dh6lvl jest ciezki dla goocia a taki wilq jak gra mk i zrobi avatara wysysanie many nic mu nie robi i fight dh vs mk + bolcik = gg dla elfa ;<

Goocio
8th October 2007, 01:30 PM
ale sam wiesz ze jak wezmie druga nage to nawet z butem king juz tak nie szaleje, ja nie twierdze ze to imba ale jak walnie ten 6 lvl to chaos dmg jest przeokrutny na huma, odsylam was do gry numer 3 we wczorajszym finale WCG :D jak zobaczylem ten 6 lvl wszystko stalo sie jasne :p
btw jedyny koles ktory nakopal creolophusowi to SLH, wiec POL > all :D

FLaMeSeeKeR
8th October 2007, 11:14 PM
Chaos dmg + splash dmg :D
W sumie Dh lvl 6 moze pojechać MK lvl 6 dzięki aurze uników :D
ciezko wyłonić zwycięzcę :D Mk ma młot sprawiedliwości :D i bash aure :p

MISIEK__PL
20th October 2007, 05:12 PM
Chaos dmg + splash dmg :D
W sumie Dh lvl 6 moze pojechać MK lvl 6 dzięki aurze uników :D
ciezko wyłonić zwycięzcę :D Mk ma młot sprawiedliwości :D i bash aure :p

haha znawca sie znalazl :D xD

FLaMeSeeKeR
20th October 2007, 06:07 PM
Misiaczku zapodaj jakiegos repka to se popaczymy i przestań gadać dyrdymały xD

Macie tutaj fajnego repka i HF :D

FLaMeSeeKeR
29th October 2007, 03:29 AM
Hej B0S-Iaki co jest z wami ? dajcie jakies repki xD
Zapodaje rep ...ja (ud) vs (orc)

MISIEK__PL
30th October 2007, 09:06 PM
ja i Tauren_chieftan VS 4n-nooby and beetlejustice

nice gra dajcie komy :) co zjebalem

FLaMeSeeKeR
31st October 2007, 03:10 AM
ja i Tauren_chieftan VS 4n-nooby and beetlejustice

nice gra dajcie komy :) co zjebalem

Fajna gra :) wyszliscie z galantych opałów :D

Goocio
2nd November 2007, 02:14 PM
nikt nic nie wrzuca to ja sie wychyle, nie zeby jakas super gra ale fajny lach mialem z tego co koles pisal :p hum vs ud

FLaMeSeeKeR
2nd November 2007, 03:25 PM
nikt nic nie wrzuca to ja sie wychyle, nie zeby jakas super gra ale fajny lach mialem z tego co koles pisal :p hum vs ud

(Undead.Best) był znany ze swojego imba inglisz i wyzywania od mherów itd :D koles za kazdym razem jak przegrał płakał na forum w Hacks Section xD
Na szczęscie dostał bana do 4569 roku xD

Goocio
2nd November 2007, 07:03 PM
a wiec to dlatego ma nowe aka :)
postaram mu sie je jeszcze pogorszyc w przyszlosci
a gralem slabo bo bylem nietrzezwy jakos na trzezwo nie umiem znalesc czasu na granie, a basior to palka

FLaMeSeeKeR
3rd November 2007, 06:42 PM
a wiec to dlatego ma nowe aka :)
postaram mu sie je jeszcze pogorszyc w przyszlosci
a gralem slabo bo bylem nietrzezwy jakos na trzezwo nie umiem znalesc czasu na granie, a basior to palka

Jedno siem nie zgadza bo ten prawdziwy UNDEAD.BEST jest z Bułgarji :D ,ale pewnie koles Cie okłamał pisząc ze jest z Macedonji :) tak samo jak Ty ze jesteś z Madagaskaru :D

MiHu
4th November 2007, 11:10 AM
grunt ze ladna walke, no i wygrana :)... wiecej repow prosze

FLaMeSeeKeR
5th November 2007, 03:16 AM
At z MIsiem :D ogólnie tęgie baty dostali nasi rywale :p

Goocio
8th November 2007, 03:00 PM
a fajnie mi sie przykacilo huma na LT, koles mial 15 - 0 wiec cos tam gra pewnie i gowno prawda ze lagowalem bo to on mial 160 pinga a ja 60 :p

Goocio
8th November 2007, 04:03 PM
a macie tu gre po ktorej wkurwilem sie jak nigdy, jebany huj pingi mu lataly od 700 do 100 kosturem nic sie nie da zrobic w takiej grze i jebal go pies na moim hoscie nie zdazylby wziac drugiego bohatera, a macie moja meczarnie
[to jest kurwa joke jak przy 150 hp nie da sie uzyc pota +500 a atakuja cie jakies zjebane archy]
zlalem tego huja ze 3 razy na moim hoscie

FLaMeSeeKeR
8th November 2007, 10:43 PM
Pędze oglądać :D

MISIEK__PL
12th November 2007, 09:30 PM
ladne gry gutex

Goocio
14th November 2007, 08:45 PM
nieladnych bym niezapodawal :p
joke :)

MiHu
21st November 2007, 06:17 PM
repy na zyczenie... at :D
EDIT by Alone Master : Thx MIHU :D za repki :)
PS:Guys try tallk english :D some members don't understand :D

FLaMeSeeKeR
21st November 2007, 10:34 PM
My first priv dota on Northrend :D
For now can't play pg -.- there and on Eurobattle.Net cuz i have problem with Custom keys cfg -.-

MaN-O-WaR
21st November 2007, 11:47 PM
My first priv dota on Northrend :D
For now can't play pg -.- there and on Eurobattle.Net cuz i have problem with Custom keys cfg -.-
Query me on IRC - i can make u safelisted there in many DotA communities ;)

FLaMeSeeKeR
21st November 2007, 11:50 PM
Query me on - i can make u safelisted there in many DotA communities ;)

That would be nice :)
Plz napisz mi Pm-a co i jak :)

MaN-O-WaR
22nd November 2007, 03:12 AM
1. zainstaluj sobie IRC (moze byc mIRC - najbardziej "noob-friendly" )
2. połącz się z jakimkolwiek servem QuakeNetu
3. wpisz komende:
/whois fuzzylogic
4a. koleś siedzi na m.in. na kanale dotainvite, to wpisujesz
/q fuzzylogic (jak nie bedzie dzialala ta komenda to wpisz: /query fuzzylogic) to sobie pogadamy na privie
4b. jest taki klient ale nie siedzi na DI - to nie ja (nicka na IRCu mozna podpierdolic, ale u mnie sie to raczej nie zdaza
4c. takiego goscia nie ma - musisz sprobowac kiedy indziej ;)

Edit: kurwa nie wyswietla mi sie I R C - nie wiem czemu -.-

MISIEK__PL
22nd November 2007, 01:20 PM
hah wszyscy daja repy to ja tyz:P

1 gra z Caro vs jazzy i hasu]ownzorer [dobrze kolesie]

2 gra z Nazgulem vs fastgamer i warcrap [hmm...]

MISIEK__PL
22nd November 2007, 03:01 PM
hah tu dzisiejsza gra z nazgulem na at_rolle i cro[hunter 1 rank na xpam 12 lvl i 80-8 stats.

Nazgul
22nd November 2007, 03:03 PM
lol @ misiek.

Pajaki 3-0 wymiotly :P

Ladne solo na law.'a

Goocio
24th November 2007, 02:34 PM
ale nam sie udala gierka z darexem, dluga jak cholera ale fajnie sie gralo
ud vs orc TM

taGi-
26th November 2007, 10:12 PM
A tu repek ze tak to nazwe clanowy :P

70867

Goocio
29th November 2007, 07:42 PM
AT vs 35 lvl na northrend
kolesie mieli fajny patent, musze to wyprobowac na xpamie :)

MISIEK__PL
29th November 2007, 08:51 PM
co do tej gry to zajebiscie ich pojechaliscie ale tak to zkim grales wogole?:D

FLaMeSeeKeR
30th November 2007, 05:49 PM
Ide oglądac replay Gutexa :D i zapodaje repka z at z Misiem :D
EDIT

AT vs 35 lvl na northrend
kolesie mieli fajny patent, musze to wyprobowac na xpamie :)
No musze powiedziec ze ekipa ma zacna taktyke z kotg i blood mage :D
na poczatku gry troszeczke was przycisneli,ale pozniej :) ^ ^

MISIEK__PL
6th December 2007, 05:07 PM
moj repek z solo :)

prosze jakies komy :)

ja elfem jakiegos huma : O

FLaMeSeeKeR
6th December 2007, 11:19 PM
moj repek z solo :)

prosze jakies komy :)

ja elfem jakiegos huma : O

Nie moge odpalic tej mapy -.-

MISIEK__PL
7th December 2007, 03:05 PM
Nie moge odpalic tej mapy -.-

:O echo isles lols :D

FLaMeSeeKeR
7th December 2007, 10:53 PM
:O echo isles lols :D

NO raczej ,tylko ze Twoja mapa jest edytowana -.-
...
Wrzucam swojego repka vs Scarsface lvl 25 :D (north)

Goocio
19th December 2007, 04:57 PM
zagralem sobie FFA na xpamie

MISIEK__PL
19th December 2007, 08:33 PM
zagralem sobie FFA na xpamie

ciekawe jaki gosu z kosmosu:D

MISIEK__PL
20th December 2007, 08:42 PM
fajna gierka at z justmove


komentowac:P

MISIEK__PL
21st December 2007, 04:21 PM
daje repa w imienu justlittlebit gral vs peter

:)

Nazgul
21st December 2007, 05:00 PM
zagralem sobie FFA na xpamie

hehehe robiłeś to, co human umie najbardziej - tanki i towery :P

Goocio
21st December 2007, 06:23 PM
no nie zapominaj o palu i mk :D
a co zrobilbys innego ?
pomysl podpatrzylem z repa finalu jakiegos toura FFA

JustMove
22nd December 2007, 10:01 AM
a tutaj macie ud mirror na TS :) w roli głównej ja i Bl00dsucker :)

FLaMeSeeKeR
23rd December 2007, 02:18 AM
a tutaj macie ud mirror na TS :) w roli głównej ja i Bl00dsucker :)
Fajna gra , fajne akcje , ale za krutko :D

MISIEK__PL
23rd December 2007, 07:03 PM
...

MISIEK__PL
23rd December 2007, 07:06 PM
...

FLaMeSeeKeR
23rd December 2007, 07:06 PM
:happy1:

[BoS]Basior
23rd December 2007, 07:49 PM
...

Goocio
23rd December 2007, 07:51 PM
Goocio, Palec vs Milac,RayBan
Playerq, Justmove vs Sabanini,Jovic

rapeMe
23rd December 2007, 07:55 PM
some1 have game when jusmove won vs revange?

JustMove
23rd December 2007, 08:03 PM
@up
Here it is :p

FLaMeSeeKeR
23rd December 2007, 10:44 PM
Moje acc XpaM.ALoNe :happy1:

efko.wbs
23rd December 2007, 11:07 PM
Moje acc XpaM.ALoNe :happy1:

rofl failed tower rush :p

and nice clanwar games i didn't observed all of them cuz tommorow are x-mas and
some church duties :)

Goocio
24th December 2007, 12:29 AM
bist du gut cattolico ?

jakim kurwa prawem basior edytuje moje posty !!!!

FLaMeSeeKeR
24th December 2007, 02:02 AM
bist du gut cattolico ?

jakim kurwa prawem basior edytuje moje posty !!!!
Moze miał ku temu jakiś powód albo przez pomyłke :D

pRiMe
24th December 2007, 02:05 AM
U all played great gj : ) goocio still ain't gone out from shape : )

[BoS]Basior
24th December 2007, 09:05 AM
bist du gut cattolico ?

jakim kurwa prawem basior edytuje moje posty !!!!

Odwiecznym prawem przyrody maleńki;p

MiHu
24th December 2007, 09:46 AM
troche tych repow jest, tak wiec biore sie szybko za ogladanie... nie dalem rady zjawic sie wczorej, bylo to piewszy dzien po powrocie wiec nie mialem zbytnio wolnego czasu

Goocio
24th December 2007, 11:32 AM
zapodalem repy a ta menda mi tam podopisywala jakies glupoty, ktore i tak sie tam znajdowaly tylko ze w tytule repkow
FU !!

efko.wbs
24th December 2007, 02:57 PM
bist du gut cattolico ?
no very bad/ nein sehr schlecht that's why it was necessary to go to church for
confession after 1 year[i should go every month] :)

Goocio
24th December 2007, 04:22 PM
do u think that god doesn`t know ur sins ?
do u have to talk about them with priest ?
i think catolic religion says that the most necessary think is to fell inside that u did something wrong and u want to behave better in future, am i wrong ?
i heard that god can forgive u every kind of sin, there is no unforgiven sin . . .

Goocio
25th December 2007, 03:17 AM
fajna gra sie trafila, myslalem ze to jakis lapec z poczatq i zagralem sobie na pandziora, ale pozniej obadalem staty i zorientowalem sie ze obaj nie mamy jeszcze losa, no to tera on juz ma :P
ne vs hum

MiHu
25th December 2007, 10:52 AM
no fakt bylo juz cieplo :)

Peter
25th December 2007, 03:23 PM
Na prosbe Basi :) (customkeys-qwerty itd)

MISIEK__PL
28th December 2007, 12:06 PM
bardzo ciekawa gra w at z caro:)

dajcie komy xD

FLaMeSeeKeR
28th December 2007, 04:22 PM
bardzo ciekawa gra w at z caro:)

dajcie komy xD

No no musze przyznać ze mieliście cwaną strategie z tym szybkim upem :D

FLaMeSeeKeR
3rd January 2008, 07:32 PM
Replay nr1 z dzisiejszej gry RT :D jak tylko zabaczyłem druzyny to byłem przekonany ze gra bedzie w plecy :O na szczęście było inaczej xD
Replay nr2 z AT :thumbUP:

Goocio
5th January 2008, 12:27 PM
w tej grze osiagnalem chyba najwyzsze apm jakie mialem kiedykolwiek na solo, tj. 205 ! wspowodowal to arcytrudny matchup ud vs orc

FLaMeSeeKeR
12th January 2008, 11:34 AM
Macie repka :D patrzcie jak ześmy ownowali z Paluchem :D HammerHook najlepsza akcja na midzie xD

[BoS]Basior
13th January 2008, 10:54 AM
Fajna gra była nie ma co.

In.My.ConTroL
14th January 2008, 12:12 AM
gra o wejście do klanu. Must be: Game for enter in the clan bos! :D
And "Fajna gra była nie ma co."
It means ? ^^
GG.No.Re is a good player.. but i must remenber.. if no lags.. GG to him!!!
and i want my rmk :P

[BoS]Basior
14th January 2008, 04:04 PM
This mean that this was a GG:)

Nazgul
16th January 2008, 08:04 PM
Macie tutaj fajne 1v2 RT.

A drugi vs gg.no.re... dla odmiany tez 1v2 xP

Taki kozak z niego że hej !

MISIEK__PL
16th January 2008, 09:39 PM
zajebsice to rozegrales ;p jestes prze huj ;o :P

NightCaller3
16th January 2008, 10:05 PM
First to say that I wouldn't post replay here but as all of you, gentlemen, claim that GG.no.Re is very good player here is one replay that shows his "skills" and his "good manners". Enjoy!

FLaMeSeeKeR
16th January 2008, 10:11 PM
First to say that I wouldn't post replay here but as all of you, gentlemen, claim that GG.no.Re is very good player here is one replay that shows his "skills" and his "good manners". Enjoy!

[BoS]Mikasa is not our member , but GG.NO.Re is so i'll enjoy this rep later :thumbUP:

Nazgul
16th January 2008, 10:24 PM
Ano, nie lubie jak mi tu jacys ludzie kozacza (gg.no.re).

Koles fast techa do desow zrobil i myslal ze jest fajny ...

FLaMeSeeKeR
16th January 2008, 10:27 PM
Ano, nie lubie jak mi tu jacys ludzie kozacza (gg.no.re).

Koles fast techa do desow zrobil i myslal ze jest fajny ...

No wiesz , Twój styl grania humanem tez nie jest hmm jak by to określić o mam ! przyjemny do oglądania ,każdy potrafi naćkać milion towerów przy expie.

Nazgul
16th January 2008, 10:42 PM
A jak inaczej można humem grac ? :P 432432 tankow 543543543 towerek i tyle.

O, jeszcze 42 expandy.

A ten gg.no.re powinien dostac bana za laga od Basiora i kicka z klanu (kolejnosc dowolna)

Nazgul
16th January 2008, 10:44 PM
Nie, nie używam edita. Jak xfire moze pisac 5 postow pod rzad to ja tez 'se' moge.

Widze, ze ten gg.no.re dostal noted za laga. Szkoda ze tylko... (jednak zasady to zasady)

FLaMeSeeKeR
17th January 2008, 12:23 AM
A ten gg.no.re powinien dostac bana za laga od Basiora i kicka z klanu (kolejnosc dowolna)


Nie, nie używam edita. Jak xfire moze pisac 5 postow pod rzad to ja tez 'se' moge.

Widze, ze ten gg.no.re dostal noted za laga. Szkoda ze tylko... (jednak zasady to zasady)

Nazgul if you talk about some1 who dont understand polish language, please speak english ...

Goocio
17th January 2008, 10:50 AM
a macie tu giere

Nazgul
17th January 2008, 03:21 PM
Ładnie Goocio, wrzuc takich więcej :P

Ale przymasowaliście siege...

In.My.ConTroL
17th January 2008, 06:07 PM
aff NightCaller3, u really think that gg.no.re is so pro ?! Oo
So you must see other players from bos...
I had time to see reps. from Palec and Doovee, they are good.
----- ¬(o_O¬) and gg.no.re must play x laggers, hackers, leavers and diskers YET for be so good as u say :D

Nazgul
17th January 2008, 06:17 PM
aff NightCaller3, u really think that gg.no.re is so pro ?! Oo
So you must see other players from bos...
I had time to see reps. from Palec and Doovee, they are good.
----- ¬(o_O¬) and gg.no.re must play x laggers, hackers, leavers and diskers YET for be so good as u say :D

Yes, it was already prooved that he is a newb, there is no point in saying it XXX times.

In.My.ConTroL
17th January 2008, 06:34 PM
Ofc is a Point, i don't know read poland language.. so, that thread was in english and i answer that thread in english.. ok?!THX

Ten język jest twardy, musi urzeczywistniać na pewno... Oo
nie poznaję jeżeli wy możecie rozumieć, ale próbuję xD:thumbUP:

Nazgul
17th January 2008, 09:33 PM
I am truly impressed by your Polish lang. speaking skills :)

MISIEK__PL
18th January 2008, 04:14 PM
hehe fajna gra dajcie komy

FLaMeSeeKeR
18th January 2008, 04:43 PM
hehe fajna gra dajcie komy

Po waszym napadzie na elfa nastompił kontrattak, którego JustMove nie miał prawa przetrwać -.- jednakże tamci siem zdekoncętrowali i gg ;P

Nazgul
19th January 2008, 10:38 AM
Alone wrzuc jakies repy, a nie tylko piszesz bla bla bla :P

DaV
19th January 2008, 10:55 AM
a macie tu giere

Nice rep,Virus sux as human tho,watch this.

MISIEK__PL
23rd January 2008, 06:23 PM
macie tu giere vs kurac i noobsinrndteam

Goocio
23rd January 2008, 09:13 PM
Nice rep,Virus sux as human tho,watch this.
game after 7 bottles :D couldn`t push buttoms without looking at keyboard :p
the game i`ve posted was 4 me some kind of "vengeance" gl hf in next games

DaV
25th January 2008, 05:04 AM
vengance? o.O dude u got it 2 personally...

JustMove
25th January 2008, 07:53 PM
hehe macie tutaj pare repkow ode mnie :)

FLaMeSeeKeR
26th January 2008, 05:42 PM
hehe macie tutaj pare repkow ode mnie :)

Fajne gierki panie JustMove :D
...
Teraz ja na specjalną prośbę Szp.Nazgula :D wrzucam repka !
Moje acc RaS-BinGY-MaN

Nazgul
26th January 2008, 08:46 PM
Fajne gierki panie JustMove :D
...
Teraz ja na specjalną prośbę Szp.Nazgula :D wrzucam repka !
Moje acc RaS-BinGY-MaN

Nie umiesz desów robic :S

Goocio
26th January 2008, 10:25 PM
vengance? o.O dude u got it 2 personally... no, it wasn`t like this, i remember that it is only game, but when i lose here it is good to play revange [when i`m sober :p ]
i think, it`s quite nice rep

MISIEK__PL
28th January 2008, 11:28 AM
hehe macie tutaj pare repkow ode mnie :)

łeeee i tak jestes nap;p;p

to ja dam z at z caro

na 9 lvl team ud XD

Goocio
28th January 2008, 06:17 PM
gdzie jest laszlo ?
moze tu

efko.wbs
30th January 2008, 10:15 PM
cg :) with friends
efko.wbs+_monstery_ vs skyder+love-all
i had lowest apm xD

FLaMeSeeKeR
31st January 2008, 12:47 AM
Xaxaxa ME NO TURK , ME NO KURAC, ME PRO !!
Zuhahaha !!

MISIEK__PL
31st January 2008, 12:51 AM
eee alone ladnie ich tam jedziesz:P
Xaxa Alone is my hero !!

FLaMeSeeKeR
31st January 2008, 12:09 PM
Na początku gry wywaliło dwuch kolesi ;/ więc gra od samego początku 1x1 tak jak by :D
Fest MASS FTW !

Goocio
31st January 2008, 01:10 PM
ta pierwsza byla fajna :D
zaczelo sie od tego, ze przyszla godzina w ktorej slonce napiernicza mi po monitorze, patrze pelno chmur to gram, tylko zaczalem gre a tu chmury sie skonczyly i slepota, fiut odpauzowal to postanowilem zadac mu szybka smierc [w opisie ma napisane "skill from north"] :p
reszta to takie sobie

MiHu
31st January 2008, 07:21 PM
nie mozesz grac troche dluzszych gier? za szybko sie oglada :)

Goocio
31st January 2008, 08:35 PM
dlatego zapodalem kilka :D
mialem jeszcze dzisiaj 1 dluga [20 minut] ale koles tak mi lagowal, ze za bardzo nie bylo tam na co patrzec

MISIEK__PL
31st January 2008, 10:57 PM
to ja cos dam ;pp

1 gra z kisiem vs 4k.leana i lookbehind
2 gra z Hellboy vs efko.wbs i tr3vor

Goocio
1st February 2008, 07:13 PM
oo no to jest super gra, ja gram humem na jakiegos elfa, mowil ze z korei jest
a tak powaznie: super gra
siedze przy piwie i ogladam wc3l sk vs attax

efko.wbs
2nd February 2008, 01:22 AM
2 gra z Hellboy vs efko.wbs i tr3vor
y we went stupid 2xUD vs 2x orc...[and not talking about 2xfs]

FLaMeSeeKeR
2nd February 2008, 01:33 AM
y we went stupid 2xUD vs 2x orc...[and not talking about 2xfs]

That was nice orc ownage, Misiek nap :D
...
rep vs lvl 27 (northrend)... me kill !

efko.wbs
2nd February 2008, 01:46 PM
:D anyway looking forward for rmk with better races
:)

SeventySix
2nd February 2008, 03:00 PM
oo no to jest super gra, ja gram humem na jakiegos elfa, mowil ze z korei jest
a tak powaznie: super gra
siedze przy piwie i ogladam wc3l sk vs attax

Yea, it's very good game, but have you noticed Soju's mappings... Try to watch the replay and select SK.Soju- player so that you can see where he place pings on map. You should see some strange moments, cause he pings directly on some interesting points like: militia, units, SHREDDER (one of the most interesting pings) while he cannot see them, no way he can... Try to look, it's interesting...
I'm talking on english cause I don't know witch one you use, but I can see that thread is all non-english :D

MISIEK__PL
2nd February 2008, 10:22 PM
:D anyway looking forward for rmk with better races
:)

hehe good rep misiek nuub:):):):clap:

efko.wbs
3rd February 2008, 12:04 AM
hehe good rep misiek nuub:):):):clap:

not nub was ur ally cuz of his disc. i did't get win xD

MISIEK__PL
3rd February 2008, 10:36 PM
dam jakies moje solowki

1 gra vs ud

2 gra vs hum
EDIT by FlameSeeker: Map added !

Goocio
4th February 2008, 02:33 PM
kurwa jaka gra, wielki gosu peter mnie zlal, na swoim hoscie niecala 1sec laga i czesc pograne, popatrzcie ile razy juz mial wpierdol ale host go wybronil, wiedzialem, ze jak dostane w dupe to na bank nie na swoim hoscie [no chyba ze grubby by zaczal tu grac :p]
czuje sie moralnym zwyciezca

Nazgul
4th February 2008, 02:53 PM
2 razy ten sam rep, lecz rozny komentarz -.-

dh ~.~

MISIEK__PL
4th February 2008, 02:55 PM
hmm ciekawa gra tylko LaG>all..

MISIEK__PL
4th February 2008, 04:09 PM
cwicze solo dajcie komy jak mi idzie...:p

1 gra vs ud
2 gra vs hum ;p

pRiMe
4th February 2008, 04:19 PM
Nice replays guys...most of all i like goocio vs peter game with a lot of action but lag>all.

Goocio
4th February 2008, 06:21 PM
2 razy ten sam rep, lecz rozny komentarz -.-

dh ~.~

za pierwszym razem jak postowalem to byl jakis blad i tego posta nie bylo a po zapodaniu drugiego juz nie patrzylem jak to wyglada, no i dzieki temu koment byl bardziej stonowany, za pierwszym razem mialem nerwa wiekszego

MISIEK__PL
5th February 2008, 12:54 AM
za pierwszym razem jak postowalem to byl jakis blad i tego posta nie bylo a po zapodaniu drugiego juz nie patrzylem jak to wyglada, no i dzieki temu koment byl bardziej stonowany, za pierwszym razem mialem nerwa wiekszego

hehe mogles go zapodac ;p za laga xD

ja dam vs jakis tam 20 lvl na ggc hum przejebany MK@!!!!!@!@!@!@

MISIEK__PL
9th February 2008, 12:33 PM
moje solo ;o

licze na komenty;d

efko.wbs
14th February 2008, 05:31 PM
game from ggc
UD vs RND(elf)
fiends :)

FLaMeSeeKeR
23rd February 2008, 12:56 AM
Here some replays by me :) All these replays are from northrend :D my account name RaS-BinGY-MaN :noob:

MISIEK__PL
26th February 2008, 01:24 PM
elo bosiaki;pp dam jakie repki

1 gra vs 25 lvl w solo:)
2 gra at z nazgulem vs 25 lvl nawet niezla gra;p z moim lamieniem xD

FLaMeSeeKeR
26th February 2008, 01:44 PM
Misiaczku juz pędze oglądać Twoje gierki :D

Goocio
26th February 2008, 06:36 PM
to ja tez cos wrzuce

Palec
26th February 2008, 06:58 PM
fajny ten vs ne :)

[BoS]Basior
11th March 2008, 11:34 PM
...

FLaMeSeeKeR
12th March 2008, 07:50 AM
Basior;739120']...

Normalnie nareszcie :) To musi być fest gra Basiora skoro zapodał repka :D

MiHu
12th March 2008, 09:36 PM
hahah wciaz sie zastanawiam jak wy to wygraliscie... gg :)

[BoS]Basior
12th March 2008, 10:10 PM
Ja też nie wiem , ja nie mialem bazy i tylko czekalismy na ich ostatni atak:)

FLaMeSeeKeR
18th March 2008, 11:23 AM
One of my hardest games ever :D @ Northrend xD

[BoS]Amidamaru
3rd May 2008, 04:57 PM
Basior this replay is for you, if you decide inviting his (unst0p4bl3)

But sry for my mistakes :)

IhAtEuReAlGoSu + me VS. efko.wbs and this little cut Unst0p4bl3 :)

FLaMeSeeKeR
4th May 2008, 11:54 AM
Amidamaru;770064']Basior this replay is for you, if you decide inviting his (unst0p4bl3)

But sry for my mistakes :)

IhAtEuReAlGoSu + me VS. efko.wbs and this little cut Unst0p4bl3 :)

If that guy thinking about joining Basior's guild, he must play enter game ! :)

[BoS]Amidamaru
4th May 2008, 05:48 PM
Alone he played enter game vs. Ihateurealgosu long game and unst0p4bl3 won...

Later ihateurealgosu search pg 1x1 and he played again vs unst0p4bl3 and i hateurealgosu won... 1 : 1 :)

This AT was FF if Basior want invite his...

Goocio
4th May 2008, 06:54 PM
ee a tu moje imba gry z kisiem

[BoS]Amidamaru
4th May 2008, 07:32 PM
nice game you + Angry 2x2 :clap:

There is my funny game, for fun replay :)

FLaMeSeeKeR
4th May 2008, 08:38 PM
Amidamaru;770692']nice game you + Angry 2x2 :clap:

There is my funny game, for fun replay :)

Upload map plz ! :>

efko.wbs
4th May 2008, 08:45 PM
just copy map to the folder as u were asked by w3 message,
many noobzorerz :D like ami copy maps to random folders ....

FLaMeSeeKeR
23rd May 2008, 07:24 AM
These vs Jockers[SVK] are funny :D

FLaMeSeeKeR
26th August 2008, 10:54 PM
:happy1:

FLaMeSeeKeR
5th September 2008, 06:28 PM
Flawles game :D

efko.wbs
5th September 2008, 09:04 PM
not 100% flawless :) there were some losed units in your team.

FLaMeSeeKeR
8th September 2008, 09:36 PM
Imba game :D

MISIEK__PL
9th September 2008, 03:25 PM
niezle gry alone;d wpadij co na orga;d

FLaMeSeeKeR
10th September 2008, 10:41 AM
niezle gry alone;d wpadij co na orga;d

Właśnie ostatnio tam sobie pogrywam, ale Ciebie nie widziałem :D Btw wpadnij czasem na XPAM :P

Last edit : replays from AT games at North. Xpam.MiSieK = Misiek__PL :D

PS: In one game we were custom kicked...

FLaMeSeeKeR
14th September 2008, 02:35 PM
We had lag but nvm :D

[BoS]Amidamaru
22nd October 2008, 01:20 AM
AT games enjoy:happy1:

[BoS]Amidamaru
27th October 2008, 10:33 PM
oO noobs

SUGARSTARR
7th November 2008, 05:15 PM
my main mouse is dead so im using some crappy old one and i cant play anything but rt on xpam ( cant micro etc )
this game was just a regular one till i noticed my ally is actually afk and im fighting whole game alone vs two armies :D had to pull them a bit to my oponents base,but basicly i won it 1v2 :tiphat: enjoyz

Conclusion: RT = Bugged lagged but also funny mode :D

FLaMeSeeKeR
8th November 2008, 02:05 PM
Random team @ north.

efko.wbs
8th November 2008, 08:21 PM
Here is my 1vs2 game where i got lvl 7 pala in 11 minutes. :)

quitex
9th November 2008, 11:05 AM
Hi everybody :)
I wanna join to your team if can and i post some replays :)

My name is Peter :)
I'm 17 years old
I'm from Bulgaria :)
My fovourite map is Avalanche.

FLaMeSeeKeR
9th November 2008, 11:42 AM
You can't read or ? Can You not see thread named "Clan Recriutment" ? :S

shOOlcik
10th November 2008, 03:15 PM
He have same problem like me , he is little desoriated :clap:

btW there is One pefrect Ffa ,3 good pl. and 2 noobs here xD

enjoy :beer:

shOOlcik
10th November 2008, 03:16 PM
enjoying:thumbUP:

[BoS]Amidamaru
10th November 2008, 03:19 PM
Next time use edit button... and stop spam here -.-

[BoS]Amidamaru
10th November 2008, 10:19 PM
this AT game i played with country friend _cosh and we played vs Galvanize and Bad_Randoman dunno his real acc but i know that he got level 50 mby more at solo games...

enjoy nabzors :happy1:

MiHu
11th November 2008, 11:27 AM
Amidamaru;882028']this AT game i played with country friend _cosh...
nice game, a lot of fight...:thumbUP:

FLaMeSeeKeR
11th November 2008, 05:26 PM
At on Northrend...Game on high lvl! Me pro :D

MiHu
19th November 2008, 08:39 PM
2v2... really nice hum ;)

[BoS]Amidamaru
26th November 2008, 06:45 PM
We had cca the same allyes.. This game is RT

Tr3vor
27th November 2008, 08:53 PM
aaaaaaaaaaa

kranz
27th November 2008, 09:23 PM
one of them was level 31, second 15. When my ally took SH I thought "gg" but it appeared to be damn good choice. Mby this rep should go to "funny rep" section but....

MISIEK__PL
27th November 2008, 11:56 PM
hehe tur z guciem 2x hum = tinkery i tower rush...

shOOlcik
28th November 2008, 09:43 AM
hehe tur z guciem 2x hum = tinkery i tower rush...

This TR noobs start me laught :D:D

FLaMeSeeKeR
28th November 2008, 11:28 PM
hehe tur z guciem 2x hum = tinkery i tower rush...

Fajna gierka... szkoda ze tak lamiłeś bo biedny Gucio musiał sam odwalać całą brudną robotę :D :D


Gdyby oni postawili te wieze głębiej to byście mieli baty ;p

MISIEK__PL
29th November 2008, 12:12 AM
fajna Gierka... Szkoda Ze Tak Lamiłeś Bo Biedny Gucio Musiał Sam Odwalać Całą Brudną Robotę :d :d


Gdyby Oni Postawili Te Wieze Głębiej To Byście Mieli Baty ;p

: )

FLaMeSeeKeR
29th November 2008, 06:39 AM
Random Team at Northrned -_-

Me BinGY ofc :laugh:

[BoS]Amidamaru
30th November 2008, 10:28 PM
One of my the best Random Team...

Team 1
30 Lombrastic_ - 1214/424
29 AmegA - 2690/1400

Team 2
27 King_arthas_bg - 1212/708
27 Amidamaru - 1264/615

I was Orc :D

lol i had dellay on lombrastic_ own BR hosting but nvm :D
last fight was total chaos very many units, my ally had kodos, shamans, doctors and i had taurens and spirits

ENJOY ! :happy1:

FLaMeSeeKeR
4th December 2008, 12:41 PM
At preparation after some time of inactivity :D

Misiek pro ! :laugh: :thumbUP:

[BoS]Amidamaru
10th December 2008, 11:30 PM
Denke PRO ! ;)